Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lola.lola

lola.lola

#6345668 Napisano: 12.04.2017 17:43:43 w Lay's
cb656 napisał(a):

luko922 napisał(a):

podejrzewam, że na koszulce się skończy (jak w poprzednich dwóch przypadkach) 


To się chyba nazywa \"fałszowanie historii\", bo w poprzednich Laysach chwaliłeś się dwiema kuńsolami emotka

   luko922 napisał(a):
Druga konsola z Lays!!!   emotka

Dwa przypadki = dwie koszulki emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6340081 Napisano: 30.03.2017 13:23:50 w Wkurza mnie...
Ja za to wzięłam sobie do serca fakt, że podobno ludzie widzą Cię o 20% bardziej atrakcyjnym niż sami się postrzegamy emotka
Mama mi zawsze powtarzała, że w większości przypadków tylko my widzimy nasze kompleksy a inni nawet nie zwracają na nie uwagi. Zawsze się przejmowałam jak wyskoczyła mi jakaś krosta i wydawało mi się, że wszyscy skupiają wzrok właśnie na niej emotka  
Każdy z nas jest inny. Jeden za chudy, drugi za wysoki ale każdy wyjątkowy emotka  lepsze to, niż te wszystkie dziewczyny z napompowanymi ustami i policzkami -"każda taka sama, z jednej linii produkcyjnej" emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6339958 Napisano: 30.03.2017 10:21:36 w WC - rozmowy o wszystkim
ondine napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jak myślicie, czy skok spadochronowy na 30 urodziny chłopaka to dobry pomysł? Chciałabym aby te urodziny były wyjątkowe i myślałam o tym żeby dać mu voucher na skok a później się przyznać, że mam też voucher dla siebie. 
Niby ma lęk wysokości ale kiedyś w rozmowie wyszło, że chciałby spróbować emotka

Czy może macie jakiś pomysł na coś innego fajnego/wyjątkowego ? emotka

Dokładnie ten sam prezent kupiłam i też na 30 emotka
Ale ja wiem, że ta osoba zawsze o tym marzyła, już się nie mogę doczekać reakcji, ale jeszcze muszę poczekać emotka
Więc jeśli ktoś chciałby to moim zdaniem to super pomysł, gorzej jak się nie odważy emotka
Na tych stronach są różne fajne atrakcje, np. jazda jakimiś wypasionymi samochodami czy tunel aerodynamiczny.

Wczoraj wybadałam grunt i na pytanie "czy kiedyś skoczymy ze spadochronem?" padła odpowiedź, że bardzo by chciał emotka  (a podobno to kobiety są niezdecydowane emotka

A Ty skaczesz razem z nim? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6339223 Napisano: 28.03.2017 17:04:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Jak myślicie, czy skok spadochronowy na 30 urodziny chłopaka to dobry pomysł? Chciałabym aby te urodziny były wyjątkowe i myślałam o tym żeby dać mu voucher na skok a później się przyznać, że mam też voucher dla siebie. 
Niby ma lęk wysokości ale kiedyś w rozmowie wyszło, że chciałby spróbować emotka

Czy może macie jakiś pomysł na coś innego fajnego/wyjątkowego ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6338357 Napisano: 26.03.2017 15:06:17 w Wygraj mi / Wygram za...
W konkursie Filmowe zagadki Cinema City mogę wygrać opcję "kup 1 bilet normalny 2d a drugi otrzymasz gratis" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6338089 Napisano: 25.03.2017 11:54:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś chętny na wymianę odpowiedzi w konkursie cinema city - filmowe zagadki? Ja mam 50 punktów i bez szans na więcej emotka Wyświetl w wątku >>
1 Agnes89 0

lola.lola

#6335829 Napisano: 21.03.2017 10:07:37 w Żegnamy zmarłych
mczarna napisał(a):

Żegnam w tym wątku swoje Kochane Zwierzaki,które pożegnaliśmy w ciągu 2 dni emotka  Taki ból,jeszcze podwójny. Zuzia ( kotka, 17 lat ) w sobotę, dziś Rudolf ( 12 lat, Golden).Dla nas to tragiczny i bardzo, bardzo smutny czas.Ból za bólem.Zuzia,Rudolf-niech Wam będzie cudownie za Niebieskim Mostem!

My pożegnaliśmy naszą Goldenkę (15 lat) w październiku, rozumiem co czujesz i bardzo współczuję emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 1 mczarna

lola.lola

#6335080 Napisano: 19.03.2017 15:35:43 w SZUKAM....
czy ktoś widział kiedyś w jakimś sklepie/supermarkecie lody Grycan kokosowe lub chałwowe? Taka naszła mnie dziś na nie ochota a tych smaków nigdzie nie mogę znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6334590 Napisano: 17.03.2017 16:25:04 w Lay's
OoooŁ.... a ja myślałam, że tak jak w poprzednim dziennych będzie 100  emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

lola.lola

#6334055 Napisano: 16.03.2017 18:10:40 w Dziś w telewizji polecam film...
bruce napisał(a):

