Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kajmakam1

kajmakam1

#6470281 Napisano: 06.03.2018 13:14:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może poszperaj trochę w indywidualnych interpretacjach, jest tego sporo, są też takie i podobnej tematyce a język jest do przełknięcia. Na przykład tutaj jest chyba taka:

https://www.epoda...-4011-162-2017-1-psz

A odnośnie Twojego posta - jest tam faktycznie napisane o prezentach, ale wydaje mi się, że w praktyce jednak po nagrodzie jest ślad w postaci podatku odprowadzanego przez organizatora, natomiast z prezentami chyba już nie jest to takie oczywiste. Kiedy ten prezent był, od kogo itp emotka




masza napisał(a):

kajmakam1 napisał(a):

W związku z tym, że zwykle sprzedaje się po cenie niższej niż ta (czyli de facto mamy stratę), od której organizator (zwykle) odprowadził podatek, nie trzeba odprowadzać podatku dochodowego, ale tak czy siak taką sprzedaż (stratę) należy wykazać.
Info raz, że z samego Urzędu - choć tu interpretacje teoretycznie mogą być lokalne, ale dwa, że z indywidulanej interpretacji podatkowej. Więc chyba wiarygodne emotka
Natomiast po upływie pół roku już nic nigdzie nie trzeba.

nkba napisał(a):

masza napisał(a):

 https://www.fakt....utm_campaign=fanpage
  Portal Bankier.pl przypomina o kilkunastu różnych wydarzeniach, które należy uwzględnić w rocznym rozliczeniu PIT. Część z nich to zwyczajne
sytuacje, które nie wzbudzają u większości z nas podejrzeń, że należy
się od nich podatek. Przykładem jest np. odsprzedaż przedmiotów, które
kupiliśmy lub dostaliśmy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Według
fiskusa pieniądze, które za nie otrzymaliśmy to nasz dochód, który
trzeba rozliczyć. Dopiero po upływie pół roku, można odsprzedawać
prezenty i zakupy bez podatku.

Jak to naprawdę jest z tym podatkiem? Czyli od sprzedaży nagrod, tych sprzedanych przed upływem pół roku od wygranej należałoby placić podatek...

Nie bo i tak sprzedajesz poniżej ceny z regulaminu emotka

tam nie pisze, nic o cenie sprzedaży, tylko , że nawet prezent , który dostajesz a sprzedajesz przed upływem 6 mies. to jest dochód.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6470232 Napisano: 06.03.2018 12:15:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nooo.... to chyba udało mi się odpowiedzieć emotka Nawet "na zaś" emotka


nkba napisał(a):

kajmakam1 napisał(a):

z regulaminu emotka

Tak, ale Masza pytała o podatek, a nie ujęcie w PIT emotka

Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

kajmakam1

#6470198 Napisano: 06.03.2018 11:32:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W związku z tym, że zwykle sprzedaje się po cenie niższej niż ta (czyli de facto mamy stratę), od której organizator (zwykle) odprowadził podatek, nie trzeba odprowadzać podatku dochodowego, ale tak czy siak taką sprzedaż (stratę) należy wykazać.
Info raz, że z samego Urzędu - choć tu interpretacje teoretycznie mogą być lokalne, ale dwa, że z indywidulanej interpretacji podatkowej. Więc chyba wiarygodne emotka
Natomiast po upływie pół roku już nic nigdzie nie trzeba.

nkba napisał(a):

masza napisał(a):

 https://www.fakt....utm_campaign=fanpage
  Portal Bankier.pl przypomina o kilkunastu różnych wydarzeniach, które należy uwzględnić w rocznym rozliczeniu PIT. Część z nich to zwyczajne
sytuacje, które nie wzbudzają u większości z nas podejrzeń, że należy
się od nich podatek. Przykładem jest np. odsprzedaż przedmiotów, które
kupiliśmy lub dostaliśmy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Według
fiskusa pieniądze, które za nie otrzymaliśmy to nasz dochód, który
trzeba rozliczyć. Dopiero po upływie pół roku, można odsprzedawać
prezenty i zakupy bez podatku.

