Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6637978 Napisano: 09.09.2019 15:58:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

HEBE Mexx
Uwaga produkty te po 35zl? 75 ml NIE biorą udziału w konkursie.
Zakupione 2 paragony od forumowiczki...kasy oddać nie chce, w konkursie udziału brać nie mogę = strata 70 zł i pol dnia konwesrsacji na PW...

Oczywiście, że nie biorą, bo to są "dezodoranty", a nie woda perfumowana lub toaletowa emotka
Szkoda, że ktoś się bierze za handel paragonami, a regulaminu nie potrafi przeczytać. 

to napisz kto to, a nie trzymasz w tajemnicy....


To przynajmniej niech Towar Ci wyśle! Będziesz miał dezodoranty.
Bez sensu, zwyczajne oszustwo! Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

magisterek

#6637972 Napisano: 09.09.2019 15:49:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zazdrosnica napisał(a):

Przed chwilą ktoś dzwonił z numeru "537 950 423" Ktoś wie z jakiego to konkursu? Nie zdążyłam odebrać emotka


Z Konursu RAMY pytali czy dostało się SMSa i potwierdzali imie i nazwisko. Red Heads Wyświetl w wątku >>
1 fellow 0

magisterek

#6637459 Napisano: 07.09.2019 17:14:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

magisterek napisał(a):

magie1982 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy wszyscy dostali już e-maila z Żywca od Studia Rec z konkursu w Lewiatanie? Bo u mnie na skrzynce pusto hmmm

Ja czekam

Wniosek z tego taki że wygrałam Zanzibar hahah żartuję emotka


To nie napisali w e-mailu jaka nagroda? Ten Zanzibar to moze byc w takim razie o Twoj. Lazy bagi pusza hurtem w poniedzialek haha

Nie napisali. Ale na pocieszenie dla Was, że pewnie nie mój napiszę, że to ja pierwsza się do nich zgłosiłam w związku z informacją na stronie. emotka


Zycze Ci tego Zanzibaru tak jak i sobie i innym. Mam rozumiec, ze w odpowedzi na Twojego emaila z zapytaniem poinformowali Cie o wygranej i kolejnych krokach? Szkoda, ze nie pidali info jaka nagroda. Jesli w poniedzialek napisza mi ze mam lazy baga to gratuluje Ci juz dzisiaj Zanzibaru haha emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

magisterek

#6637457 Napisano: 07.09.2019 17:03:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy wszyscy dostali już e-maila z Żywca od Studia Rec z konkursu w Lewiatanie? Bo u mnie na skrzynce pusto hmmm

Ja czekam

Wniosek z tego taki że wygrałam Zanzibar hahah żartuję emotka


To nie napisali w e-mailu jaka nagroda? Ten Zanzibar to moze byc w takim razie o Twoj. Lazy bagi pusza hurtem w poniedzialek haha Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6637446 Napisano: 07.09.2019 16:12:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy dostali już e-maila z Żywca od Studia Rec z konkursu w Lewiatanie? Bo u mnie na skrzynce pusto hmmm Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6637240 Napisano: 06.09.2019 15:57:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilona162 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dostał ktoś @. Lewiatana zywiec ?

nie dostałam, a wg strony wygralam


Nie wiem co wygrałem, ale przy takiej ilości lazybagów jestem niemal pewien, że właśnie to cudo wygrałem! Jeśli faktycznie każą mi odesłac listem oświadczenie i paragon to ja sie zastanowie, czy za lazybaga chce oddać im prawo do mojej pracy konkursowej, bo przy cenniku Poczty Polskiej to wartośc nagrody wyjdzie ok 35 zł + strata mojego cennego czasu. Chyba zaczynam wyżej cenić swoją radosną twórczość emotka .

