Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lola.lola

lola.lola

#6542125 Napisano: 26.10.2018 12:10:16 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

cb656 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

...główne z Jogobelli i pierwsza zwycięska praca to po prostu dwa owoce powiększone na cały kubeczek  emotka

No ale czyż nie o to chodzi? Najpierw jedzą oczy, takie jest zadanie opakowania: PRZYCIĄGAĆ WZROK TAK, BY POLECIAŁA ŚLINKA.

Niby tak.. Jednak myślałam, że wygranie nagrody głównej wymaga nieco pracy i pomysłu.. Zwłaszcza, że pamiętam ich konkurs gdzie projektowało się podkładki kuchenne i praca która zgarnęła nagrodę główną była mega sztosem i widać było, że autorka włożyła w to mnóstwo czasu i cierpliwości bo przedstawiona była baletnica i napis "Jogobella" ułożony z owoców

Inna jest rola PODKŁADKI do używania w domu na kuchennym stole, a inna opakowania na półce w sklepie.
Dla mnie akurat ta kwestionowana przez Ciebie jest trafiona w punkt, jeśli patrzeć na cel stawiany opakowaniom. To ma być pierwszy wabik. Mnie zwabił emotka emotka

No dobra, niech będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6542122 Napisano: 26.10.2018 12:04:44 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

...główne z Jogobelli i pierwsza zwycięska praca to po prostu dwa owoce powiększone na cały kubeczek  emotka

No ale czyż nie o to chodzi? Najpierw jedzą oczy, takie jest zadanie opakowania: PRZYCIĄGAĆ WZROK TAK, BY POLECIAŁA ŚLINKA.
Ja sięgam po kubeczek, na którym od pierwszego rzutu okaz widać, co zawiera. Nie pociągają mnie takie opakowania, które może i skrzą się dowcipem czy humorem, ale widocznym dopiero po przeczytaniu wszystkich napisów. To strata czasu.

Niby tak.. Jednak myślałam, że wygranie nagrody głównej wymaga nieco pracy i pomysłu.. Zwłaszcza, że pamiętam ich konkurs gdzie projektowało się podkładki kuchenne i praca która zgarnęła nagrodę główną była mega sztosem i widać było, że autorka (z tego co pamiętam nawet ktoś z forum) włożyła w to mnóstwo czasu i cierpliwości bo przedstawiona była baletnica i napis "Jogobella" ułożony z owoców (wszystko było tak precyzyjne, że ciężko mi było uwierzyć, że powstało to w tak podstawowym kreatorze) :)  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6542105 Napisano: 26.10.2018 11:33:35 w Wkurza mnie...
Kurcze.. pojawiły się główne z Jogobelli i pierwsza zwycięska praca to po prostu dwa owoce powiększone na cały kubeczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6541968 Napisano: 25.10.2018 17:50:20 w Wkurza mnie...
astronautka napisał(a):

uciekający czas...za miesiąc z kawałkiem zaczną się kalendarze adwentowe...gdzie się podział ten cały rok? 

Niby szybko mija ale.... oby zima minęła równie szybko jak lato emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6541846 Napisano: 25.10.2018 12:10:31 w Lay's
noska81 napisał(a):

o! czyli można emotka  
mało czasu zostało, ale nie ma co się poddawać emotka  

Mało?emotka   
Przecież chyba do połowy grudnia trwa konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6541796 Napisano: 25.10.2018 10:26:00 w Wkurza mnie...
Zawsze przed pracą wstępuję do małego sklepiku przy Pl. Zawiszy (Warszawa) po mleko i wodę. Ogólnie wiem, że sklepik jest stosunkowo drogi ale to jedyny, do którego mi "po drodze".
Dziś przeglądając półki wpadło mi w oko małe opakowanie Ferrero (100g) i myślę sobie: "Dobra. Pogoda do bani. Przede mną 10h w pracy. Kupię. Może się uda." Wzięłam i patrzę na cenę: 16.90 zł. Odłożyłam szybciej niż wzięłam.
Czekając w kolejce pomyślałam "hmmm no to może jakiś baton". Sięgając po Grześka przypomniałam sobie o loterii Prince Polo więc ostatecznie wybór padł na nie. Teraz zadowolona siadam sobie do komputera chcąc zgłosić paragon i co na nim widzę......
- woda
- mleko
- słodycze