Jak to naprawdę jest z tym podatkiem? Czyli od sprzedaży nagrod, tych sprzedanych przed upływem pół roku od wygranej należałoby placić podatek...

Nie bo i tak sprzedajesz poniżej ceny z regulaminu emotka

Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

kajmakam1

#6327379 Napisano: 01.03.2017 15:50:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

kajmakam1 napisał(a):

barbaras8 napisał(a): Lo matko bierze ktoś udział w konkursie Rainbow gdzie trzeba odpowiedzieć na 9 pytań, nie mogę znaleźć odpowiedzi np.Dokąd biuro podróży Rainbow lata samolotami typu Boeing 787 Dreamliner przez cały rok?Wie ktoś coś? będę wdzięczna.

Odpowiedź od samego Rainbow (pytanie zadane mailem): „Przez cały rok Dreamlinerem bezpośrednio latamy do Indonezji (Denpasar)” Więc tego.... emotka

A tam była taka odpowiedź? Teraz nie pamiętam co zaznaczyłam emotka

Nie było emotka Wyświetl w wątku >>

kajmakam1

#6327371 Napisano: 01.03.2017 15:41:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barbaras8 napisał(a):

Lo matko bierze ktoś udział w konkursie Rainbow gdzie trzeba odpowiedzieć na 9 pytań, nie mogę znaleźć odpowiedzi np.Dokąd biuro podróży Rainbow lata samolotami typu Boeing 787 Dreamliner przez cały rok?Wie ktoś coś? będę wdzięczna.

Odpowiedź od samego Rainbow (pytanie zadane mailem): „Przez cały rok Dreamlinerem bezpośrednio latamy do Indonezji (Denpasar)” Więc tego.... emotka Wyświetl w wątku >>
1 barbaras8 0

kajmakam1

#6270620 Napisano: 17.10.2016 13:36:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

assal napisał(a):

Bamfarfe22: On to zdjęcie już posyłał na inne konkursy. Tylko że teraz ma jogurt.
On nie jest doklejony? Bo mam za mały ekran teraz, więc nie widzę dobrze. 

A to jakoś tego zdjęcia nie kojarzę z innego konkursu. Może dlatego nie wiedziałam o co chodzi. Jeśli ktoś się orientuje gdzie to było to jasne że zgłosić trzeba...

Było!
No kojarzę pozę. 
Ale nie skoharze który to był konkurs. Jakiś letni.
Może Lipton?  Albo jeszcze jakieś. 
Czy doklejone nie wiem, bo niektóre jego foty w czerwonych spodenkach jak ktoś się ich nie zna to nie powie że to fotomontaż. 

Moc od V-max. Wygrało tygodniową (zegarek). Na stronie nie ma już galerii.
Jest doklejone. Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6228549 Napisano: 13.07.2016 11:11:00 w Zakupy na konkursy - usługi
Chętnie zwrócę komuś część kasy za paliwo na stacji Total, ktoś tankuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6228268 Napisano: 12.07.2016 17:44:29 w SZUKAM....
Czy jest teraz jakiś konkurs, w którym trzeba/można kupić telewizor? Ktoś coś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6192074 Napisano: 05.05.2016 10:36:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

kajmakam1 napisał(a):

Czy ktoś się orientuje - w Laysach w okienku z tekstem "to nie moja koszulka" od początku było odwrotnie (jak się kliknie miniaturę żeby uzupełnić to chipsy zamieniają się miejscami), czy teraz jest jakiś błąd i będzie tak jak na miniaturce?

3 dni temu był już ten błąd. Nie wiem jak wczesniej

dzięki! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6192070 Napisano: 05.05.2016 10:31:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuje - w Laysach w okienku z tekstem "to nie moja koszulka" od początku było odwrotnie (jak się kliknie miniaturę żeby uzupełnić to chipsy zamieniają się miejscami), czy teraz jest jakiś błąd i będzie tak jak na miniaturce? Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6191231 Napisano: 02.05.2016 15:47:42 w Kupię...
Kupię kody Lays
Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6191019 Napisano: 01.05.2016 20:14:47 w Kupię...
Wciąż kupię kilka kodów z Lays - gdyby ktoś chciał odsprzedać jeszcze dziś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6190915 Napisano: 01.05.2016 09:22:30 w Kupię...
Kupię 4 kody lays Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6179326 Napisano: 02.04.2016 21:03:08 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

emotka Wkurza mnie, ze moje auto potrzebuje nowych opon o wymiarach 15 cali, a nie 16 