Nie będę pewnie zbyt oryginalna, polecając Wam jutro hit historyczno-legendarno-mitologiczny z obsadą wyjątkowych przystojniaków oraz super pięknych aktorek - TVN, 20.00 - "Troja" i od razu może jeszcze dopiszę - polecam bardzo gorąco niedzielny horror według oryginału japońskiego (moim zdaniem dużo od niego lepszy) - "Ring" - TVN, 23.40. emotka emotka

Ojejejej The Ring to dla mnie najstraszniejszy horror jaki widziałam emotka   Fakt, że oglądałam go jak byłam bardzo młodziutka, później widziałam go jeszcze może tylko raz (kiedy zwykle filmy oglądam po kilka razy emotka  ). Ogólnie lubię horrory ale ten wyjątkowo źle na mnie zadziałał emotka  podobnie jak japońska Klątwa emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lola.lola

#6333257 Napisano: 15.03.2017 11:37:28 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Może nie tyle wkurzyło, co raczej bardzo mocno zdziwiło: byłam wczoraj u kosmetyczki, która świadczy także usługi fryzjerskie. Nagle wchodzi młoda dziewczyna i zupełnie beznamiętnym głosem, jakby przyszła dajmy na to  do sklepu po bułki, oświadcza,że ona 1 kwietnia 2017 roku bierze ślub cywilny i czy mogłaby się tam uczesać. Na to pani fryzjerka odpowiada jej, że owszem, przyjęłaby ją, ale niestety wtedy nie będzie jej we Wrocławiu, bo wyjeżdża,ale ja wskazałam dziołsze kilka zakładów fryzjerskich w okolicy, gdzie mogłaby się udać.W swojej naiwności po prostu myślałam,że kiedy kobieta wychodzi za mąż to takie rzeczy fryzura próbna planuje się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem no i podchodzi się do sprawy bardziej entuzjastycznie emotka Chociaż z drugiej strony słyszałam o przypadku, kiedy dziewczyna w noc poprzedzającą ślub kościelny przypomniała sobie,że nie ma ładnych, odpowiednich do sukni majtek i kazała się zawieźć  do całodobowego Tesco emotka

A może do ślubu 1 kwietnia podchodzi z przymrużeniem oka bo spodziewa się, że jej przyszły mąż wywinie jej żart na Prima Aprilis i się nie pojawi emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lola.lola

#6332980 Napisano: 14.03.2017 18:17:47 w Lay's
Ehh ciekawa sprawa z tymi kodami.. pewnie konkurencja w pierwszym tygodniu będzie mała skoro połowa kodów nie wchodzi emotka  
Fajnie, że znowu telewizory ale szkoda, że konkurs tak podobny do tego z trybunami... ciągle tylko piłka nożna i piłka nożna emotka  no i te koszulki w rozmiarze L, chyba do spania emotka  
No ale zagrać i tak trzeba będzie  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6331086 Napisano: 09.03.2017 16:54:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

lola.lola

#6328535 Napisano: 03.03.2017 19:48:18 w Lay's
pakowa napisał(a):

nasze zdjęcia bądź zdjęcia laureatów będzie można gdzieś obejrzeć po zakończeniu konkursu ?:)

Oby nie na paczkach emotka

a tak na serio to raczej nigdy nie praktykowali upubliczniania zwycięskich prac emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lola.lola

#6328372 Napisano: 03.03.2017 15:21:33 w Lay's
U mnie cztery kominy wpadły za zwykłe - roześmiane zdjęcia z wakacji, na których za każdym razem było widać całą twarz emotka
No ale takie zdjęcia raczej szans na telefon nie mają emotka

Swoją drogą cieszę się, że udało mi się zdobyć 4 kominy bo pierwszy, w którym całkiem sporo chodziłam, trochę się pozaciągał i sterczą z niego nitki  emotka  Przy takim "zużyciu" lepiej mieć kilka w zapasie emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lola.lola

#6327873 Napisano: 02.03.2017 14:25:33 w moje dzisiejsze wygrane :)

lola.lola

#6327291 Napisano: 01.03.2017 13:58:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje Apoccalipsa
 emotka

i oczywiście gratulacje dla 

@dwaburekoty napisał(a):wymarzyłam sobie latanie w tunelu aerodynamicznym! Tak bardzo je sobie wymarzyłam, że je dzisiaj wygrałam! 


Ty to się dziewczyno nalatasz emotka  nie jest tajemnicą, że STRASZNIE CI ZAZDROSZCZĘ WCZORAJSZEGO LOTU Z MIKOŁAJEM emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6326438 Napisano: 27.02.2017 17:04:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon Toys4Boys z monte - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6325469 Napisano: 24.02.2017 10:12:12 w Dziś cieszę się z.....
A ja się dziś cieszę, że W KOŃCU moje paznokcie wyleczyły się ze sporej onycholizy, która dopadła mnie po częstym stosowaniu lakierów hybrydowych Semilaca emotka  Od października się z tym męczyłam i nareszcie wróciły do normy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6323163 Napisano: 17.02.2017 17:39:42 w co chcielibyście wygrać?
Odszukałam swój ostatni wpis (z listopada) i niezmiennie pozostaje:
---> VOUCHER WAKACYJNY
---> KONSOLA
---> PIENIĄŻKI, PIENIĄŻKI, PIENIĄŻKI emotka

TV dostałam na Boże Narodzenie więc już wykreślone  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0