Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#6609918 Napisano: 14.06.2019 11:00:25 w Pomocy!!!!
jokan napisał(a):

ZetZ napisał(a):

jokan napisał(a):

monek22 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

POMOCY
szukam skutecznego produktu na komary 
dziennie pogryzą mnie ok. 8-10 razy . Już wytrzymać nie mogę. Idąc spać szukam w pokoju czy czegoś nie mam. Nic nie lata nic nie widze. Rano wstaję pogryziony. RAID nic nie daje już emotka  
znalazlem coś takiego
https://placefortopshopping.com/gospodarstwo_domowe/xterminator/
ale czy to jest dobre? 
Macie jakieś urządzenie godne polecenia ? 

Oprócz tego że mam siatki w oknach to a używam BROS  (płyn)  i jestem bardzo zadowolona

aukcja przypadkowa! https://allegro.p...rowki-3w1-7317144846

Siatki miałem rok temu... nic to nie dawało... gryzły jak gryzły emotka  a ten bros też wypróbowany.... i RAID... 
myslalem nad jakimiś urządzeniami z ultradźwiękami i nie wiem czy jest to efektowne czy nie emotka

Ponoć te urządzenia to pic na wodę czytałam w necie o tym że to totalna lipa , sama zrezygnowałam bo też zastanawiałam się na tym samym urządzeniem... twój wybór.

czytalam, ze po prostu olejek waniliowy (nie probowalam), ale moze to byc prawda, bo znalazlam na pierwszej lepszej stronie:

Komary nie znoszą aromatu waniliowego. Wystarczy, że wetrzesz w skórę trochę aromatu waniliowego, a komary dadzą ci spokój. Aromat waniliowy można kupić w sklepie spożywczym (zapach do ciast) lub
sporządzić domowy aerozol – szklankę żytniej wódki wymieszaj z 20 ml
olejku waniliowego. Płyn można sporządzić również na bazie wody – do 100 ml wody (połowy szklanki) dodaj 30 kropel olejku waniliowego. Roztworem na bazie wanilii warto posmarować nadgarstki i miejsca za
uszami. Podobne działanie ma olejek o zapachu cynamonowym. Jeśli
urządzasz przyjęcie, grilla na świeżym powietrzu, warto zapalić świece o
waniliowym aromacie.

W sieci jest filmik na którym zapalony zielarz zielem czystka się spryskuje i nawet robił próby z chmarą komarów, które siadały na chwilę i w mig uciekały z popryskanej tym zielem ręki...W instrukcji podawał-zaparzyć mocny napar z czystka i spryskiwać się nim lub pić w dużych ilościach, by zapach wydzielanego ziela z potem odstraszał komary.Szczerze ? Zamierzam spróbować w końcu co natura to natura emotka

zgadza sie, przeciez to, co jest na polkach sklepowych i aptecznych to sama chemia, a skoro sie tym spryskujemy, to skora to wchlania do naszego organizmu....

ooo dokładnie i jeszcze dodam że ponoć kleszcze też czystek odstrasza skutecznie. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ZetZ

#6609902 Napisano: 14.06.2019 10:41:22 w Pomocy!!!!
jokan napisał(a):

monek22 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

POMOCY
szukam skutecznego produktu na komary 
dziennie pogryzą mnie ok. 8-10 razy . Już wytrzymać nie mogę. Idąc spać szukam w pokoju czy czegoś nie mam. Nic nie lata nic nie widze. Rano wstaję pogryziony. RAID nic nie daje już emotka  
znalazlem coś takiego
https://placefortopshopping.com/gospodarstwo_domowe/xterminator/
ale czy to jest dobre? 
Macie jakieś urządzenie godne polecenia ? 

Oprócz tego że mam siatki w oknach to a używam BROS  (płyn)  i jestem bardzo zadowolona

aukcja przypadkowa! https://allegro.p...rowki-3w1-7317144846

Siatki miałem rok temu... nic to nie dawało... gryzły jak gryzły emotka  a ten bros też wypróbowany.... i RAID... 
myslalem nad jakimiś urządzeniami z ultradźwiękami i nie wiem czy jest to efektowne czy nie emotka

Ponoć te urządzenia to pic na wodę czytałam w necie o tym że to totalna lipa , sama zrezygnowałam bo też zastanawiałam się na tym samym urządzeniem... twój wybór.

czytalam, ze po prostu olejek waniliowy (nie probowalam), ale moze to byc prawda, bo znalazlam na pierwszej lepszej stronie:

Komary nie znoszą aromatu waniliowego. Wystarczy, że wetrzesz w skórę trochę aromatu waniliowego, a komary dadzą ci spokój. Aromat waniliowy można kupić w sklepie spożywczym (zapach do ciast) lub
sporządzić domowy aerozol – szklankę żytniej wódki wymieszaj z 20 ml
olejku waniliowego. Płyn można sporządzić również na bazie wody – do 100 ml wody (połowy szklanki) dodaj 30 kropel olejku waniliowego. Roztworem na bazie wanilii warto posmarować nadgarstki i miejsca za
uszami. Podobne działanie ma olejek o zapachu cynamonowym. Jeśli
urządzasz przyjęcie, grilla na świeżym powietrzu, warto zapalić świece o
waniliowym aromacie.

