Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika memos

memos

#7152663 Napisano: 12.01.2024 11:15:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
"Oszczędzaj w pięknym stylu" - czy wysyłali już nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7106510 Napisano: 06.07.2023 08:28:52 w SZUKAM....
gryszelm napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Co można fajnego obejrzeć na Canal+?

Forumowy przyjaciel polecił mi serial BELFER.

belfer fajny, polecam!

Belfra oglądałam (oba sezony) też polecam i serial Kruk (kręcili w Białymstoku i okolicach), coś jeszcze ktoś dorzuci?

"Król" (pl) - koniecznie, do tego "Klangor" i "Żmijowisko". Ale "Króla" polecam gorąco. Wyświetl w wątku >>

memos

#7083357 Napisano: 08.03.2023 22:02:28 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

memos napisał(a):

Kochani, pomóżcie. Wiem, że temat był wałkowany kilka razy co najmniej, ale te oferty tak szybko się zmieniają... Ale do brzegu - szukam najbardziej korzystnej oferty telefonu na kartę. Potrzebuję najtańszej oferty, najlepiej z nielimitowanymi rozmowami w każdej sieci. Super, jeśli dołożą do tego rwk... Nie zależy mi na GB.

https://www.lycam...n=SIM%20%2B%20Bundle

tylko musisz podpiąć kartę płatnicą na której będzie co miesiąc co najmniej 10zł. Lecz jeśli chodzi o konkursy to nie można z niego słać na numery premium.

Nie, nie muszą być premium. Dzięki, zerknę sobie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7083344 Napisano: 08.03.2023 21:38:32 w SZUKAM....
Kochani, pomóżcie. Wiem, że temat był wałkowany kilka razy co najmniej, ale te oferty tak szybko się zmieniają... Ale do brzegu - szukam najbardziej korzystnej oferty telefonu na kartę. Potrzebuję najtańszej oferty, najlepiej z nielimitowanymi rozmowami w każdej sieci. Super, jeśli dołożą do tego rwk... Nie zależy mi na GB. Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7076295 Napisano: 25.01.2023 09:02:18 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
memos napisał(a):

Kod Player (bez reklam) +kanały tv na rok, wymienię na...

Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7075854 Napisano: 23.01.2023 08:05:45 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kod Player (bez reklam) +kanały tv na rok, wymienię na... Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7074593 Napisano: 15.01.2023 21:22:56 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

memos napisał(a):

cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

Hm. Ostatnia deska ratunku. Czy masz w tym telefonie apkę Facebooka, poza Messengerem?
Z moich doświadczeń (każdy ma inne, helou) wynika, że praca apki Messenger MOŻE BYĆ zależna od tego, czy masz zainstalowaną apkę Facebooka.
Czyli: najpierw zainstaluj fejsa, POTEM messengera.

Z Facebooka prawie nie korzystam, dlatego też miałam tylko messengera na telefonie. Ale dzięki, spróbuję Twoim sposobem. Pytanie tylko, czy uda mi się zainstalować fb...

Facebooka udało się zainstalować, ale messengera już niestety nie.

Buuuu... emotka Więcej pomysłów nie mam. Pozostaje pogodzić się z porażką. emotka

No raczej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7074590 Napisano: 15.01.2023 21:16:57 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

Hm. Ostatnia deska ratunku. Czy masz w tym telefonie apkę Facebooka, poza Messengerem?
Z moich doświadczeń (każdy ma inne, helou) wynika, że praca apki Messenger MOŻE BYĆ zależna od tego, czy masz zainstalowaną apkę Facebooka.
Czyli: najpierw zainstaluj fejsa, POTEM messengera.

Z Facebooka prawie nie korzystam, dlatego też miałam tylko messengera na telefonie. Ale dzięki, spróbuję Twoim sposobem. Pytanie tylko, czy uda mi się zainstalować fb...

Facebooka udało się zainstalować, ale messengera już niestety nie. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

memos

#7074582 Napisano: 15.01.2023 20:39:53 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

Hm. Ostatnia deska ratunku. Czy masz w tym telefonie apkę Facebooka, poza Messengerem?
Z moich doświadczeń (każdy ma inne, helou) wynika, że praca apki Messenger MOŻE BYĆ zależna od tego, czy masz zainstalowaną apkę Facebooka.
Czyli: najpierw zainstaluj fejsa, POTEM messengera.

Z Facebooka prawie nie korzystam, dlatego też miałam tylko messengera na telefonie. Ale dzięki, spróbuję Twoim sposobem. Pytanie tylko, czy uda mi się zainstalować fb... Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

memos

#7074535 Napisano: 15.01.2023 13:05:22 w Pomocy!!!!
lazy-kiwi napisał(a):

memos napisał(a):

cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Próbowałam z whatsappem i "wszedł" bez problemu, a messengera nie da rady. Nie mam już pomysłu co może być nie tak...

Może wersja odchudzona "wejdzie"?
https://play.goog...&hl=pl&gl=US

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

A próbowałaś zalogować się nowym kontem Google na tym telefonie? Można też spróbować zainstalować Messengera z zewnętrznego źródła, ale to już metoda na własne ryzyko.

Spróbuję, dzięki wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7074515 Napisano: 15.01.2023 09:51:33 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Próbowałam z whatsappem i "wszedł" bez problemu, a messengera nie da rady. Nie mam już pomysłu co może być nie tak...

Może wersja odchudzona "wejdzie"?
https://play.goog...&hl=pl&gl=US

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7074447 Napisano: 14.01.2023 10:06:34 w Pomocy!!!!
nikos napisał(a):

memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos powinno wystarczyć. Spróbuj uruchomić ponownie telefon. Na jakim etapie wywala Ci instalacje?

