Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#7171700 Napisano: 23.04.2024 15:50:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Yoo mr_white ,ileż to można za 50 paczek kupić siuwaru (vegety)! Gratki wielkie, teraz to można zacząć gotować emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7169049 Napisano: 11.04.2024 09:04:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vixen napisał(a):

Kody z kapsli Heinekena są w każdej butelce/puszce czy musi być informacja o konkursie na opakowaniu?

U mnie na butelkach, był czerwony napis o loterii i te kody weszły. Wyświetl w wątku >>
1 vixen 0

ZetZ

#7161150 Napisano: 26.02.2024 12:23:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy z Wielkopolskiego były już jakieś weryfikacje? U mnie ani jedna nie przyszła ... ani pozytywna ani negatywna czy cokolwiek emotka

Ja też czekam i nic . Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7158988 Napisano: 13.02.2024 15:26:22 w Żabka
Monika11 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Alpro - 25,98 - za dwa mleka emotka  Takie same ceny macie?

Sojowe jest tansze

u mnie było tylko sojowe waniliowe - za 12,99 szt. Chyba wanilia taka droga

Pewnie z Madagaskaru ta wanilia emotka owsiane jest po 10.99. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7158262 Napisano: 08.02.2024 20:47:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy ktoś z Was wygrał dzienną w Wielkopolskim i miał już jakąkolwiek informację o weryfikacji przesłanych danych ?

U mnie wygrana z grudnia i do dziś cisza. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7158207 Napisano: 08.02.2024 16:30:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nienia napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Milki: zawsze głosujcie na ten sam smak, czy różnie?

Ja głosuję na różne. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7153883 Napisano: 19.01.2024 11:15:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki z Konkursu "Oszczędzaj w pięknym stylu!" z Biedronki.
Kurier GLS wcześniej esemes o nadaniu paczki. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

ZetZ

#7153331 Napisano: 16.01.2024 19:38:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
zezowaty_kot piękna wygrana, brawo!!!emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7151681 Napisano: 08.01.2024 10:12:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
awangarda napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

FBmarzena5 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Cillit Bang- Biedronka , czeka ktoś jeszcze na zestaw ?

A już wysyłali? Ja nie dostałam

W ubiegłym tygodniu doszła nagroda, inPost, wcześniej była informacja w aplikacji i mailowo.

U mnie też jeszcze nie ma :)

Ja też czekam... może drugą turą wyślą emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

ZetZ

#7151069 Napisano: 04.01.2024 10:27:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

ZetZ napisał(a):

No jak wreszcie dali w 7Days fajne nagrody, to od razu dali mi też bana na niego:  Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę...
takie coś mi się wyświetla i klikam i klikam i nic, ech, pechemotka

Też tak mam przy pierwszym kliknięciu wyślij, klikam drugi raz i normalnie przechodzi- czyli standardowo tym razem się nie udało.... emotka

U mnie i za 6 nie idzie... potem popróbuję, dziękuję za wpis emotka Wyświetl w wątku >>
1 kuleczkar 0

ZetZ

#7151056 Napisano: 04.01.2024 09:47:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No jak wreszcie dali w 7Days fajne nagrody, to od razu dali mi też bana na niego:  Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę...
takie coś mi się wyświetla i klikam i klikam i nic, ech, pechemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7149158 Napisano: 22.12.2023 09:12:40 w Żegnamy zmarłych
Droga Ewo
ogromnie współczuję Tobie i rodzinie. Proszę dbaj o siebie i swe serce, bo to w nim będziesz przechowywać cząstkę swego dziecka, tak jak tylko matka to potrafi- po wieczność. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7148707 Napisano: 20.12.2023 18:13:28 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agaluna napisał(a):

Gdzie kupujecie Glade z limitowanej edycji? Znalazłam tylko w Leclercu

W biedronce jest spray-odświeżacz powietrza z tej linii za 9,99. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7147772 Napisano: 16.12.2023 15:54:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

banka-manka napisał(a):

vixen napisał(a):

Czy w kalendarzu adwentowym Fairtrade dostajecie zwrotkę na maila? Bo biorę udział prawie każdego dnia, a tylko raz przyszła mi zwrotka

Zawsze jest.

Ja dzis 2 raz wzielam udzial. I ani dzis ani wczoraj nic nie przyszlo na maila

U mnie też nie

Też nie miałem ani razu

u mnie poczta onet i zwrotka jest od razu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7146618 Napisano: 13.12.2023 10:32:10 w Avanti
mrmax napisał(a):

ZetZ napisał(a):

mrmax napisał(a):

ZetZ napisał(a):

pikawka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Lay's w Żabce jest do końca poinformowany?

Wg wpisów chyba ze 3 dni tylko

Też mi się tak wydawało. Tylko taką dziwną przerwę sobie zrobili w informowaniu.