W sieci jest filmik na którym zapalony zielarz zielem czystka się spryskuje i nawet robił próby z chmarą komarów, które siadały na chwilę i w mig uciekały z popryskanej tym zielem ręki...W instrukcji podawał-zaparzyć mocny napar z czystka i spryskiwać się nim lub pić w dużych ilościach, by zapach wydzielanego ziela z potem odstraszał komary.Szczerze ? Zamierzam spróbować w końcu co natura to natura emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6603259 Napisano: 25.05.2019 18:37:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Curver w c4. Jakie zdanie trzeba w koncu trzeba dokonczyc? Odliczamy dni do lata... Czy Przygotowania do lata zaczynam od... ? emotka

Ewidentnie organizator namieszał, jednak regulamin jest zawsze najbardziej wiarygodny tak więc stawiam na „Przygotowania do lata zaczynam od... emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6595941 Napisano: 06.05.2019 10:53:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

ZetZ napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Loreal Paris konkurs w Rosmanie ,niech mi ktoś powie czy szampony elseve to tez ta sama marka czy tu chodzi o kosmetyki kolorowe do makijażu?

U nas w Rossmannie informacja o loterii jest nad szamponami, odżywkami itd...mam nadzieję że biorą one udział bo już szampon kupiony i stówka wpadła chwilę temu. emotka

a co wychodzi w korzystnej cenie?

L'Oreal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Szampon Wzmacniający 400Ml za 7.99 Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

ZetZ

#6595919 Napisano: 06.05.2019 10:25:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Loreal Paris konkurs w Rosmanie ,niech mi ktoś powie czy szampony elseve to tez ta sama marka czy tu chodzi o kosmetyki kolorowe do makijażu?

U nas w Rossmannie informacja o loterii jest nad szamponami, odżywkami itd...mam nadzieję że biorą one udział bo już szampon kupiony i stówka wpadła chwilę temu. emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6595132 Napisano: 02.05.2019 11:04:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

kalka napisał(a):

 

szramus napisał(a):

Znowu po północy  jest data urodzin 21.06 w konkursie zalodowani lody  koral , potem pewnie zmienią.

Dzięki! Akurat trafiło na datę mojego starszego dziecka emotka  
Mam pytanie (bo nie mogę znaleźć regulaminu): jeśli zgłaszam dziecko, to wpisuję dane- w tym datę ur. dziecka,-czy swoje?  emotka

info z wczoraj dodane przez karkocka
Koral odpowiada na pytania do loterii zalodowanaloteria
https://zalodowan...CyqKeUash2bw705JL0f4

Dziękuję!  emotka  

Mam jeszcze jedną wątpliwość.
W loterii opiekun prawny może zgłosić swoje dziecko mające co najmniej 7 lat, natomiast dziecko w wieku 13-18 lat może zgłosić się samodzielnie, pamiętając o wypełnieniu i przesłaniu zgody opiekuna prawnego (zgoda jest dostępna do pobrania na stronie loterii).
Kochani, Waszym zdaniem zgodę należy przesłać w przypadku wygranej, czy po dokonaniu rejestracji zgłoszenia?  Poza tym dziecko w wieku 13-18 lat też ma co najmniej 7 lat, zatem chyba rodzic również może zgłosić takie dziecko - wówczas nie potrzebne jest wypisywanie zgody. (niestety, ale moim zdaniem zagmatwali się ździebko emotka nie podają jednoznacznych i wyczerpujących wyjaśnień  emotka  )

Chyba trzeba będzie dopytać organizatora o te szczegóły emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

ZetZ

#6594888 Napisano: 01.05.2019 07:35:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

 

szramus napisał(a):

Znowu po północy  jest data urodzin 21.06 w konkursie zalodowani lody  koral , potem pewnie zmienią.

