Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#6784445 Napisano: 28.05.2021 11:46:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
InPost wozi  z
Konkursu "Moc prania w Kaufland"
stacje do prasowania Tefal Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6781990 Napisano: 17.05.2021 18:55:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

yolka123 napisał(a):

monkakk napisał(a):

faworek napisał(a):

czy dostaliście zwrotkę z Wiosennych Porządków? 

u mnie brak (Play)

Teraz przyszła na Orange ( po ok. 15 min.)

dotarla i do mnie emotka

U mnie z T-mobile brak zwrotki : Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6781824 Napisano: 17.05.2021 10:16:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Czy ktoś bierz udział w loterii Mastercard ? Tam w celu rejestracji podaje się numer karty, datę ważności, a potem trzeba się zalogować na konto i potwierdzić udział w loterii. Czy to bezpieczne, podawanie tylu danych ?

Też jestem ciekawa. Bo w visie podawało się tylko nr karty z tego co pamiętam, a tu mnóstwo danych...

Podaje się numer karty i pokazuje czy można z nią wziąć udział w loterii, bo tak np. Mastercard debit niestety nieemotka więc lepiej najpierw sprawdzić czy można w ogóle grać a potem się martwić o dalsze kroki. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6780720 Napisano: 12.05.2021 11:36:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

fineessa napisał(a):

Gdzie znaleźliście Staropolanke?

Carrefour 

Kaufland

Biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6774773 Napisano: 11.04.2021 16:52:43 w Czy informują/ informowali?
kalajf napisał(a):

Vanish z Biedronki informował?

Nikt się nie pochwalił więc czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalf 0

ZetZ

#6770318 Napisano: 17.03.2021 10:27:11 w Czy informują/ informowali?
honcia4 napisał(a):

CZy informowali z tego konkursu??
https://www.e-kon...i-z-cherrissimo.html

Raczej nie, dużo tam nagród było więc pewnie będzie wysyp wpisów o wygranych na forum. Wyświetl w wątku >>
1 honcia4 0

ZetZ

#6765507 Napisano: 18.02.2021 12:32:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Zimowe zabawy z Kinder Pingui...na czym stanęło?Może być zdjęcie dziecka? :

Może

Dziękuję za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6765502 Napisano: 18.02.2021 12:12:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zimowe zabawy z Kinder Pingui...na czym stanęło?Może być zdjęcie dziecka? : Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6763940 Napisano: 09.02.2021 17:18:02 w Pomocy!!!!
niunia568 napisał(a):

Kochani! Jakiś czas temu widziałam post dotyczący problemu z wysyłką danych do
Kindera - (chodzi o konkurs z piniatami). Udało mi się wygrać, wysłałam
swoje dane, a tu od 2 dni otrzymuję powiadomienia o konieczności podania
danych, bo dziś nagroda przepadnie....Co robić?!

Najlepiej napisać do nich raz jeszcze, odpowiadając na e-mail o wygranej lub na kontakt podany u dołu strony konkursowej, bynajmniej w moim przypadku tak się udało.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6763162 Napisano: 04.02.2021 21:39:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaluna napisał(a):

suziii napisał(a):

Pytanie  do osób, które na wizażu wygrywają - jak Wy to robicie? Ja biorę udział w prawie każdym teście i nie dostałam się jeszcze nigdy.. Jaki jest klucz do wygranej?

Według mnie nie ma klucza. Ja zawsze piszę zwyczajnie, bez żadnych rymowanek i raz na jakiś czas coś wpadnie. 

Kiedyś tu była dyskusja na ten temat i ktoś pisał, że tam trzeba dodać trochę recenzji kosmetyków, wtedy ma się większą szansę przy wyborze zgłoszeń konkursowych emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6762361 Napisano: 01.02.2021 15:28:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

ikropka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Widzę, że wożą piniaty z 27 I a czeka ktoś jeszcze na wygraną 22 stycznia?

Tak, było o tym w piątek bodajże - chyba mieli kłopot ze skrzynką (moim skromnym zdaniem), bo niektóre maile (dane adresowe), wysyłane np z o2 i chyba onetu, z okolic 22.01 do nich nie dotarły. 

Ja słałam z gazety, no nic jak dziś nie dojdzie to napiszę, córcia ma w środę 5 urodzinki i liczyłam,że dojdzie emotka

ja z gmaila i chyba mają chaos z tymi wysyłkami  emotka

ja czekam z 19 stycznia.

