Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#6278302 Napisano: 02.11.2016 12:04:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pakowa napisał(a):

mattadore napisał(a):

Ostatni dzień Auchan hasło Picie kawy- przeglądam zwycięzców- i co ??? można było wygrać odpowiedzią WYPIJE CIĘ  emotka emotka   

czy tylko ja nie widze wynikow za ostatni dzien?

Spokojnie,z mojego miasta też jeszcze nie ma na stronie wyników z dnia 31.10. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6273565 Napisano: 22.10.2016 11:38:42 w Smolar
luko922 napisał(a):

olus15 napisał(a):

Ja wygralam lacznie trzy razy a wszystkich zgloszen w calym konkursie mialam ponizej 10-u . Oczywiscie rzadko mam az  takiego farta , ale kupuje tylko potrzebne mi rzeczy a troche wygranych mam.Nie wyobrazam sobie tyle inwestowac i z  tego zyc, bo wtedy nie byloby z wygranych zadnej przyjemnosci, a sporo stresu.W moim przypadku jako dodatek do pensji konkursy  sprawdzaja sie idealnie. Nie chcialoby mi sie chodzic po barach i odsprzedawac towar, zreszta to chyba nawet nie jest do konca legalne, wiec jak dla mnie ryzyko  jest dosc spore.

Ja gram dokładnie tak samo jak Ty. Tzn. mam co prawda 3 konkursowe telefony dual sim, ale to dalej jest detal, nie hurt emotka . Ale ja bym chciał grać tak jak niektórzy tutaj, co kupują na konkursy hasłowe duuuużo, bo w sumie wiedzą, że i tak wygrają. No ale to nie ta liga, gram tylko przy okazji i czasem wygrywam, ale to też cieszy. Szkoda, że zupełnie to nie działa w przypadku loterii. :X

U mnie na 7 puszek coli jedna karta iii bardzo mnie to cieszy,bo też kupuję niewiele tylko tyle by zaspokoić bieżące potrzeby rodziny ,tak by produkty konkursowe nie zasypały naszego małego mieszkanka emotka Teorie z wybieraniem po numerach mnie zaskakują bo parę nagród nam wpadło od Smolara w tym roku z loterii dokładnie na ten sam numer... a jeśli chodzi o wysyłanie wielu odpowiedzi na ten sam konkurs to powiem szczerze ,że pisząc czwarte hasło o treści -Lubię robić zakupy w marketach Kaufland, ponieważ...naszła mnie wielka ochota na to by wbić sobie ołówek w ucho albo w oko,no po prostu nie lubię się powtarzać ,wolę napisać raz a konkretnie i nie będę ukrywać ,że bardziej cieszy mnie wygrana 1 hasełkiem konkursowym niż 7 paragonami loteryjnymi,bo dla mnie to jak wygrywam ma ogromne znaczenie.Po prostu nie chcę zaprzedać swojej duszy konkursowej i stać się kartonowo,paragonowym monsterem ,ale oczywiście szanuję wybory innych i nie mam nic do tego kto jak chce wygrywać. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6271932 Napisano: 19.10.2016 14:06:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

jokan napisał(a):

moze sie ktos podzieli co tam wygrywa w Lays? Ja tylko 1 raz gram wiec to zadna konkurencja emotka . Czy tam na transparentach trzeba jakies hasla wymyslac? Jeszcze nie obczajałam....

