Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#7112574 Napisano: 29.07.2023 09:30:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wycior napisał(a):

..informacja z Agencji-nr paragonu na Metaxę:na górze z prawej strony od daty.

Dziękuję! Kurcze, człowiek jak dziecko we mgle bez tej konkursowej społeczności emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7112507 Napisano: 28.07.2023 18:07:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalmia86 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Czy ktoś dostał odpowiedź w sprawie nr.paragonu w konkursie Metaxa? Mój nie pasuje do wzoru podanego na stronie a agencja RAAF milczy...emotka ech

Pisałam do nich wczoraj i bez odzewu. Zgłosiłam dziś podając numer nad zakupami po prawej (ten co zwykle podaje się do Smolara). Nie wiem czy dobrze...

Dziękuję za info, też chyba ten wpiszę bo oni od tygodnia nie odpisują... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7112442 Napisano: 28.07.2023 14:46:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś dostał odpowiedź w sprawie nr.paragonu w konkursie Metaxa? Mój nie pasuje do wzoru podanego na stronie a agencja RAAF milczy...emotka ech Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7112093 Napisano: 27.07.2023 15:36:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
i o co chodzi z tym info dziś z konkursu "Napisz CO motywuje cię w drodze po sukces" ?? U mnie info było już 11 lipca, dane odesłane a paczki nie ma hmmemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7112091 Napisano: 27.07.2023 15:34:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malowaczkaa napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Który nr podajecie w Metaxie? Mój paragon (z Biedronki) wygląda nieco inaczej niż ten zaprezentowany na stronie konkursu...

ja miałam paragon też z Biedronki i podałam ten na dole, który jest tak po środku i zaczyna się :"nr:....."

ja mam paragon z Kauflandu i tam nawet po środku nie ma tego nr. pytanie poleciało o to do organizatora i ciszaaaaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7111666 Napisano: 26.07.2023 10:14:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

rufus napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Też myślę.że Nivea-Hebe chodzi by się zalogować na swoje konto w klubie wtedy zgłoszenie przechodzi bez problemu.
Mnie zdziwiło,że 48 godzin weryfikacja paragonu ale u mnie zajęło to tylko 24 godziny już mam zweryfikowany pozytywnie.

Gdzie tam sie loguje?
Wyslalem 2 zgloszenia i nic takiego nie robilem.

Zalogowany lub nie, z formatem .jpg (a nie .jpeg - często i z tym bywały problemy!) nie działa. Z 498 nie działa, z 498 znakami też nie da się wysłać. Doradzi mi ktoś coś?

Wczoraj przeszło dopiero - 479 znaków. emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7111614 Napisano: 25.07.2023 23:27:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karmelowakrowka napisał(a):

rufus napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Też myślę.że Nivea-Hebe chodzi by się zalogować na swoje konto w klubie wtedy zgłoszenie przechodzi bez problemu.
Mnie zdziwiło,że 48 godzin weryfikacja paragonu ale u mnie zajęło to tylko 24 godziny już mam zweryfikowany pozytywnie.

Gdzie tam sie loguje?
Wyslalem 2 zgloszenia i nic takiego nie robilem.


Ja jestem zalogowana, nie przechodzi.
Mimo, że w zeszłym tygodniu jedno przeszło bez problemu(znaki ~490).

479 znaków- poszło teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7111127 Napisano: 24.07.2023 17:05:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

czupakabra napisał(a):

kumulacja napisał(a):

ashanti napisał(a):

kumulacja napisał(a):

maverick napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Próbuję od dwóch godzin i nic. Tekst skrócony do 400 znaków. Jakiej długości teksty Wam przechodziły?
PS. Cieszę się, że mam ogromne pokłady cierpliwości.

Pewnie system wykrył, że trafiłaś w słowa "klucz" i nie przepuszcza emotka

Ciągle wyskakuje mi informacja DANE NIEPRAWIDŁOWE.

