Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magisterek

magisterek

#7146207 Napisano: 11.12.2023 19:42:03 w Czy informują/ informowali?
zdesperowany_kot napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu Wakacje z Orange?


Dzisiaj miałem telefon o zdobyciu nagrody w tym konkursie. Nie wiem jaką. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#7119041 Napisano: 25.08.2023 14:08:46 w Czy informują/ informowali?
[quote=zof83]
pimparimpa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

edith napisał(a):

A jeszcze się łudziłam....Ikea mnie zawiodła, myślałam,że jeszcze jest nadzieja ale niestety zwycięzcy już powiadomieni 🙁🙁🙁

Ta na pewno, chyba że nagród nie było 1100 a 110....



Jeśli ktoś tam wygral, to dajcie znać proszę, bo mimo ich informacj j.w. to caly czas pocztę sprawdzam 😝 bo wierzyc mi się nie chce, że już po ptokach

Też mnie dziwi ten konkurs, a raczej brak wygranychemotka napisałam maila do organizatora z zapytaniem, czy już wszystkich poinformowali, jak odp to dam znać

Ja dostałem e-mail kilka dni temu. Potwierdzam wygraną.
Wyświetl w wątku >>

magisterek

#7109784 Napisano: 18.07.2023 14:25:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Chce ktoś sprzedać okazyjnie bon do allegro? Robię zakupy i pomyślałem, że ktoś woli gotówkę, a mnie uda się trochę oszczędzić na zakupach emotka  Zapraszam do kontaktu CHĘTNE osoby  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#7090835 Napisano: 30.04.2023 16:44:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam bon do Dino o wartości 100 zł ważny do  29.08.2023 za 80 zł + kw Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

magisterek

#7061345 Napisano: 17.11.2022 16:37:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
iPhone 13  z Cheetos ♥️ Nie wierze! Tyle lat czekałem na główną od Avanti ♥️♥️ Wyświetl w wątku >>

magisterek

#7060942 Napisano: 16.11.2022 19:06:36 w KLIKNIJCIE
Kochani! Potrzebuje Waszych głosów! Dzieciaki i rodzice nominowali mnie do NAUCZYCIELA ROKU
w plebiscycie edukacyjnym. Gdyby ktoś miał zbędne złotówki na kartach sim i chciałby mi pomóc to będę
konkursowo i e-konkowo wdzięczny!

Głosowanie trwa do środy 23.11 do godz: 21:30

Zależy mi na wygranej w tym etapie i utarciu nosa garstce
nieprzychylnych kolegów z pracy - tej części kadry pedagogicznej, która nie lubi kreatywnych, młodych i szalonych
nauczycieli. 

Z góry dziękuje za każdy szczerze oddany głos ♥️

Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

magisterek

#6876463 Napisano: 16.08.2022 21:26:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Ma ktoś do sprzedania wygranego iphona w okazyjnej cenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6875928 Napisano: 12.08.2022 18:17:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na tyle nagrod nawet sluchawki nie wpadly! Wczoraj Lay’s wielkie nic. Im więcej fajnych nagród, im więcej się staram tym większa porażka. Heh Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6874396 Napisano: 05.08.2022 11:48:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
O Whiskasie!!! Gdzie ta kasa na kocie PRZYDASIE!? 🥲 Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

magisterek

#6873145 Napisano: 30.07.2022 20:35:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

magisterek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slomkab napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Jak to jest z Whiskasem? Widziałam, że dostajecie maile z info, że zgłoszenie bierze również udział w loterii. U mnie w mailu brak takiej informacji, natomiast jak chcę dodać zgłoszenie do loterii ponownie (nawet bez mruczenia kociaków), to wychodzi, że już dziś zarejestrowałam zgłoszenie w loterii. Czyli, mimo braku tej informacji w mailu z nagrodą gwarantowaną, jednak jest się branym pod uwagę w loterii?

