Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#5785408 Napisano: 03.12.2013 23:34:15 w Wkurza mnie...
zwierzyniec napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Sąsiad zadzwonił do mojego ojca po 12 jak byliśmy w pracy i poinformował go,że pies szczeka już na posesji-specjalnie zostawiliśmy otwartą furtkę.Więc tato poprosił sąsiada zza płotu,aby zamknął pieska w kojcu i furtkę też:)Mój tato by się załamał, gdyby ten pies się nie odnalazł, bo to taki syneczek jego.Tak, macie rację, oczywiście-psa bez rodowodu też szkoda.Mieliśmy przez 9 lat sympatycznego kundelka,ale zginął na wiosce w tajemniczych okolicznościach.Tu też dziwna sprawa, bo wszyscy w okolicy wiedzą,że to nasz pies, to po co go trzymać u siebie przez całą noc.Rodzice go szukali od 23 do 2 nad ranem i ani śladu emotka


Widzisz Cudaczku, np. po to: mój sąsiad miał piękną lecz bez rodowodu owczarkę niemiecką, a parę ulic dalej był samiec, którego właściciel nie chciał dopuścić do mezaliansu. Sąsiad, chłopek-roztropek posunął sie do przestępstwa: kiedy suczka miała cieczkę,poszedł z nią /na smyczy/, wieczorem, otworzył obcą furtkę wytrychem,wypuścił psa i w tam zdziczałym parku spuścił ze smyczy suczkę. Rodowodowy samiec "zrobił swoje". Sąsiad śmiał się zadowolony z siebie,kucając w krzakach jak właściciel woła psa, pies przybiega z ulicy, a jego pan głośno się dziwił jak pies się wydostał emotka
Może Wasz psiak poszedł na dziewczyny i jakiś miejscowy roztropek też unał, że będą super szczeniaki i go przytrzymał emotka


O matko i Bosko... Ludzie powinni przechodzić testy psychologiczne żeby móc posiadać zwierzęta... bestialstwo. Sił czasem braknie żeby zbierać te biedne psy z ulicy a gamonie mnożą na potęgę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5785404 Napisano: 03.12.2013 23:26:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malaga1 napisał(a):

Powiedzcie mi, jak to jest. Czy konkursy podlegaja jakiejs kontroli 'wyzszej'? Jestem po luźniej rozmowie z kolega który wie ze czasem w cos sobie tam zagram ale on generalnie smieje sie z tego bo twierdzi, że gdy jego firma organizuje konkurs (raczej jakis lokalny chyba bo to nie jest koncern jakiś ale nie chce tutaj pisac o konkretnej firmie bo na zaden ich konkurs nigdy nie trafiłam) to nagrody zwykle rozdają wśród siebie. Troche mnie to zdziwiło bo zwykle jednak gdzies pojawia sie lista nagrodzonych, ktos wspomni ze wygrał... Ale żeby aż tak?!


Dlatego brak listy zwycięzców, publikacji wyników rodzi we mnie zawsze podejrzenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784880 Napisano: 03.12.2013 12:11:33 w Zbieramy kasę!

zezowaty_kot

#5784826 Napisano: 03.12.2013 10:52:36 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

A kastrowany?



no właśnie nie.Ma rok i 3 miesiące, to nie jest jakiś zwykły kundelek, tylko Hovawart z rodowodem emotka


Ale co za różnica, czy z rodowodem, czy bez? Osobiście uważam, że lepiej, jak ucieknie wykastrowany kundelek, niż niewykastrowany pies z rodowodem, bo ten drugi pomacha wackiem na prawo i lewo i przyczyni się do bezdomności kolejnych kilku/kilkunastu piesków emotka

Trzymam kciuki, żeby się szybko znalazł emotka



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784824 Napisano: 03.12.2013 10:51:37 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

http://zaginionepsy.pl/

Może zamieść zdjęcie tutaj.
Podrzuc zdjecie na fb to mozemy puscic informacje w eter, po co marudzic na forum jak mozna dzialac?



