Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lola.lola

lola.lola

#6420066 Napisano: 24.10.2017 18:29:44 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Czy ktoś może ostatnio może kupował SER HALLOUMI w Bierdonce? nigdzie nie mogę go dostać i została mi jeszcze Biedronka na napie sklepów  emotka  kiedyś  na niego tam trafiłam ale nie wiem czy jest w regularnej ofercie...

niestety dostępny tylko przy okazji gazetek tematycznych emotka

Ouu... niedobrze emotka
Dziękuję za podpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6420064 Napisano: 24.10.2017 18:26:44 w SZUKAM....
Czy ktoś może ostatnio może kupował SER HALLOUMI w Bierdonce? nigdzie nie mogę go dostać i została mi jeszcze Biedronka na napie sklepów emotka  kiedyś  na niego tam trafiłam ale nie wiem czy jest w regularnej ofercie... Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6412173 Napisano: 05.10.2017 15:30:47 w SZUKAM....
Czy ktoś może polecić jakąś dobrą szwajcarską whisky emotka  w weekend będę w Genewie i chciałabym przywieźć pamiątkę bliskiej osobie. To jedyny alkohol jaki lubi więc poszukuję konkretnie tego emotka  Będę wdzięczna za sugestie gdyż jestem zielona w tym temacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6407055 Napisano: 24.09.2017 15:10:51 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś z forumowiczów był na południu Hiszpanii (Costa de la Luz) pod koniec października i mógłby podpowiedzieć jaka tam jest wtedy pogoda? Odpowiednia do plażowania? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6405146 Napisano: 19.09.2017 14:42:05 w WC - rozmowy o wszystkim
Zastanawiam się, czy w loteriach typu Almette, Crunchips czy Kinder Bueno udaje wam się wygrać jednym zgłoszeniem? Czy zbieracie  kody i wysyłacie po kilka? Nigdy w życiu nie udało mi się jeszcze wygrać w loterii i jestem ciekawa czy te moje pojedyncze kody mają w ogóle jakiekolwiek szanse emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6403886 Napisano: 15.09.2017 14:54:01 w Wkurza mnie...
nadeim napisał(a):

nadeim napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Przy porannych zakupach dorzuciłam do koszyka Crunchipsy a kasa samoobsługowa nie wydrukowała paragonu... emotka

i nie można było zawołać kasjera aby ci wydrukował

Nie

czemu? Ja zawsze w takim przypadku czekam na kasjera aby mi wydrukował paragon, tylko że na takim paragonie piszę duplikat paragonu

Do kasy samoobsługowej chodzę gdy nie mam czasu czekać w długich kolejkach do zwykłych kas. Zanim jakiś kasjer odejdzie od swojego stanowiska żeby "pomóc" przy kasie samoobsługowej mija trochę czasu na co przed pracą nie mogłam sobie pozwolić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6403843 Napisano: 15.09.2017 13:58:24 w Wkurza mnie...
nadeim napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Przy porannych zakupach dorzuciłam do koszyka Crunchipsy a kasa samoobsługowa nie wydrukowała paragonu... emotka

i nie można było zawołać kasjera aby ci wydrukował

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6403335 Napisano: 14.09.2017 10:27:13 w Wkurza mnie...
Przy porannych zakupach dorzuciłam do koszyka Crunchipsy a kasa samoobsługowa nie wydrukowała paragonu...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6401340 Napisano: 09.09.2017 10:12:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Garnier... nagroda główna, Monika P. ----> ktoś mi wytłumaczy co to za wspomnienia z wakacji? na każdym zdjęciu tylko produkty Garnier, na niektórych nawet źle wykadrowane więc nic nie widać... spodziewałam się czegoś na miarę iPhona... Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6383714 Napisano: 28.07.2017 12:00:41 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie tegoroczne lato.... Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6381592 Napisano: 21.07.2017 15:34:45 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że na rynku jest coraz więcej polskich marek, które chyba są nastawione tylko na zagranicznych klientów.. Nie rozumiem zupełnie z jakiego powodu na przykład ich strony internetowe/fanpage/instagramy są prowadzone w języku angielskim.  
Angielski znam ale zwyczajnie zastanawiam się o co tu chodzi... Ciągle trąbi się o tym, żeby wspierać polskich producentów ale w takim razie po co, skoro nie kierują oni swoich produktów do nas.. i później zamawiając swoje super raw&vegan&detox smoothie (za bagatela 28zł - ceny pomijam) nie jesteśmy w stanie rozszyfrować jego składników. Tacy chyba chcemy być światowi... ale czasami własna wygoda pokieruje nas do innej, zagranicznej marki, która łaskawie przemawia do nas w naszym języku.... Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6381208 Napisano: 20.07.2017 15:21:21 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