Dzięki! Akurat trafiło na datę mojego starszego dziecka emotka  
Mam pytanie (bo nie mogę znaleźć regulaminu): jeśli zgłaszam dziecko, to wpisuję dane- w tym datę ur. dziecka,-czy swoje?  emotka

info z wczoraj dodane przez karkocka
Koral odpowiada na pytania do loterii zalodowanaloteria
https://zalodowan...CyqKeUash2bw705JL0f4 Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

ZetZ

#6576374 Napisano: 01.03.2019 18:43:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
mamadwojga napisał(a):

KOCHANI DZIĘKUJĘ!!!!! W tym roku prawie wcale nie gram. Nie mam czasu, nie mam weny.  To był dosłownie mój drugi konkurs w 2019. Dziękuję za gratulacje i WAM TEŻ ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ.

Piękna wygrana, gratuluję odjazdowej nagrody emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6573646 Napisano: 21.02.2019 13:08:31 w Nasze kochane zwierzątka
olunka napisał(a):

we wtorek  musieliśmy pożegnać naszą Pyzę, w czerwcu minęłoby 18 lat jak ja wzięliśmy ze schroniska emotka

Stracić najwierniejszego przyjaciela-druzgocące! Przykro mi bardzo... Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6568019 Napisano: 01.02.2019 16:14:42 w Żegnamy zmarłych
mia napisał(a):

Dziś rano zmarła moja Mama... Ciągle w to nie wierzę. emotka Na pewno obudzę się jutro i okaże się, że to był tylko koszmarny sen...
To przecież nie może być prawda. Miałam iść do niej dzisiaj jak zwykle na kawę - tak cieszyła się, że znów dziś są skoki... emotka emotka emotka

Współczuję ogromnej straty. Wyświetl w wątku >>
[*] 1 mia

ZetZ

#6566091 Napisano: 23.01.2019 15:25:54 w Żegnamy zmarłych
delvitto- przyjmij kondolencje. Wyświetl w wątku >>
[*] 1 delvitto

ZetZ

#6565631 Napisano: 22.01.2019 10:34:53 w Informują
EB z 21 stycznia info esemesem i na e-mail. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6565325 Napisano: 21.01.2019 11:13:30 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

Sprawa dziewczynki z siekierą w głowie była bardzo przez media wałkowana więc akurat to nie jest dobre porównanie, bo niczego tu nie zamieciono pod dywan. Każdy pamięta tę sprawę właśnie dlatego, że ją wałkowano. Temat był chodliwy - siekiera, głowa, przemoc wobec dziecka. Pamiętam nawet, że któryś tabloid jakieś szokujące zdjęcie z tego dał, potem było oburzenie na tabloid itd. Zniczy jest bardzo dużo, nie wiem, czy ci ludzie, którzy je położyli mieli tam zostać i stać żeby być widocznym na zdjęciu dla twej satysfakcji. Chyba zrozumiałe, że znicze same nie przypełzły.
Napisałeś: "Nic, cisza jakiś suchy komentarz gdzieniegdzie i to wszystko" i to jest nieprawda, bo huczały o tym media, że hoho.
Z drugiej strony, rozumiem, że jest ci trudno wybrać przykład śmierci, o której nie pisano, do twego porównania, bo skoro o niej nie pisano to i ty byś o niej nie słyszał. Te które znasz są właśnie tymi o których pisano. Logiczne w sumie.

Proszę czytać ze zrozumieniem w moim wpisie jest"jakiś suchy komentarz gdzieniegdzie" bo w obliczu tego medialnego obecnego szaleństwa tamte wzmianki są niczym, a propo hejtu który jest siła napędowa takich zdarzeń Twoje "
nie wiem, czy ci ludzie, którzy je położyli mieli tam zostać i stać żeby być widocznym na zdjęciu dla twej satysfakcji" jest bardzo w punkt...ja swoimi wpisami nikogo nie hejtuję ani nie miażdżę. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6565320 Napisano: 21.01.2019 11:03:12 w Wkurza mnie...
kreatia napisał(a):

ZetZ, dobrze, że edytowałaś swój wpis i wyrzuciłaś ze swojej wypowiedzi tego okropnego linka.

