Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika memos

memos

#6313041 Napisano: 20.01.2017 21:08:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

memos napisał(a):

Czy ten olej wielkopolski musi być "100 % Olej rzepakowy"? Moja zakupiona dziś butelka różni się nieco od tej konkursowej, choć to ten sam olej wielkopolski. Pomoże ktoś?

Musi być rzepakowy. Tak mówi regulamin, choć legendy głoszą, że sam organizator udziela innych odpowiedzi typu dowolny olej. 
A to, że się różnic to nic nie szkodzi - ta na ich stronie, to nowa szata graficzna butelki (u mnie w sklepach jeszcze nie dostępna). Zobacz na nagrodzone zdjęcia, są na nich stare wersje butelek emotka  

Tak, mam rzepakowy. Zdezorientowała mnie własnie ta nowa butelka emotka
Dziękuję Ci bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6313034 Napisano: 20.01.2017 20:44:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ten olej wielkopolski musi być "100 % Olej rzepakowy"? Moja zakupiona dziś butelka różni się nieco od tej konkursowej, choć to ten sam olej wielkopolski. Pomoże ktoś?

edit: już wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6310829 Napisano: 13.01.2017 21:39:48 w SZUKAM....
taalvikki napisał(a):

scrabble napisał(a):

taalvikki napisał(a):

dzień dobry! 
dotarły dzis do mnie sanki Piccolino z gerbera z ITM. 
wie ktoś może, jaki to dokładnie rodzaj/model? a może ktoś chce kupić?

/aha. teksty "po co grasz o sanki, skoro chcesz sprzedać" proponuję sobie darować/

Na dworze temperatura na plusie, a naśnieżarki nie wygrałaś? emotka

Po fotce na plakacie wyglądają mi na te http://www.borowk...KA-REG.-PODNOZKI/118
ale trzeba sprawdzić co jest na wyposażeniu, bo od tego zależna jest cena. 


dzięki emotka

a co do naśnieżarki, to celowałam w nagrodę główną - wtedy bym mogła sobie pojechać tam, gdzie jest śnieg. tylko, że wtedy nie miałabym sanek... jak żyć? emotka

Zapraszam w Bieszczady emotka
http://www.bieszc...nej-kolo-komanczy/50 Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6310446 Napisano: 12.01.2017 21:55:36 w Czy informują/ informowali?
joan napisał(a):

memos napisał(a):

Czy informowali z C4 Kamis z minutnikami?


Tak.

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6310441 Napisano: 12.01.2017 21:50:24 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z C4 Kamis z minutnikami? Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6309034 Napisano: 09.01.2017 13:28:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon Kaufland Nestle - dpd Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6301046 Napisano: 15.12.2016 21:45:35 w Biedronka
scrabble napisał(a):

memos napisał(a):

taalvikki napisał(a):

memos napisał(a):

Czy ktoś się orientuje jak ta agencja podchodzi do "laurek". Bo sama nie wiem czy pisać regulaminowe zgłoszenie, czy lepiej sobie darować ten konkurs. Patrząc na sposób "wysyłki" zgłoszenia - obstawiam dużo grających świecidełek.


ja odpuszczam. już parę razy wysyłałam zapytania do innych agencji. zapewniali, że biorą tylko tekst, a później widziałam linki do jutubów. nie zamierzam kolejny raz takich akcji widzieć. ciekawe, ile linków poszło w smsach do ciastek emotka

Nagrody w tefalu kuszą, ale nie fajnie jest przegrać z "gadającą laurką", bo przegrana z uczciwym zgłoszeniem jakoś mniej boli  emotka  Tym bardziej, ze konkurs dość drogi...

Trzeba do nich napisać i zapytać jak się zapatrują na "inną formę" zgłoszeń. Przynajmniej będzie wiadomo na czym się stoi. 

Nawet jak odpiszą, ze przyjmują tylko regulaminowe zgłoszenia, to myślisz, że przy wyborze nie skuszą się na "dotknij mnie"  emotka  ? Wyświetl w wątku >>

memos

#6301035 Napisano: 15.12.2016 21:26:07 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

memos napisał(a):

Czy ktoś się orientuje jak ta agencja podchodzi do "laurek". Bo sama nie wiem czy pisać regulaminowe zgłoszenie, czy lepiej sobie darować ten konkurs. Patrząc na sposób "wysyłki" zgłoszenia - obstawiam dużo grających świecidełek.


ja odpuszczam. już parę razy wysyłałam zapytania do innych agencji. zapewniali, że biorą tylko tekst, a później widziałam linki do jutubów. nie zamierzam kolejny raz takich akcji widzieć. ciekawe, ile linków poszło w smsach do ciastek emotka

Nagrody w tefalu kuszą, ale nie fajnie jest przegrać z "gadającą laurką", bo przegrana z uczciwym zgłoszeniem jakoś mniej boli  emotka  Tym bardziej, ze konkurs dość drogi... Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6301007 Napisano: 15.12.2016 19:44:42 w Biedronka
Czy ktoś się orientuje jak ta agencja podchodzi do "laurek". Bo sama nie wiem czy pisać regulaminowe zgłoszenie, czy lepiej sobie darować ten konkurs. Patrząc na sposób "wysyłki" zgłoszenia - obstawiam dużo grających świecidełek. Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6300425 Napisano: 14.12.2016 20:19:01 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

Ktoś może mi odpowiedzieć jaki model i kolor mają tablety z cheetosów z żabki i Jaki jest model expresu do kawy z makro tchibo

Samsung Galaxy tab E - kolor Pearl White Wyświetl w wątku >>

memos

#6299766 Napisano: 13.12.2016 13:59:30 w Pomocy!!!!
bethan napisał(a):

memos napisał(a):

Czy jeśli zaznaczę TAK, to czy sprzedający odeśle mi kasę za zakup i wysyłkę zwrotna?

