Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lola.lola

lola.lola

#6513426 Napisano: 26.07.2018 16:21:08 w Dziś cieszę się z.....
bruce napisał(a):

buziolek napisał(a):

ziolko napisał(a):

buziolek napisał(a):

Dzisiaj cieszę się ze o 13 mam egazmin na prawo jazdy. Od 12 lat planowałam sie zapisać. W tym roku się w końcu zdecydowałam. Trzymajcie kciuki emotka

Daj znać, jak poszło emotka  

Nie udało sie, za duży stres , za drugim razem będzie lepiej emotka  

I tak Cię podziwiam emotka , ja do tej pory odwagi nie mam.  emotka

To tak samo jak ja... Wszyscy mi mówią jaka to wygoda itd a ja nie mogę się zmobilizować emotka  ale może kiedyś... emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lola.lola

#6513406 Napisano: 26.07.2018 15:15:30 w co chcielibyście wygrać?
Dawno nie zaglądałam na forum bo całkowicie opuściła mnie wena konkursowa emotka  Związane jest to w dużej mierze z kryzysową sytuacją w moim życiu. Baaardzo potrzebuję urlopu i odpoczynku lecz aktualnie finansowo nie mogę sobie na to pozwolić.
Dlatego dziś wzięłam udział w konkursie Viscoplast i zaczynam modlić się o cud emotka
Jedyne co w chwili obecnej chciałabym wygrać to voucher wycieczkowyemotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6493827 Napisano: 01.06.2018 15:59:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Potrzebuję porady...emotka
Dostałam od znajomego zaproszenie na wesele (jako osoba towarzysząca) pod koniec czerwca. Biorąc pod uwagę, że ostatni raz byłam na weselu w 2010 roku byłabym wdzięczna za wskazówki dotyczące ubioru... słyszałam, że kiedyś była taka zasada, że nie wypada na wesele ubrać się w czarną sukienkę. Osobiście celowałam właśnie w czerń lub granat (bo w tych kolorach najlepiej się czuję). W związku z tym, że kreacja Victorii Beckham, którą założyła na ślub Harrego i Meghan była szeroko komentowana (jedni mówili, że założenie ciemnogranatowej sukni to duże faux pas, drudzy że szczyt klasy i elegancji emotka  ) byłabym wdzięczna za wskazówki, jak to wygląda u nas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6490000 Napisano: 16.05.2018 14:58:11 w Wkurza mnie...
Wygrałam w konkursie E aroma bon do sklepu twojekwiaty.pl i przeglądam teraz bukiety, pod zdjęciem bukietów są ceny, które później okazują się o wiele wyższe bo te pod zdjęciem dotyczą mniejszych, uboższych bukietów emotka  swoją drogą ten sklep ma bardzo złe opinie w internecie także moja wygrana już mnie przestała cieszyć.....  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6484439 Napisano: 24.04.2018 12:30:13 w Wkurza mnie...
Kupiłam dziś kawę latte na stacji Circle-K, specjalnie wzięłam w rozmiarze XL i 1/3 kubka stanowiła kawa a 2/3 spienione mleko....emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lola.lola

#6476543 Napisano: 23.03.2018 19:24:15 w WC - rozmowy o wszystkim
slonko365 napisał(a):

Ale że jak, rekolekcje w szkole? Zamiast lekcji?  emotka  U mnie są rekolekcje w kościele, w zeszłym tygodniu były od niedzieli do środy, o 16.00 dla dzieci. Pierwsze słyszę, żeby poza lekcjami religii, nie w kościele rekolekcje robić i to jeszcze zamiast normalnej lekcji. A co wtedy z dziećmi które nie chodzą na religię, są niewierzące albo innego wyznania? Obowiązkowa indoktrynacja, której ich rodzice mogą sobie nie życzyć czy koza gdzieś na świetlicy?  emotka  Tak mi się wydawało, że to, że u mnie jest przedszkole imienia ŚWIĘTEGO Jana Pawła II (co do osoby nie mam uwag, ale przecież nie każdy wyznaje kult świętych, a przedszkole państwowe, nie kościelne), i że w hymnie szkoły WSZYSTKIE dzieci (jak ktoś nie zna/nie śpiewa hymnu to możliwe obniżenie oceny z zachowania) muszą prosić Jana Pawła II, również patrona szkoły (państwowej) o błogosławieństwo - to już jest przegięcie, ale żeby lekcje odwoływać bo rekolekcje w tym czasie trzeba zrobić, to bym na to nie wpadła. 


