Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Hamiltonian

Hamiltonian

#6371379 Napisano: 24.06.2017 01:34:24 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie głupki.
Post nie jest skierowany do konkretnej osoby/konkretnych osób, jednak prawdopodobnie dostanę karniaka, gdyż kilka osób z forum poczuje się urażonych (a przynajmniej powinno emotka  ). emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

Hamiltonian

#6366076 Napisano: 09.06.2017 13:32:50 w SZUKAM....
Super, dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Najpierw napiszę do nich maila z zapytaniem i później się zobaczy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6366042 Napisano: 09.06.2017 12:25:59 w SZUKAM....
angellisia napisał(a):


zależy jaka to nagroda, jeżeli główna to pesel i nr dowodu jest wymagany zazwyczaj.

Jedna z kilku głównych o wartości +/- 1000zł (każda).
Pesel okej, ale martwi mnie seria i nr dowodu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6366038 Napisano: 09.06.2017 12:20:19 w SZUKAM....
Szukam informacji  emotka   

Dostałem sms-a z informacją o nagrodzie i prośbą o przesłanie standardowych danych... i numeru + serii dowodu osobistego oraz numeru PESEL. Niedługi mam staż konkursowy więc pierwszy raz mnie coś takiego spotkało. Co zrobić? emotka  Regulamin nie wspominał nic o peselu lub dowodzie osobistym emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6363243 Napisano: 02.06.2017 13:25:48 w SZUKAM....
mksmichal napisał(a):


Aby wyniki były rzeczywiste, to to musielibysmy przebadać losową próbę ok 1000 osób emotka Na potrzeby moich badań wystarczy próba minimum 120 osób.

Ciągnę już te studia 7 rok. Przeciągnęły mi się przede wszystkim trochę przez konkursy i wyjazdy z nimi związane. Więc chcę jak najszybciej mieć już to za sobą. emotka


Jbc. to możesz jeszcze przeprowadzić test chi kwadrat niezależności - sprawdzając czy dany czynnik ma związek z płcią, wiekiem itd. (tym co zamieściłeś w metryczce) emotka  http://statystyka-pomoc.com/Chi-kwadrat.html 

A tak serio, to podziwiam, że tyle pytań zamieściłeś w ankiecie. Ja miałem skromne 10 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6363241 Napisano: 02.06.2017 13:19:55 w SZUKAM....
Na podium najbardziej pożądanych nagród znalazły się pieniężne (83%), wycieczki (47%) i drobna elektronika (36%). Tutaj ankietowani mogli zaznaczyć do 3 odpowiedzi, dlatego suma nie daje 100% emotka   Zdziwił mnie wynik dla propozycji "bony" -> 12%. Co w porównaniu do pieniężnych 83% wydaje się dosyć skromną liczbą emotka  Ale z drugiej strony, wiadomo, że każdy woli sam decydować na co chce przeznaczyć pieniądze.

Co wpływa w największym stopniu na podjęcie decyzji o udziale Pana/Pani w konkursie lub loterii?
55% wybrało atrakcyjność nagród, 24% formę zadania konkursowego, a  10% przejrzystość regulaminu, itd. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 madzia1-s 0

Hamiltonian

#6363235 Napisano: 02.06.2017 13:10:05 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

żadna z waszych prób nie będzie reprezentatywna, dlatego tez sporo zalezy od tego, kto jest waszym ankietowanym. Mogą to byc osoby z tego forum, gdzie procent osób niebiorących będzie niewielki, ale mogą to być totalni mugole. Dlatego rozbieżności nie powinny dziwić. 

Jasne, że nie, ale to nie są badania rynkowe na potrzeby wielkiej korporacji, tylko magisterka. W moim przypadku, promotor stwierdził, że 150 - 200 osób wystarczy emotka   Dodam jeszcze, że swojej ankiety nie przeprowadzałem na żadnym forum poświęconym tematyce konkursowej, ponieważ wiedziałem, że będzie to niemiarodajne.
Na początku chciałem zrobić ankietę porównawczą - "mugole" oraz "konkursowicze", ale zabrakło czasu, sił i chęci. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6363227 Napisano: 02.06.2017 12:55:34 w SZUKAM....
mksmichal napisał(a):

Bardzo dziękuję Wam za pomoc, brakuje jeszcze co najmniej 30 ankiet emotka
W pytaniu chodziło o wszystkie dotychczasowe wygrane. Badanie jest skierowane zarówno do konkursowiczów jak i do kowalskiego. Na tą chwilę ok 40% badanych w ogóle nie bierze udziału w konkursach.