Niestety ponowne uruchamianie nic nie daje. Aplikacja się pobiera i zaczyna instalować. Instaluje ją dość długo i na końcu odrzuca - wyskakuje komunikat aplikacji nie udało się zainstalować. Teraz próbowałam zainstalować jakiś pierwszy lepszy krokomierz - poszło, ale już z pogoda się nie udało... Może przywrócić telefon do ustawień fabrycznych?

Możesz spróbować. Powinno pomóc. 

Niestety, przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało. Próbowałam z whatsappem i "wszedł" bez problemu, a messengera nie da rady. Nie mam już pomysłu co może być nie tak... Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7074420 Napisano: 13.01.2023 21:47:58 w Pomocy!!!!
nikos napisał(a):

memos powinno wystarczyć. Spróbuj uruchomić ponownie telefon. Na jakim etapie wywala Ci instalacje?

Niestety ponowne uruchamianie nic nie daje. Aplikacja się pobiera i zaczyna instalować. Instaluje ją dość długo i na końcu odrzuca - wyskakuje komunikat aplikacji nie udało się zainstalować. Teraz próbowałam zainstalować jakiś pierwszy lepszy krokomierz - poszło, ale już z pogoda się nie udało... Może przywrócić telefon do ustawień fabrycznych? Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7074418 Napisano: 13.01.2023 21:41:22 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie?

Zwolniłam miejsce do 1,30 GB (nie jestem w stanie nic więcej usunąć, bo już nic więcej na tym telefonie nie mam)
Niestety dalej instalacja nie kończy się pomyślnie. Myślisz, ze wciąż za mało miejsca...? 

Próbowałam tez z tą lżejszą wersją messenger lite (13MB) i tez nie idzie. A jakiś pierwszy lepszy kalendarz czy krokomierz normalnie zainstalowało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7074417 Napisano: 13.01.2023 21:34:27 w Pomocy!!!!
nikos napisał(a):

memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie?

Zwolniłam miejsce do 1,30 GB (nie jestem w stanie nic więcej usunąć, bo już nic więcej na tym telefonie nie mam)
Niestety dalej instalacja nie kończy się pomyślnie. Myślisz, ze wciąż za mało miejsca...?  Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7074412 Napisano: 13.01.2023 21:14:02 w Pomocy!!!!
nikos napisał(a):

memos napisał(a):

memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie?

Tak, mam kartę - już sprawdzam. Dzięki za trop emotka

I wszystko jasne emotka   zwolnij miejsce gdzie instalują się aplikacje albo zmień ścieżkę, gdzie zainstalujesz messenger lub instagram. Weź pod uwagę, że potrzebują dużo miejsca, stąd wczoraj przy aktualizacji Ci się wykrzaczył messenger.

Wyjęłam całkiem kartę. Całkowita  pojemność 4,74 GB / wolne 635 MB / messenger waży 47,55 MB
Próbuję instalować i dam znać emotka

Cholerka, nic z tego. Instaluje, ale tej instalacji nie kończy...

Powierzchnia nie pozwoli Ci się zapełnić w 100%. Spróbuj odinstalować jakąś dużą aplikację, której nie używasz, albo usunąć niepotrzebne pliki, przenieś ewentualne filmiki/duże zdjęcia.

Ok, już działam.  Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

memos

#7074408 Napisano: 13.01.2023 21:05:50 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie?

Tak, mam kartę - już sprawdzam. Dzięki za trop emotka

I wszystko jasne emotka   zwolnij miejsce gdzie instalują się aplikacje albo zmień ścieżkę, gdzie zainstalujesz messenger lub instagram. Weź pod uwagę, że potrzebują dużo miejsca, stąd wczoraj przy aktualizacji Ci się wykrzaczył messenger.

Wyjęłam całkiem kartę. Całkowita  pojemność 4,74 GB / wolne 635 MB / messenger waży 47,55 MB
Próbuję instalować i dam znać emotka

Cholerka, nic z tego. Instaluje, ale tej instalacji nie kończy... Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7074406 Napisano: 13.01.2023 21:00:24 w Pomocy!!!!
nikos napisał(a):

memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie?

Tak, mam kartę - już sprawdzam. Dzięki za trop emotka

I wszystko jasne emotka   zwolnij miejsce gdzie instalują się aplikacje albo zmień ścieżkę, gdzie zainstalujesz messenger lub instagram. Weź pod uwagę, że potrzebują dużo miejsca, stąd wczoraj przy aktualizacji Ci się wykrzaczył messenger.

Wyjęłam całkiem kartę. Całkowita  pojemność 4,74 GB / wolne 635 MB / messenger waży 47,55 MB
Próbuję instalować i dam znać emotka Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

memos

#7074402 Napisano: 13.01.2023 20:43:25 w Pomocy!!!!
nikos napisał(a):

memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie?

Tak, mam kartę - już sprawdzam. Dzięki za trop emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#7074400 Napisano: 13.01.2023 20:30:37 w Pomocy!!!!
DAIKOKU napisał(a):

[quote=ja przy problemach ze sprzętem zaczynam od resetu sprzętu. 
Pewnego czasu nie mogłam otworzyć aplikacji bankowej i przyczyną było brak pobrania aktualizacji telefonu, więc pobrałam.
...takie czasy emotka powodzenia!


memos]Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

To w pierwszej kolejności zrobiłam, ale niestety nie pomogło. Dziękuję emotka
Najgorsze, że ten messenger to mój "łącznik" ze szkołą starszego syna i przedszkolem młodszego. Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0