Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#6229967 Napisano: 16.07.2016 16:24:17 w Wkurza mnie...
ewikewik napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Wkurzają mnie lekarze przyjmujący na NFZ,normalnie łaskę robią pacjentom,najpierw 1,5 miesiące czekania do onkologa z jednym dzieckiem ,teraz po roku leczenia antybiotykami znachorzy z uprawnieniami lokalnego szamana ,wydedukowali że trzeba dziecko w klinice diagnozować i dalej zasuwam 100 km do kolejnych uzdrowicieli ,którzy kłują i szpikują synka.Oczywiście nic z tego nie wynika,w dodatku wstaję i widzę co się dzieje we Francji i pytam: jak tu funkcjonować  i pisać te wszystkie poematy o chipsach,sosach i itp??! Normalnie trzeba być jak Doktor Jekyll i Mr Hyde by nie oszaleć.

Heh, zapisz się prywatnie na drogie badania czy drogie wizyty do specjalistów - dopiero Ci kopara opadnie jak Cię jak śmiecia natrętnego potraktują, na NFZ to jeszcze nic! W Polsce w ogóle nie ma szacunku dla ludzi co w zębach ciężką kasę przynoszą. Co z tego, że gabineciki odpieprzone, wymuskane recepcje, jak w środku siedzi buraczydło, które Ci ŁASKĘ ROBI, że Cię skroi przez rok na ponad 30000 zł! Trzydzieści, nie trzy. Nie napiszę, że mnie to wkurza, bo to nie obejmuje tego co czuję, kiedy ktoś żeruje na ludziach, którzy potrzebują nowoczesnych leków nierefundowanych... Oczywiście uogólniam, ale chamówa tam gdzie nie ma innej alternatywy jak kłaść kasę na stół, jest niewyobrażalna, bo wiedzą, że ludzie w desperacji duszę diabłu zaprzedadzą.

No taki niestety mamy klimat,prywatnie też chodzimy z synkiem ,bo wiadomo że rodzic dla dziecka poświęci wszystko i wszystko zniesie. Całe szczęście że mamy konkursy i na tę jedną ,jedyną krótką chwilę możemy zapomnieć o służbie zdrowia i całym tym tałatajstwie w koło. Pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
1 ilonaxx5 0

ZetZ

#6229589 Napisano: 15.07.2016 12:56:11 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie lekarze przyjmujący na NFZ,normalnie łaskę robią pacjentom,najpierw 1,5 miesiące czekania do onkologa z jednym dzieckiem ,teraz po roku leczenia antybiotykami znachorzy z uprawnieniami lokalnego szamana ,wydedukowali że trzeba dziecko w klinice diagnozować i dalej zasuwam 100 km do kolejnych uzdrowicieli ,którzy kłują i szpikują synka.Oczywiście nic z tego nie wynika,w dodatku wstaję i widzę co się dzieje we Francji i pytam: jak tu funkcjonować  i pisać te wszystkie poematy o chipsach,sosach i itp??! Normalnie trzeba być jak Doktor Jekyll i Mr Hyde by nie oszaleć. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6226256 Napisano: 07.07.2016 12:05:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przykro mi,że wyjątkowe miejsce w którym można było czuć się bezpiecznie ,przez lajki zamieni się w Facebook pełen negatywnych emocji napędzanych notorycznym "polowaniem na czarownice".
Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6205039 Napisano: 01.06.2016 09:14:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

monkakk napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Nałęczowianka- 1 klapa...2 edycja konkursu i mimo ogromu zgłoszeń - w tej edycji <50 ani jednej wygranej...próbowałam rano , popołudniu , w nocy ...może jakiś szczęśliwiec wyślę za mnie zgłoszenie ? paragoniki jeszcze mam

ja posłałam z 15 i też nic ... a były osoby które za pierwszy razem trafiały ... ale co się dziwić z moim pechem do loterii emotka  Tyle że u mnie woda schodzi non stop więc tak czy siak kupiłabym ją, jedyny plus z tego wszystkiego

To mogę się do Was dołączyć!
Ale co się dziwić, jak w I edycji Paczki Sprzątaczki od 1 dnia promocji mnie nie wylosowali emotka
A ja tam marzę o bonie. Loterie to nie moja bajka. 

ja tez sie nie nadaje na loterie....:( ale akurat paczke sprzataczke zgarnelam 2 razy:)

