Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#7111614 Napisano: 25.07.2023 23:27:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karmelowakrowka napisał(a):

rufus napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Też myślę.że Nivea-Hebe chodzi by się zalogować na swoje konto w klubie wtedy zgłoszenie przechodzi bez problemu.
Mnie zdziwiło,że 48 godzin weryfikacja paragonu ale u mnie zajęło to tylko 24 godziny już mam zweryfikowany pozytywnie.

Gdzie tam sie loguje?
Wyslalem 2 zgloszenia i nic takiego nie robilem.


Ja jestem zalogowana, nie przechodzi.
Mimo, że w zeszłym tygodniu jedno przeszło bez problemu(znaki ~490).

479 znaków- poszło teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7111127 Napisano: 24.07.2023 17:05:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

czupakabra napisał(a):

kumulacja napisał(a):

ashanti napisał(a):

kumulacja napisał(a):

maverick napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Próbuję od dwóch godzin i nic. Tekst skrócony do 400 znaków. Jakiej długości teksty Wam przechodziły?
PS. Cieszę się, że mam ogromne pokłady cierpliwości.

Pewnie system wykrył, że trafiłaś w słowa "klucz" i nie przepuszcza emotka

Ciągle wyskakuje mi informacja DANE NIEPRAWIDŁOWE.

A czy pod tą informacją o nieprawidłowych danych nie wyświetla się polecenie, aby zalogować się TUTAJ? (napis na czerwono) Dopiero po kliknięciu owego TUTAJ i wprowadzeniu wszystkich danych jeszcze raz do formularza, zgł. wysyła się prawidłowo emotka  przynajmniej u mnie emotka

Jestem zalogowana.


Też mi wyskakiwały nieprawidłowe dane, ale jak usunąłem entery i puściłem tekst jednym ciągiem to już było dobrze.

W porządku. Tak zrobię. Ale wiele osób o tym nie wie. I to nie jest normalne, aby przy tekście 380 znaków wyskakiwał napis DANE NIEPRAWIDŁOWE. Nigdy nie ma problemów u innych agencji, z takim problemem mierzę się po raz pierwszy.

Teraz puszczony tekst na 482 znaki z pauzami itp. i przeszedł, ale bez logowania, może to o to chodzi?? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ZetZ

#7110832 Napisano: 23.07.2023 10:32:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy coś takiego zgłosić na loterię Brefa Albedo? I jak się tu nie w… jeśli po ciężkim dniu zakupów zobaczysz coś takiego?!

Uuu znam to uczucie, w konkursie lodów Milka w Biedrze jak mi zrabatowało i dosłownie groszy brakło do wymaganej kwoty, to migotanie
przedsionków się uruchomiło Tak że ten teges, paragon poleciał w kosz... Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7109531 Napisano: 17.07.2023 19:48:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Z Wawel już wszystko poszło ?
tylko 2 osoby z forum wygramy czy jest jeszcze szansa emotka
a z Palmolive tez tylko 2 osoby?

z Palmolive - 3 osoby, i dalej nie wiadomo czy hamaki poszły?

Poszły hamaki emotka Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

ZetZ

#7107525 Napisano: 11.07.2023 10:24:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agunia666 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Czy były już wyniki Axa Rossmann? Ktoś wygrał? Bo nie wiem czy przegapiłam ten moment  emotka

Też właśnie się zastanawiam, nie widziałam żeby ktoś się chwalił...

W wynikach u Smolara jeszcze nie ma podpiętego tego konkursu, to czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ZetZ

#7106944 Napisano: 07.07.2023 15:22:42 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
mia napisał(a):

ZetZ napisał(a):

mia napisał(a):

DTL International ? Przewoźnik DPD.
Mam dwie przesyłki w aplikacji (różne numery), i ani rusz nie kapuję, skąd mogą być dwie na te same dane.emotka

A to nie z konka Orlen paczka nagrody?

