Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kajmakam1

kajmakam1

#6075593 Napisano: 17.09.2015 15:18:11 w Informują
Tyskie II etap - mail o 14.25 i 15.23 Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6075591 Napisano: 17.09.2015 15:17:00 w Biedronka
Śle Tyskie II etap - na pewno. W I nie brałem udziału. Mail o 14.25 Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6050457 Napisano: 29.07.2015 16:18:33 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
edzia21 napisał(a):

kajmakam1 napisał(a):

Czesc, mam pytanie dot. Albedo - czy mozna u nich wygrac drugi raz na ten sam numer choc w innym konkursie?

można emotka

dzieki! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6050356 Napisano: 29.07.2015 13:37:34 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Czesc, mam pytanie dot. Albedo - czy mozna u nich wygrac drugi raz na ten sam numer choc w innym konkursie? Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6046056 Napisano: 18.07.2015 14:37:54 w Konkursowiczki w ciąży
bezaczek7 napisał(a):

cześć, może tu znajdę poradę  emotka  wiem, że w trakcie jazdy pałąk/uchwyt fotelika samochodowego dla niemowląt musi być postawiony, w instrukcjach raczej jest to wszędzie zawarte, ale czy wiecie gdzie znajdę informację dlaczego to takie ważne? wpisałam w google, ale nic konkretnego mi nie wyskoczyło. może wy wiecie czy i gdzie znajdę jakiś wpis na ten temat. z góry dziękuję emotka  ps chcę to pokazać komuś, jeśli tu mi ktoś napisze dlaczego, ta osoba może nie uznać tego za wiarygodną informację  emotka  z góry dziękuję emotka

wpisz coś w stylu "fotelik samochodowy w jakiej pozycji pałąk"
i wyskoczy np:
http://foteliki-p...eliku-dla-niemowlat/
http://fotelik.in...iku_0_13_kg,108.html Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6041332 Napisano: 07.07.2015 18:44:11 w Paragony
 potrzebuję trzy paragony na konka "postaw na letni duet", u mnie w mieście w żadnym sklepie nie ma Blacka :-/ najlepiej jeszcze na dzis Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6041331 Napisano: 07.07.2015 18:43:44 w Zakupy na konkursy - usługi
Szukam kogoś kto ma po drodze do Abc, potrzebuję trzy paragony na konka "postaw na letni duet", u mnie w mieście w żadnym sklepie nie ma Blacka :-/ najlepiej jeszcze na dzis Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6003336 Napisano: 10.04.2015 16:39:10 w PLAGIATY
nouvelle napisał(a):

kalka napisał(a):

napisał(a):kajmakam1 napisał(a):Cha. Cha.

Ferrero 2014 - Mediolan:
Wiesław S. / Białystok
Jest w FERRERO ROCHER jakaś magia zaklęta. Małe złote kuleczki smakują jak święta. Jak
chwile uroczyste, miłe, romantyczne. Jak marzenia ukryte w bombonierce
ślicznej. Są jak słowa serdeczne,których mówić nie muszę. Bo smak mają
myśli,uczuć,pragnień i wzruszeń.

ISTRA 2015:
Jest w ISTRA jakaś magia zaklęta. Małe bąbelki smakują jak święta. Jak chwile uroczyste, miłe, romantyczne. Jak marzenia ukryte w butelce
ślicznej. Są jak słowa serdeczne, których mówić nie muszę. Bo smak mają myśli,uczuć,pragnień i wzruszeń.
Autorką jest p. Janina z Ostrowa Wlkp.



Konsekwencji raczej nie będzie, więc niech chociaż spłynie forumowa hańba...

A dlaczego nie będzie konsekwencji?! Przecież to ewidentny plagiat, innymi słowy kradzież! 


Nie grałam w tym, ale nie możecie tak tego zostawić! Czyste chamstwo! Wystarczy print screen do organizatora, niech chociaż bardziej ogarnięci będą..

Jak komuś zależy, mogę podesłać oryginalny pdf z Ferrero, bo mi - biorąc pod uwagę "profesjonalizm" organizacji całego konkursu - szkoda czasu i nerwów. Choć nie powiem - sprawa aż się prosi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6002676 Napisano: 09.04.2015 19:19:41 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

jeśli autorką jest ta pani, o której myślę, to powinna walczyć o swoje.. zresztą jak każda osoba, czyja twórczość została splagiatowana

Nie nie, autorem (przynajmniej w jego wersji dane mi było zobaczyć po raz pierwszy tę - swoja drogą b. zgrabną - odpowiedź) jest p. Wiesław, już poprawiam wpis na bardziej klarowny Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6002671 Napisano: 09.04.2015 19:10:36 w PLAGIATY
Cha. Cha.

Ferrero 2014 - Mediolan:
Wiesław S. / Białystok
Jest w FERRERO ROCHER jakaś magia zaklęta. Małe złote kuleczki smakują jak święta. Jak
chwile uroczyste, miłe, romantyczne. Jak marzenia ukryte w bombonierce
ślicznej. Są jak słowa serdeczne,których mówić nie muszę. Bo smak mają
myśli,uczuć,pragnień i wzruszeń.

ISTRA 2015:
Jest w ISTRA jakaś magia zaklęta. Małe bąbelki smakują jak święta. Jak chwile uroczyste, miłe, romantyczne. Jak marzenia ukryte w butelce
ślicznej. Są jak słowa serdeczne, których mówić nie muszę. Bo smak mają myśli,uczuć,pragnień i wzruszeń.
Autorką jest p. Janina z Ostrowa Wlkp.



