Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efka

efka

#6658852 Napisano: 20.11.2019 12:08:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wracam po długiej przerwie pełna optymizmu i nadziejo. Niestety jak na razie pustki. Wątku czyń swoją powinność Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6625262 Napisano: 30.07.2019 14:49:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
kokoszka napisał(a):

koszulka somersby emotka

Wyświetl w wątku >>

efka

#6602204 Napisano: 22.05.2019 12:52:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kolejne 15 kodów z EB i nic:-( Kończę z piwememotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6601254 Napisano: 19.05.2019 08:05:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chyba w żywcu wyczerpałam limit emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6599260 Napisano: 14.05.2019 10:43:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
 Żebym nawet danio nie wygrała? emotka Przykro Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6597662 Napisano: 09.05.2019 17:20:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asantesana napisał(a):

deva napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

działa wam strona żywiec ?

działa - tylko kurde tych wygranych tam nie ma emotka

trochę dziwne 1500 nagród dziennie, plus parę głośników i coś nie widać, żeby ludzie często się chwalili. Wysłałam 3 kody i nawet 10 zł nie wygrałam. Odpuszczam...nie będę tego piwska piła...

Ja też nie mam nawet 10 zł i zastanawiam się jak to możliwe na ponad 1500 nagród dziennie. Wiem, ze ludzie mnóstwo wklepują, ale bez przesady.

ja mojego żywca mogę podsumować tak: na 24 kody trafiłam na samym początku konkursu 2x30 i 2x10. W ostatnich dniach na 3 kody - 0 wygranych. Gram okazyjnie, jak tesciu piwo wypije. Na ulicy nie znalazlam jeszcze ani jednego kapsla z kodem...

Ja juz wyslalam sporo (piwa nie pije wiec juz kupowac nie bede) a wyniki u mnie bardzo mierniutkie...  przy takiej ilosci nagrod nagroda powinna byc co minute a tu trafic to gorzej niz w lotto ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6596194 Napisano: 06.05.2019 17:01:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Na 75 kodów 1x50zł z EB emotka   Wyświetl w wątku >>
1 gosia124 0

efka

#6595678 Napisano: 05.05.2019 07:19:43 w moje dzisiejsze wygrane :)

efka

#6593747 Napisano: 27.04.2019 15:10:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj marudziłam, że nawet dzwonka nie mogę ustrzelić, a dziś z rańca dzwonek i 30zł do empiku emotka Wyświetl w wątku >>

efka

#6593602 Napisano: 26.04.2019 16:51:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Najpierw pomarudzę, bo podobno działa emotka Po długiej suszy zaprzestałam konkursować na jakieś 3 lata. Niedawno wróciłam, udało się wygrać kilka pięćdziesiątek z eb na zachętę i kart do empiku z żywca. A teraz chcę choć dzwonek dla dzieciaka z Danonków :,( gram, gram no i nic, więc marudzę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6592237 Napisano: 23.04.2019 13:20:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
ola120 napisał(a):

Tylko 10 zł z Żywca. Po radości przyszło rozczarowanie. Można wykorzystać tylko przy płatności od 50 zł. Słaba ta nagroda. A jak jest z kuponem 30 zł?

U mnie w święta wpadło 5xpo 30zł. Trzydziestki są jako e-kupon i można je zsumować na stronie empiku.  Wyświetl w wątku >>

efka

#6302348 Napisano: 19.12.2016 10:50:45 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

Jestem przyzwyczajona do oferowanych bardzo okazyjnych zamian.
Ale dziś - przy rzeczy za kilkaset złotych - ktoś napisał, że chce się
ze mną zamienić na ... samochód. Odpisałam, że jak na nowy, to
bardzo chętnie! emotka

To był Seat Toledo. Facet tak mi odpowiedział: Pani chce nowy samochód za 950 zł????????????????
Odpisałam, że tak - chcę nowy samochód za 950 zł. Pewnie pomyśli, że ma do czynienia z wariatką emotka

Jakiś czas temu sprzedawałam nowy tel. Wart prawie 2tyś. Pani zaproponowała mi wymianę na dewoo Tico bez dopłaty oczywiście. Nie wiem tylko czy ona nie chciała mi dopłacić, czy była na tyle szczodra, ze to ja jej nie musiałam dopłacać do tego fantastycznego auta. emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

efka

#6300600 Napisano: 15.12.2016 10:48:57 w Wkurza mnie...
Dostałam pilne skierowanie więc chyba jest możliwość , by przyjęli mnie od razu. Ale tak jak pisałam, u nas nawet nie ma endo, co przyjmuje na NFZ. Tak czy inaczej kasę trzeba wydać. Ale dostanę w maju 500+ to się rozliczę z moim dzieckiem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6300537 Napisano: 15.12.2016 08:27:09 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

emotka

efka napisał(a):

