Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#6666984 Napisano: 17.12.2019 13:08:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

doo napisał(a):

ZetZ napisał(a):

asper01 napisał(a):

I skąd ja mam wiedzieć, który paragon i opakowanie z płatkami Nestle im wysłać?;/ Odpisują na e-maila? Podają, jak się zapyta?

Tak, odpisują który nr. paragonu.

na maila z reklamacji, tj. loteriastarwars@uniqueone.pl?

Tak, na ten adres wysłane było zapytanie o numer paragonu...coś mnie tknęło i słusznie bo ich losowanie z informowaniem w ogóle się nie pokryło.


A mi wylosowali ostatnie zgłoszenie i akurat to z Cini Minis 250 g, na które nie mam opakowania promocyjnego;/. Gdzie kupię takowe? Ktoś doradzi?

Oj nie pomogę u mnie sami chokożercy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6666870 Napisano: 17.12.2019 06:13:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doo napisał(a):

ZetZ napisał(a):

asper01 napisał(a):

I skąd ja mam wiedzieć, który paragon i opakowanie z płatkami Nestle im wysłać?;/ Odpisują na e-maila? Podają, jak się zapyta?

Tak, odpisują który nr. paragonu.

na maila z reklamacji, tj. loteriastarwars@uniqueone.pl?

Tak, na ten adres wysłane było zapytanie o numer paragonu...coś mnie tknęło i słusznie bo ich losowanie z informowaniem w ogóle się nie pokryło. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6666700 Napisano: 16.12.2019 14:00:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

I skąd ja mam wiedzieć, który paragon i opakowanie z płatkami Nestle im wysłać?;/ Odpisują na e-maila? Podają, jak się zapyta?

Tak, odpisują który nr. paragonu. Wyświetl w wątku >>
1 asper01 0

ZetZ

#6666223 Napisano: 13.12.2019 17:17:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

mitek111 napisał(a):

Czy ktoś dostał bon do kaufland-u z loterii Nestle 1 edycja?
https://www.e-kon...de.html#.XfNvAxvdjIU

jeszcze nie wysyłali emotka

Potwierdzam, też czekam. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ZetZ

#6665954 Napisano: 12.12.2019 18:00:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pierniczki w klimacie BDSM, w otoczeniu zdjęć dzieci. Kogoś poniosło niewąsko.
Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6660901 Napisano: 26.11.2019 11:08:04 w Czy informują/ informowali?
nitka310 napisał(a):

ankasss napisał(a):

monek22 napisał(a):

Czy nestle Star Wars opaski informował z ubiegłego etapu??  

dziś dzwonili, chyba z ostatniego etapu, ale nie jestem pewna

Jaki numer?

nr Nestle: 732 123 746, dzwonili z info o wygranej 20,11 i uwaga! Na moje pytanie który paragon zwycięski bo mam dwa wygrane odesłali info że ten z pierwszego losowania??!! Chaos! Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6656759 Napisano: 13.11.2019 12:41:17 w Informują
E Kaufland -produkty telefon teraz. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6654990 Napisano: 07.11.2019 09:36:24 w Lay's
ktosiek1 napisał(a):

rufus napisał(a):

kreatia napisał(a):

rufus napisał(a):

A Kropka jaki ma przeważnie sposób informowania? Mail, sms, tel?

nie tel emotka
w captainie był mail, w kozlu sms

Ok, czyli wszystko inne niż dzwonienie.  emotka

A tym Captain Jack karnawałowym co było tyle zestawów do wygrania to nie Advalue organizował? Kropka Bordo chyba jakis inny konkurs kapitana, który był ciut wcześniej i sporo mniej nagród. Tak mi się kojarzy

Dokładnie tak w info o wygranym kartonie był adres
http://www.advalue.pl/#portfolio Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

ZetZ

#6653715 Napisano: 03.11.2019 08:49:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

doo napisał(a):

Widział ktoś płatki Nestle na nową promocję Star Wars? Konkretnie interesują mnie kody na Cini Minis 250 i 500 g


u mnie były w Tesco

w polo kupiliśmy 500 g Cini Minis Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6651983 Napisano: 27.10.2019 23:47:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

ZetZ napisał(a):

androm napisał(a):

ewela83 napisał(a):

Czy do wygranych rzeczy (konsola, czytnik) w konkursie TIC TAC dają paragon czy fakturę? Gdyby sprzęt nie działał?

ani jednego, ani drugiego, bez gwarancji

Jest gwarancja, poniżej info od organizatora.