Konsekwencji raczej nie będzie, więc niech chociaż spłynie forumowa hańba... Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6002115 Napisano: 08.04.2015 18:44:57 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

kajmakam1, jeśli już faktycznie chcecie się czepiać tych po prawej, to najpierw upewnijcie się, czy ci po lewej faktycznie wpadli na te "wyjątkowe" pomysły, czy może sami się zainspirowali cudzą twórczością emotka

Tak jest, zgadzam się, i spieszę w takim razie precyzować - chodziło mi o moją własną pracę, która znalazła naśladowcę (i chyba to mnie najbardziej "zabolało", że marnego), a która plagiatem zdecydowanie nie jest  emotka  ale co racja to racja i tę - Zezowaty_kocie - jak najbardziej przyznaję Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#6002072 Napisano: 08.04.2015 17:30:13 w Wkurza mnie...
haz0r napisał(a):


haha ;D

O ludu... człowiek nie zdążył nawet lodów kupić, a tu już takie...coś. Żeby to przynajmniej ładnie ponaśladowali, albo lepiej - skoro pomysł
zerżnięty, to choć nad estetyką wypadałoby samodzielnie popracować - a
to takie cuda, że aż przykro się robi... Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#5983295 Napisano: 21.02.2015 22:41:01 w Paragony
Cin&Cin sprzed 18 stycznia - zakupię. Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#5981910 Napisano: 18.02.2015 20:14:02 w Paragony
Cin&Cin - sprzed 13 lub sprzed 18 stycznia zakupię, jeśli komuś ostał się jeszcze taki staroć... Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#5924096 Napisano: 30.09.2014 11:37:37 w Informują
Rybka Ferrero dzwoni... Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#5873782 Napisano: 11.06.2014 16:15:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

asante napisał(a):

Dzięki zezowaty kocie i monikar. Czyli zostaje się dalej łudzić.


a swoją drogą, ciekawa jestem czy na serenadzie nagradzają filmy i inne laurki ;/ widziałam u nich na FB jakiegoś specjaliste, który stworzył dla nich filmik na 4 etap i jeszcze się z tym obnosi i pyta ludzi, czy im się podoba emotka niezła sieczka emotka



Na początku konkursu na zadane na ich ścianie pytanie o to, czy nagradzają linki odpowiedzieli, że nie, że tylko tekst.

A ten "specjalista" wysmażył podobne dzieło i dla Korala. Nie omieszkał też zachwycić sie swoim 'teledyskiem' z innego konta, niż to, z którego je dodał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#5829425 Napisano: 24.02.2014 16:00:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

kajmakam1 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Trochę zmienię temat,choć nadal pozostanę w temacie nieregulaminowych załączników w formularzach konkursowych.
Zauważyłam że dodawanie filmików i prezentacji stało się trendy,więc napisałam do organizatora konkursu Activi w którym nagroda bardzo atrakcyjna,czy będą brać pod uwagę takie zgłoszenia.I co??I d..pa.Czekam na odp.już 4 dni.Więc czarno widzę szansę uczestników z hasłami:)
Wyjścia widzę dwa.Albo zaraz zabawię się w reżysera i nakręcę coś twórczego,albo...Poproszę Was o wysłanie takich zapytań do nich..Może jak będzie nas więcej to da im to do myślenia.



Gdyby kogoś interesowało, Activia odpowiedziała po ponad tygodniu:

"Dzień dobry,

zapraszamy do regulaminu - powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.
Odpowiedź powinna być przesłana w formie pisemnej, bez zewnętrznych
odnośników (linków do wideo, prezentacji, zdjęć).

Życzymy powodzenia!

--
Pozdrawiamy,
Zespół Activii"



Mi też odpisali.Ale taż czekałam ponad tydzień.
Może się zastanawiali nad odpowiedzią emotka
Ale nadziej jest że nagradzać będą tylko teksty
To się chwali emotka



Mam nadzieję, że zrobią jak napisali, bo regulamin raczej nie przewiduje publikacji prac... Wyświetl w wątku >>
0 0

kajmakam1

#5829368 Napisano: 24.02.2014 14:48:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Trochę zmienię temat,choć nadal pozostanę w temacie nieregulaminowych załączników w formularzach konkursowych.
Zauważyłam że dodawanie filmików i prezentacji stało się trendy,więc napisałam do organizatora konkursu Activi w którym nagroda bardzo atrakcyjna,czy będą brać pod uwagę takie zgłoszenia.I co??I d..pa.Czekam na odp.już 4 dni.Więc czarno widzę szansę uczestników z hasłami:)
Wyjścia widzę dwa.Albo zaraz zabawię się w reżysera i nakręcę coś twórczego,albo...Poproszę Was o wysłanie takich zapytań do nich..Może jak będzie nas więcej to da im to do myślenia.



Gdyby kogoś interesowało, Activia odpowiedziała po ponad tygodniu:

"Dzień dobry,

zapraszamy do regulaminu - powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.
Odpowiedź powinna być przesłana w formie pisemnej, bez zewnętrznych
odnośników (linków do wideo, prezentacji, zdjęć).

Życzymy powodzenia!

--
Pozdrawiamy,
Zespół Activii" Wyświetl w wątku >>
0 0