Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika brucee

brucee

#7156493 Napisano: 02.02.2024 06:34:41 w Popraw sobie humor...

brucee

#7153394 Napisano: 17.01.2024 04:00:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
Zezowaty_Kot, gratki, Kochana, rewelacja! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7151198 Napisano: 04.01.2024 16:46:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Paula, Magda i Rare, serdeczne gratki! emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7149122 Napisano: 22.12.2023 07:00:11 w Żegnamy zmarłych
Mia, Boże Święty, tak mi przykro... Przyjmij, proszę, najszczersze kondolencje. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

brucee

#7147586 Napisano: 15.12.2023 18:17:53 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wow, serdeczne gratulacje dla Zwycięzców! emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7145957 Napisano: 11.12.2023 07:45:05 w Dziś cieszę się z.....
magie1982 napisał(a):

Albo w jakiej szkole się pracuje. Chyba nie można porównywać uczelni z podstawówka i szkoła niepubliczna. Ja pracuje w podstawówce niepublicznej, mój etat to 25 godzin, nie 18. Pensje mam jak za 18 w publicznej. Nie narzekał, bo są plusy zawodu i lubię to co robię. W każdym razie nie w każdej szkole jest tak samo.

Zdecydowanie zgadzam się - bardzo wiele zależy od szkoły, grona, ogólnej atmosfery, rodziców, nawet - uczniów czy kuratorium. Ja poszłam do tego zawodu z przekonania, z pasji, a nie dla pieniędzy, ale dużo łatwiej było mi tak myśleć, kiedy jeszcze nie miałam swojej Rodziny i Dzieci. 
A szkoła także szkole nierówna. Spotkałam kilka wręcz absurdalnych przypadków zachowań wobec świeżo upieczonych nauczycieli, po których ja (gdyby to mnie one dotyczyły) rzuciłabym ten zawód od razu, zniechęcona i zdołowana. Jednej mojej koleżance po historii dyrekcja kazała uczyć... wyłącznie wychowania fizycznego. Innej - etyki, a kiedy dzieci zaczęły do niej masowo chodzić na lekcje, katechetka złożyła na nią skargę do biskupa, że odciąga dzieci z religii. Inna moja znajoma, z kolei fizyczka, otrzymała pierwszego września w zespole szkół propozycję nie do odrzucenia - "ma uczyć fizyki i... chemii, a jak nie, to nie ma o czym mówić, znajdzie się sto innych na jej miejsce". I nie mam tu na myśli - za przeproszeniem - zabitych dechami małych miejscowości, gdzie czasem jedna ławka to jedna klasa, a cała sala mieści całą szkolną brać (bo i takie szkoły znam), tylko duże miasta w śląskim. Nie, żebym kogoś zniechęcała, ale to są fakty, a każda z tych osób była mega przybita, ucząc "na siłę" czegoś, o czym nie miała bladego pojęcia (o odpowiedzialności nie wspominając).
O tradycyjnie wytykanych 18 godzinach oczywiście mowy nie ma, to już trzeba być w super komitywie z układającym plan (lub samemu go układać). Są przecież jeszcze dyżury na dyskotekach czy studniówkach albo uroczystościach szkolnych, posiedzenia rady, zebrania, szkolenia, okienka (jedna moja kumpela miała raz rekordową ilość - 11 w tygodniu!), specjalnie wyznaczone dyżury dla rodziców i uczniów, matury czy egzaminy, komisje rekrutacyjne w wakacje itp. -  i to zawsze były godziny niepłatne.
Zawód ten daje sporo satysfakcji i korkami można sobie rzeczywiście dorobić, jeśli się odpowiednio wybrało przedmiot (np. wymagany ma maturze czy potrzebny w życiu ogólnie, choćby języki) i szkołę, a nie każdy ma takie możliwości. Historii czy np. techniki też ktoś musi uczyć. emotka
A w temacie cieszy mnie, że za dwa tygodnie święta. emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7141554 Napisano: 22.11.2023 20:34:31 w WC - rozmowy o wszystkim
donia7 napisał(a):

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka

Ja miałam podobnie z innymi rzeczami dla Synka, zakupionymi we wrześniu także w Smyku, więc - jak widzę - takie przypadki tam się zdarzają i to całkiem często. Smyk kazał dzwonić do producenta. Producent z etykiety stwierdził, że on tylko pośredniczy, bo faktycznie producentem jest firma zagraniczna i niczego nie uda mi się załatwić, więc radzi mi dać sobie spokój. Żenada... emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

brucee

#7139438 Napisano: 15.11.2023 20:32:08 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

brucee napisał(a):

Wkurzają mnie wielogodzinne korki i zablokowane ulice w Katowicach. Co tam się dziś wyrabia?! emotka

https://www.eska....-UU8X-37Me-HGRA.html
Popraw mnie, jeśli się mylę. Czy to znaczy, że te korki będą przez rok???