Informujemy, że reklamacja rozpatruje dystrybutor Nintendo w Polsce - firma x-kom.pl.
W przypadku awarii sprzętu, obowiązuje 2-letnia gwarancja (licząc od 1 września 2019).
Fakt ten należy zgłosić w serwisie x-kom:
https://www.x-kom.pl/serwis

Obowiązkowo należy podać numer seryjny konsoli znajdujący się na opakowaniu.
Przy zgłoszeniu awarii sprzętu, prosimy poinformować osobę kontaktową z x-kom, że konsola jest nagrodą w loterii Tic Tac.

dzięki za info, ale kiepsko, że nikogo o tym z sami nie poinformowali, ludzie mają czytać w gwiazdach?
to dotyczy Nintendo czyli konsole, a ciekawe co z czytnikami

Akurat pech chciał że do mnie przyszła konsola z zepsutą stacją dokująca, stąd moje pytanie do organizatora o gwarancję..ale nie ma tego złego...bo przynajmniej każdy z forum co trafił konsole będzie wiedział że gwarancja jest,  z czytnikiem nie wiem,,,jeszcze nie odpalony po felernej konsoli aż strachemotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6651967 Napisano: 27.10.2019 22:17:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

ewela83 napisał(a):

Czy do wygranych rzeczy (konsola, czytnik) w konkursie TIC TAC dają paragon czy fakturę? Gdyby sprzęt nie działał?

ani jednego, ani drugiego, bez gwarancji

Jest gwarancja, poniżej info od organizatora.

Informujemy, że reklamacja rozpatruje dystrybutor Nintendo w Polsce - firma x-kom.pl.
W przypadku awarii sprzętu, obowiązuje 2-letnia gwarancja (licząc od 1 września 2019).
Fakt ten należy zgłosić w serwisie x-kom:
https://www.x-kom.pl/serwis

Obowiązkowo należy podać numer seryjny konsoli znajdujący się na opakowaniu.
Przy zgłoszeniu awarii sprzętu, prosimy poinformować osobę kontaktową z x-kom, że konsola jest nagrodą w loterii Tic Tac. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6648350 Napisano: 14.10.2019 08:34:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katsal napisał(a):

[quote=

ZetZ napisał(a):

magisterek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

magisterek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

[quote=magisterek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

ZetZ] Do nagrodzonych konsolami Nintendo z loterii Tic Tac-
Polecam sprawdzić sprzęt, moja nie działa.Oczywiście standardowo nagroda przyszła bez gwarancji i co gorsza: bez protokołu przekazania nagrody. emotka

Z moją wszystko ok, spróbuj skontaktować się z agencją, musiał Ci się trafić pechowy egzemplarz emotka

Dziękuję, już w piątek poszło do nich info, przynajmniej będziemy wiedzieć jak wygląda w praktyce gwarancja na te sprzęty z Tic Tac, napiszę tu jak załatwił organizator sprawę emotka
ps. aż się boję uruchamiać Tic Takowy czytnikemotka

Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6648052 Napisano: 11.10.2019 18:59:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Do nagrodzonych konsolami Nintendo z loterii Tic Tac-
Polecam sprawdzić sprzęt, moja nie działa.Oczywiście standardowo nagroda przyszła bez gwarancji i co gorsza: bez protokołu przekazania nagrody. emotka


Konsole z reguły są totalnie rozładowane. Podłącz i poczekaj - dobre 30 minut trzeba czekać żeby ożyła.

Dziękuję za info lecz w moim przypadku to stacja ładująca nie działa, sprawdzaliśmy bo mamy drugą konsolę Nintendo. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6648044 Napisano: 11.10.2019 18:09:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do nagrodzonych konsolami Nintendo z loterii Tic Tac-
Polecam sprawdzić sprzęt, moja nie działa.Oczywiście standardowo nagroda przyszła bez gwarancji i co gorsza: bez protokołu przekazania nagrody. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6645922 Napisano: 05.10.2019 11:18:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

ZetZ napisał(a):

majonez napisał(a):

Kody spod kapsli Heineken do czegoś aktualnie potrzebne?

Aktualnie-susza Heniowa ale warto zbierać kapsle, by w grudniu wymienić je na karton piwa z konkursu na życzenia


Do konkursu z życzeniami nigdy kody nie były potrzebne emotka

A no tak, słusznie...kody z kartonów za życzenia wbijać można było na inne loterie emotka Tak czy siak warto Henia kapsle zbierać, ja zawsze po Henia na spacerku z psem się schylę. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6645916 Napisano: 05.10.2019 10:29:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

majonez napisał(a):

Kody spod kapsli Heineken do czegoś aktualnie potrzebne?

Aktualnie-susza Heniowa ale warto zbierać kapsle, by w grudniu wymienić je na karton piwa z konkursu na życzenia

to Heineken ma kody tak po prostu i stosuje się je na kolejne konkursy?

Jeśli to nie jest kod z butelki dedykowanej na konkretny konkurs np.Euro itp to tak. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6645912 Napisano: 05.10.2019 10:15:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez napisał(a):

Kody spod kapsli Heineken do czegoś aktualnie potrzebne?

Aktualnie-susza Heniowa ale warto zbierać kapsle, by w grudniu wymienić je na karton piwa z konkursu na życzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6629223 Napisano: 12.08.2019 10:29:22 w Oddam za darmo
0 0

ZetZ

#6629076 Napisano: 11.08.2019 15:20:28 w Oddam za darmo
0 0

ZetZ

#6628914 Napisano: 10.08.2019 18:27:36 w Oddam za darmo
0 0