Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magisterek

magisterek

#6656246 Napisano: 12.11.2019 12:57:28 w Czy informują/ informowali?
aerdna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

toka napisał(a):

Co z tym Orange? Nie mają zasięgu żeby do mnie zadzwonić?  emotka

Zaryzykuję stwierdzenie, że "lepsze" (sztuk 39) nagrody już obdzwonione, a info o doladowaniach pójdzie smsami.

Wpis o telefonie był chyba w poniedziałek po 16.00. Ja miałam telefon tego samego dnia (godz. 16.09), nie odebrałam, bo miałam tel rozładowany. Następnego dnia po 16.00 drugie podejście - odebrałam. W środę rano pojawiło się info, że do kogoś zadzwonili pierwszy raz. I tu kolejna teza - że ktoś nie odebrał przez 2 dni z rzędu (pon i wt, a w środę dzwonili już do "awansujących" na miejsce nieodebranych). W regulaminie jest o dwóch próbach połączenia.
Teraz czekam na maila z info co wygrałam, bo Pani nie wiedziała. Podobno może to trwać 2-3 tygodnie ;/

W poniedziałek dzwonili już od 15:00 (minimum).

czyli wszystko poinformowane i nie mam na co czekać.,,.??

Obawiam sie ze tak (zostaly jeszcze doladowania)...ale kto ich tam wie.

W pt też dzwonili o 16:04. Więc pewnie jestem rezerwą rezerwy.


To nie są REZERWY, ani REZERWA REZERWY bo zgodnie z regulaminem:

W przypadku bezskutecznego kontaktu z Uczestnikiem za pośrednictwem wybranego przez Organizatora środka komunikacji, Uczestnik traci uprawnienie do Nagrody, skutkiem czego prawo do Nagrody przechodzi na Organizatora. Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

magisterek

#6655924 Napisano: 10.11.2019 21:34:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A u Was jak z tymi loteriami i bramkami! Mnie nasuwa się tylko to!

Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

magisterek

#6655853 Napisano: 10.11.2019 15:22:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
encepence napisał(a):

asantesana napisał(a):

Dla tych gdybających i tym, którym "się wydaje" - zadzwoniłam na infolinię Biedronki i te przydworcowe, które są czynne w niedzielę niehandlową są zamknięte 11.11, zatem nikt nie wygra. I dobrze.


Ciekawe kogo będą wybierać 12.11 i czy wyniki gdzieś oglosza


10 nagród x 2000 średnio + bilety to zawsze ponad 20 000 w kieszeni Agencji emotka
Niewydane nagrody pozostają do dyspozycji organizatora.

Niebawem konkursy będą tylko w konkretnych dniach: 11.11, 1.01, 25 i 26.12 emotka kto zabroni emotka

Nie będzie zgłoszeń, nie będzie laureatów emotka i hajs się będzie zgadzał emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, jokan 0

magisterek

#6654467 Napisano: 05.11.2019 14:55:52 w Czy informują/ informowali?
anemone1 napisał(a):

W orange o jakie dane pytają??

Dane adresowe + pesel + email podawany przy zgloszeniu, na ktory to wysla informacje o nagrodzie Wyświetl w wątku >>
1 jakaja 0

magisterek

#6654006 Napisano: 04.11.2019 13:55:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

monia0303 napisał(a):

czy dobrze zrozumiałam, iż na ten konkurs trzeba kupić grę monopoly aby wygrać grę monopoly lub pionki do gry?
https://www.e-kon...ia-hasbro-empik.html

tak, dokładnie emotka   emotka


To tak jak w Colgate! KUP testowaną na zwierzętach PASTĘ COLGATE, żeby wygrać zapas PASTY COLGATE emotka
 
Z pozdrowieniami dla LOS MEJORES emotka zwłaszcza! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6654001 Napisano: 04.11.2019 13:49:31 w Avanti
ivanotta napisał(a):

rufus napisał(a):

Czy avanti prowadziło ostatnio czy prowadzi aktualnie jakiś konkurs?  emotka
Wydaje mi się, że coś ucichła ta agencja. 