Spoko, może być gorzej. Moje potrzebuje 16 ale do mojego auta akurat nie maja w ogóle w ofercie.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6175203 Napisano: 20.03.2016 22:20:02 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

trampek, napisał(a):

Kwiatuszek2506 napisał(a):

 Poszukiwane konkursy, gdzie nagrodą jest zwrot gotówki za kupiony towar.
 Oprócz Dove, Delmy, Sagi 
 Ps. Gdzie najłatwiej takie znaleźć? Czasem coś mi się uda znaleźć, ale często przegapię ...
 

jest jeszcze na proszek Dosia i na body max czy coś takiego emotka wejdz sobie w nagrody gwranatowane tam jest link

jeszcze tutaj http://www.missio...pl/promocje/cashback

http://eksperci-od-zmywarek.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6150004 Napisano: 25.01.2016 18:54:45 w Biedronka
kasiulll napisał(a):

Czy ktoś znalazł z Biedronce produkty GO ASIA Konspola? Od dziś jest oferta azjatycka, ale one chyba nie są jej częścią... Są w stałej ofercie? Bo nigdzie ni widu.

Np. w lodówce gdzieś przy serach są. Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6149924 Napisano: 25.01.2016 15:53:52 w Biedronka
He he. Pozdrawiam kogoś, kto w Gdańsku w Biedrze przy Paderewskiego kasował 8 Colgate'ow na osobne paragony. Babeczka tylko się śmiała, jak zobaczyła moje dwie pasty... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6123265 Napisano: 01.12.2015 22:17:06 w SZUKAM....
Enrico123 napisał(a):

SZUKAM PUSTYCH KART PRZEDPŁACONYCH (PREPAID), które z tyłu mają numer konta (bzwbk,mbank)
JEŚLI KTOŚ MA ZAPRASZAM NA PW, Z CHĘCIĄ KUPIĘ !!!

Nie wiem na ile trafiam a na ile nie, ale warto zachować ostrożność.
"Skimming - rosnące zagrożenie
Ilustruje to przekręt z lutego tego roku, nazwany największym skokiem na bank XXI wieku. Lub też cyberzbrodnią (niemal) doskonałą. W skrócie: hakerzy wykupują setki kart przedpłaconych (wciąż rzadki w Polsce rodzaj kart niewymagających rachunku), włamują się do systemu komputerowego np. firmy rozliczającej klientów kart i likwidują limity wypłat dla tych kart. Potem rozsyłają ich dane do wspólników rozproszonych po świecie. Ci przenoszą je na duplikaty kart, którymi na sygnał wypłacają pieniądze z lokalnych bankomatów. W ten sposób w ciągu zaledwie 10 godzin od infiltracji bazy danych międzynarodowa szajka w 24 krajach dokonała 36 tys. wypłat na sumę 40 mln dolarów. Ponieważ wypłacone pieniądze wykreowano komputerowo, nie miały pokrycia w saldach obrabowanych rachunków, a tym bardziej rachunków postronnych klientów. Nie ucierpiała ani jedna osoba fizyczna. Kto zatem stracił? Agencje rozliczeniowe i firmy ubezpieczeniowe. Nie wiadomo, kto był mózgiem opisanej operacji, złapano jedynie kilka obsługujących bankomaty "pionków". Cały przekręt okazał się na tyle sprawny, dyskretny i intratny, że z pewnością znajdzie naśladowców."
Żródło: http://m.wyborcza...isableRedirects=true Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6075613 Napisano: 17.09.2015 15:35:28 w Biedronka
15.23 też mail więc chyba przeżuli kotleta i ślą dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6075595 Napisano: 17.09.2015 15:19:03 w Biedronka
magdalena1020 napisał(a):

kajmakam1 napisał(a):

Śle Tyskie II etap - na pewno. W I nie brałem udziału. Mail o 14.25

aparat? emotka

Yhy, aparat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0