Ja też z 22 i lipa emotka

Ooo teraz info...
Szanowni Państwo, Z powodu sporej ilości zapytań dotyczących wysyłki nagrody konkursowej- Piniaty, informujemy, że firma kurierska otrzymała
Państwa dane wysyłkowe w terminie 7 dni od daty dostarczenia przez
Państwa danych kontaktowych. W najbliższym czasie
dostaną Państwo potwierdzenia nadania przesyłek.Prosimy o cierpliwość  Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!Zespół Kinder Karnawał Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6762342 Napisano: 01.02.2021 14:05:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Widzę, że wożą piniaty z 27 I a czeka ktoś jeszcze na wygraną 22 stycznia?

Tak, było o tym w piątek bodajże - chyba mieli kłopot ze skrzynką (moim skromnym zdaniem), bo niektóre maile (dane adresowe), wysyłane np z o2 i chyba onetu, z okolic 22.01 do nich nie dotarły. 

Ja słałam z gazety, no nic jak dziś nie dojdzie to napiszę, córcia ma w środę 5 urodzinki i liczyłam,że dojdzie emotka

ja z gmaila i chyba mają chaos z tymi wysyłkami  emotka

ja czekam z 19 stycznia.

Ja też z 22 i lipaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6762129 Napisano: 31.01.2021 11:30:33 w Dziś cieszę się z.....
7 lat na forum...Jak?Kiedy?? emotka Nie wiem, zbyt dobrze się tu bawię żeby liczyć czas emotka Dziękuję za najróżniejsze wpisy oraz dodane konki...Niech MOC będzie z nami!emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6760554 Napisano: 23.01.2021 18:51:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

fiona25 napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

tormenta77] Haribo u mnie mail z potwierdzeniem jest

Nie wiem czy trafnie kojarzę, ale gdy wpisuję ręcznie dane oraz zgłoszenie to mam potwierdzenie a gdy na zasadzie kopiuj- wklej, to tylko znów się pojawia formularz konkursowy do wypełnienia. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6760544 Napisano: 23.01.2021 17:57:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

escada napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

escada napisał(a):

czy po wysłaniu zgłoszenia Haribo pojawia się jakieś potwierdzenie,ze poszło? na stronie lub  w mailu?

Wysłałam 2 zgłoszenia i na żadne nie przyszło potwierdzenie ani nie było komunikatu na stronie, po prostu wszystko zniknęło, ale inni pisali, że mają jakieś potwierdzenia na maila, więc nie rozumiem o co chodzi.

no włąśnie, tez mi się nie pojawiło żadne info po kliknięciu wyślij i się zastanawiam czy nie zmarnowałam paragonu

Nad tym samym się zastanawiam, po kliknięciu "wyślij" po prostu wyczyściły się wszystkie pola, żadnego komunikatu, żadnego potwierdzenia na skrzynce (O2)  emotka

Przy wczorajszym zgłoszeniu też u mnie ten sam schemat, ale dziś pojawił się komunikat na stronie "Dziękujemy..itp i info na skrzynkę przyszło że dostali zgłoszenieemotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6756862 Napisano: 07.01.2021 22:22:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martucha-jk napisał(a):

domika napisał(a):

margobb napisał(a):

Możecie wysłać zgłoszenie na Kinder? 

Nie

Ja właśnie też nie i zastanawiam się co jest nie tak

Minutę temu -poszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6753283 Napisano: 18.12.2020 11:38:59 w Oddam za darmo
0 0

ZetZ

#6753282 Napisano: 18.12.2020 11:37:56 w Oddam za darmo
0 0

ZetZ

#6746929 Napisano: 24.11.2020 11:20:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
che napisał(a):

witam, wygrałem w konkursie Wawel "Jedna to za mało" bon sodexo, dostałem maila 06.11 z zapisem 
Oświadczenie należy wypełnić do dnia 13 listopada 2020r. W przypadku, gdy zwycięzca nie wykona obowiązków, o których mowa powyżej, traci prawo do nagrody!

Niestety mail wpadł do spamu na gmail i zorientowałem się o tym dopiero 16.11 w godzinach wieczornych. Wysłałem od razu formularz z danymi i zdjęciem paragonu. Myślicie, że jest jakakolwiek szansa, żeby otrzymać nagrodę? Może próbować pisać reklamację, ze względu na to że mail wylądował w spamie (wiem, że to niezupełnie wina organizatora/agencji)?
Czy raczej nie ma najmniejszych szans, bo nie spełniłem wymagań regulaminu?

Na spokojnie-odpuść...myślę że nie jednemu z nas powinęła się nie raz noga w temacie konkursów, a to nie ta gramatura produktu a to cyfrówka w podanym nr. paragonu itp...Głowa do góry!Przed Tobą inne wygraneemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6744525 Napisano: 16.11.2020 12:15:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
pikawka napisał(a):

judzika86 napisał(a):

Czy wysyłali już bony do polomarket z konkursu berlinki I KTO TO MÓWI?

Ja czekam  emotka

Ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0