Wkurzają mnie wszelkie fundacje. KAŻDEGO dnia otrzymujemy ok. 5 telefonów z prośbą o wsparcie chorych dzieci... Rozumiem, że trzeba pomagać, ale te fundacje więcej pieniędzy tracą na telefony lub na zlecenie pracy call center niż otrzymują... 


Są też ciekawe przypadki osób, które telefonują emotka  Do mojej mamy zadzwoniła ostatnio pani prosząc o wsparcie fundacji na co mama grzecznie i spokojnie odpowiedziała, że nie bierze udziału w tego typu rzeczach i woli wspierać bezpośrednio (np. do puszek) na co dostała odpowiedź (z wielkim oburzeniem): "jeśli Pani tak mówi to znaczy, że nie wspiera Pani wcale" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6377120 Napisano: 07.07.2017 17:34:56 w Wkurza mnie...
Ed Sheeran przyjeżdża do Polski w wakacje... internet i radio podnieca się tym jakby miał przyjechać sam papież... już się nie da tego słuchać.. Dodam, że przyjeżdża dokładnie za rok. Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6376720 Napisano: 06.07.2017 16:55:50 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie, że zrobiłam zdjęcie na konkurs Helleny (po bardzo długiej przerwie od konkursów), przerobiłam je lekko, wysłałam i dostałam wiadomość, że nie może wziąć udziału bo jest "FOTOMONTAŻEM, NIE SAMYM ZDJĘCIEM"...  emotka  

To chyba logiczne, nie? Zdjęcie przerobione, czyli takie, w którym coś zmontowano (coś innego, niż widział obiektyw) musi być tak ocenione. Brawo Organizator! Powinnaś się cieszyć, że jest uczciwy emotka i trzyma się ustaleń.

Jak czytałam na ich profilu na fb "zdjęcie może być przerobione w programie graficznym"dlatego uznałam, że nie będzie problemu.
Po dopytaniu chodziło o to, że jest na nim "biała ramka" której nie może być. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6376705 Napisano: 06.07.2017 16:29:40 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że zrobiłam zdjęcie na konkurs Helleny (po bardzo długiej przerwie od konkursów), przerobiłam je lekko, wysłałam i dostałam wiadomość, że nie może wziąć udziału bo jest "FOTOMONTAŻEM, NIE SAMYM ZDJĘCIEM"...  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6356699 Napisano: 16.05.2017 11:46:48 w SZUKAM....
Szukam kogoś, kto był na Wyspach Kanaryjskich pod koniec czerwca i mógłby się podzielić informacjami na temat pogody, temperatury wody, może polecić jakiś fajny hotel z biura podróży itd... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6352361 Napisano: 04.05.2017 10:26:29 w co chcielibyście wygrać?
VOUCHER DO BIURA PODRÓŻY albo pieniążek to sama sobie sprawię emotka Wyświetl w wątku >>
1 rkvi 0

lola.lola

#6348670 Napisano: 21.04.2017 11:30:15 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Na weekend majowy wybieramy się ze znajomymi na mazury i chcieliśmy odwiedzić Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie. Ktoś może był i może powiedzieć czy to fajne miejsce i czy warto ?  emotka

Warto emotka Chodzisz sobie swobodnie pomiedzy zwierzętami, nie są specjalnie płochliwe, oswoiły się z obecnościa ludzi.
Fotki robione w 2010.

No to super, w takim razie wpadniemy emotka  Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6348627 Napisano: 21.04.2017 10:27:04 w SZUKAM....
Na weekend majowy wybieramy się ze znajomymi na mazury i chcieliśmy odwiedzić Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie. Ktoś może był i może powiedzieć czy to fajne miejsce i czy warto ?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6347444 Napisano: 18.04.2017 14:14:54 w SZUKAM....
agnus27 napisał(a):

konkursów, w których można wygrać tablet



https://pilkarskiduet.pl/#nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0