Mnie wkurza służba zdrowia! Od ok 10lat jestem stałe zatrudniona, uczciwie płacę podatki i wszelkie składki, a teraz kiedy jestem w ciąży te składki mogę sobie wsadzić w nos, bo większość lekarzy w moim mieście przyjmuje prywatnie. O specjalistach takich jak endokrynolog mogę w ogóle zapomnieć. Więc bulę za prywatne wizyty, za badania, może niech jeszcze szpital sprywatyzują, żebym za poród mogła sobie zapłacić, przecież nie mam lepszych wydatków, przecież dziecko, które niedługo przyjdzie na świat nic nie kosztuje  emotka

A dlaczego o endokrynologu na NFZ możesz zapomnieć? Jeśli TSH masz w ciąży podwyższone, lub w górnej granicy ma zas*any obowiązek Cie przyjąć. Bez gadania, bo z niedoczynnością/nadczynnością ciąża nie regulowana eutyroxem jest bardzo zagrożona

Tylko, że w moim mieście nie ma endokrynolog a, który przyjmuje na kasę chorych. Więc wyprawa będzie mnie kosztowała tyle co wizyta u lekarza :- Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6300409 Napisano: 14.12.2016 20:01:07 w Wkurza mnie...
canti0 napisał(a):

efka napisał(a):

Mnie wkurza służba zdrowia! Od ok 10lat jestem stałe zatrudniona, uczciwie płacę podatki i wszelkie składki, a teraz kiedy jestem w ciąży te składki mogę sobie wsadzić w nos, bo większość lekarzy w moim mieście przyjmuje prywatnie. O specjalistach takich jak endokrynolog mogę w ogóle zapomnieć. Więc bulę za prywatne wizyty, za badania, może niech jeszcze szpital sprywatyzują, żebym za poród mogła sobie zapłacić, przecież nie mam lepszych wydatków, przecież dziecko, które niedługo przyjdzie na świat nic nie kosztuje  emotka


U nas lekarz ginekolog potrafił wziąć nawet 300zł za wizytę (wizyty co 2tg).

U mnie od 80-150 zł. Troszkę mnie pocieszyłaś, ale to i tak nie zmienia faktu, że o kant du*y rozbić tą całą służbę zdrowia Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6300280 Napisano: 14.12.2016 15:14:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melissa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Kamisa, a dokładnie loterii, gdzie teraz do wygrania są przyprawniki. Czy jest jakieś ograniczenie na osobę?czy gospodarstwo? mam problem z otwarciem regulaminu, a mam kilka paragonów i nie wiem czy dzielić na rodzinę czy an siebie emotka

jest ograniczenie - 1/osobę

A z młynkami to już wszystkich powiadomili?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6300217 Napisano: 14.12.2016 13:28:51 w Wkurza mnie...
Mnie wkurza służba zdrowia! Od ok 10lat jestem stałe zatrudniona, uczciwie płacę podatki i wszelkie składki, a teraz kiedy jestem w ciąży te składki mogę sobie wsadzić w nos, bo większość lekarzy w moim mieście przyjmuje prywatnie. O specjalistach takich jak endokrynolog mogę w ogóle zapomnieć. Więc bulę za prywatne wizyty, za badania, może niech jeszcze szpital sprywatyzują, żebym za poród mogła sobie zapłacić, przecież nie mam lepszych wydatków, przecież dziecko, które niedługo przyjdzie na świat nic nie kosztuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6294976 Napisano: 02.12.2016 13:07:11 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

efka napisał(a):

Pani kasjerka dostaje rano kasetke z drobnymi ok 400zł. Na "dzień dobry" przychodzi osoba, która potrzebuje drobnych na rynek, kupuje dwie bułki, mleko i setek topiony, suma 3,85 i daje stówkę.
-może drobniej?
- no nie mam niestety
Po czym otwiera portfel, z którego wysypuje się masa drobniaków. 
- może jednak Pani na zbiera?
- nie, nie, tu same żółte są
Wydajesz zła 96,15 samymi dziesiątkami , bo masz rano takie drobne, po czym przychodzi kolejny podobny klient, trzeci, dziesiąty. Zabrałaś już koleżankom wszystkie drobne i choćbyś bardzo chciała, to nie masz. Wtedy przychodzi nic nie winny klient , który robi "uczciwie" zakupy, do zapłacenia ma 53,15, daje setkę, bo jest po pierwszym i ma tylko takie w kieszeni, nie wziął ze sobą portfela, wiec końcówki 3,15 Ci nie da.  Prosisz go, może jednak coś znajdzie, może byłby na tyle miły i zapłacił kartą?  Niestety tej też nie ma. Cóż, wyciągasz ostatnie 46,85 w najdrobniejszym bilonie i modlisz się by kolejny klient miał drobne.  Gdy okaże sie, ze nie ma, zgadnij komu się za to dostanie? Kasjerce, bo jak może nie mieć drobnych w kasie? Przecież to jej obowiązek, przecież kasetka to studnia bez dna. 