No podbijam u mnie też brak takiej informacji czyli że nie biorę udziału w loteri 

U mnie to samo brak tego info

Ta loteria jest troszkę pogieta, ale według mnie wszystkie zgłoszenia nawet bez tego komunikatu o loterii, biora w niej udział  mam takie przeczucie


Miałem takie same e-maile i pisalem do organizatora czy moje zgloszenie jest w loterii i odpisali, że niestety nie ma i wysłali link pod ktorym kazali mi zarejestrowac zgloszenie - wszystko byłoby ok tyle, że na moje dane tego nie udało się zrobić bo mialem komunikat, że mogę tylko 1 raz się zgłosić do loterii. Jakieś kuriozum! Wiec teoretycznie jestem w loterii a praktycznie NIE!

A na którego maila pisałeś? Tego od reklamacji? Szybko Ci odpowiedzieli? 

Może trzeba mieć 100% mruczenia żeby przyszed   taki @

Tak ten e-mail z regulaminu i odpowiedzieli jeszcze tego samego dnia. Jak sie mruczało to i formacja o udziale w loterii nie przychodzila, mimo, że w kolejnym kroku podawalo sie wszystkie dane, włącznie ze zdjęciem paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6872868 Napisano: 28.07.2022 20:44:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

slomkab napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Jak to jest z Whiskasem? Widziałam, że dostajecie maile z info, że zgłoszenie bierze również udział w loterii. U mnie w mailu brak takiej informacji, natomiast jak chcę dodać zgłoszenie do loterii ponownie (nawet bez mruczenia kociaków), to wychodzi, że już dziś zarejestrowałam zgłoszenie w loterii. Czyli, mimo braku tej informacji w mailu z nagrodą gwarantowaną, jednak jest się branym pod uwagę w loterii?

No podbijam u mnie też brak takiej informacji czyli że nie biorę udziału w loteri 

U mnie to samo brak tego info

Ta loteria jest troszkę pogieta, ale według mnie wszystkie zgłoszenia nawet bez tego komunikatu o loterii, biora w niej udział  mam takie przeczucie


Miałem takie same e-maile i pisalem do organizatora czy moje zgloszenie jest w loterii i odpisali, że niestety nie ma i wysłali link pod ktorym kazali mi zarejestrowac zgloszenie - wszystko byłoby ok tyle, że na moje dane tego nie udało się zrobić bo mialem komunikat, że mogę tylko 1 raz się zgłosić do loterii. Jakieś kuriozum! Wiec teoretycznie jestem w loterii a praktycznie NIE! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6872726 Napisano: 28.07.2022 10:34:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy działa Wam formularz - WSZYSTKIE SMAKI LATA DINO? Nie mogę wysłać zgłoszenia emotka  Po kliknięciu WYŚLIJ nie dzieje się NIC! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6872391 Napisano: 26.07.2022 17:49:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piłka z Heinekena z wczoraj! A Chciałoby się PS5 ♥️ Smolar! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6871727 Napisano: 22.07.2022 11:03:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

magisterek napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

magisterek napisał(a):

peppa7 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Czy z Whiskas przychodzi potwierdzenie zgłoszenia na @ ?

Nie prxychodzi

Dziękuję za odpowiedź emotka

Mi coś takiego przyszło:
Cześć Zuzia i Dominika
Jeszcze za mało mruczenia?
Nowy domek z nieużywanych pudełek kartonowych sprawi, że Zuzia pomruczy jeszcze więcej!
Zobacz, jak go zrobić tutaj.
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas

 
Ja dostałem e-mail z muzyką dla kota a informacji o braniu udziału w loterii z szansą na wygranie nagród brak! Więc nie wiem czy moje zgloszenie wezmie udzial czy nie? Mialem dostać numer zgloszenia - tak jest w regulaminie. Prócz piosenki informacji o wzieciu udzialu w loterii nie dostałem.

Jak nie jak tak? emotka
"Cześć Mietek i Marta
Jeszcze za mało mruczenia?
Tutaj znajdziesz przygotowany przez nas utwór, który Mietek pokocha.
Puść go swojemu czworonogowi, a może wskoczy jeszcze wyżej w tabeli wyników!
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas"

W regulaminie jest info, że zgłoszeniu zostanie nadany unikalny numer, o tym, ze zostanie wysłany nie napisali...