Wygrywa to samo co w poprzednim konkursie z tv. emotka

Śmiem wątpić...w poprzednim konkursie wszystkie nagrody,a w tym na dwa zgłoszenia-nic,no chyba że policzę zgagę i nadwagęemotka Wyświetl w wątku >>
1 Pitach 0

ZetZ

#6269875 Napisano: 15.10.2016 12:13:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

Dziś byłam w pizzerii Dominium, wszędzie porozrzucane i powywieszane reklamówki o konkursie fotograficznym, chciałam dodać go do bazy (bo nawet na FB jest wzmianka o nim w specjalnej zakładce), a tu ze zdumieniem zerkam, że ... jest na portalu od dawna i już się zakończył:
http://www.e-konk...ke.html#.WAFRAyRGl7E
Po co w takim razie te krzyczące ze stolików dla gości plakaty? emotka

Ech,to samo w naszym Kauflandzie,,,konkurs zakończył się parę tygodni temu a ulotki porozwieszane po całym sklepie. emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6267551 Napisano: 11.10.2016 12:14:53 w Biedronka
bruce napisał(a):

Jak tak czytam te Wasze ilości zgłoszeń, to normalnie głowę w piach chowam zawsze ze wstydu, bo próbuję walczyć  o nagrody z moimi marnymi kilkoma paragonami na krzyż... emotka Loterie zdecydowanie mnie dołują... A już te biedronkowe, to w szczególności... emotka

Nie myśl tak.. u mnie 7 paragonów od początku loterii i wczoraj karta wpadła,loterie są nieprzewidywalne. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6259354 Napisano: 24.09.2016 11:39:32 w NA CO CZEKAMY?
dang21 napisał(a):

LECLERC Disney -23.09
NETTO Hot Wheels/ Barbie - 16.09-23.09 tel. 
TESCO Bic - do 26.09
CARREFOUR Puchatek - słuchawki - 20.09. komisja , do 27.09 powiadomienie
CARREFOUR Hortex Jet - 21.09+ 5dr= 28.09 SMS
INTERMARCHE Wedel - komisja do 28.09, info do 05.10
ROSSMANN z rowerkami - 30.09 - strona
EMPIK Powrót do szkoły z Disneyem-komisja 23.09, sms do 30.09 
ŻABKA pralka - 20 IX + 10 dni na info- 30.09
TESCO Palmolive - komisja do 30.09, informowanie do 03.10 (SMS)
INTERMARCHE Palmolive28.09+ 3dr=3.10 sms 
OBI Sadolin- 29.09+ 3dr= 4.10
KAUFLAND Columbit "Jedź z rodziną..." - 3.10+7dr= 12.10 tel.
BIEDRONKA Unicef - komisja 05.10, wyniki na stronie 19.10
TESCO Nivea - informowanie do 30 dr od zakończenia (14.09) - 26.10
CARREFOUR Mlekołaki wyprawka  -  15.10 - 22.10 mail/tel

dang21 napisał(a):

ŻAB

ŻABKA pralka - 20 IX + 10 dni na info- 30.09- nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6256488 Napisano: 19.09.2016 13:57:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Czy ktoś z Was nie otrzymał jeszcze bonu Netto z konkursu Radio Złote przeboje? Z 7-8 września?

Tak,ja też jeszcze czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6250079 Napisano: 05.09.2016 13:42:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wierzę że Pani Agnieszka jest tu więc podaję.
Trendz Portal1 godz. · Kochani, musimy wrócić do konkursu z Delecta :-)
Wyjątkowo długo czekaliśmy na kontakt z jedną z nagrodzonych osób i
pomimo pomocy z Waszej strony nie udało się nawiązać kontaktu. W związku
z tym nagroda przechodzi do nowej wybranej osoby, a jest nią pani
Agnieszka Syc. Gratulujemy i liczymy tym razem na skuteczny kontakt Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6249627 Napisano: 03.09.2016 19:51:53 w Czy informują/ informowali?
Mysia napisał(a):

przeglądam konkursy tesco i w archiwum jest ten http://www.e-konk...rt.html#.V8refjXJqCk zapomniałam że brałam udział, były z tego wyniki? bo na ich stronie brak akurat tylko tych z tesco http://www.asmsalesforce.pl/regulaminy

Tak,ktoś już dawno temu wpisywał się na forum z wygranymi kosmetykami. Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

ZetZ

#6246691 Napisano: 27.08.2016 10:58:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

czargor napisał(a):