Życie chyba daje mi jakieś znaki, żebym definitywnie odpuściła sobie loterie. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6541167 Napisano: 23.10.2018 10:29:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ludzie jeżdżą rowerami po chodnikach.. Dziś sytuacja - idę sobie chodnikiem (ważna informacja: tą ulicą przejeżdża jeden samochód na godzinę) i nagle za plecami słyszę dzwonek sygnalizujący, że muszę ustąpić mu drogi.. SERIO? Rozumiem, gdyby na ulicy był mega ruch albo gdyby to jechało dziecko.. Ale nie, pustka totalna a koleś na oko ok 45-50 lat.
Kiedyś miałam też sytuację gdzie dwie dziewczyny również jechały chodnikiem, widziały że idę z naprzeciwka i jechały sobie obok siebie więc w efekcie to ja musiałam zejść z chodnika na ulicę, żeby sobie królewny mogły przejechać... Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6536654 Napisano: 10.10.2018 11:49:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ehh no i nie udało się w Laysach... pół dnia dłubania i nic.. pewnie standardowo wygrało leżące selfie z ułożonym napisem..  Wyświetl w wątku >>
2 mia, jokan 0

lola.lola

#6535806 Napisano: 08.10.2018 10:01:34 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że zamówienia złożone w sklepie internetowym h&m idą tak długo... zamówiłam w środę a dziś info, że gotowe do wysłania.. w innych sklepach potrafią z dnia na dzień dojść.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6535310 Napisano: 05.10.2018 18:12:59 w Lay's
Ohh ale się dziś zawzięłam na ten konkurs..... chyba to przez to, że mój stary iphone (6plus) już ledwo żyje a na X z Jogobelli nie mam nawet co liczyć emotka
Zastanawia mnie tylko o co chodzi w tych zdjęciach - bo do tematu podeszłam trochę inaczej natchniona dzisiejszym projektowaniem kuchni emotka  - a te wystrojone panie (i panowie) z przykładu niezbyt do mnie przemawiają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6534941 Napisano: 04.10.2018 17:12:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
asie90 napisał(a):

Jogobella @teraz emotka

i u mnie (2 tydzień) Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6534046 Napisano: 02.10.2018 15:33:44 w Dziś cieszę się z.....
Niebieska_Laguna napisał(a):

Cieszę się, że są jeszcze mili kurierzy emotka  Dzisiaj zadzwonił do mnie Pan, że ma przesyłkę, poprosiłam czy może zostawić pod drzwiami, bo akurat nie mogę wyjść z mokrymi włosami. Pan powiedział, że w takim razie zaczeka, bo coś trzeba podpisać. No i bez żadnego marudzenia zaczekał sobie aż wysuszyłam i ułożyłam włosy emotka  Oczywiście przeprosiłam, bo głupio mi było, że tak musiał czekać, ale Panu to nie przeszkadzało, palił sobie papieroska i bezstresowo oczekiwał  emotka   Cieszę się, że padło akurat na niego, a nie na jakiegoś narwańca, który by zaraz wyzywał emotka  Od razu zaznaczam, że zrozumiałabym gdyby Pan odjechał, bo przecież nie ma obowiązku na mnie czekać... ale i tak cieszę się, że też zwyczajnie odnosił się miło i bez żadnej opryskliwości. Bo czasem niektórzy dzwonią, mówię, że nikogo w domu nie ma, a oni od razu jakieś chamskie odzywki...