U mnie tylko taka informacja - 

Cześć Franciszka i DariuszJeszcze za mało mruczenia?Nowy domek z nieużywanych pudełek kartonowych sprawi, że Franciszka pomruczy jeszcze więcej!Zobacz, jak go zrobić tutaj. Franciszka znajduje się również w naszej tabeli wyników. Kliknij tutaj, by zagrać ponownie i wspiąć się jeszcze wyżej. Pozdrawiamy, Whiskas

U mojego chłopa:
"Cześć Mieczysław i M
Jeszcze za mało mruczenia?
Nowy domek z nieużywanych pudełek kartonowych sprawi, że Mieczysław pomruczy jeszcze więcej!
Zobacz, jak go zrobić tutaj.
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas"

Aaaaa i nie nagrywaliśmy mruczenia, ani ja ani małżon - od razu loteria...

Edit.
Szanowna rodzicielka dziś zgłaszała i też ma ten dopisek, może lepiej dopytaj organizatora dlaczego akurat u Ciebie go nie ma...


wysłałem e-maila - zobaczymy czy i kiedy odpisza?
PS mi paragon zalaczylo - wielkosc 2,1mb woec duzy rozmiar.
nie mam przy zgloszeniu opcji pominoecia nagrywania mruczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6871704 Napisano: 22.07.2022 09:58:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

magisterek napisał(a):

peppa7 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Czy z Whiskas przychodzi potwierdzenie zgłoszenia na @ ?

Nie prxychodzi

Dziękuję za odpowiedź emotka

Mi coś takiego przyszło:
Cześć Zuzia i Dominika
Jeszcze za mało mruczenia?
Nowy domek z nieużywanych pudełek kartonowych sprawi, że Zuzia pomruczy jeszcze więcej!
Zobacz, jak go zrobić tutaj.
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas

 
Ja dostałem e-mail z muzyką dla kota a informacji o braniu udziału w loterii z szansą na wygranie nagród brak! Więc nie wiem czy moje zgloszenie wezmie udzial czy nie? Mialem dostać numer zgloszenia - tak jest w regulaminie. Prócz piosenki informacji o wzieciu udzialu w loterii nie dostałem.

Jak nie jak tak? emotka
"Cześć Mietek i Marta
Jeszcze za mało mruczenia?
Tutaj znajdziesz przygotowany przez nas utwór, który Mietek pokocha.
Puść go swojemu czworonogowi, a może wskoczy jeszcze wyżej w tabeli wyników!
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas"

W regulaminie jest info, że zgłoszeniu zostanie nadany unikalny numer, o tym, ze zostanie wysłany nie napisali...

U mnie tylko taka informacja - 

Cześć Franciszka i DariuszJeszcze za mało mruczenia?Nowy domek z nieużywanych pudełek kartonowych sprawi, że Franciszka pomruczy jeszcze więcej!Zobacz, jak go zrobić tutaj. Franciszka znajduje się również w naszej tabeli wyników. Kliknij tutaj, by zagrać ponownie i wspiąć się jeszcze wyżej. Pozdrawiamy, Whiskas Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6871697 Napisano: 22.07.2022 09:45:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
peppa7 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Czy z Whiskas przychodzi potwierdzenie zgłoszenia na @ ?

Nie prxychodzi

Dziękuję za odpowiedź emotka

Mi coś takiego przyszło:
Cześć Zuzia i Dominika
Jeszcze za mało mruczenia?
Nowy domek z nieużywanych pudełek kartonowych sprawi, że Zuzia pomruczy jeszcze więcej!
Zobacz, jak go zrobić tutaj.
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas

 
Ja dostałem e-mail z muzyką dla kota a informacji o braniu udziału w loterii z szansą na wygranie nagród brak! Więc nie wiem czy moje zgloszenie wezmie udzial czy nie? Mialem dostać numer zgloszenia - tak jest w regulaminie. Prócz piosenki informacji o wzieciu udzialu w loterii nie dostałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6870340 Napisano: 15.07.2022 10:54:56 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kupię w rozsadnej cenie znizki - karty do empik - chce tam kupic 3 rzeczy a moze ktos woli kase od kodow do empika? Priv Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6866631 Napisano: 24.06.2022 19:12:46 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mamija
Polecam bardzo i dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6865281 Napisano: 17.06.2022 13:47:26 w Giełda Kodów ; )
Potrzebuje 9 kodów SOMERSBY - KUPIĘ lub wymienię za 3 kody na frytki do KFC Wyświetl w wątku >>
0 0