Mam tak BARDZO często... Pocę się, wysilam, wchodzę na wyżyny swoich umiejętności pisarskich i... nic. W końcu wysyłam byle jaki tekst, sklecone naprędce kilka słów i... wygrywam emotka Dziwna sytuacja... emotka

I dlatego czasami rozumiem nawet tych organizatorów, że - pod wpływem MASOWEGO zrzutu ogromnej ilości zgłoszeń - robią nagle loterie, tylko - niech przynajmniej uprzedzą wcześniej, wtedy przysłowiowe "ble-ble-ble" też wygrać może. emotka

Zgadzam się z tym losowaniem w Laysach ,lecz tylko w połowie.Wierzę że na początku czytali,a potem już z braku czasu losowali.Skąd ta teoria?Pierwsze moje hasło ,było tak bardzo ok że wygrało wszystkie Lays nagrody,a potem..potem to już takie teksty mój zmęczony umysł płodził że można by ich używać do torturowania osadzonych. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6246656 Napisano: 27.08.2016 08:04:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Tak ,mnie nagradzano zarówno jako parówkę jak i chipsa ,taki ze mnie Dr.Parówka i Mr.Chips,tylko nie wiem jak teraz się odnajdę jako ssakemotka

emotka emotka Ha-ha-ha-ha! Co Twój tekścior, to świetniejszy! Nie zdziwię się, jeśli - z takim polotem pisząc - szybko wzbogacisz się o całkiem wypasione nagrody (czego serdecznie życzę, gratulując jednocześnie wygranych w tych wspominanych tu - wcale nie takich znowu łatwych - konkursach emotka emotka ).

Edit:
koniczynka123 napisał(a):Pudliszki w Żabce
http://zabka.pl/f...abka_freshmarket.pdf
Widzę, że główną nagrodę zdobyła mieszkanka mojego miasta, serdeczne gratulacje! emotka

Ooo,to dzięki wielkie,przyznam że pierwszy raz ktoś mi tu pogratulował,pewnie dla tego że nigdy nie wpisuję się w wątku "moje dzisiejsze wygrane" emotka a jeśli chodzi o wypasione nagrody to na pewno jesteśmy w odpowiednim miejscu bo tu- każdy z nas o nich marzy emotka więc wystarczy tylko poczekać ,a że w dobrym towarzystwie czas szybciej mija,trudno nie będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6246609 Napisano: 26.08.2016 21:40:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
Natie77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Mi zdecydowanie lepiej poszło bycie parówką, niż chipsem, bo w laysach na milion zgłoszeń, nie wygrałam nawet pufy emotka  Nie wiem jak inni zwycięzcy,ale moja parówka korzystała z chłodu lodówki, o poranku, by wieczorem wyruszyć na łowy i wyrwać przystojnego kabanosa emotka

TAKI opis (szczególnie jego końcówka) wart był nagrody, bez dwóch zdań! emotka emotka
Co do puf, ja też nieco inaczej wyobrażałam sobie ten konkurs, o ile za pierwszy razem ustrzeliłam zaskakująco szybko nagrodę w Lays'ach, o tyle w walce o pufę dla drugiego dziecka musiałam sporo się nagłowić, aby trafić w gust coraz wybredniejszej komisji. Efekt był taki, że oczy pękały w szwach od nadmiernego wytężania wzroku za ukrytymi gdzieś kodami, tony chipsów rosły, a pufy dość długo nie było. emotka

I tak podziwiam za trafienie! Ja prozą,rymem,humorem,bez humoru, jakimiś wtrąceniami wyrazu "Lay's" w inny, typowo piłkarski wyraz i nic... także szacun dla wszystkich,którym się udało emotka