Jak będzie link to też mogę rozreklamować Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784823 Napisano: 03.12.2013 10:50:19 w Wkurza mnie...
https://www.facebook.com/psygarnij może tu jeszcze napisz? To są piękne psy, jednak jak się ktoś nie zna to może uznać go za zwykłego kundelka. W Polsce ludzie częściej kojarzą amstaffy, beagle, yorki... To na co jest popyt. Tylko patrzeć jak za 3 miesiące wysypią się na ulice sprezentowane szczeniaki - i to MNIE WKURZA! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784694 Napisano: 03.12.2013 00:27:13 w WC - rozmowy o wszystkim
iwonciaaa napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Cześć Kobitki emotka

Czy też przeżywacie syndrom pobudki tuż przed północą?
Od jutra gram wcześniej, nie na ostatnią chwilą.
Później nie wiem już gdzie oczy podziać i denerwuję się, że takie fajności przepadają emotka


Ja czekałam do północy bo mi dior nowa doba konkursowa zaczyna. A tylko w nocy mam względną ciszę - dziecko nie marudzi, koty nie ruszają się nawet na dźwięk otwieranej lodówki a mąż nie ogląda tv. Noc to dobry czas na pisanie emotka



Oj tak emotka W takiej błogiej ciszy można wspaniale dać ujście swojej kreatywności emotka


Rany, ile błędów, ja tak piszę? emotka słownik mi na telefonie zmienia i piszę jak inwalida emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784683 Napisano: 03.12.2013 00:06:43 w WC - rozmowy o wszystkim
iwonciaaa napisał(a):

Cześć Kobitki emotka

Czy też przeżywacie syndrom pobudki tuż przed północą?
Od jutra gram wcześniej, nie na ostatnią chwilą.
Później nie wiem już gdzie oczy podziać i denerwuję się, że takie fajności przepadają emotka


Ja czekałam do północy bo mi dior nowa doba konkursowa zaczyna. A tylko w nocy mam względną ciszę - dziecko nie marudzi, koty nie ruszają się nawet na dźwięk otwieranej lodówki a mąż nie ogląda tv. Noc to dobry czas na pisanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784663 Napisano: 02.12.2013 23:52:33 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

Dziewczyny Rysio ma zapalenie spojówek, wygląda na bakteryjne bo ropa żółta. Macie jakieś dobre sposoby? Przemywam sola fizjologiczna i okładam torebkami czarnej herbaty. Czy może lepiej do lekarza z tym się wybrać? Nigdy z zapaleniem spojówek nie walczyliśmy i nie wiem za bardzo co z tym począć.

allice napisał(a):

Dziewczyny Rysio ma zapalenie spojówek, wygląda na bakteryjne bo ropa żółta. Macie jakieś dobre sposoby? Przemywam sola fizjologiczna i okładam torebkami czarnej herbaty. Czy może lepiej do lekarza z tym się wybrać? Nigdy z zapaleniem spojówek nie walczyliśmy i nie wiem za bardzo co z tym począć.

allice napisał(a):

Dziewczyny Rysio ma zapalenie spojówek, wygląda na bakteryjne bo ropa żółta. Macie jakieś dobre sposoby? Przemywam sola fizjologiczna i okładam torebkami czarnej herbaty. Czy może lepiej do lekarza z tym się wybrać? Nigdy z zapaleniem spojówek nie walczyliśmy i nie wiem za bardzo co z tym począć.

mój też miał, od razu poszłam do lekarza bo spodziewałam się co to może być. Przepisał jakieś krople i o dziwo przeszło. Pamiętam, że chyba wtedy nie dostał antybiotyku Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784624 Napisano: 02.12.2013 23:10:36 w Wkurza mnie...
isetta napisał(a):

Wkurza mnie, że biorę udział w tyyyylu konkursach i nic nie wygrywam emotka



A mnie, że się mocno zaangażowałam w 1 konkurs, żyły sobie wypruwam, na głowie staję a uparcie szczęście omija mnie szerokim łukiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784592 Napisano: 02.12.2013 22:46:42 w WC - rozmowy o wszystkim
mariolakal napisał(a):