Może skończyła się im umowa wieloletnia na prowadzenie działań marketingowych? Długo działali na zlecenie laysów.. może czas na zmiany


Oby te zmiany nastąpiły emotka Grzegrzółka może śmiało się Laysom przypodobać emotka Smolar też emotka a najlepiej jakby wróciły pod skrzydła dawnej Agencji co robiła Maksymy i Marzenie ziemniaka. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

magisterek

#6652152 Napisano: 28.10.2019 16:33:32 w Informują
Smolar sms-a przysłał, o wydłużonym terminie ważności vouchera GARAGE! - do 30.11.2019 Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6651826 Napisano: 27.10.2019 08:38:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goniurka napisał(a):

Mam takie pytanie, czy ktoś wygrał nagrodę II stopnia - 12 piw Garage w konkursie "Wyciśnij więcej z lata" w rożnych tygodniach? tzn czekał na kilka zestawów piw. Ja owszem, ale otrzymałam informację, że jedna osoba może otrzymać tylko jeden zestaw, bez względu na to ile razy była na liście laureatów. 
Czyli wygrałam 6 dostanę 1. Czy ktoś otrzymał kilka zestawów?? 


1 osoba = 1 nagroda  Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6651153 Napisano: 24.10.2019 10:48:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Mysia napisał(a):

margo1 napisał(a):

assal napisał(a):

Margo1: Na razie cisza. W wielu sklepach nie wiedzą o co chodzi, więc część osób wzięła białe buty bez nadruku. Chciałam zostawić buty I podać gotowy wzór z nadruku w Tarasach, "nie da się". Co się da? Po iluś tam telefonach, dopytywaniu się itp., na tę chwilę mogę dać swoje zdjęcie. Niestety, nie pokażą mi, jaki efekt będzie końcowy, bo "nie da się". Nie wiem, czemu nie mogę mailem zdjęć wysłać, by mi wizualizację zrobili, ale też "nie da się". Ale i tak do przodu, bo przy pierwszej wizycie w sklepie nic się nie dało emotka  
Wolałabym wziąć buty w dowolnym kolorze bez tego zamieszania i nadruku, ale "nie da się" emotka

Dzięki,miałam nadzieję że przedłużą,ktoś pisał że trwa rozmowa z Converse,bo termin    niezgodny z  regulaminem,ja mam wzór na pendrive ale obawiam się,że od razu mi nie zrobią nawet w Tarasach,a muszę specjalnie jechać bo sklepu się nie nie mam

Nie straszcie, że efektu nie pokażą emotka    ja jak pisałam zgram plik na buty + plik z wizualizacją jak chcę żeby to zrobili zobaczymy co z tego będzie... emotka           Może głupie pytanie ale czy obrazek może być dowolny na buty , podaje się wzór w jakiej firmie  np.pendrive? Czy jest określony  rozmiar wzoru przykładowego ? emotka Czy ktos realizował w Galerii Krakowskiej ? 


Wczoraj w Galerii Krakowskiej siostra odebrała trampki dla siebie i dla mnie! Bez problemu! Tyle, że zwykłe klasyczne białe - nie chcieliśmy customizacji. Nie wiem jak wygląda kwestia z ozdabianiem i nadrukami. Tyle powiedzieli, że wybiera się nadruki z ich katalogu, oni to wysyłają do złotych tarasów i później takie trampki sie odbiera. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6650365 Napisano: 21.10.2019 19:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma informacje odnosnie konkursu E w kauflandzie? Brak info od kiedy i do kiedy, regulaminu też nigdzie nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6650118 Napisano: 20.10.2019 19:09:27 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon na konkurs Jacobs w ITM! Ofertę proszę na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6649829 Napisano: 18.10.2019 17:55:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

maribog napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Smolar miał do 18 wysyłać piwa garage i jak widać nie wywiązał się bo jeszcze nie dostałam! 

To 2 tys paczek. Dajcie im chwilę. Wczoraj rozsyłali smsy z info o pozytywnej weryfikacji danych i o tym, że piwa zostaną za chwilę wysłane. Oni naprawdę mają co robić, a my nie umrzemy z pragnienia jak na piwa poczekamy tydzień dłużej. 

Poza tym 18 jest dzisiaj. Więc, może i Twoje piwa wysłali dziś i dostaniesz je dziś albo w poniedziałek. Termin na wysyłkę jeszcze im nie minął.

Do 18.10 czyli dziś mieli je wydać dla laureatów , a nie firmie kurierskiej. Po drugie ich tak samo obowiązuje regulamin. Jeśli Ty byś coś nie regulaminowego zrobiła, przeoczyła to byś figę dostała, bo regulamin. Regulamin obowiązuje 2 strony... Smolar ostatnio wali nie powiem w co, a my dajemy mu na to przyzwolenie.

