Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6642791 Napisano: 24.09.2019 21:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Teraz mozecie już pisać do Groszka, o czym chcecie emotka . Smolarowi wypali oczy, po przeczytaniu mojej odpowiedzi emotka .

 Znając życie to Smolar nie będzie czytał tylko oglądał foty. Wysłałem tekst i ja ale nie liczę na to, że przebije foto pomysły na przedłużenie lata! Czymże jest moje 160 znaków z gadżetami i palmami układanymi z ubrań heh Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6642720 Napisano: 24.09.2019 17:58:53 w Czy informują/ informowali?
niunia-k napisał(a):

Wakacyjny konkurs na kartę orange ?


Ktoś obliczał i podawał że do 10.12 mają czas emotka Może ogarną to wcześniej aczkolwiek mają 60 dni roboczych na to! Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

magisterek

#6640297 Napisano: 16.09.2019 16:52:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

Napisałam dzisiaj do Żywca (REC, Lewiatan), bo stwierdziłam, że się nie doczekam, dostałam taką odpowiedź: „Na wstępie pragnę podziękować za kontakt. 6 września o godzinie 11:21 została wysłana informacja o wygranej w konkursie.Sprawdziliśmy i Pani mail również był na liście wysyłkowej.” 
Ktoś z was dostał od nich maila tego 6 września? Ja czekam na kilka, ale wszędzie cisza - dopiero teraz się dowiaduję, że niby informowali...


Są niepoważni! Nic nie dostałem, a e-maile dostali tylko Ci co do nich napisali min 6 wrzesnia wlasnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6640175 Napisano: 16.09.2019 12:36:56 w Czy informują/ informowali?
 Lewiatan Żywiec nadal nic? Niewiarygodne! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6639520 Napisano: 13.09.2019 14:04:30 w Czy informują/ informowali?
Berlinki ostre smaki? Nadal cisza? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6639477 Napisano: 13.09.2019 12:37:50 w Czy informują/ informowali?
andziabid7 napisał(a):

Wakacje pełne Ż - czy wysyłali już maile?
Bo wygrałam coś, ale na maila jeszcze info nie przyszlo


NIESTETY nie informowali, co lepsze każdy kto wklepie w formularzu numer paragonu z literką W okazuje się, że wygrał! Bez względu na to czy grał, czy nie. TAK jak ktoś wcześniej na forum zauważył wygrały nawet zmyślone numery paragonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6639385 Napisano: 13.09.2019 09:56:38 w Czy informują/ informowali?
gosiak351 napisał(a):

Berlinki ostre smaki miały być do 12.09 czy ktoś dostał może powiadomienie?


Jak w Żywcu z Lewiatana, e-maile miały być a nie ma... co lepsze, w Berlinkach nawet strony konkursowej nie ma! Daje im czas do poniedziałku, chociaż liczę, że dzisiaj ktoś się pochwali wygraną, bo nagród było sporo. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6639384 Napisano: 13.09.2019 09:53:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
sylzab2294 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

magisterek napisał(a):

amastowa napisał(a):

dot. Konkursu żywiec w Lewiatanie.
Na stronie można sprawdzić czy się wygrało, tylko coś mi tu nie gra, ponieważ kominikat o wygranej wyświetlaa się za każdym razem, nawet jak wpisuję jakikolwiek wymyślony nr paragonu, też tak macie
Maila o wygranej nie otrzymałam ;/ nie wiem czy wysyłać oświadczenie...

 
Dokładnie! Wpisuje wymyslone numery i tez jest info wygranej! Czyzby wałek! Kto napisze ten dostanie lazy baga! Oni nie powiadamiają bo co? Może zgłoszenia wyparowały? 

a nie pomyśleliście, że akurat Wasz wymyślony numer, to numer kogoś kto wygrał? Ja wpisałam wymyślony 0147 i info... Niestety tym razem się nie udało ;(Spróbuj szczęścia w innych naszych konkursach

Natomiast inaczej sprawa wygląd z literką "W" przed ciągiem cyfr... Tu przyznaję Wam rację, wszystkie wygrane...  emotka


Wszystkie z W wygrywają! Cud! Kto napisze dostanie lazy baga, a pracownica za dobre wyniki odpoczywa już na Zanzibarze emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6639366 Napisano: 13.09.2019 09:00:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
amastowa napisał(a):

dot. Konkursu żywiec w Lewiatanie.
Na stronie można sprawdzić czy się wygrało, tylko coś mi tu nie gra, ponieważ kominikat o wygranej wyświetlaa się za każdym razem, nawet jak wpisuję jakikolwiek wymyślony nr paragonu, też tak macie
Maila o wygranej nie otrzymałam ;/ nie wiem czy wysyłać oświadczenie...

