Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7141045 Napisano: 21.11.2023 13:20:16 w Czy informują/ informowali?
Czy KFL zaczął już dzwonić? Może być priv, bo muszę wyjść i nie wiem czy pilnować telefonu. 😉 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7140876 Napisano: 20.11.2023 19:47:25 w WC - rozmowy o wszystkim
danek39 napisał(a):

Jeśli chodzi o numer paragonu np. u Smolara, gdzie z przodu jest litera to czy się ją podaje?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 danek39 0

zezowaty_kot

#7140852 Napisano: 20.11.2023 18:53:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Czy z oszczędzania Albedo przychodzi potwierdzenie na maila czy tylko komunikat na stronie?

Chyba nie ma zwrotki, ja nie miałam  emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7140783 Napisano: 20.11.2023 16:08:08 w Czy informują/ informowali?
wiolka252 napisał(a):

Dekasia napisał(a):

Van Heinzing z Lidla jeszcze cicho siedzi? emotka

Do końca dnia mają czas 😅

Znów syndrom Martini? Jest jakiś doktor badający specyficzną przypadłość agencji reklamowych, którym rozmywają się nagrody? Może trzeba opracować im szczepionkę? Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7140742 Napisano: 20.11.2023 14:48:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rybcia0707 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na przelew z Wedel Żabki? Do mnie nie dotarł ano blik ani przelew...


Ja, ostatnio prosili o numer konta, bo coś chyba blikami nie wyślą - jakaś awaria.

tak, wiem i podawałam nr konta ale część osób nagrodę dostało pt/sob, ale czy ktoś dostał przelew?

Przed chwilą dostałam.

Dziś u mnie przelewy. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

zezowaty_kot

#7140066 Napisano: 17.11.2023 15:29:20 w Dziś cieszę się z.....
@gnieszk@ napisał(a):

Cieszę się, że skończyło się to g*upie Gratisobranieemotka

Mam to samo, poczułam ogromną ulgę, że już nie muszę (czułam, że muszę z powodu super nagród i  nie darowałabym sobie, gdybym nie podjęła walki). Ale tak mnie to gratisobranie zmasakrowało, wdeptało w ring i opluło, że na długo będę nosić na twarzy znamiona tej porażki emotka
Plus jest taki, że mi się ten KFL spodobał i w sumie to teraz jeździmy tam na zakupy. Paradoksalnie emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7140027 Napisano: 17.11.2023 14:38:36 w Czy informują/ informowali?
Heinz w Lidlu o Wapmyrach? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7139847 Napisano: 16.11.2023 20:54:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

maryam napisał(a):

edzia21 napisał(a):

marzanna napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

marzanna napisał(a):

Pogubiłam się odnośnie Gratisobrania emotka  Czy wczoraj i dzisiaj informowali z tego etapu, gdzie pytanie dotyczyło ulubionej marki własnej  Kaufland?


Tak

Hmm a to nie było przedostatnie pytanie? Tzn. odnośnie marki własnej Kaufland?

Tak, dokładnie to pytanie. Etap przedostatni.

Czyli dzisiaj informowali za etap 5? emotka są o tydzień do przodu z informowaniem?

Właśnie tego dotyczyło moje pytanie. Z przedostatniego etapu powinni informować w przyszłym tygodniu.

Etap kończył się w środę. Tydzień później w środę zawsze już była informacja dla laureatów. Wszystko przebiega prawidłowo. Daty podane na stronie to daty PUBLIKACJI wyników. Z ostatniego etapu telefony zaczną się prawdopodobnie we wtorek 21 listopada. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7139743 Napisano: 16.11.2023 17:05:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
anaesth napisał(a):

„Jesienne porządki” - 150zł do Kauflandu. SMS przed chwilą.

I u mnie emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7139711 Napisano: 16.11.2023 16:27:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

a to dzisiaj puszczali?

mam Blik wedel Żabka. tak dziś. ok. 14-15

a ktoś dostał już na konto?

Ja od razu zaznaczyłam, że chcę na konto i na razie nie przyszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7139037 Napisano: 14.11.2023 16:36:52 w Avanti
asper01 napisał(a):

Czy Avanti chce wszystkie zgłoszone paragony, czy podaje nr wygranego na prośbę?