Oczywiście, obowiązuje ich regulamin. Jednocześnie warto być człowiekiem. Smolar zazwyczaj trzyma się terminów. 2 tys paczek to mnóstwo roboty. Zwłaszcza, że prawdopodobnie bardzo późno otrzymali te piwa od sponsora - pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Nie rozumiem tego oburzenia, gdy organizator spóźni się z wysyłką nagród, bo często naprawdę nie ma na to wpływu. Naprawdę myślicie, że ktoś coś po złości robi albo z lenistwa? Myślicie, że Smolarowi pasuje mieć 2 tys kartonów z piwami u siebie? Bo rozsyła je Smolar, nie sponsor - paczki przychodzą oklejone taśmą Smolara. Jestem przekonana, że Smolar został już zasypany lawiną maili z pytaniami o to, kiedy w końcu dostanę moje wygrane piwa!!! chociaż termin mają do dzisiaj;) Dzisiaj jeszcze się nie skończyło;) Zawsze mnie zadziwia, po co ludzie wypisują do organizatorów z tyloma, w mojej ocenie, bzdurnymi pytaniami. Maglują ich o to, kiedy wyniki, kiedy wysyłka, wysyłają pytania o kwestie, które jasno opisuje regulamin. Jasne, jak jesteś bardzo spragniony i potrzebujesz tych piw na już, to poczekaj chociaż do tego 19 z wysłaniem pytania. Ludzie mają teorie spiskowe na temat tego, że niektóre agencje blokują ich numery - zaczynam myśleć, że może i tak jest emotka  może blokują właśnie takich wiecznie problemowych  emotka  Jest wiele nagonki na forum na różne agencje i szczerze mówiąc ja zawsze jestem tym zaskoczona. Wygrywam praktycznie w każdej agencji i nigdy z żadną nie miałam problemów. Smolar, po tym jak kurier bez kontaktu ze mną, zwrócił do nich paczkę z adnotacją "rezygnacja klienta z przesyłki"  po moim mailu wysłali ją jeszcze raz tego samego dnia. Albedo samo z siebie po tym jak nieodebrany bon na 100 do biedry do nich wrócił (dwukrotna awizacja, bo nikogo nie było, a potem paczka trafiła do punktu odbioru 80 km od nas i nie opłacało nam sie jechać, więc spisaliśmy bon na straty) pisało do nas z prośbą o numer telefonu dla kuriera i samo z siebie wysłalo bon ponownie. Kamikadze po tym jak nie otrzymałam nerki Somersby i poprosiłam ich o sprawdzenie (pomimo pogmatwania sporego z mojej strony;) sprawę szybko wyjaśniło - nie mieli moich danych w bazie (chociaż mi się wydaje, że wypełniałam formularz), ale nie robili żadnego problemu i wysłali nerkę z kolejną edycją wysyłki... przykładów mam mnóstwo, ale zawsze jak piszę z czymś do agencji, robię to w sposób kulturalny i grzeczny i to samo otrzymuję w drugą stronę.

Dla mnie kluczowe terminy to termin zakończenia konkursu - ten jest bezwzględny i dla mnie i dla agencji i termin rozwiązania (tutaj mam tolerancję dla agencji kilka dni;). Terminu wysyłki nagród nie monitoruje - dopiero jak minął wysyp info o przesyłce na forum (albo jeśli nagród było mało albo jedna;) a termin wysyłki dawno minął) to dopiero wtedy kontaktuje się z agencją. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby paczka z nagrodą prędzej czy później nie dotarła. A w przypadku Garage info jest - wszyscy dostali smsy z informacją o tym, że za chwilę wyślą piwa - więc czekajcie cierpliwie zamiast truć cenzura Smolarowi a potem płakać, że nic się u nich nie wygrywa (po tym jak wpiszą na czarną mityczną listę  emotka

To mi się ulało emotka  

łoo mato, że też chciało Ci się pisać emotka  
BTW gdzie moje piwa !!! emotka  regulamin regulamin regulamin 


Wniosek: byłby lepsze nagrody, nie byłoby probelmu z przesyłkami OSTROŻNIE! Ciekawe ile będzie reklamacji i zbitych buteleczek... w tej całej spedycji nagród marzenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6648474 Napisano: 14.10.2019 13:30:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

magisterek

#6648050 Napisano: 11.10.2019 18:41:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

Do nagrodzonych konsolami Nintendo z loterii Tic Tac-
Polecam sprawdzić sprzęt, moja nie działa.Oczywiście standardowo nagroda przyszła bez gwarancji i co gorsza: bez protokołu przekazania nagrody. emotka