Koniec roku to urlop zaległy trzeba wybrać, może tam biegają za karpiami i tylko jeden bidulek czyta te setki zgłoszeń? emotka

Ale jaka to musi być fajna praca!! Czytać nasze wypociny i się pośmiać emotka

Ok, 1:1, bo my też czytamy te ich przegięte, regulaminy w których często z góry zastrzegają, iż niewydane nagrody w ich rączki trafiająemotka

akurat avanti robi akurat wszystko aby nagrody wydać emotka

No tak, zgadza się, ale to tylko taki luźny koments, do czytania i zgłoszeń i regulaminów emotka odnośnie wszystkich agencji...

tak wiem, może kiedyś fortis zacznie uczyć się od avanti emotka emotka

Oby, oby,  bo w tym roku fortis ciut przegiął z błyskawicznymi rozwiązywaniami konkówemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7146608 Napisano: 13.12.2023 10:15:59 w Avanti
mrmax napisał(a):

ZetZ napisał(a):

pikawka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Lay's w Żabce jest do końca poinformowany?

Wg wpisów chyba ze 3 dni tylko

Też mi się tak wydawało. Tylko taką dziwną przerwę sobie zrobili w informowaniu.

Koniec roku to urlop zaległy trzeba wybrać, może tam biegają za karpiami i tylko jeden bidulek czyta te setki zgłoszeń? emotka

Ale jaka to musi być fajna praca!! Czytać nasze wypociny i się pośmiać emotka

Ok, 1:1, bo my też czytamy te ich przegięte, regulaminy w których często z góry zastrzegają, iż niewydane nagrody w ich rączki trafiająemotka

akurat avanti robi akurat wszystko aby nagrody wydać emotka

No tak, zgadza się, ale to tylko taki luźny koments, do czytania i zgłoszeń i regulaminów emotka odnośnie wszystkich agencji... Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7146600 Napisano: 13.12.2023 10:01:49 w Avanti
pikawka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Lay's w Żabce jest do końca poinformowany?

Wg wpisów chyba ze 3 dni tylko

Też mi się tak wydawało. Tylko taką dziwną przerwę sobie zrobili w informowaniu.

Koniec roku to urlop zaległy trzeba wybrać, może tam biegają za karpiami i tylko jeden bidulek czyta te setki zgłoszeń? emotka

Ale jaka to musi być fajna praca!! Czytać nasze wypociny i się pośmiać emotka

Ok, 1:1, bo my też czytamy te ich przegięte, regulaminy w których często z góry zastrzegają, iż niewydane nagrody w ich rączki trafiająemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7146565 Napisano: 13.12.2023 08:44:51 w Avanti
@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Lay's w Żabce jest do końca poinformowany?

Wg wpisów chyba ze 3 dni tylko

Też mi się tak wydawało. Tylko taką dziwną przerwę sobie zrobili w informowaniu.

Koniec roku to urlop zaległy trzeba wybrać, może tam biegają za karpiami i tylko jeden bidulek czyta te setki zgłoszeń? emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7145427 Napisano: 08.12.2023 09:13:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Czy w ostatni dzień, czyli 7.12 dochodziły zwrotne smsy z Perwoll Biedronki?

Z Plusa tuż przed północą były.

Oj niedobrze, mi na Orange kilka nie przyszło...

u mnie na Orange zwrotka normalnie

z Play przyszedł sms od razy Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7145310 Napisano: 07.12.2023 17:12:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

ewunia napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Czy ktoś robił zakupy w ramach vouchera do Adidasa i wymieniał lub zwracał produkt? Jak to wygląda?

nie wiem jak z wymianą, ale przy zwrocie żeby otrzymać z powrotem voucher trzeba się z nimi skontaktować i wtedy wyślą swój voucher adidas, który nie obejmuje już żadnych promocji ani rzeczy przecenionych

Gdybym o tym wiedziałą to zrobiłabym inaczej - najpierw zamówiła za hajs, normalnie, potem zwróciła i zamówiła jeszcze raz za bon tylko to, co mi pasuje.
A zrobiłąm tak: wykorzystałam bon przy zakupach za ok 2 tys. Potem okazało się, że bon jest odliczany procentowo od każdej rzeczy! A nie od całości rachunku). Więc finalnie musiałam zwrócić wszystko, żeby nie dopłacać (a nie tylko to, co nie pasowało/nie podobało mi sie)
Potem jak mi wymienili na drugi voucher to nie mogłam zamówić tych produktów, co chciałam!
Skończyło się na tym, że zamówiłąm skarpetek za 250zł bo tego jedynego byłam pewna, że będą pasować emotka

Dokładnie tak samo mnie przerobili, słaba tam sytuacja ze zwrotami z bonówemotka Wyświetl w wątku >>