Tak ,mnie nagradzano zarówno jako parówkę jak i chipsa ,taki ze mnie Dr.Parówka i Mr.Chips,tylko nie wiem jak teraz się odnajdę jako ssakemotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6246564 Napisano: 26.08.2016 19:34:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Szkoda  ,bo sądząc po komentarzach coś by tam Ci wpadło

emotka Dzięki, ale zdecydowanie mnie przeceniasz - gdybym zaczęła im pisać o moich snach, zanudziłabym ich przesadnymi elaboratami, posnęliby pokotem i... sami parówkami by się w końcu stali. emotka

To też dobra metoda emotka Na śpiocha-w dzisiejszych czasach gdy ludzie cierpią na bezsenność,jury mogłoby jak najbardziej  docenić taką odpowiedź.emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6246544 Napisano: 26.08.2016 18:17:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Po tygodniach wcielania się w Chipsa Lays i pisaniu w dymkach miłą odmianą była opcja zostania parówką emotka

emotka emotka Mam DOKŁADNIE to samo, tyle że - niestety - nie opisywałam swego "parówkolandu" w tym konku. emotka

Szkoda  ,bo sądząc po komentarzach coś by tam Ci wpadło Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6246538 Napisano: 26.08.2016 18:10:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Szczerze?Wystarczy oglądnąć wiadomości i pochłonąć wszystkie te złe informacje,które wypełnią nasz umysł jak odpady zmielone w parówkach i już wiemy jak to jest,a potem już tylko zostaje przelać to w lekko strawnej formie na klawiaturę i ta dam ! emotka

Moje "odpady, zmielone w (sennych) parówkach", to ostatnio same horrory. emotka Tematyka konkursu - rewelacyjna! emotka

Po tygodniach wcielania się w Chipsa Lays i pisaniu w dymkach miłą odmianą była opcja zostania parówką emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6246303 Napisano: 26.08.2016 10:52:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):Konkurs "Sausage party"
https://www.faceb...pp/1759003724366094/
Z braku czasu nie widziałam tego nawet w bazie, ale (z pewnością) zasłużone brawa dla wyobraźni Laureatów - obudzonych rankiem... jako parówki!emotka emotka

Dopiszę jeszcze jako edycję:
edi999a napisał(a):Konkurs "Opowiedz nam swój sen"

https://www.faceb.../?type=3&theater

Brawa! emotka Coś rewelacyjnego! emotka

Szczerze?Wystarczy oglądnąć wiadomości i pochłonąć wszystkie te złe informacje,które wypełnią nasz umysł jak odpady zmielone w parówkach i już wiemy jak to jest,a potem już tylko zostaje przelać to w lekko strawnej formie na klawiaturę i ta dam ! emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6244957 Napisano: 23.08.2016 16:14:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam
czy ktoś wysyłał pufę z Lecha i może podać mi nazwę firmy kurierskiej oraz koszt przesyłki? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6243575 Napisano: 20.08.2016 10:49:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwierzyniec napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Witam
proszę o podpowiedź czy w promocji " z miłości do radości"Wawel,muszę posiadać opakowanie z kodem i paragon?Czy tylko sam kod wystarczy do odebrania nagrody ?

Wpisujesz na stronie kod z opakowania, zalicza Ci punkty i już, a jeśli wysyłasz skan paragonu za zakupy np. cukierków, galaretek na wagę - paragon trzymasz do chwili, gdy dostaniesz maila o zatwierdzeniu i doliczeniu punktów. Mam już 3 torby - fajne, grube, solidne, bilety do kina mnie nie interesują emotka

Dziękuję bardzo za info,pozdrawiam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6243563 Napisano: 20.08.2016 09:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam
proszę o podpowiedź czy w promocji " z miłości do radości"Wawel,muszę posiadać opakowanie z kodem i paragon?Czy tylko sam kod wystarczy do odebrania nagrody ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6232257 Napisano: 22.07.2016 19:34:44 w SZUKAM....
defed napisał(a):

Czy jest aktualnie konkurs, na który trzeba kupić piwo, oprócz Lecha Żabce?

https://www.e-kon...18.html#.V5JY9RK8pyx
Wyświetl w wątku >>
0 0