Hej, sam w tym roku robiłem magisterkę - "Wykorzystanie konkursów i loterii w opracowaniu działań promocyjnych przedsiębiorstwa"  emotka   Dziwię się, że w Twoich wynikach aż 40% nie bierze udziału w konkursach/loteriach. W mojej grupie ankietowanych (180 osób) jedynie 8% nigdy nie wzięło udziału w konkursie lub loterii emotka  + dodałem pytanie o wyszczególnienie rodzaju promocji (Pyt. 2)



Pod koniec marca obroniłem się na 5 emotka  - Pozdrawiam - Mgr Inż. emotka  Dasz radę! Wyświetl w wątku >>

Hamiltonian

#6315185 Napisano: 27.01.2017 18:10:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
Assal, Bruce:  Nie do końca się orientuję w konkursowym świecie, dlatego wolę czasem dopytać emotka  Widziałem wyniki konkursu Princessy, gdzie organizator skonsultował się ze zwycięzcą w sprawie popełnienia plagiatu i postanowiono odebrać laureatowi wygraną (pobyt w SPA) i przyznać ją kolejnej osobie. Konkurs opisowy, marki ISTRA, również skutkował odebraniem praw do nagrody jednej z wygranych osób. Dlatego się zdziwiłem, że organizatorzy nic nie robią w przytoczonej na początku sprawie - tym bardziej, że tych zdjęć jest co najmniej kilka. Dziękuję za rozjaśnienie sytuacji  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Hamiltonian

#6315175 Napisano: 27.01.2017 17:51:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
[quote=bruce]
Hamiltonian napisał(a):

Jeszcze jedno pytanko, czy chyba najbardziej rozpoznawalny autoplagiat na tym forum - czerwone portki - został z któregoś konkursu zdyskwalifikowany? Są jakieś informacje na ten temat? emotka

Chyba długo mnie tu nie było, albo mam jakieś pomroczności jasne, ale nie kumam absolutnie, o co pytasz. emotka emotka
Edit - mnie się bardziej nasuwają laurki i pudełka kartonowe... emotka
Znalezione na tymże forum  emotka  
krseta napisał(a):

Hamiltonian napisał(a):

Jeszcze jedno pytanko, czy chyba najbardziej rozpoznawalny autoplagiat na tym forum - czerwone portki - został z któregoś konkursu zdyskwalifikowany? Są jakieś informacje na ten temat? emotka

Niby na jakiej podstawie?

Nie napisałem, że powinien zostać zdyskwalifikowany... pytam się po prostu. Przy większości konkursów foto, przekazujesz prawa do zdjęcia organizatorowi. Mało który, chciałby mieć prawa do zdjęcia, które posiadają również inni organizatorzy. A umówmy się, różnice są jedynie w promowanym produkcie - autoplagiat. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Hamiltonian

#6315161 Napisano: 27.01.2017 17:33:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jeszcze jedno pytanko, czy chyba najbardziej rozpoznawalny autoplagiat na tym forum - czerwone portki - został z któregoś konkursu zdyskwalifikowany? Są jakieś informacje na ten temat? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6315160 Napisano: 27.01.2017 17:29:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
moniazr napisał(a):

Hamiltonian napisał(a):

Czy w konkursie POSTI, na początku było zbyt mało zgłoszeń i nagradzali wszystkie? Według regulaminu przyznawane jest po 100 zawieszek na tydzień, jednak w galerii w np. pierwszym tygodniu widać jedynie 32 nagrodzone prace.

Myślę, że na początku było mało zgłoszeń i nagradzali wszystkie. Ja zaczęłam grać pod koniec konkursu. W tygodniu 11 wygrały moje wszystkie zgłoszenia. W 13 nie było już tak łatwo emotka .

Okej, wszystko jasne, dzięki bardzo  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 moniazr 0

Hamiltonian

#6314848 Napisano: 26.01.2017 19:55:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy w konkursie POSTI, na początku było zbyt mało zgłoszeń i nagradzali wszystkie? Według regulaminu przyznawane jest po 100 zawieszek na tydzień, jednak w galerii w np. pierwszym tygodniu widać jedynie 32 nagrodzone prace. Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6314617 Napisano: 26.01.2017 00:50:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

Dziwnie to może zabrzmi (bo sama zazwyczaj wolę wiedzieć, kto za co dostał daną nagrodę), ale przyszło mi do głowy, że - nie publikując prac konkursowych - organizator ma szansę (i konkursowicze tym sposobem też!) szybszego i częstszego ogłaszania i przeprowadzania kolejnych konkursów, gdyż: nie naraża się na zapytania, krytyki i dowodzenie plagiatowania tychże prac, na reklamacje, przedłużenie procesu przekazywania nagrody, ewentualne - sądy i tego typu rzeczy. Wszystko przebiega sprawnie, bezproblemowo, wręcz: schematycznie. Tak mi się akurat jako przykład klasyczny nasuwa obecnie Lay's i jego kolejne edycje. emotka I - o dziwo - zauważam w tym sporo zalet, chociaż sama jestem zdecydowaną przeciwniczką. emotka

I tu powstaje pytanie - co jest ważniejsze, wygoda organizatora czy komfort uczestnika. emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Hamiltonian

#6314608 Napisano: 26.01.2017 00:00:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

Hamiltonian napisał(a):
EDIT1: jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na "za" i "przeciw" proszę o napisanie tutaj lub na pw  emotka  