Co miałam dostać od nich, dostałam. Chyba, że jeszcze dwa razy chcą powielić tę nagrodę. emotka

A ok, bo ja jeszcze czekam na nagrody to tak domyślnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ZetZ

#7106938 Napisano: 07.07.2023 15:01:34 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
mia napisał(a):

DTL International ? Przewoźnik DPD.
Mam dwie przesyłki w aplikacji (różne numery), i ani rusz nie kapuję, skąd mogą być dwie na te same dane.emotka

A to nie z konka Orlen paczka nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7106779 Napisano: 07.07.2023 09:08:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pecia napisał(a):

Hej, czy z grillowego z Dino ostatnie dni już były informowane?

Jeszcze nie było, czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
1 pecia 0

ZetZ

#7105214 Napisano: 01.07.2023 12:23:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

notta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Dawno nie zafundowałam sobie takiego maratonu zgłoszeń - t-mobile, axe, nuii lewiatan, lenor rossman, shell mirinda, elmex, lovela c4, a wszystko to poprzeplatane zgłoszeniami na kończące się loterie emotka Mam dość na kolejny miesiąc emotka  Może się kiedyś nauczę nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę emotka

ja dosłownie axe puszczałam o 23:58.. i miałam tak samo.. oczywiście nie dałam rady wysłać wszystkiego emotka

Dołączam do grona wczorajszych maratończyków emotka  Nie wiem jak to jest, że przez cały tydzień nie mogę wymyślić niczego sensownego, a nagle jak nie ma już czasu i jest godzina 23 ostatniego dnia konkursu, to nagle głowa pełna pomysłów i w godzinę nieraz udaje się wymyślić kilka tekstów emotka  Puszczanie zgłoszeń minutę albo dwie przed północą to u mnie standard  emotka  Nawet jak mam dużo czasu i uda mi się wymyślić wcześniej jakieś zarysy tekstów, to i tak ostatniego dnia wieczorem pojawiają się dopiero pomysły jak ten tekst dokończyć i przerobić, żeby można było go wysłać emotka

Mnie też najbardziej motywuje-deadline emotka choć aż takich nerwów ze stali to ja nie mam, żeby słać na końcówce o 23:58emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7100838 Napisano: 15.06.2023 11:35:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mały grill z "Wygraj majówkowe nagrody z ORLEN PACZKĄ"
kurier DPD, dokument do podpisu Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7100563 Napisano: 14.06.2023 17:06:53 w Avanti
majonez1992 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

byekitty napisał(a):

tak powinno być na logikę, choć bez sensu to zorganizowali. mogliby albo dać kilka w etapie jakichś fajniejszych nagród, albo dwa rowery wybierać z główną po zakończeniu. nie wyobrażam sobie odczuć zwycięzcy roweru - wielkiego przegranego auta emotka

Rower to i tak super nagroda za 2500 zł. Taki jest urok drugiego miejsca. Trzeba docenić, zamiast się zamartwiać. I tak fajnie, że auta pojawiają się w konkursach kreatywnych, a nie tylko loteriach. Kiedyś w konkursie Wedla chyba, który organizował Albedo otarłam się o auto, bo był samochód i chyba 2 konsole do gier? I mi przypadła konsola, nie było to aż tak straszne przeżycie, raczej pozytywna ekscytacja, że udało się zbliżyć do samochodu emotka  Wedlug mnie grunt to po prostu nie mieć oczekiwań i się nie nastawiać, nie dzielić skóry na niedźwiedziu, tylko cieszyć z tego, co wygrało emotka

Totalnie się z tym zgadzam i z całych sił chcę tak myśleć, ale wiesz jak się robi konkursy dłuższy czas a w loży kibiców masz rodzinę która trzyma kciuki za te wygrane, to ech, czujesz że gdy przegrywasz to zawodzisz ich odrobinę.emotka a to bolesna sprawa.