No tak, jednak nie po to był mój wpis by rozniecać coś tu na nowo. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

ZetZ

#6565317 Napisano: 21.01.2019 10:52:46 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

ps. freyja88 - zgadzam się w zupełności z Twym wpisem
dotyczącym"równiejszych"nie tak dawno 27-letni Samuel N.,  w Kamiennej
Górze zabił siekierą na oczach przechodniów 10-letnią dziewczynkę wchodzącą z mamą do księgarni...czy media wtedy trąbiły o tym przez
wiele dni?Czy tłumy ludzi paliły znicze w miejscach tej ogromnej
tragedii?Nic, cisza
jakiś suchy komentarz gdzieniegdzie i to wszystko,
czym świat pożegnał niewinne niczemu dziecko...

to akurat jest nieprawda, bo dobrze pamiętam to wydarzenie i wałkowane to było przez prasę bardzo mocno przez wiele dni. Znicza też były https://wpolityce...przyznal-sie-do-winy
i jeszcze znicza https://gazetawro...-petentow/ar/6836523

Proszę zwrócić uwagę że w moim poście piszę"Czy tłumy ludzi paliły znicze...no sorry ale na tych zdjęciach niewiele ich jest...a "wałkowanie przez prasę bardzo mocno przez wiele dni" nijak się ma do pochodów,
występów celebrytów w koncertach itd, ja nie twierdzę że to złe, tylko
że nie sprawiedliwe że jedna śmierć jest tak celebrowana a druga jakby
po cichu zamieciona pod dywan. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6565271 Napisano: 21.01.2019 04:55:05 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

freyja88 napisał(a):

kermit napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Wiem, ze zabito człowieka, ale wkurzać będzie mnie niezmiennie szum wokół tych "równiejszych".

Smutne, że tak uważasz emotka .  Bo smutek i poruszenie jest nie tylko teraz. Jak zginęły dziewczynki w escape room-ie, jak zginęli górnicy w Czechach - było podobnie  A w przypadku zabójstwa poruszenie zawsze jest większe, bo mimo wszystko chyba łatwiej pojąć i zaakceptować wypadek niż fakt, że ktoś z chorym umysłem  postanowił pozbawić drugiego człowieka życia.

W poniedziałek potrącono  śmiertelnie na pasach w moim mieście 40-letniego mężczyznę. Wracał do domu, do swojej rodziny,do trójki małych dzieci z torba pełną zakupów. Szybkie info na fb (głównie: uwaga! Utrudnienia na drodze! Nosz qrwa mać!) i cisza. Myślisz, że po jego matke, która mieszka w innym kraju poślą samolot? Myślisz, że ludzie bedą roztrząsać to co się stało? Stawiać niezliczone ilości zniczy i w każdym kosciele w Polsce modlic się w jego intencji? Nie. Bo: są równi i równiejsi.

a mi się właśnie ten szum medialny podoba i tak powinno być, bo naprawdę nie widzicie  w tym wszystkim głównego przesłania? Nie chodzi tylko o to, że był 20 lat prezydentem, znanym człowiekiem, politykiem, bardziej, czy mniej lubianym, tylko o to jak zginął. Fakt, że w Polsce również dochodzi do różnych zbrodni, ale gdzieś tam pokątnie, człowiek przeczyta, wyrazi swoje współczucie, ale dociera to do mniejszej ilości odbiorców, aż tu nagle "w biały dzień" facet zabija człowieka na oczach tysięcy ludzi!! Takie rzeczy działy się z reguły na zachodzie, aż tu nagle w Polsce, w której do tej pory człowiek czuł się raczej bezpiecznie, bo nie ma uchodźców, terrorystów i tym podobnym dzieją się takie same rzeczy! Czy możemy dalej się czuć bezpiecznie? Czy nasze dzieci będą żyły w kraju, w którym mogą czuć się bezpieczne? Teraz już nie wiem. I ten cały " szum", jak to niektórzy nazywają nie tylko jest spowodowany osobą jaką był prezydent, ale tym, że my nie godzimy się na taką eskalację przemocy, jest to manifest, który może zobaczyć cała Polska i cały świat dlatego, że właśnie był znany.  Adamowicz stał się symbolem - stop przemocy! stop nienawiści! Ja chętnie biorę udział w tym szumie, bo ja się nie zgadzam na taką Polskę, nie chcę żyć w takim kraju, chcę dla moich dzieci, by spały spokojnie, by do szkoły szły w poczuciu bezpieczeństwa. Dla mnie jest to coś więcej niż tylko szum, może dlatego, że moje dziecko często doświadczało w szkole przemocy słownej jak i również nienawiści, tylko za to, że np. miał dłuższe włosy, a walka z tym przypominała walkę z wiatrakami, a z jednej szkoły to myśmy się wynieśli, bo nikt sobie nie mógł poradzić, bo to dzieci dopiero, bo też mają prawa itd., a gdzie kurna prawo mojego dziecka??? i wiecie co, w tym tygodniu do syna doczepił się znowu jakiś typek, poszłam do szkoły, a pani mówi" w świetle ostatnich wydarzeń, najmniejsza przemoc w szkole będzie natychmiast eliminowana w trybie natychmiastowym z widocznymi konsekwencjami" - więc nie mówcie mi, że ten szum jest zbyteczny...

