Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#7084825 Napisano: 20.03.2023 11:56:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

Czy może ktoś mi podesłać na priv zdjęcie tyłu lodówki Martini? Moja dojechała uszkodzona i chcę się upewnić czy nie brakuje dodatkowo jakiegoś elementu.

Motam, się motam ale jest, o proszę... fota. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7084660 Napisano: 18.03.2023 19:50:49 w Czy informują/ informowali?
iwona0103 napisał(a):

Everydayme Lawina Nagród?
https://www.e-kon...sz-zime#.ZBTas3bMLIU

Już parę tygodni temu, obsypywali tą lawiną nagród. Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

ZetZ

#7084230 Napisano: 15.03.2023 09:44:22 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nikos napisał(a):

olivkap napisał(a):

Czy dostał ktoś lodówkę z Martini? Info na mailu z UPS mam z ubiegłego tygodnia, ale status jeszcze nie wysłana.

Mam tak samo.

U mnie też, etykieta utworzona w czwartek i cisza. Wyświetl w wątku >>
1 olivkap 0

ZetZ

#7083589 Napisano: 10.03.2023 08:58:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tkostek30 napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

tkostek30 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

tkostek30 napisał(a):

czy w pudliszkach biorą udział też ketchupy? czy tylko pomidory, passaty itp?

Myślę że nie, ponieważ;
a) nie ma ich na zdjęciu z produktami
b) ketchup to rodzaj przecieru, a te zabronione są w tym konkretnym zakupie
ale to tylko moja luźna interpretacja emotka

W regulaminie jest: dwóch pomidorowych produktów marki Pudliszki(z wyłączeniem koncentratu) a nie z wyłączeniem przecieru.

napisałem do nich wczoraj...ale nic jeszcze nie odpisali...

Pewnie też się zastanawiają nad tymemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7083583 Napisano: 10.03.2023 08:30:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tkostek30 napisał(a):

czy w pudliszkach biorą udział też ketchupy? czy tylko pomidory, passaty itp?

Myślę że nie, ponieważ;
a) nie ma ich na zdjęciu z produktami
b) ketchup to rodzaj przecieru, a te zabronione są w tym konkretnym zakupie
ale to tylko moja luźna interpretacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7083060 Napisano: 07.03.2023 15:54:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Hej! Czy przechodzą Wam wypełnione formularze laureatów Auchan udane pranie?? Coś mi muli muli i nic emotka

U mnie przeszło od strzału

O to dziękuję, raz jeszcze spróbuję... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7083058 Napisano: 07.03.2023 15:50:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej! Czy przechodzą Wam wypełnione formularze laureatów Auchan udane pranie?? Coś mi muli muli i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7082661 Napisano: 05.03.2023 12:12:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

ZetZ napisał(a):

rufus napisał(a):

A odnosnie tez wedla. Amooco nagradza tez proze?
Bylo tam 1000 znakow wiec ciezej trafic o co im chodzi.

Ja to w ogóle nie wiem o co kaman Amooco, bo ani prozą ani wierszem, ani krótko ani długaśnie... nigdy nic, echemotka

Tez mam ten problem. Dlatego teraz wyslalem 1 zgloszenie bez staran, napisane na szybko. Moze w tym sens. emotka

Ooo i najlepiej- na spontanie na kolanie... emotka ja częstochowskim bublem, zobaczymy co tam siądzie emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

ZetZ

#7082657 Napisano: 05.03.2023 11:49:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

A odnosnie tez wedla. Amooco nagradza tez proze?
Bylo tam 1000 znakow wiec ciezej trafic o co im chodzi.

Ja to w ogóle nie wiem o co kaman Amooco, bo ani prozą ani wierszem, ani krótko ani długaśnie... nigdy nic, echemotka Wyświetl w wątku >>
2 rufus, sabaka 0

ZetZ

#7081865 Napisano: 27.02.2023 21:31:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

halliday napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Dekasia napisał(a):

bianco napisał(a):

Czy działa wam poprawnie formularz na predatora?
mi cały czas wyskakuje, że
Sorry, you're not eligible to enter this promotion.

Próbuję wysłać i od wczoraj nie mogę. Udało Ci się?

U mnie też nie hula strona, masakra!

u mnie strona działa, ale czy zgłoszenie można wysłać nie wiem, ale wczoraj wysłałem.

PS. 14;20 właśnie sprawdziłem czy można wysłać zgłoszenie i mam komunikat "Dziękujemy za zgłoszenie! Jeżeli zdecydujemy się je nagrodzić skontaktujemy się z Tobą mailowo." Więc wszystko ok.

nadal są problemu. Komuś się udało wysłać zgłoszenie ostatnio?