Ja podam z mojego punktu widzenia podstawową zaletę prezentowanej galerii zdjęć/haseł/prac laureatów - rozwój człowieka, czytającego/oglądającego taką właśnie galerię emotka - rozwój: emocjonalny, duchowy, estetyczny. Oczywiście zakładam tu, że galeria ta jest na odpowiednim poziomie. emotka W przeciwnym razie konsekwencją jej opublikowania będzie rozwój... nerwowy czytelników/obserwatorów. emotka

Super emotka  Podążając w tym kierunku, pomyślałem o dodatkowej zalecie - pewnego rodzaju nobilitacja zwycięzcy, docenienie go także poprzez ukazanie się zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Hamiltonian

#6314605 Napisano: 25.01.2017 23:42:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Hamiltonian: Bazą pomysłów na konkursy jest instagram i pinterest. Argument: "ja zwaliłam pierwsza pomysł, więc jest mój" jakoś do mnie nie przemawia  emotka
Galeria, jak konkurs dobrze zorganizowany, to dla firmy świetna promocja. 
Co jednak zauważyłam?


Dobrze poznać kolejną opinię emotka  Co do konkursów organizowanych na portalach społecznościowych to cały dział mam temu poświęcony  emotka  W przypadku Posti - nagrodą były zawieszki w kształcie listka, co miało nawiązywać do produktów firmy - to na plus, gdyby nastawili się na "wartościowych" klientów, lecz patrząc na ich ilość (1300 sztuk) to raczej chodziło o jak największy zasięg promocji. Ponadto nieadekwatne zadanie do nagrody. Wykonać kreatywne zdjęcie, żeby zdobyć zawieszkę o wartości regulaminowej 50zł? A wiadomo, jak to z tymi "regulaminowymi wartościami" jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6314189 Napisano: 24.01.2017 21:47:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
MartaZey napisał(a):

Hmm...Zależy z czyjego punktu widzenia:) 

Widoczna galeria
+ eliminacja skradzionych zdjęć (inni konkursowicze od razu wytkną)
+ wiadomo jaki gust ma jury i w jakim kierunku iść
- burzliwe dyskusje pod wynikami, im cenniejsza nagroda - tym bardziej zaciekłe

Niewidoczna galeria:
+ brak obiekcji ze strony innych uczestników konkursu, brak dyskusji o wyborze jury
+ brak reklamacji
- możliwość, iż nagrodzone prace będą ukradzione innym "konkursowiczom" lub z internetu


Super, dziękuję!  emotka   Właśnie się nad tym zastanawiałem -> widoczna galeria daje możliwość wyłapania plagiatów, ale także plagiatorzy mają kolejną bazę pomysłów na kolejne konkursy.
EDIT1: jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na "za" i "przeciw" proszę o napisanie tutaj lub na pw  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6314177 Napisano: 24.01.2017 21:04:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
Hej, przychodzę z kolejnym zagadnieniem związanym z projektem na studia. Skoro jest to wątek dotyczący dyskusji o wynikach konkursów to...

Czy lepiej jest gdy galeria konkursowa (zdjęć, wideo, ale i tekstów - jeżeli takie się zdarzają) jest widoczna podczas trwania konkursu?
Czy lepiej gdy organizator po zakończeniu promocji ogłasza wyniki jedynie w formie imienia/nazwiska laureata czy jednak warto publikować nagrodzone prace? W tym punkcie chciałbym zrobić tabelkę z + oraz - obu form zamieszczenia wyników  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6313483 Napisano: 22.01.2017 21:40:40 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Rozumiem, spoko emotka
A co uważasz o konkursach typu: "kup kapsułki do zmywarki", wygraj zmywarkę? Spójne?  emotka

 O! Nawet nie rozważałem tego! Rzeczywiście bezsens emotka  Dziękuję za podpowiedź jaki temat jeszcze warto poruszyć.  emotka

EDIT1: Konkurs może trafi chociaż do osób, które chcą zmienić zmywarkę emotka  ale raczej standardowe - wygraj - sprzedaj  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6313481 Napisano: 22.01.2017 21:32:07 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Hamiltonian napisał(a):

Elegancki! Będę mógł zasugerować, że odpowiedniejszą nagrodą byłaby pralka lub zmywarka czy co to tam takiego  emotka   Wtedy nagroda jest spójna z wizerunkiem firmy, itd.
Dziękuję! emotka   Chętnie się dowiem o jeszcze innych  emotka   

tak, tak...sugeruj, a później będą 2,3 nagrody w formie "zmywarek" na cały konkurs.

Spokojnie emotka   To na potrzeby studiów, nie zamierzam sugerować agencjom reklamowym / organizatorom / fundatorom nagród zmiany ich przyzwyczajeń (tym bardziej, że chyba wiedzą co robią  emotka  ). Skoro najczęściej oferowane są nagrody pieniężne, itp. to zapewne organizatorowi zależy na dużym zasięgu promocji, jeżeli chciałby przyciągnąć "wartościowego" klienta - to postawiłby na przekaz spójny z wizerunkiem marki. Przykłady potrzebuję jedynie na użytek studiów. emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0