Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7149904 Napisano: 28.12.2023 17:30:44 w Czy informują/ informowali?
melancholia napisał(a):

Czy były informacje z tego konkursu?
Konkurs "Goplana" Intermarche - e-Konkursy.info

Nikt się nie chwalił. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7149898 Napisano: 28.12.2023 17:08:35 w Nasze wygrane w minionym roku
Zaczęłam grać w połowie roku, po długiej przerwie. Wzięłam udział w 94 konkursach(w tym kilka loterii - pojedyncze zgłoszenia typu tic tac, regina, baton). Czekam na 8 rozwiązań, które będą już w 2024. Czyli mam rozwiązanych 86 konkursów i udało mi się wygrać w 55. I to jest mój najwiekszy sukces, nie kwota, choć ona cieszy mnie i moje finanse bardzo, a statystyka. Wysyłam niewiele, często jedno zgłoszenie na konkurs. I równie często to jedno zgłoszenie przebijało się i docierało na podium, dając mi nagrodę wyższego stopnia. Ten rok (półrocze) było dla mnie fantastyczną przygodą. Ja konkursami się bawię, kpię z zadań konkursowych, bywam przewrotna i arogancka. Konkursy selekcjonuję, muszą mnie ująć pytaniem, nagrodą i brakiem słowa "albedo/columbit" w regulaminie. Dodatkowo odświeżyłam forumowe znajomości - to duży profit, być znów w gronie ludzi kreatywnych, z poczuciem humoru, otwartych na świat (tu dedykacja przede wszystkim do M.) Tu czuję się dobrze, z Wami. Tu mogę być "Alicją po właściwej stronie lustra". emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7149455 Napisano: 23.12.2023 19:39:17 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Zrobiłam "drobne zakupy" i wlazłam do chaty rozpakowałam dekoder,podłączyłym i chcę rozpakować zakupy a nie ma torby stała se pod drzwiami.Ta mgła mózgowa to mnie dobije wyjdę z chaty bez torby,nie wniosę zakupów no dzień jak co dzień.Dziękować za spokojny blok mimo wszystko.Mam taki bajzel na kółkach przez te wszystkie niespodzianki,że nie pytajcie.Dobra nie wkurzam się idę sprzątać bo jak mnie tak zastanie nowy rok to mam przeklęty cały 2024.

Pocieszę Cie być może. Ja 27 maja bieżącego roku wracałam po weekendzie w Pradze spędzonym zresztą w towarzystwie forumowej agakaz2 i byłam tak zakręcona, że cała walizka, wypełniona moimi ciuchami z podróży, przeleżała pod drzwiami mojego mieszkania przez całą noc! Może marne stanowi to usprawiedliwienie,ale byla to 2 noc spędzona w tym nowym mieszkaniu.Dobrze, ze mieszkam na 4 i ostatnim piętrze w tym bloku i na szczęście nikt tam nie łazi, he he.

Ja kiedyś byłam na wizycie u weterynarza z psem i kotem. Koniec wizyty, żegnamy się, bierzemy smycz i wychodzimy z pieskiem. A weterynarz krzyczy za nami: jeszcze kot! A kot siedzi w transporterze, patrzy i przeżywa chwile grozy.  emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7149358 Napisano: 22.12.2023 21:00:45 w Wkurza mnie...
malgosia74 napisał(a):

Ehhh... Wkurza mnie bezmyślność osób które są w znajomych FB i perfidnie " pożyczają" se moje prace 😤😡
Konkurs na FB profilu RTV euro AGD , nie wiem czy jest w bazie nawet

Omg jaka żenada! 
Mnie wkurza pewna osoba z forum, która w różnych miejscach w internecie podpisuje się zezowaty_kot. Na konkurs raz zgłosiła pracę przekopiowaną z konkursu Mertes. Teraz mnie zablokowała i nie widzę, ale jak na nią traficie, to proszę mieć świadomość, że to nie ja pożyczam cudze teksty i cudze nicki. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7149069 Napisano: 21.12.2023 22:35:47 w Żegnamy zmarłych
Ewa bardzo mi przykro. Bardzo. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

zezowaty_kot

#7148909 Napisano: 21.12.2023 14:26:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
hegemon92 napisał(a):

100 zł z konkursu Berlinki na Fb

też mam emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7148894 Napisano: 21.12.2023 14:13:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Monka sedrecznie gratuluję 10 tys z Berlinek! Cudowna nagroda, świetnie! emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

zezowaty_kot

#7148891 Napisano: 21.12.2023 14:10:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Igoosia90 napisał(a):

Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

To  nie jest plagiat, co najwyżej inspiracja. Ja jak robię zdjęcia na konkurs to z reguły są w moim domu, mojej kuchni. Nie chodzę robić zdjęć do teściowej czy sąsiada. Schemat działa, więc go wykorzystuje. Wspólnym mianownikiem u niego jest piosenka. Umie robić takie prace i nie ma się co dziwić, że wykorzystuje swój pomysł. Czy jeśli nagrałby piosenkę w innym pomieszczeniu, innej koszulce i stojąc na lewej nodze, to Twoje rozgoryczenie byłoby mniejsze? Jemu nikt nie odbierze nagrody, ponieważ nie złamał regulaminu. Po prostu. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7148888 Napisano: 21.12.2023 14:04:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Nie wiem czy to dobre miejsce. Ale czy ma ktoś gdzieś zapisane jakieś starsze, usunięte z youtube filmy znanego nam pana z gitarą?

Nie śledzę poczynań tego człowieka, ale wiem o kogo chodzi. Czy on zawsze wstawia tę samą piosenkę? Dokładnie taką samą?r

raczej tak emotka

Pod jednym konkursem była piosenka, o żonie, życiu rodzinnym, taka dedykowana konkretnie tej kobiecie. Tę wstawia zawsze?

melodia ta sama, ale słowa pod każdy konkurs inne...

No i o to pytałam - słowa są inne. Więc nie oddał nikomu praw majątkowych, bo za każdym razem to jest jednak inne zgłoszenie. A że ma patent i widzimy go często - to nie jest łamanie regulaminu. emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7148882 Napisano: 21.12.2023 13:57:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Nie wiem czy to dobre miejsce. Ale czy ma ktoś gdzieś zapisane jakieś starsze, usunięte z youtube filmy znanego nam pana z gitarą?

Nie śledzę poczynań tego człowieka, ale wiem o kogo chodzi. Czy on zawsze wstawia tę samą piosenkę? Dokładnie taką samą?r

raczej tak emotka

Pod jednym konkursem była piosenka, o żonie, życiu rodzinnym, taka dedykowana konkretnie tej kobiecie. Tę wstawia zawsze? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7148879 Napisano: 21.12.2023 13:53:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Igoosia90 napisał(a):

Nie wiem czy to dobre miejsce. Ale czy ma ktoś gdzieś zapisane jakieś starsze, usunięte z youtube filmy znanego nam pana z gitarą?

Nie śledzę poczynań tego człowieka, ale wiem o kogo chodzi. Czy on zawsze wstawia tę samą piosenkę? Dokładnie taką samą? Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7148643 Napisano: 20.12.2023 14:13:41 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że już nie wypatruję wyników, nie piszę, nie szukam produktów konkursowych, bo mi się wszystko pokończyło, jakieś niedobitki może, o których nie pamiętam. Od piątku czuję taki konkursowy urlop, zero adrenaliny, zero oczekiwań, tylko spokojne czekanie na nowości w 2024r. 😊 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7148345 Napisano: 19.12.2023 14:17:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

W Aldi wygraliście wierszykiem, czy zdjęciem?

Tekst Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7148294 Napisano: 19.12.2023 13:15:36 w moje dzisiejsze wygrane :)

zezowaty_kot

#7148252 Napisano: 19.12.2023 10:44:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Canal plusy z Kinder za 3 etap, widzę się na liście, maila jeszcze nie ma. emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7148068 Napisano: 18.12.2023 13:17:30 w Czy informują/ informowali?
beaste napisał(a):

Czy ktoś  się orientuję, itm Goplana były powiadomienia?

Nikt się nie chwalił Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7147954 Napisano: 17.12.2023 21:24:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

"Zasmakuj Świętowania" Carrefour
Czy może ktoś z Was dopytywał "u źródła", czyli Avanti, o zakup produktów promocyjnych? Czy muszą być dwa produkty (Pepsi i Lay's), czy może wystarczy jeden, np. tylko Pepsi, oczywiście w odpowiedniej cenie?

Ja miałam 3x Pepsi. Pisali, że nie muszą być produkty mieszane. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7147897 Napisano: 17.12.2023 14:14:06 w Czy informują/ informowali?
asia8564 napisał(a):

Nie , czekamy . W piątek wybierali wiec pewnie na początku tygodnia będą informować , swoją drogą strasznie mało czasu mieli na wybór emotka

Smolar ostatnio tak rozwiązuje konkursy, w trzy dni. Ja się cieszę, nie lubię długo czekać na wyniki emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7147506 Napisano: 15.12.2023 15:51:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
team2sis napisał(a):

Czy zgłoszenie Tchibo z Lidl ma jakiś limit znaków czy długość smsa może być dowolna ? 🤔

Nie czytałam regulaminu tego konkursu, ale w ich poprzednim w ITM wygrałam tekstem na 4 smsy Wyświetl w wątku >>
0 0