A czy pod tą informacją o nieprawidłowych danych nie wyświetla się polecenie, aby zalogować się TUTAJ? (napis na czerwono) Dopiero po kliknięciu owego TUTAJ i wprowadzeniu wszystkich danych jeszcze raz do formularza, zgł. wysyła się prawidłowo emotka  przynajmniej u mnie emotka

Jestem zalogowana.


Też mi wyskakiwały nieprawidłowe dane, ale jak usunąłem entery i puściłem tekst jednym ciągiem to już było dobrze.

W porządku. Tak zrobię. Ale wiele osób o tym nie wie. I to nie jest normalne, aby przy tekście 380 znaków wyskakiwał napis DANE NIEPRAWIDŁOWE. Nigdy nie ma problemów u innych agencji, z takim problemem mierzę się po raz pierwszy.

Teraz puszczony tekst na 482 znaki z pauzami itp. i przeszedł, ale bez logowania, może to o to chodzi?? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ZetZ

#7110832 Napisano: 23.07.2023 10:32:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy coś takiego zgłosić na loterię Brefa Albedo? I jak się tu nie w… jeśli po ciężkim dniu zakupów zobaczysz coś takiego?!

Uuu znam to uczucie, w konkursie lodów Milka w Biedrze jak mi zrabatowało i dosłownie groszy brakło do wymaganej kwoty, to migotanie
przedsionków się uruchomiło Tak że ten teges, paragon poleciał w kosz... Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7109531 Napisano: 17.07.2023 19:48:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Z Wawel już wszystko poszło ?
tylko 2 osoby z forum wygramy czy jest jeszcze szansa emotka
a z Palmolive tez tylko 2 osoby?

z Palmolive - 3 osoby, i dalej nie wiadomo czy hamaki poszły?

Poszły hamaki emotka Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

ZetZ

#7107525 Napisano: 11.07.2023 10:24:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agunia666 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Czy były już wyniki Axa Rossmann? Ktoś wygrał? Bo nie wiem czy przegapiłam ten moment  emotka

Też właśnie się zastanawiam, nie widziałam żeby ktoś się chwalił...

W wynikach u Smolara jeszcze nie ma podpiętego tego konkursu, to czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ZetZ

#7106944 Napisano: 07.07.2023 15:22:42 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
mia napisał(a):

ZetZ napisał(a):

mia napisał(a):

DTL International ? Przewoźnik DPD.
Mam dwie przesyłki w aplikacji (różne numery), i ani rusz nie kapuję, skąd mogą być dwie na te same dane.emotka

A to nie z konka Orlen paczka nagrody?

Co miałam dostać od nich, dostałam. Chyba, że jeszcze dwa razy chcą powielić tę nagrodę. emotka

A ok, bo ja jeszcze czekam na nagrody to tak domyślnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ZetZ

#7106938 Napisano: 07.07.2023 15:01:34 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
mia napisał(a):

DTL International ? Przewoźnik DPD.
Mam dwie przesyłki w aplikacji (różne numery), i ani rusz nie kapuję, skąd mogą być dwie na te same dane.emotka

A to nie z konka Orlen paczka nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7106779 Napisano: 07.07.2023 09:08:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pecia napisał(a):

Hej, czy z grillowego z Dino ostatnie dni już były informowane?

Jeszcze nie było, czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
1 pecia 0

ZetZ

#7105214 Napisano: 01.07.2023 12:23:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

notta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Dawno nie zafundowałam sobie takiego maratonu zgłoszeń - t-mobile, axe, nuii lewiatan, lenor rossman, shell mirinda, elmex, lovela c4, a wszystko to poprzeplatane zgłoszeniami na kończące się loterie emotka Mam dość na kolejny miesiąc emotka  Może się kiedyś nauczę nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę emotka

ja dosłownie axe puszczałam o 23:58.. i miałam tak samo.. oczywiście nie dałam rady wysłać wszystkiego emotka