Konsole z reguły są totalnie rozładowane. Podłącz i poczekaj - dobre 30 minut trzeba czekać żeby ożyła. Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

magisterek

#6645822 Napisano: 04.10.2019 17:23:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Też tak mam często... dlatego ostatnio olewam i robię zdjęcia na minimum emotka Tak jak dzisiaj Groszka. W ogóle nie planowałam brać udziału, ale ktoś napisał dzisiaj o Groszku, zerknęłam na konkurs, wpadł mi do głowy pomysł, który mogłam zrealizować w 5 minut, kupiłam paragon i właśnie wysyłam fotę. Jak wygram to będę baaardzo zaskoczona i baaardzo zadowolona emotka Musimy wrócić do tego wątku po wynikach i zobaczymy czyja fota/tekst wygra emotka

Przypominam wątek i wołam mama-l-k-m pikawka dwaburekoty magisterek i magie1982 emotka  Jak tam Wasza skuteczność? emotka  Ja moja fotką zrobioną w 5 minut mam plecak emotka  - miło mnie to zaskoczyło emotka  Widziałam Magie, że masz aparat - tekstem czy zdjęciem? emotka  I jak reszta?


U mnie za tekst w Groszku PUDŁO! Ale w Sensodyne TEKSTEM wywalczyłem sobie JBL EXTREME emotka na pocieszenie emotka Dzięki SMOLAR! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6645290 Napisano: 03.10.2019 12:00:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

próbowaliście płacić kartami od Ramy w Biedronce? Na stronie jest nieaktywna

A jest nieaktywna?myslalam ze mozna placic od razu


U mnie przy sprawdzaniu salda wyskakuje info, że nie ma takiego nr karty emotka czyli niekatywna Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6644476 Napisano: 01.10.2019 10:24:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria Ferrero Rocher niby super, ale jak na 25 000 to ta wycieczka do Wenecji na 3 dni to szału w programie nie ma... chyba, że ten Hotel 4**** tyle kosztuje, bo lot w klasie ekonomicznej to chyba nie aż taki spory wydatek.

Ja za 15 000, 12 dni spędziłem w Rio i był full wypas. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6643319 Napisano: 26.09.2019 12:31:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Napiszę Wam HIT odnośnie Żywca w Lewiatanie, którą organizowało Studio Rec, poprosiłem przed 5 wrzesnia znajomego, żeby ze swoje emaila wysłał zapytanie, czy i kiedy powiadamiali laureatów. Dzisiaj do mnie dzwoni, że odkrył dopiero odpowiedź od Agencji, że laureatów powiadomili i jego zgłoszenie e-mail przypisany jest do nagrody LAZY BAG! Kazali mu odeslac oswiadczenie i paragon tyle, że on NIE BRAŁ UDZIAŁU w tym konkursie a Lazy Baga wygral! Nie mam pytań!
Jeśli komuś przyznali Zanzibar to bede w wielkim szoku! W sumie nikt sie Zanzibarem nie pochwalil. A tu każdy kto do nich napisze dostaje odpowiedź że wygrał lazy baga! Kosmos! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6643089 Napisano: 25.09.2019 17:50:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

magisterek

#6642907 Napisano: 25.09.2019 11:48:58 w Czy informują/ informowali?
androm napisał(a):

darog napisał(a):

magisterek napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wakacyjny konkurs na kartę orange ?


Ktoś obliczał i podawał że do 10.12 mają czas emotka Może ogarną to wcześniej aczkolwiek mają 60 dni roboczych na to!


i uwaga na nich.
z doświadczenia wiem- że drugi raz nie zawsze oddzwaniają.
reklamacje nic nie dadzą- bo "mają odnotowane 2 połączenia".
nie uznają nawet że bezpośrednio po pierwszym nieodebranym sam człowiek do nich dzwoni.
"zadzwonią jutro" - co nigdy nie nastąpiło i duża nagroda przepadła. 

w regulaminie jest, że mailowo będą informować


Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu drogą telefoniczną i/lub drogą mailową z Uczestnikami, wstępnie wytypowanymi do zdobycia Nagród z podpunktów a) –d) powyższego ustępu,
w celu: weryfikacji i potwierdzenia uczestnictwa Uczestnika w Konkursie;
podania przez Uczestnika danych (imię, nazwisko, adres zamieszkania lub siedziby, numer PESEL, numer rachunku bankowego) w celu weryfikacji spełnienia warunków uczestnictwa w Konkursie, w tym przedstawienia zgody przedstawiciela ustawowego, w przypadku gdy jest ona wymagana;
wydania Nagrody w przypadku jej zdobycia. („Weryfikacja”)

Więc tradycyjnie będą NA PEWNO DZWONIĆ do tych, którzy zdobyli nagrody rzeczowe. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0