Na pewno dostanie zwrot prowizji, ale czy Tobie odda kasę - któż to wie. To potwierdzenie "tak/nie" tego Ci nie zagwarantuje. Uważam, że najpierw sprzedawca powinien rozliczyć się z Tobą, a potem występować o zwrot prowizji.

Na szczęście zwrot już na koncie. Jednak na przyszłość będę już wiedziała co robić - dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6299493 Napisano: 12.12.2016 20:48:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

a bony już też rozdane?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6299490 Napisano: 12.12.2016 20:46:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bony z mola tez poszły Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6299469 Napisano: 12.12.2016 20:21:59 w Pomocy!!!!
cleopatra napisał(a):

memos napisał(a):

Proszę o pomoc kogoś, kto na allegro zna się bardziej niż ja emotka
Kupiłam zabawkę, która okazała się zepsuta. Odesłałam ją i czekałam na zwrot zakupu i wysyłki (zwrotu). Dzisiaj dostałam maila od allegro:
"Sprzedający xxxx powiadomił allegro, że warunki transakcji uległy zmianie i wskazał następujący powód: Kupujący odstąpił od umowy kupna zawartej na odległość. Czy potwierdzasz wersję sprzedającego?" I tutaj mam do wyboru TAK lub NIE. 
Czy jeśli zaznaczę TAK, to czy sprzedający odeśle mi kasę za zakup i wysyłkę zwrotna?

tak....potwierdzasz, że rezygnujesz z zakup, dzięki temu sprzedający odzyska prowizję a Ty pieniądze....

Bardzo Ci dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6299460 Napisano: 12.12.2016 20:09:43 w Pomocy!!!!
Proszę o pomoc kogoś, kto na allegro zna się bardziej niż ja emotka
Kupiłam zabawkę, która okazała się zepsuta. Odesłałam ją i czekałam na zwrot zakupu i wysyłki (zwrotu). Dzisiaj dostałam maila od allegro:
"Sprzedający xxxx powiadomił allegro, że warunki transakcji uległy zmianie i wskazał następujący powód: Kupujący odstąpił od umowy kupna zawartej na odległość. Czy potwierdzasz wersję sprzedającego?" I tutaj mam do wyboru TAK lub NIE. 
Czy jeśli zaznaczę TAK, to czy sprzedający odeśle mi kasę za zakup i wysyłkę zwrotna? Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6289336 Napisano: 23.11.2016 21:13:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

memos napisał(a):

giulietta napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czy sosy salatkowe licza sie jako przyprawy z knorra w delikatesach? chce sie upewnic

nie, bo to nie "Knorr buliony, Knorr przyprawy, Knorr zupy i sosy do gotowania, Rama Smaż jak szef kuchni"

A Gorące Kubki?

też nie, bo to danie instant  emotka

No to dooopa... zgłoszenie już puszczone  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6289327 Napisano: 23.11.2016 21:08:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czy sosy salatkowe licza sie jako przyprawy z knorra w delikatesach? chce sie upewnic

nie, bo to nie "Knorr buliony, Knorr przyprawy, Knorr zupy i sosy do gotowania, Rama Smaż jak szef kuchni"

A Gorące Kubki? Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6286885 Napisano: 18.11.2016 22:19:30 w SZUKAM....
greggch napisał(a):

memos napisał(a):

greggch napisał(a):

Szukam informacji, jak to jest z loterią Actimela. Z regulaminu wynika,że jeśli kupiłem 8-pak to powinienem mieć 8 kodów. Napiszcie mi proszę, gdzie te kody, bo jak rozdarłem kartonik wzdłuż sklejenia to mam wydrukowany czarną czcionką jeden 8-znakowy kod.

Po zgłoszeniu tego pierwszego, pozostałe siedem powinny przyjść na mejla.

Wielkie dzięki. Na razie nic nie przyszło. A minęło już 7 godzin od wklepania tego pierwszego.

To może napisz do nich - ja dostałam automatycznie po zgłoszeniu pierwszego kodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6286882 Napisano: 18.11.2016 22:06:13 w SZUKAM....
greggch napisał(a):

Szukam informacji, jak to jest z loterią Actimela. Z regulaminu wynika,że jeśli kupiłem 8-pak to powinienem mieć 8 kodów. Napiszcie mi proszę, gdzie te kody, bo jak rozdarłem kartonik wzdłuż sklejenia to mam wydrukowany czarną czcionką jeden 8-znakowy kod.

Po zgłoszeniu tego pierwszego, pozostałe siedem powinny przyjść na mejla. Wyświetl w wątku >>
0 0

memos

#6286877 Napisano: 18.11.2016 21:56:28 w Udane wymiany - polecane nicki:)
megi3323 napisał(a):

memos    uczynna miła i solidna osoba, pozdrawiam ciepło polecam tez ciepło:)

Również polecam megi3323 -  świetny kontakt, uczciwa i konkretna osóbka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0