Ok, wróciłam... Żadnych atrakcji... Ani to sensacja, ani żadna komedyja... Nqwet na filmik do youtube się nie nadaje... A tak Wam chciałam atrakcji dostarczyć... Mój to jednak gruboskórny
typ /On jest "inny"/...
Ponieważ wiem, że gustuje w dużych samochodach, więc zasiadłam na wprost Niego i mówię: wyhrałam mały samochodzik... On nic... zero reakcji... Przyniosłam więc piwo i drążę: nie opijesz ze mną tego autka ? On, wielkie oczy: na baterie czy akumulator ? No to ja mówię: cheeba diesel albo ropa, ale pewności nie mam... On: no to prezent dla Dawidka na gwiazdkę mamy z głowy... I poszedł do kibla... Wrócił i ja: to autko jest wielkości cinqecento... On: oszalałaś ? Gdzie Dawid nim będzie jeździł ? No to ja: przecie Ci tłumaczę, że to nie zabawka... On: mów po polskiemu bo Cię nie kumam... Pieprzysz o jakimś samochodziku, a więce wnuków nie mamy... No to się wkurzyłam, wzięłam Go do kuchni na swoje stanowisko "pracy" i pokazałam Mu w necie ten "samochodzik"... On wybałuszył oczy i mówi: przecie to prawdziwy ! A ja: kuźwa, jełopie, a o czym ja do Ciebie mówię od pół godziny ??? No i się pokłóciliśmy na trochę... Wróciłam do kompa, a On zabrał piwo i poszedł na pokoje: no... wreszcie cos "normalnego" wygrałaś !
KONIEC ROZMOWY...

PS. Dobrze, że chociaż Wy mnie kumacie...
emotka


Uuuuu to chyba nie pojeździ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784468 Napisano: 02.12.2013 21:34:44 w WC - rozmowy o wszystkim
U nas najpierw tydzień prosiłam się o losy, a w październiku dałabym sobie rękę uciąć, że w sklepie stoi to samo wgniecione pudełko wrześniowe emotka odpuściłam, bo uznałam, że ta loteria to jakiś przekręt a tu proszę- dowód, że można wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784458 Napisano: 02.12.2013 21:27:02 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja bym chciała zobaczyć jakaś fotorelację! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5784127 Napisano: 02.12.2013 16:45:38 w PLAGIATY
cudaczek121 napisał(a):

A ja uważam,że bardzie uczciwe jest wysyłanie WŁASNEJ nawet identycznej pracy/tekstu/hasła na kilka różnych konkursów niż bezczelne używanie cudzej twórczości jako swojej emotka



To akurat oczywista oczywistość. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5783948 Napisano: 02.12.2013 14:45:39 w Gratulacje! Dla wygranych!
mariolakal napisał(a):

Ja pierdziu... Mam skodę citigo z megaloterii /lewiatan/... Telefon o 14-ej z nr 511***559. Przesympatyczna Pani ryczała razem ze mną... emotka



O rany, wow! Gratulacje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5783891 Napisano: 02.12.2013 13:59:14 w PLAGIATY
Jeśli jedną pracą zgarnęłabym już jakąś nagrodę to nie użyłabym jej w kolejnym konkursie. Jeśli praca nie zostałaby nagrodzona ale, np opublikowana to nie miałabym oporów, żeby słać ją dalej. Przyjmując nagrodę 2 razy za jedno dzieło miałabym wrażenie, że sprzedaję komuś już zjedzoną kanapkę. Ale to jest kwestia tylko i wyłącznie mojego sumienia i przeświadczenia, że autoplagiat - choć właściwie nie zabroniony - nie jest też zupełnie uczciwy. A dużo większą frajdę sprawia mi satysfakcja z wygrania/wyróżnienia niż sama nagroda. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5783637 Napisano: 01.12.2013 23:57:52 w PLAGIATY
Pamiętam sytuację, gdzie jedna osoba wygrała tym samym zdjęciem w 4 konkursach (które widziałam). Najlepiej, że 2 razy wygrała w różnych konkursach tego samego organizatora. Zdjęcie było super, było jej pracą, z tym że w mojej ocenie takie wielokrotne wykorzystanie jednej pracy jest trochę nie fair. Jak w tym roku znów zobaczę to zdjęcie w konkursach świątecznych to będę chyba wymiotować na monitor emotka autoplagiat to trochę jak okradanie siebie samego z przyzwoitości Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5783324 Napisano: 01.12.2013 11:04:30 w PLAGIATY
Ale fantastyczna przygoda! Nic tylko siedzieć i zazdrościć. I zacząć układać wierszyki, żeby za rok wybierać najlepsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5782789 Napisano: 29.11.2013 22:49:39 w Konkursy ABC
renatak0 napisał(a):

przychodzą Wam zwrotki z żywca?


Mi też od razu Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5782587 Napisano: 29.11.2013 17:04:30 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś może wygrał w tym konkursie? (Raffaello na fb)
http://e-konkursy...121257/#.Upi6PSdN6t8

Czekam na ramkę, a jej jak nie było tak nie ma. Ciekawa jestem czy jakieś nagrody już dotarły?... Wyświetl w wątku >>
0 0