Skoro był już pod drzwiami to nie można było go po prostu wpuścić do przedpokoju? emotka  Wtedy chyba mokre włosy nie przeszkadzają (bo rozumiem, że chodzi o problem w wyjściu na dwór jak jest chłodno a nie o problem, że w mokrych włosach lub z turbanem na głowie źle się wygląda i nie można się nikomu pokazać  emotka  ) Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6533190 Napisano: 30.09.2018 10:00:59 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Ferrero w Biedronce po 18.99 zł... emotka

to małe? kiedys byla promocja w zabce w tamtym roku, niecale 10 zl za to male opakowanie, ja jutro sprawdze w netto bo chyba widzialam tam caly stand z ich produktami

200g, mniejszych nie było wcale. Ale pamiętam, że w poprzednich edycjach kupowałam po ok 14zł  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lola.lola

#6533117 Napisano: 29.09.2018 19:08:49 w Wkurza mnie...
Ferrero w Biedronce po 18.99 zł... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6531908 Napisano: 26.09.2018 11:07:57 w Lay's
assal napisał(a):

Bzowapani: Super wiadomość. Byle jeszcze chipsy w sklepach się pojawiły na czas  emotka
Jak zobaczyłam, że Ferrero z loterią wraca, już się bałam, że październik będzie wyjątkowo nudny dla mnie  emotka

A gdzie są jakieś informacje? Bo właśnie ostatnio zaczęłam szukać i nigdzie mi się nic nie pokazywało Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6527456 Napisano: 11.09.2018 14:39:27 w WC - rozmowy o wszystkim
Początek października na południowym wybrzeżu Hiszpanii - ktoś był? Bo zastanawiam się jaka tam jest wtedy pogodaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6518010 Napisano: 10.08.2018 10:51:18 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moda na reklamowanie produktów przez aktorów/celebrytów w mediach społecznościowych. Wszystko dostają za darmo, pochwalą a potem człowiek nie wie, czy faktycznie warto emotka

Kilka dni temu na instagramowym profilu jednej z aktorek widziałam, że otrzymała krówki ze spersonalizowanymi opakowaniami - każda krówka miała imię bliskiej jej osoby. Pomyślałam sobie, że super pomysł bo zbliża się wyjątkowa impreza i mogłabym zamówić takie krówki dla gości. 
Niestety okazało się, że skoro gości będzie 19 to muszę zamówić.... 19kg krówek (1kg = 60zł) bo nie zrobią mi mixu 1kg różnych imion tak jak wspomnianej aktorce.
Po pierwsze cena wychodzi absurdalna a po drugie nie miałam zamiaru rozdawać po kilogramie tylko po kilka sztuk.
Denerwują mnie te reklamowe zagrywki różnych firm, które tylko wprowadzają przeciętnego człowieka w błąd... a tak się ucieszyłam jak to zobaczyłam, bo pomysł na niespodziankę wydał mi się ciekawy emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6514867 Napisano: 31.07.2018 14:06:52 w SZUKAM....
Czy rzuciła się komuś w oczy pasta sezamowa tahini w Biedronce albo w Lidlu? Pilnie poszukuję Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6514602 Napisano: 30.07.2018 20:23:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Czy ktoś bierze udział w konkursie Fresco? W czwartek wysłałam zdjęcie konkursowe, zebrałam całą "ekipę" a zdjęcia nadal nie ma w galerii  emotka    

Gdy w poprzedniej edycji otrzymałam informację, że nie wygrałam to zapytałam dlaczego moje zdjęcie nie zostało dodane do galerii. Otrzymałam odpowiedź, że nie wszystkie zdjęcia są publikowane emotka

A no to super... wyciągają od człowieka tyle maili a nawet nie dodadzą zdjęcia i potem nie wiadomo, czy w ogóle było brane pod uwagę.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6514573 Napisano: 30.07.2018 18:07:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś bierze udział w konkursie Fresco? W czwartek wysłałam zdjęcie konkursowe, zebrałam całą "ekipę" a zdjęcia nadal nie ma w galerii  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0