Dla mnie loterie to tylko odskocznia od konkursów opisowych,Nałęczowianka zadzwoniła po trzech wysłanych paragonach,a Coca cola mimo że pije i wysyłam codziennie milczy jak grób.Nie ma więc żadnej reguły,ale szczerze wierzę w to, że zawsze warto spróbować,w końcu te emocje przy wstukiwaniu tych nr paragonów-bezcenne emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6200423 Napisano: 21.05.2016 11:33:07 w Czy informują/ informowali?
ambi_9 napisał(a):

mczarna napisał(a):

ambi_9 napisał(a):

do którego dnia poinformowała nałęczowianka? emotka

Ostatnie info było,że z 17ego. Pytanie czy z wczoraj coś...?

ja dziś wysłałam zgłoszenie, także mam nadzieję że dam jutro znać czy informują kolejnego dnia emotka

20 w piątek Nałęczowianka informowała z dnia poprzedniego czyli 19. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6185726 Napisano: 19.04.2016 12:37:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezik napisał(a):

Czy są tu osoby, które dostały już te 5kg cukierków Wawel, a wygrały w ostatnich dniach konkursu?  Bo 2 czy 3 osoby pisały, że już dostały, ale chyba wygrały na początku konkurs

Nadal czekam na cukierki z 21 marca. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6146751 Napisano: 18.01.2016 12:32:49 w Biedronka
joan napisał(a):

emotka

joan napisał(a):

madziulka2434 napisał(a):

czy w konkursie zott z bonami do hebe,mozna wziąść  udział,a w paragon sie zaopatrzyć dopiero po wygranej?


Jak chcesz mnie wk*, to śmiało emotka Jednak prawidłowa forma to WZIĄĆ, zatem chyba szkoda czasu na konkurs opisowy emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6141351 Napisano: 06.01.2016 17:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

norweska20 napisał(a):

(...) W przypadku samochodu żaden z uczestników wylosowanych w ostatnim losowaniu nie potrafił potwierdzić swojej tożsamości (...)


Chomiki dżungarskie z Aleksandrowa Łódzkiego odmówiły okazania książeczki weterynaryjnej... emotka

emotka Dla takich komentarzy warto tu być i dodawać jak najwięcej konkursów,Brawo joan -rządzisz! Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6140798 Napisano: 05.01.2016 13:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@asante napisał(a):

Czy ktoś coś wie na temat lodówek z Almy - wyniki miały być do dzisiaj, ale przy 3 nagrodach mogą już być rozdane. Chciałabym się przestać łudzić emotka

Rozwiązanie już było, z tego co pamiętam i to wręcz błyskawicznie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6126812 Napisano: 08.12.2015 09:29:05 w Czy informują/ informowali?
elmo napisał(a):

ivanotta napisał(a):

jola29k napisał(a):

czy były maile z 3 etapu Tymbark Tesco ?

a z 2 były? jestem na liście a maila brak.. hmm

Z 2 etapu maile były 24 listopada. 
Z 3 etapu nie było. Przynajmniej nie u mnie. 

Z 2 etapu emajl z tematem-Konkurs Tymbark 26 .11.2015 dotarł do mnie dopiero dziś. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6121814 Napisano: 29.11.2015 22:42:04 w Wkurza mnie...
victorious napisał(a):

Zet napisał(a):

Nie wiem dlaczego z dodanych konkursów 30 zrobiło mi się nagle 21 ?Tak zdeczko mnie to wkurza,bo staram się dać na tym forum coś od siebie ,wpisuję i dodaję konkursy które pokazuje mi że nie ma w bazie , a potem  pochłania je  jakaś czarna dziura???

Liczba konkursów nie jest stała. Co miesiąc odpadają te najdawniej dodane, stąd jest wymóg trzech nowych konkursów, żeby mieć dostęp do wszystkich wątków. Gdyby nie "zerowanie" starych konkursów miałbyś dostęp na zawsze, a chodzi o to, żeby baza się powiększała i każdy dodał coś od siebie. Pamiętam z dzieciństwa taki fragment wiersza Tuwima: "Tak dla wspólnej korzyści i dla dobra wspólnego, wszyscy muszą pracować, mój maleńki kolego."

Oczywiście zupełnie się z tym zgadzam,dlatego nie dodaję tylko wymaganych 3 konkursów miesięcznie ale tyle ile tylko uda mi się wypatrzeć,pozdrawiam i życzę miłego wieczoru . Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6121809 Napisano: 29.11.2015 22:37:50 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

Zet napisał(a):

Nie wiem dlaczego z dodanych konkursów 30 zrobiło mi się nagle 21 ?Tak zdeczko mnie to wkurza,bo staram się dać na tym forum coś od siebie ,wpisuję i dodaję konkursy które pokazuje mi że nie ma w bazie , a potem  pochłania je  jakaś czarna dziura???