Jak ja chodziłam do gimnazjum to też mieliśmy rekolekcje w czasie zajęć. Przychodziliśmy na dwie pierwsze lekcje a potem szliśmy do kościoła (jakieś 200m od szkoły). Osoby niewierzące szły już wtedy do domów bo po kościele już mieliśmy wolne.

Swoją drogą pamiętam, że któregoś roku wypadały Misje i rekolekcje były prowadzone w szkole. Wszystko odbywało się na hali sportowej. Wszystko czyli spowiedź też! Wyobraźcie sobie jak wyglądały konfesjonały: dwa drewniane krzesełka obok siebie, porozstawiane w kilku punktach na hali (NA HALI NA KTÓREJ WSZYSTKO SIĘ NIESIE). Pamiętam jak byliśmy przerażeni, że musimy sobie po prostu usiąść twarzą w twarz z księdzem i opowiadać o swoich grzeszkach. Chcieliśmy robić to w torbach papierowych na głowach więc katecheci powiedzieli, że możemy wyspowiadać się normalnie w kościele (np podczas rekolekcji dorosłych) emotka  Ogólnie bardzo fajnie to wspominam emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6476485 Napisano: 23.03.2018 17:15:54 w WC - rozmowy o wszystkim

Jakby ktoś szukał pomysłu na pakowanie wielkanocnych upominków  emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, awi 0

lola.lola

#6476443 Napisano: 23.03.2018 16:12:50 w SZUKAM....

Jeszcze w temacie czekoladowych zajączków Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6476408 Napisano: 23.03.2018 15:28:15 w SZUKAM....
W Auchan są jeszcze po 5,99 zł
https://www.aucha...s7xoF90aAs23EALw_wcB

Ahhh tak się ucieszyłam tamtą ceną po 0,99 zł (muszę kupić dużo zajączków) i teraz klops...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6476377 Napisano: 23.03.2018 14:36:46 w SZUKAM....
https://www.rossm...ego-55-g,364364,5503

Czy ktoś widział je w Rossmannie i może potwierdzić cenę? Bo nie chce mi się wierzyć  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6475203 Napisano: 21.03.2018 11:28:17 w Dziś cieszę się z.....
Ja zamienię "Dziś cieszę się z..." na "Dziś śmieszy mnie..." emotka
Ostatnio narzekałam na pewną osobę, która zbiera głosy obiecując rewanż. Rewanżu oczywiście nie ma a @cb656 obśmiał mnie, że polemizuję z botem emotka
W związku z tym, że zostaję codziennie zasypywana wiadomościami z prośbą o kolejny głos (od owej osoby/bota emotka ) postanowiłam oddawać głosy na zgłoszenia innych osób (są tam również inni forumowicze). W wiadomości zwrotnej odesłałam numerek (zupełnie inny niż liczba osoby zainteresowanej) a w odpowiedzi dostałam "dziękuję bardzo, pozdrawiam" emotka   Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6473883 Napisano: 16.03.2018 18:57:05 w SZUKAM....
Właśnie jest tylko kozie... emotka  no nic, zostanę przy sklepie internetowym. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6473787 Napisano: 16.03.2018 14:47:59 w SZUKAM....


Czy ktoś wie czy to mleko jest dostępne w jakimś stacjonarnym sklepie? nie ma ich w supermarketach typu Auchan i Biedronka ani w Rossmannie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6472861 Napisano: 14.03.2018 11:59:13 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

assal napisał(a):

Moskala22: To ma związek z brakiem pracowników. Wróciły na pocztę przesyłki sądowe i, niestety, w wielu miejscach bałagan. Byłam w zeszłym tygodniu po moją paczkę - po pół godzinie się poddali. Nie znaleźli jej u siebie  emotka
Na szczęście dwa dni później sami mi ją dostarczyli  emotka  

mam nadzieję że wszystko w końcu do mnie dotrze. Ale wkurza mnie to bo pierwszy raz mam taką sytuację a czekam na rzeczy któe sa mi potrzebne w tym tygodniu