Mi poszło około 16, z potwierdzeniem na e-mail. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

ZetZ

#7081757 Napisano: 27.02.2023 13:27:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dekasia napisał(a):

bianco napisał(a):

Czy działa wam poprawnie formularz na predatora?
mi cały czas wyskakuje, że
Sorry, you're not eligible to enter this promotion.

Próbuję wysłać i od wczoraj nie mogę. Udało Ci się?

U mnie też nie hula strona, masakra! Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7080937 Napisano: 22.02.2023 08:15:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

Mam pytanie, być może głupie, ale zaryzykuję. Czy jeśli w konkursach, w których trzeba wysłać odpowiedź smsem macie limit np. 160 znaków to używacie polskich znaków? Polskie znaki zawsze podbijały tę ilość, z drugiej strony wysyłając bez polskich znaków to każda odpowiedź wygląda mi tak jakoś prymitywnie. emotka

Piszę bez polskich znaków jak troglodyta (ciężko mi się streszczać) ale ok, bo nagradzają te analfabetyczne wypociny emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7078620 Napisano: 07.02.2023 12:21:51 w Informują
Informują z Konkurs "Za co najbardziej kochasz zimę?"

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
Kaspułki Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

ZetZ

#7078432 Napisano: 06.02.2023 13:32:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

U mnie również brak potwierdzenia zgłoszenia na @/ Merci. 

i u mnie go nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7077565 Napisano: 01.02.2023 11:55:30 w Nasze wygrane w minionym roku
Ponieważ to naj rokemotka konkursowy to dla odmiany wpiszę się i ja...
Kwotowo - ponad 70 tysięcy.
Detalicznie- 3 głośniki jbl, 2 zestawy garnków, grill elektryczny, kod do Trigar, konkretna wyciskarka, 2 x smartwatch, sporo kart do sklepów, voucherów na rozrywkę, słodyczy, alko, tak że było czym częstować i nasze the best of the best: główna Somersby- karty na 50 tysi +projekt za 5 tys. dla naszego 30 letniego balkonu emotka . Auta nie ma, nie było, tak że no jeździmy dalej naszą grzechoczącą 18-tką.
Emocjonalnie- no mega to był czas, bo za każdym razem jak w domu drama ze zdrowiem, kasą itd. wielki Manitou konkursowy zsyłał nagrodę i jakoś to wszystko leciało do przodu.emotka
Tak że podsumowując: Jest radocha i zapał go grania, głównie też dzięki Waszym wpisom co gdzie za ile itd. Dzięki wielkie za to i tak na sportowo- zdrowo, dopinguję i sobie i Wam w 2023! Niech MOC będzie z namiii emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7077236 Napisano: 31.01.2023 10:32:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
9 lat tutaj!!! O rany, jak ten czas leci jak człowiek dobrze się bawi emotka emotka emotka
Dzięki wielkie za to! Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7075386 Napisano: 19.01.2023 12:28:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Z Konkursu "Nabierz energii jesienią!" Kaufland,
słuchawki JBL Tune 760NC z 2 letnią gwarancją ,
kurier Impost, bez dokumentów zwrotnych. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

ZetZ

#7074074 Napisano: 12.01.2023 16:27:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bierzecie udział w konkursie SODEXO kartami z konkursu Smakowitej?

Bierzemy emotka  

Z konkursu Milki też, bo przysłali wygrane karty z reklamą konkursu Sodexo to żal było nie wziąć emotka

Kogo wpisać w Nazwa firmy, od której otrzymałeś kartę? 

Nie wiem czy dobrze kombinuje ale... Karlsbad, bo to on wydał/przysłał kartę.
Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

ZetZ

#7074050 Napisano: 12.01.2023 15:59:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bierzecie udział w konkursie SODEXO kartami z konkursu Smakowitej?

Bierzemy emotka  

Z konkursu Milki też, bo przysłali wygrane karty z reklamą konkursu Sodexo to żal było nie wziąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7073361 Napisano: 09.01.2023 17:09:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

asantesana napisał(a):

sabart napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy wszyscy dostali dzisiaj smsy, że jedzie nagroda z Alpro, czy wysyłają na raty?

Ja nie dostałam info żadnego, a też czekam na bon 

U mnie właśnie był kurier, podobno mają problem z smsami, więc warto czekać.

U mnie na razie ani SMSa ani bona🙄

U mnie dziś kurier z bonem, bez esemesa, ale dzwonił że trzeba podpisać pisemko. Wyświetl w wątku >>
0 0