Weszłam na Twój profil i w Twoje nadesłane konkursy i widzę, że ogólnie masz 32. Ale niestety, ta liczba, która się wyświetla np. na forum przy avatarze, pokazuje bodajże tylko konkursy nadesłane w ciągu danego miesiąca.

Dziękuję za info , czyli wszystko jest w porządku i kamień z serca uff emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6121798 Napisano: 29.11.2015 22:20:23 w Wkurza mnie...
Nie wiem dlaczego z dodanych konkursów 30 zrobiło mi się nagle 21 ?Tak zdeczko mnie to wkurza,bo staram się dać na tym forum coś od siebie ,wpisuję i dodaję konkursy które pokazuje mi że nie ma w bazie , a potem  pochłania je  jakaś czarna dziura??? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6000413 Napisano: 03.04.2015 12:31:55 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

Zet napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):U mnie było to samo. Miałam suczkę po przejściach, kilka miesięcy ganiałam ja po osiedlu, później 2 miesiące oswajania, tulenia... Była w tak koszmarnym stanie kiedy się wzięłam za jej socjalizację, zarobaczona, zagłodzona, zakleszczona, z całą pulą przeróżnych lęków. Nawet weterynarz twierdził, że ona nie nadaje się do adopcji, ale jednak się udało, po wielu tygodniach walki zaufała mi i stała się cudownym kanapowcem. Tylko była tak bardzo płochliwa, wystarczyło głośniej powiedzieć i uciekała na oślep. I właśnie wtedy coś ją wystraszyło, wyrwała mi się i zaczęła biec, ale gdyby ten człowiek w samochodzie próbował chociaż hamować, gdyby nie jechał jak wariat to by jej nie zabił. Mieszkam na osiedlu, pełno dzieci, plac zabaw, lekarz, przedszkole, a jeżdżą tu ludzie jak na wyścigach. Modlę się o progi zwalniające, bo w końcu dojdzie do większego nieszczęścia. Najbardziej w całej sytuacji wkurza mnie to, że ona nie wbiegła pod koła, biegła ulicą i ten kierowca widział ją z daleka, ale nawet nie starał się jej mijać. Pewnie był oburzony, że pies śmie zaśmiecać mu drogę. emotka

tylko, że zwierzę nie ma rozumu, a człowiek ma i to czy będzie wyrachowany, arogancki, bezduszny itp. to tylko i wyłącznie jego świadomy wybór.... już to kiedyś wklejałam emotka   http://demotywato...czlowieka-rzekl-ktos

Tak,w zupełności się z tym zgadzam,każdy z nas ma w sobie ciemną i jasną stronę i tylko od nas zależy co wybierzemy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6000402 Napisano: 03.04.2015 12:10:27 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

U mnie było to samo. Miałam suczkę po przejściach, kilka miesięcy ganiałam ja po osiedlu, później 2 miesiące oswajania, tulenia... Była w tak koszmarnym stanie kiedy się wzięłam za jej socjalizację, zarobaczona, zagłodzona, zakleszczona, z całą pulą przeróżnych lęków. Nawet weterynarz twierdził, że ona nie nadaje się do adopcji, ale jednak się udało, po wielu tygodniach walki zaufała mi i stała się cudownym kanapowcem. Tylko była tak bardzo płochliwa, wystarczyło głośniej powiedzieć i uciekała na oślep. I właśnie wtedy coś ją wystraszyło, wyrwała mi się i zaczęła biec, ale gdyby ten człowiek w samochodzie próbował chociaż hamować, gdyby nie jechał jak wariat to by jej nie zabił. Mieszkam na osiedlu, pełno dzieci, plac zabaw, lekarz, przedszkole, a jeżdżą tu ludzie jak na wyścigach. Modlę się o progi zwalniające, bo w końcu dojdzie do większego nieszczęścia. Najbardziej w całej sytuacji wkurza mnie to, że ona nie wbiegła pod koła, biegła ulicą i ten kierowca widział ją z daleka, ale nawet nie starał się jej mijać. Pewnie był oburzony, że pies śmie zaśmiecać mu drogę. emotka