Ja czekam na bilety na koncert. Koncert niby dopiero w maju ale miały być prezentem a impreza urodzinowa już w sobotę. Bilety zamówiłam 21 lutego, wysłali pocztą ale według "śledzenia przesyłek" dotarły pod inny adres więc nadali ponownie z nowym kodem a tamte anulowali żeby ktoś inny nie wykorzystał. Nadal jednak ich nie ma. Nie chcą mi wysłać w formie elektronicznej żebym sama sobie wydrukowała i dała tej osobie bo "nie ma takiej możliwości" choć przy wyborze dostawy była. Słabo bo czuję, że straciłam 500 zł. Takie przyjemności na eBilet.pl  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6471719 Napisano: 10.03.2018 13:51:31 w Wkurza mnie...
Z tego co słyszałam warszawska Galeria Mokotów wprowadziła z tego powodu nowe godziny otwarcia w piątki i soboty. Współczuję pracownikom, którzy będą musieli siedzieć w pracy do 23:00. Dodajmy do tego jeszcze dojazd do domu... Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6471669 Napisano: 10.03.2018 10:05:27 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że jutro jest wolna niedziela. Zapowiadają piękną pogodę więc to podwójne szczęście. Od razu dzisiejsze 10h w pracy staje się przyjemniejsze emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

lola.lola

#6467863 Napisano: 27.02.2018 15:19:02 w SZUKAM....
Po jakim czasie mniej więcej kobiety po cesarce wychodzą z dzieckiem do domu? Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6466966 Napisano: 24.02.2018 10:46:15 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie sytuacja na allegro.
Nie rozumiem ludzi, którzy oceniają sprzedającego w następujący sposób "Czas dostawy miał wynosić max 14 dni, przesyłka doszła po 40 dniach, co do oryginalności towaru również mam zastrzeżenia, chyba podróbki." po czym dają POZYTYWNY. I w ten sposób gdy znajdę sobie odpowiednie buty, sprawdzam opinię o sprzedającym i widzę, że ma 200 pozytywnych komentarzy i 5 negatywnych decyduję się na zakup. A później po miesiącu czekania na przesyłkę zaglądam na ten profil jeszcze raz i dopiero po przeczytaniu tych wszystkich POZYTYWNYCH opinii (teoretycznie) ZADOWOLONYCH z zakupów klientów widzę jaka jest sytuacja. 

Postanowiłam wystawić tej osobie opinię NEGATYWNĄ bo nie zgadzał się czas dostawy ani sam towar (zależało mi na całych czarnych butach bez żadnych wstawek w innych odcieniach - na zdjęciach buty były "soczyście" czarne - otrzymałam wyblakłe, matowe, bardziej szare niż czarne). Sam towar pomijam, kupię drugie. Chodzi mi o czas dostawy. Po przeczytaniu regulaminu zdecydowałam się na zakup odpowiednio wcześniej bo chciałam aby buty na pewno dotarły przed planowanym wyjazdem na urlop. Dotarły dwa tygodnie później.

Tak jak wspomniałam wystawiłam negatywny komentarz bo byłam niezadowolona z zakupów. Następniedostałam od sprzedającego 7 maili z obelgami a na koniec z prośbą o usunięcie. Wszystkie zignorowałam, komentarza oczywiście nie usunęłam. 

Być może z tego powodu ludzie wolą zakupy ocenić jako pozytywne a w opisie napisać, że w zasadzie wszystko się nie zgadza ale moim zdaniem takie postępowanie tylko wprowadza innych w błąd. Szkoda. Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6463114 Napisano: 13.02.2018 14:45:22 w Wkurza mnie...
Nie no... ogólnie wkurzają mnie kurierzy ale dziś InPost przeszedł samego siebie przerzucając mi paczki przez furtkę (dwie paczki, jedna na moją siostrę druga na mnie, żadna z nas nie miała żadnego połączenia). Na paczki natrafiłam leżące na śniegu przypadkiem wynosząc śmieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6461058 Napisano: 08.02.2018 10:53:42 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Poczta Polska emotka emotka
Czekałam na przesyłkę dosyć długo (były opóźnienia ze strony sprzedającego), dziś ponownie się upomniałam a w odpowiedzi dostałam informację, że paczka czeka na poczcie od 5 lutego! Żadnego awizo nie mam bo sprawdzam skrzynkę codziennie. Kiedyś się wkurzałam, że kurier nawet nie dzwoni domofonem tylko od razu wrzuca awizo, teraz się nawet nie fatygują, żeby przyjechać.
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0