Podaje  emotka Wyświetl w wątku >>
1 asper01 0

zezowaty_kot

#7138988 Napisano: 14.11.2023 14:35:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Afrodyta72 napisał(a):

Afrodyta72 napisał(a):

Dostałam tylko na numer telefonu ,który jest nowy ,na męża i na mój stary nie 😭

Czyli teraz widzę ,że jednak nie da się wygrać w smolarze na stre numery telefonów ,to samo było w Dino 🤣

Bzdura, od lipca wygrałam w Smolarze 4 nagrody na ten sam numer, te same dane. Moja koleżanka w tamtym tygodniu na te same dane wygrała w lirene soda stream i w Żabce somersby, konkursy rozwiązane jednego dnia. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7138921 Napisano: 14.11.2023 13:07:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Paragon się wgrywa, bo to minimalizuje nadużycia (co jest dobre dla samych grających). Etap zgłoszenia to jedno, etap wyboru laureatów to drugie, a weryfikacja to trzecie. Tu można mieć pretensje wyłącznie do siebie, że się popełniło błąd. Równie dobrze, można by wgrać jeden paragon 10 razy i za każdym razem zmieniać detal, np jedną cyfrę nipu/kasy fiskalnej. Ale takie zgłoszenie nie przejdzie weryfikacji. Bez znaczenia jest z jakiego powodu pojawił się ten błąd, istotne, że paragon nie spełnia wymogów regulaminu. I to nie jest wina organizatora. 
Z drugiej strony jeśli organizator jednak przyzna nagrody na niepoprawne paragony, to czy nie zostanie posadzony o rozdawanie nagród królikom? Według mnie taka sytuacja jest niezgodna z założeniami loterii. Wyświetl w wątku >>
1 panasa 0

zezowaty_kot

#7138879 Napisano: 14.11.2023 11:08:42 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Dostałam 2 maile o niewypełnionych formularzach z Grześków bez linków do uzupelnienia. Oryginały nie doszły. Czy mogę coś zrobić oprócz odpisania do NAV? Jest u nich jakaś strona z laureatami gdzie można uzupełnić bezpośrednio czy coś?


Szczerze mowiąc niezły roz... dol mają w tym Navie, najpierw niby poszły nagrody wszystkie, potem się okazało, że poczta się zepsuła, potem sprawdzano osobiście czy ktoś wygrał xDDD czy nie i już miało byc wszystko, wszystko wysłane, a się okazuje że znów jakieś błędy były i że jednak nie dotarły maile emotka
Ciekawe ile nagród w ogóle nie dochodzi w ten sposób, bo nie masz pojęcia że wygrałeś emotka

A to, że nie wiemy i się nigdy nie dowiemy, to tylko i wyłącznie nasza wina. Kiedyś na forum wszystko można było przeanalizować, a teraz pojawiają się jakieś enigmatyczne wpisy sugerujące wygraną. W innym wątku ktoś dopytuje. Ludzie sie boją coś napisać, jakby serio jakiś koszałek miał wejść im na chatę i wyciągać kosmetyki Nivea spod łóżka. Jak padają pytania "serio tyle nagród i 3 osoby się chwalą" to w odpowiedzi albo nie ma nic, albo złośliwości typu "nie zawsze możesz wygrać". Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7138522 Napisano: 13.11.2023 11:10:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

notta napisał(a):

Dodaje jako ciekawostka - konkurs Soplica https://wirtualne...holi-mocnych-nagrody

Masakra... Czepiają się już pomału wszystkiego...

O, ostatnio miałam rozmowę na ten temat. Ja uważam, że nie powinno być konkursów związanych z alkoholem. Najchętniej wywaliłabym z mediów WSZYSTKO związane z wódą. U mnie w domu nie było w ogóle alkoholu. Jak są kuszące konkursy, to alkohol się pojawił, stoi na półkach i straszy. Właśnie przez półki z piwami zdałam sobie sprawę, że w alkoholowych promocjach wygrywa każdy - pierwsze kroki w stronę nałogu. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7138466 Napisano: 12.11.2023 23:56:57 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie sekciarstwo termomixowe. Wszędzie wciskają komentarze, ze termomixem byłoby szybciej. Jak zapytałam w którym momencie mi pomoże czy zmieli mak, czy rozwałkuje ciasto, czy obierze orzechy ze skórki to obraza ze nie zachwycam się i blokuje jej sprzedaż. (rozmowa pod moim postem na moim profilu, nie krytykuję sprzętu gdy ktoś sobie wciska go na swoim profilu)

Mam tego magicznego robota i będę go każdemu odradzać, pieniądze wywalone w błoto. Robi kilka fajnych sztuczek, ale nie są one warte utrzymania abonamentu ani 7 tys za zakup. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7138081 Napisano: 10.11.2023 14:32:13 w Czy informują/ informowali?
Cono Sur? Ktoś wie, do kiedy mają termin? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7137800 Napisano: 09.11.2023 14:48:12 w moje dzisiejsze wygrane :)

zezowaty_kot

#7137671 Napisano: 09.11.2023 11:01:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 x 100 kfl, bez telefonu, tylko mail. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7137465 Napisano: 08.11.2023 16:04:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał w KFL prozą? Wyświetl w wątku >>
0 0