Jak prawie nie komentuje tak przejść obojętnie wobec tego wpisu nie umiem...Kilka lat temu mój syn w podstawówce w utarczce słownej nazwał
kolegę głupkiem a ponieważ był tylko przeciętnym uczniem, a tamten super
wzorowym urządzono prawdziwie polowanie na czarownice. Pani pedagog i
jego wychowawczyni na lekcji poleciły dzieciom by te napisały najgorsze
słowa jakimi ktoś je obraził na podwórku, w szkole itp a potem z tych
karteczek czytały na głos" to" do naszego dziecka..słowa"Ty kur.o,
szma.o skur... itd.Oczywiście jako rodzice od razu zareagowaliśmy pismem
do dyrektorki i z rozpędu chcieliśmy brnąć dalej, ale ponieważ zarówno
dyrekcja jak i roztrzęsiona Pani pedagog i wychowawczyni przepraszały ze
łzami w oczach  wycofaliśmy się z tej krucjaty...Ale na tym nie koniec
nasz syn z dnia na dzień z wesołego, ufnego chłopca zamieniło się w
osobę zamkniętą i zalęknioną i choć pracujemy dzień za dniem nad tym by
to zmienić wątpię że nam się kiedykolwiek uda odbudować jego zaufanie do
osób które z racji pracy z dziećmi powinny być bardziej ludzkie i
czułe. Tak wiec Claudia77 odnośnie " w świetle ostatnich wydarzeń,
najmniejsza przemoc w szkole będzie natychmiast eliminowana w trybie
natychmiastowym
z widocznymi konsekwencjami" proponuję jak rodzic-rodzicowi lepiej przyjrzeć się własnemu
dziecku i zastanowić gdzie tkwi przyczyna tych wszystkich sytuacji i czy wszystko jest takim na jakie z pozoru wygląda, bo na koniec całej afery tak jak okazało się w naszym przypadku
to właśnie super wzorowy uczeń jako pierwszy- nazwał nasze dziecko
"debilem".
ps. freyja88 - zgadzam się w zupełności z Twym wpisem
dotyczącym"równiejszych"nie tak dawno 27-letni Samuel N.,  w Kamiennej
Górze zabił siekierą na oczach przechodniów 10-letnią dziewczynkę wchodzącą z mamą do księgarni...czy media wtedy trąbiły o tym przez
wiele dni?Czy tłumy ludzi paliły znicze w miejscach tej ogromnej
tragedii?Nic, cisza jakiś suchy komentarz gdzieniegdzie i to wszystko,
czym świat pożegnał niewinne niczemu dziecko... Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6564133 Napisano: 16.01.2019 11:10:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Jak oni pakuję tego Jacka? Miałam dostać przesyłkę 15  stycznia -nie ma, dzisiaj piszę do koleżanki która pracuje w Fedexie i mi mówi ,że wszystko się leje ze środka , kurier nawet nie raczył zabrać przesyłki , czy zrobić zwrotu -leży sobie na magazynie .. masakra . Kto nie dostał kartonu interweniujcie

Pakują go lepiej niż Heinekena. Zlecili to odrebnej firmie. Foli babelkowej to jest tyle, że ho ho. Naklejek z każdej strony, że w środku delikatna zawartość, należy uważać, oprocz tego inne nalepki ostrzegawcze. W kartonie nic nie lata. W środku drugi karton, jak Heineken. Nie wiem jak ktoś to aż tak Ci rozwalił... musiało spaść to z wysoka gdzieś na magazynie albo coś w tym stylu..

Potwierdzam,,,Jack zapakowany mega profesjonalnie...sporo wysiłku to kogoś kosztowało. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6546380 Napisano: 12.11.2018 11:40:55 w Lay's
alamak napisał(a):

Czy ktoś pamięta jaka agencja robiła konkurs "LAY’S MAXX W SKLEPACH ŻABKA I FRESHMARKET" rok temu, gdzie były do wygrania bony 8x25 zł? Zostały mi jeszcze 2 bony i nie zadziałały w moich żabkach, a mejl konkursowy już nie działa....

AVANTI Lidia Rasztawicka, Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6543994 Napisano: 04.11.2018 09:51:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Gdzie znaleźliście żele Kamil lub proszek Rex?

W hipermarkecie Auchan. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6531206 Napisano: 24.09.2018 10:57:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier GLS  nagrody  z"Lato jest przygodą - FA" ręcznik i materac arbuz z logo Fa, . Wyświetl w wątku >>
2 gocha542, zubi 0