Dołączam do grona wczorajszych maratończyków emotka  Nie wiem jak to jest, że przez cały tydzień nie mogę wymyślić niczego sensownego, a nagle jak nie ma już czasu i jest godzina 23 ostatniego dnia konkursu, to nagle głowa pełna pomysłów i w godzinę nieraz udaje się wymyślić kilka tekstów emotka  Puszczanie zgłoszeń minutę albo dwie przed północą to u mnie standard  emotka  Nawet jak mam dużo czasu i uda mi się wymyślić wcześniej jakieś zarysy tekstów, to i tak ostatniego dnia wieczorem pojawiają się dopiero pomysły jak ten tekst dokończyć i przerobić, żeby można było go wysłać emotka

Mnie też najbardziej motywuje-deadline emotka choć aż takich nerwów ze stali to ja nie mam, żeby słać na końcówce o 23:58emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7100838 Napisano: 15.06.2023 11:35:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mały grill z "Wygraj majówkowe nagrody z ORLEN PACZKĄ"
kurier DPD, dokument do podpisu Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7100563 Napisano: 14.06.2023 17:06:53 w Avanti
majonez1992 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

byekitty napisał(a):

tak powinno być na logikę, choć bez sensu to zorganizowali. mogliby albo dać kilka w etapie jakichś fajniejszych nagród, albo dwa rowery wybierać z główną po zakończeniu. nie wyobrażam sobie odczuć zwycięzcy roweru - wielkiego przegranego auta emotka

Rower to i tak super nagroda za 2500 zł. Taki jest urok drugiego miejsca. Trzeba docenić, zamiast się zamartwiać. I tak fajnie, że auta pojawiają się w konkursach kreatywnych, a nie tylko loteriach. Kiedyś w konkursie Wedla chyba, który organizował Albedo otarłam się o auto, bo był samochód i chyba 2 konsole do gier? I mi przypadła konsola, nie było to aż tak straszne przeżycie, raczej pozytywna ekscytacja, że udało się zbliżyć do samochodu emotka  Wedlug mnie grunt to po prostu nie mieć oczekiwań i się nie nastawiać, nie dzielić skóry na niedźwiedziu, tylko cieszyć z tego, co wygrało emotka

Totalnie się z tym zgadzam i z całych sił chcę tak myśleć, ale wiesz jak się robi konkursy dłuższy czas a w loży kibiców masz rodzinę która trzyma kciuki za te wygrane, to ech, czujesz że gdy przegrywasz to zawodzisz ich odrobinę.emotka a to bolesna sprawa.



Bez przesady, to po prostu konkurs, raz wygrasz, a raz nie. Z takim podejściem jak masz to można depresji byłoby dostać emotka

A to już po ptakachemotka emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7099806 Napisano: 12.06.2023 16:13:57 w Informują
Informują z Konkurs "Moc celebracji Semilac" Rossmann

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
nagroda 2 stopnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7096809 Napisano: 31.05.2023 09:26:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vougeinthecity napisał(a):

jokan napisał(a):

wysyłał ktoś ostatnio Dove? Bo strona nie działa od wczoraj (a może i dłużej...)

Jeżeli pytasz o dove rossmann to mi działa, wczoraj wysłałam zgłoszenie bez problemu.

Ode mnie też wczoraj bez problemu poleciało. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7096436 Napisano: 29.05.2023 18:05:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Catcat napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Catcat napisał(a):

Znalazłem na spacerze kapsel Somesby z kodem, a na kapslu pisze GRAJ W KOLORY, to z nieaktualnego konkursu, czy można użyć?
Chciałam też wziąć udział w konkursie WSPIERAJ WYGRYWAJ, też z Somersby, ale widzę, że u nich na stronie komunikat, że mają jakieś problemy i konkurs wstrzymany. ;/

Graj w kolory nie wchodził kod jak strona działala

Dziękuję za odpowiedź, czyli są jakieś inne kody.

Graj w kolory- to edycja z poprzedniego roku, czyli nieaktualne, teraz są te z napisem: WSPIERAJ WYGRYWAJ Wyświetl w wątku >>
2 mia, Catcat 0