Żadne zwierzę nigdy nie będzie tak wyrachowane,aroganckie i bezduszne jakim jest człowiek,przykro mi,bardzo żal mi i Ciebie i Twojej suni. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6000380 Napisano: 03.04.2015 11:53:34 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

Współczuję, mogę się tylko domyślać, co czułaś, też straciłam swojego psa, który cierpiał i nie mogłam mu pomóc Ja jak widzę psa na drodze albo na poboczu to zwalniam jak tylko mogę,
może ktoś, kto jedzie za mną pomyśli, że jestem głupia, ale ja bym
sobie nie wybaczyła gdybym zrobiła krzywdę jakiemuś psu.
I wkurzają mnie idioci, którzy nie zdejmą nawet nogi z gazu widząc psa na środku drogi !!!

Twoje zachowanie za kierownicą świadczy tylko o tym jak wrażliwym jesteś człowiekiem,a takich co z premedytacją zabijają zwierzęta na drodze trudno nazwać ludźmi.
Dziękuję że podzieliłaś się ze mną swoimi przeżyciami,lżej mi na duszy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6000335 Napisano: 03.04.2015 10:55:52 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

Zet napisał(a):

napisał(a):zezowaty_kot napisał(a):

napisał(a):napisał(a):frysbi napisał(a):Wkurza mnie podłość ludzi ....
Ktoś otruł mi  jamnika ..... Znalazło by bydle takie przeciwnika równego sobie a nie pieska 15 cm ponad ziemię emotka emotka emotka emotka

Rozumiem Twoją wściekłość, mi w tamtym tygodniu ktoś z premedytacją wjechał na psa samochodem, niestety psina nie przeżyła... Pozostaje mi jedynie wierzyć, że los  się  bydlakowi odpłaci. 


Mój pies też zginął pod kołami auta ,minęły  2 lata, 4 miesiące i 3 dni a ja dalej odtwarzam ten moment rozszarpując stare rany.. szczerzę .współczuję straty Waszych czworonożnych  przyjaciół.

Ja jestem wielką przeciwniczką spuszczania psa ze smyczy w miejscu gdzie mogą się trafić inne psy/samochody, ale byłam świadkiem jak jakiś idiota busem wjechał na chodnik i zabił kobiecie psa NA SMYCZY....

Mój pies wyrwał się i pobiegł  ze smyczą za kotem,zginął bo jakaś wariatka pędziła po drodze osiedlowej jak szalona...i ta bezsilność ,wszyscy patrzą obojętnie a ty tulisz zmasakrowanego psa ...w takich chilach człowiek wie że jest sam na tym świecie zupełnie sam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6000314 Napisano: 03.04.2015 10:00:28 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

frysbi napisał(a):Wkurza mnie podłość ludzi ....
Ktoś otruł mi  jamnika ..... Znalazło by bydle takie przeciwnika równego sobie a nie pieska 15 cm ponad ziemię emotka emotka emotka emotka

Rozumiem Twoją wściekłość, mi w tamtym tygodniu ktoś z premedytacją wjechał na psa samochodem, niestety psina nie przeżyła... Pozostaje mi jedynie wierzyć, że los  się  bydlakowi odpłaci. 


Mój pies też zginął pod kołami auta ,minęły  2 lata, 4 miesiące i 3 dni a ja dalej odtwarzam ten moment rozszarpując stare rany.. szczerzę .współczuję straty Waszych czworonożnych  przyjaciół. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5994658 Napisano: 20.03.2015 10:31:18 w Czy informują/ informowali?
asiatko napisał(a):

czy informowali juz z Absoluta z zeszlego tyg?

Tak, informowali już 17 marca. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5982557 Napisano: 20.02.2015 09:14:50 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

Długo by opowiadać, ale po kilku latach walki z nim (i nasłuchania się że jestem porąbana, bo mi wszystko przeszkadza) marzę tylko o świetnych zatyczkach do uszu (i własnym mieszkaniu) Czy ktoś takie zna - zatyczki a nie mieszkanie? 

 Ja od 2o lat używam zatyczek do uszu MAX i proszę wierzyć mi na słowo że pozwalają mi wyciszyć świat co noc.Oczywiście nie wiem jak głośny jest ten "słowik",ale moich kłótliwych sąsiadów wyciszają rewelacyjnie.
Podaję link do produktu i pozdrawiam      http://cxsafety.pl/wkladki-do-uszu/190-zatyczki-do-uszu-max.html?gclid=CPDFn5yJ8MMCFSX3wgodmXcAVA Wyświetl w wątku >>
0 0