No dobrze, czyli mam rozumieć, że w tej sytuacji wina jest moja, chciałam zrobić zakupy a nie miałam w portfelu nic poza banknotem 100 zł. Może powinnam dokupić niepotrzebne rzeczy, żeby nie robić kasjerce kłopotu i uniknąć gderania pod nosem i przewalania oczami? Koniec końców resztę otrzymałam normalnie i wcale nie trzeba było chodzić po innych kasach.

Ale przecież te kobiety nie robią tego na złość Tobie. One nie mogą wydać wszystkich drobnych jakie mają, bo przy następnym kliencie nie będą w stanie wydać reszty.
Więc nawet jeżeli kasjerka miała drobne, to po prostu widocznie widziała nadciągający kryzys w postaci całkowitego braku drobnych w szufladzie.

Napisałaś, że Cię wkurza proszenie o drobne, a ja Ci napisałam jak wygląda sprawa z perspektywy kasjera. Wina leży tylko po stronie tych osób, które mimo ze mają drobne, to nie chce im się wyciągać. I jest naprawdę masa takich ludzi. Ja jak słyszę, że coś u kogoś dzwoni to nie odpuszczam, jak żebrak proszę o te drobne, proszę by klient jednak sprawdził czy tyle się uzbiera, często się okazuje, ze ma nawet dużo więcej. Przykładem wrednego klienta może być mój facet, on nie znosi grzebać w drobniakach, często aż wysypuje mu się z portfela, ale jak przychodzi do płacenia, to nie wyciągnie drobnych, łatwiej dać dychę lub jeszcze grubsze. Jak się go pytają o drobne to zawsze mówi, ze nie ma.  Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6294922 Napisano: 02.12.2016 12:20:50 w Biedronka
Just222 napisał(a):

Mam pytanko: czy u Was też są takie problemy z wymianą naklejek na świeżaki? U mnie w Biedronce poinformowali mnie, że trzeba dzwonić na infolinię, żeby zgłosić. Dzwonię tam od 2 dni, ale nikt nie odbiera. Wysłałam im wczoraj maila, ale nikt nie odpisuje  emotka

U nas są zapisy na świeżaki. Mają poinformować telefonicznie jak się pojawią. Wyświetl w wątku >>
0 0

efka

#6294915 Napisano: 02.12.2016 12:15:40 w Wkurza mnie...
patryczq napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

*płacę za zakupy - daję 100 zł*
- nic drobniej?
- niestety nie.
- to może kartą?

Wkurza mnie to, gdybym miała to bym dała. Niestety chyba coraz częściej się to przytrafia  emotka

Uważaj, bo sprzedawca ma prawo odmówić sprzedaży, jeśli nie może Ci wydać reszty emotka

Pani kasjerka dostaje rano kasetke z drobnymi ok 400zł. Na "dzień dobry" przychodzi osoba, która potrzebuje drobnych na rynek, kupuje dwie bułki, mleko i setek topiony, suma 3,85 i daje stówkę.
-może drobniej?
- no nie mam niestety
Po czym otwiera portfel, z którego wysypuje się masa drobniaków. 
- może jednak Pani na zbiera?
- nie, nie, tu same żółte są
Wydajesz zła 96,15 samymi dziesiątkami , bo masz rano takie drobne, po czym przychodzi kolejny podobny klient, trzeci, dziesiąty. Zabrałaś już koleżankom wszystkie drobne i choćbyś bardzo chciała, to nie masz. Wtedy przychodzi nic nie winny klient , który robi "uczciwie" zakupy, do zapłacenia ma 53,15, daje setkę, bo jest po pierwszym i ma tylko takie w kieszeni, nie wziął ze sobą portfela, wiec końcówki 3,15 Ci nie da.  Prosisz go, może jednak coś znajdzie, może byłby na tyle miły i zapłacił kartą?  Niestety tej też nie ma. Cóż, wyciągasz ostatnie 46,85 w najdrobniejszym bilonie i modlisz się by kolejny klient miał drobne.  Gdy okaże sie, ze nie ma, zgadnij komu się za to dostanie? Kasjerce, bo jak może nie mieć drobnych w kasie? Przecież to jej obowiązek, przecież kasetka to studnia bez dna.  Wyświetl w wątku >>