Pojęcia nie mam... Dzięki za link. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

brucee

#7139412 Napisano: 15.11.2023 18:45:26 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie wielogodzinne korki i zablokowane ulice w Katowicach. Co tam się dziś wyrabia?! emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

brucee

#7138373 Napisano: 12.11.2023 16:39:05 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Pech. Cholerny pech w ten weekend, który mnie będzie sporo kosztował, także zdrowia. emotka emotka Mam tylko nadzieję, że już wyczerpałam limit na dłużej. emotka
I nie, nie chodzi mi o konkursy (choć tu też wtopy we wszystkich mozliwych bramkach).

emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

brucee

#7136150 Napisano: 04.11.2023 07:08:36 w Wkurza mnie...
mima napisał(a):

wkurzają mnie nagrody takie jak teraz w Danio- dres z napisem Danio, czapka z napisem Danio.... że niby mam w tym chodzić i że to nagroda?????? się pytam dla kogo? skoro to ich reklama to niech dają za darmo (oczywiście tylko szczupłym i pięknym emotka )

Dokładnie! Jakby sam napis na metce nie wystarczył. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

brucee

#7135536 Napisano: 01.11.2023 07:02:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
Urbanucci, Jarekaska - serdeczne gratulacje! emotka Wyświetl w wątku >>
1 Urbanucci 0

brucee

#7134788 Napisano: 29.10.2023 19:03:40 w Wkurza mnie...
Mnie to w ogóle wkurza, że ktokolwiek cokolwiek kiedykolwiek wygrywa, nawet - ja. emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7132386 Napisano: 19.10.2023 18:37:49 w WC - rozmowy o wszystkim
janeeyre napisał(a):

Ktoś wie gdzie można kupić męskie dresowe spodnie na bardzo wysokiego faceta?

Sklepy netowe czasem podają dokładne rozmiary odzieży, w tym długość nogawek. Bon Prix, Sinsay, Born2be mają wiele rabatów i przy tym całkiem fajne ceny na niektóre spodnie dresowe. Warto sprawdzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#7131965 Napisano: 18.10.2023 14:33:07 w WC - rozmowy o wszystkim
Nawet nie wiem, jak to napisać... emotka Człowiek martwi się o opał, rachunki, zdrowie Dzieci. Zerka za okno, jaka dziś pogoda. Chce czasem coś upolować w konkursach. Przyziemne sprawy, jak to zazwyczaj. A tu nagle wiadomość, jak obuchem uderza - pięciolatek zabity przez nożownika w biały dzień na ulicy podczas spaceru grupy przedszkolaków. Walczono o jego życie, nie udało się. Nie wyobrażam sobie rodziców, rodziny, przedszkolanek, innych dzieci, walczących o chłopca lekarzy. "Quo vadis, homo?"... emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7131962 Napisano: 18.10.2023 14:17:47 w Gratulacje! Dla wygranych!

brucee

#7131370 Napisano: 16.10.2023 11:28:29 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

Wkurza mnie ten pie***ony Mullermilch - jak przedtem o 9:59:59 było już wszystko rozdane, to teraz non stop mam weryfikację. Moja ambicja konkursowicza cierpi, zwłaszcza gdy widzę że niektórzy wygrywają po kilka razy

Też na początku nie miałam weryfikacji, a teraz mam za każdym razem. Ta loteria jest mega dziwna. Powinni co godzinę dawać szanse na wygrane. Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#7131171 Napisano: 15.10.2023 08:46:58 w Wkurza mnie...
mima napisał(a):

Jak poprosiłam pieczątkę w IM w konkursie Bonduelle to byli mega zdziwieni łącznie z kierowniczką i jej nie dostałam. Tylko podpis kasjerki, co nic mi nie daje. Ludzie w kolejce też patrzyli na mnie jak na dziwadło.

Na nas, konkursowiczów, w ogóle patrzą, jak na ludzi z innej planety. A organizatorzy tego nie rozumieją. Ja kiedyś poprosiłam o paragon w kiosku, a facet na mnie z ryjem, że czemu on ma paragon drukować, że on tylko córkę chwilowo tu zastępuje i nie umie kasy obsługiwać, że kolejkę wstrzymuję (stojący za mną oczywiście poparli to entuzjastycznie i mało mnie nie pobili), że "nie widzieli, paragonu jej się zachciało, jakby bez paragonu kupować nie umiała!". Przyznam, sama czułam się wtedy, jak Marsjanka. emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7130215 Napisano: 11.10.2023 11:53:05 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

ineska1991 napisał(a):

Niekonkursowy szwagier dziś dostał zestaw Crayola od Avanti. Nie było go w domu więc odbierał ktoś inny . W paczce brakowało kilku elementów... nie był spisany protokół szkody . Paczka była wcześniej otwierana , rozcięta i sklejona taśmą dpd , kto dostał to wie ,że oryginalnie tak to nie wygląda . Zdj i protokół szkody wypełniony online wysłane do Avanti oraz wiadomość do dpd ... myślicie, że uda się choćby zdyscyplinować sprawcę ? ..  

Miałam podobną sytuację z winami, tylko inna agencja. Zrobiłam zdjęcia, wysłałam maila do agencji. Po tygodniu miałam cały nowy zestaw win w domu. Niech to zgłosi do avanti, wyślę fotki. Ta agencja jest porządna, wyślą mu zimowy zestaw pewnie.

Ja przed laty miałam podobną sytuację z potłuczoną porcelaną - nikogo w domu nie było, odebrała sąsiadka, kurier na nią zwalił winę, ona - na niego. Potem widziałam, że u nas na forum sporo laureatów otrzymało podobnie zniszczone zestawy. Nie odwoływałam się, bo na szczęście wygrałam potem kolejny, ale fakt faktem, że często firmy kurierskie nie bardzo dbają o wożone dostawy, sama widziałam kiedyś babkę, która bez żadnej żenady przy mnie kopała paczki i rzucała nimi, aby dostać się do zagrzebanej w wozie. Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#7129036 Napisano: 06.10.2023 12:03:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Krówka Muller - mała, ale muczy. emotka Wyświetl w wątku >>
1 jola29k 0