 
Dokładnie! Wpisuje wymyslone numery i tez jest info wygranej! Czyzby wałek! Kto napisze ten dostanie lazy baga! Oni nie powiadamiają bo co? Może zgłoszenia wyparowały?  Wyświetl w wątku >>
1 amastowa 0

magisterek

#6639364 Napisano: 13.09.2019 08:57:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

magisterek napisał(a):

koala33 napisał(a):

Czy ktoś dostał maila od Żywca (REC, Lewiatan) BEZ uprzedniego pisania do nich? Mieli sami informować do 11.09, a maili jak nie było, tak nie ma. 


Czekam i nie wiem czy się doczekam emotka

No słabo to rozegrali... Daję im czas do jutra i piszę, bo z kolei czas na odesłanie danych ucieka.


To raczej im czas regulaminowego powiadomienia mija... mam nadzieje, że się dzisiaj obudzą! Nie bede pisal pierwszy!
Jedyne co im napiszę to reklamacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6639299 Napisano: 12.09.2019 21:39:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

Czy ktoś dostał maila od Żywca (REC, Lewiatan) BEZ uprzedniego pisania do nich? Mieli sami informować do 11.09, a maili jak nie było, tak nie ma. 


Czekam i nie wiem czy się doczekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6639041 Napisano: 12.09.2019 10:17:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

magisterek napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Do kiedy mają czas na wysyłkę słuchawek ze Skyr


U mnie ze skyr suchawki z ostatniego dnia już dawno dotarły

Chodzi o rezerwe


To nie mam pojęcia do kiedy z rezerwy wysyłają nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6639005 Napisano: 12.09.2019 09:03:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

Do kiedy mają czas na wysyłkę słuchawek ze Skyr


U mnie ze skyr suchawki z ostatniego dnia już dawno dotarły Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6638673 Napisano: 11.09.2019 12:50:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

delvitto napisał(a):

Ludzie, jak Wy te kapsle w tymbarku stawiacie? Toż można dostać nerwicy, gdy 50 razy stawiam kapsla na pustym polu, a dostaję komunikat, że miejsce jest zajęte emotka  są tutaj jakieś ustalone terminy kiedy ten hotspot się zmienia?

Hotspoty się nie zmieniają - są od początku gry, tylko Tymbark od czasu do czasu wrzuca wskazówki, gdzie ich szukać.
A jak Ci wywala, że miejsce zajęte, to może oddal mapę i wtedy szukaj wolnego?


A najlepiej wybierz: "pokaż wszystkie kapsle" i zobaczysz na mapie gdzie jest jeszcze wolne miejsce koło wskazówek do hotspota Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6638661 Napisano: 11.09.2019 12:27:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Z Tchibo Bilety do Energylandii + Voucher do hotelu emotka Inpostem, wygrana z ostatnich dni konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6638396 Napisano: 10.09.2019 17:35:10 w Czy informują/ informowali?
asper01 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Co z tym Żywcem w Lewiatanie...?? Posyłali e-maile??


Napisz do nich. Oni są dziwni. Raz chcą by do nich pisać, raz piszą sami. Ja napisałem i odpisali...


Zgodnie z regulaminem

Każdy laureat nagrody zostanie powiadomiony o wygranej, najpóźniej w terminie 7 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu, poprzez wysłanie maila na adres mailowy, który podano w formularzu zgłoszeniowym. W treści wiadomości maila organizator poinformuje laureata o wygranej nagrodzie oraz o konieczności przesłania pocztą lub pocztą kurierską lub poprzez doręczenie osobiste, w formie pisemnej na adres organizatora.

Zatem poczekam na info  emotka Wyświetl w wątku >>
1 nataszka 0

magisterek

#6638380 Napisano: 10.09.2019 16:31:20 w Czy informują/ informowali?
Co z tym Żywcem w Lewiatanie...?? Posyłali e-maile?? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6638007 Napisano: 09.09.2019 16:41:26 w Czy informują/ informowali?
kameleon1982 napisał(a):

Berlinki Ostre smaki wyniki juz byly? 


Cieżko stwierdzić, nikt się jeszcze nie chwalił, a teoretycznie mają jeszcze czas do jutra na wybór + 4 dni na powiadomienie z tego co pamiętam. Strony konkursowej gdzie miało być info o wynikach brak. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6638004 Napisano: 09.09.2019 16:37:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

magisterek napisał(a):

nikos napisał(a):

Czy z ostatniego etapu Glade miał ktoś potwierdzenie weryfikacji paragonu na maila?


Tak, miałem emaila o pozytywnej weryfikacji na drugi dzień od wysłania

A wysyłałeś dane od razu? Chyba muszę jeszcze raz wysłać maila (dziś ostatni dzień). Do tej pory właśnie od razu miałam weryfikację, a teraz jakieś klocki...


Tak od razu wszystko podawałem i w załączniku paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6638001 Napisano: 09.09.2019 16:32:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

Czy z ostatniego etapu Glade miał ktoś potwierdzenie weryfikacji paragonu na maila?


Tak, miałem emaila o pozytywnej weryfikacji na drugi dzień od wysłania Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0