Bez przesady, to po prostu konkurs, raz wygrasz, a raz nie. Z takim podejściem jak masz to można depresji byłoby dostać emotka

A to już po ptakachemotka emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7099806 Napisano: 12.06.2023 16:13:57 w Informują
Informują z Konkurs "Moc celebracji Semilac" Rossmann

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
nagroda 2 stopnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7096809 Napisano: 31.05.2023 09:26:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vougeinthecity napisał(a):

jokan napisał(a):

wysyłał ktoś ostatnio Dove? Bo strona nie działa od wczoraj (a może i dłużej...)

Jeżeli pytasz o dove rossmann to mi działa, wczoraj wysłałam zgłoszenie bez problemu.

Ode mnie też wczoraj bez problemu poleciało. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7096436 Napisano: 29.05.2023 18:05:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Catcat napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Catcat napisał(a):

Znalazłem na spacerze kapsel Somesby z kodem, a na kapslu pisze GRAJ W KOLORY, to z nieaktualnego konkursu, czy można użyć?
Chciałam też wziąć udział w konkursie WSPIERAJ WYGRYWAJ, też z Somersby, ale widzę, że u nich na stronie komunikat, że mają jakieś problemy i konkurs wstrzymany. ;/

Graj w kolory nie wchodził kod jak strona działala

Dziękuję za odpowiedź, czyli są jakieś inne kody.

Graj w kolory- to edycja z poprzedniego roku, czyli nieaktualne, teraz są te z napisem: WSPIERAJ WYGRYWAJ Wyświetl w wątku >>
2 mia, Catcat 0

ZetZ

#7096224 Napisano: 28.05.2023 11:41:16 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
miss_koala napisał(a):

Hej, szukam Przysnacki orzechowe w Biedronce. Objechałam 2 w mojej miejscowości i powiedzieli, że nie ma dostaw i zamawiają inne orzechowe chrupki. U Was są?

U nas były na wyprzedaży, więc może dla tego znikły u Ciebie?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7094462 Napisano: 19.05.2023 12:03:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

Czy jakaś dobra dusza powie mi, który to numer systemowy w Witt w Kauflandzie? Mam paragon z samoobsługowego czy to ten długaśny nad numerem kasy fiskalnej, czy kod kreskowy czy może na dole Paragon? Nigdzie nie mam napisane numer systemowy.

Hej a tam nie ma 3 opcji wyboru paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7094417 Napisano: 19.05.2023 09:38:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pakowa napisał(a):

Czy w konkursie Orlen paczka przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? U mnie nawet brak podziękowania na stronie.

Do mnie też nic nie przyszło. Wyświetl w wątku >>
1 pakowa 0

ZetZ

#7092791 Napisano: 11.05.2023 19:15:57 w Pomocy!!!!
magdalena-chili napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Witajcie
czy ktoś z Was reklamował zniszczoną w transporcie nagrodę? Dziś kurier DPD przywiózł rower z Kupca z rozwaloną przerzutka (dziury i wgniecenia w kartonie).Z biegu poleciała reklamacja elektroniczna na stronie DPD i nie wiem co jeszcze mogę zrobić??
ZetZ

napisałabym do firmy kurierskiej i do organizatora z info, że poszła reklamacja do DPD. I chyba czekać trzeba teraz ... emotka

Dziękuję za suport, tak zrobięemotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7092784 Napisano: 11.05.2023 17:44:54 w Pomocy!!!!
Witajcie
czy ktoś z Was reklamował zniszczoną w transporcie nagrodę? Dziś kurier DPD przywiózł rower z Kupca z rozwaloną przerzutka (dziury i wgniecenia w kartonie).Z biegu poleciała reklamacja elektroniczna na stronie DPD i nie wiem co jeszcze mogę zrobić??
ZetZ Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7092703 Napisano: 11.05.2023 11:54:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
justkra napisał(a):

Czy od razu dociera do Was sms zwrotny z potwierdzeniem zgłoszenia w konkursie Rossmann Semilac?

Na Play od razu. emotka Wyświetl w wątku >>
1 justkra 0