Jak konkursowy burżuj kolejny raz zrezygnuje z "nagrody" nie wartej zachodu. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6636951 Napisano: 05.09.2019 18:23:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
blanca napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Zapomniałem zapisać sobie regulamin Berlinek, a strona już niestety nie działa. Poratuje ktoś? emotka  

https://webcache....p;client=firefox-b-d


Strona nie działa, a miały być na niej wyniki. Do 10 września mają czas na wybór, potem poinformowanie ... oby to nie był konkurs Berlinkowe widmo... Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6636935 Napisano: 05.09.2019 18:00:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alinamarina napisał(a):

Czy możecie mi powiedzieć czy wyniki z Crunchips, Ramy z Biedronki, Bic z Biedronki już były? Czy jeszcze można na coś liczyć czy pozamiatane?


Crunchips już poinformowany, ktoś się chwalił w poniedziałek wygraną, BIC z Biedronki trwa do 8.09 ale zgłoszenia mozna słać do 15.09 więc jeszcze dużo czasu do wyników z BIC, a Rama powinna być w poniedziałek. 9.09 Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6636832 Napisano: 05.09.2019 13:11:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

magisterek napisał(a):

Pytanie? Czy w konkursie DELMY zgłaszacie szkołę? Gdyby ktoś nie zgłaszał, a chciałby mi pomóc i wskazał moją podstawówkę byłoby extra, bo aż  mi coś się dzieje, jak od x lat w podstawówce do której chodziłem nie zmieniło się NIC!

Prośba do tych, którzy robią zgłoszenie bez wskazania szkoły.

w szkole mojego syna jest tak samo, i syn powiedzial,ze gdybym wygrała ten remont to moje zdjęcie by wisiało pod portretem patrona szkoły emotka


OOO to mamy wspólny cel! Trzymam zatem za nas kciuki! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6636771 Napisano: 05.09.2019 11:18:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie? Czy w konkursie DELMY zgłaszacie szkołę? Gdyby ktoś nie zgłaszał, a chciałby mi pomóc i wskazał moją podstawówkę byłoby extra, bo aż  mi coś się dzieje, jak od x lat w podstawówce do której chodziłem nie zmieniło się NIC!

Prośba do tych, którzy robią zgłoszenie bez wskazania szkoły. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

magisterek

#6636769 Napisano: 05.09.2019 11:15:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

yreks napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

yreks napisał(a):

Domestos- zakup dwupaku zawieszek nie jest zakupem promocyjnym? Tylko zestawy żel/plyn + zawieszka upowazniają do wzięcia udziału ?

przy tym dwupaku jest nawet naklejka 90lat

ale tylko dwuapki z płynem/żelem są promocyjne?

W regulaminie są wymienione wszystkie zestawy promocyjne i wychodzi na to, że tak.


WSZYSTKIE produkty promocyjne / loteryjne są oblepione taśmą!
Nie można kupić osobno domestosu i osobno zawieszki! Produkty promocyjne w sklepach są oblepione i mają swój kod kreskowy i na paragonie figuruje jako 1 pozycja. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

magisterek

#6636766 Napisano: 05.09.2019 11:13:06 w Czy informują/ informowali?
Czy Studio Rec z Lewiatana Żywca informowało? Na stronie www.wyslijzgloszenie.pl jest informacja, że 5.09 ukażą się wyniki. Ktoś coś? Wycieczka? Lazy Bag? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6636485 Napisano: 04.09.2019 15:56:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kokoszka napisał(a):

Czy były już podane wyniki z konka Berlinki?
Jeśli tak tak - to poproszę o linka.


Obrady dopiero 6.09 i potem kilka dni roboczych na powiadomienie, mają czas z moich obliczeń max do 17.09 Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6636059 Napisano: 03.09.2019 15:29:18 w Informują
Tchibo z 31.08 @ o godz 11:35 emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6635927 Napisano: 03.09.2019 10:30:46 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy 31 sierpnia było rozwiązane Tchibo?

u mnie za 31 cisza emotka  więc mam nadzieję, że jeszcze nie było 31 emotka  bo mocno pocisnęłam ostatni dzień emotka  ale wiadomo, ostatni dzień to i największa konkurencja, więc jak ktoś ma 31 to dajcie znać, co by się nie łudzić. Ale i tak uwielbiam ten konkurs emotka

Rowniez puscilam 31.08 swoje pierwsze i ostatnie zgloszenie w tym konkursie, ale dzisiejsze tempo rozwiazywania danych etapow nie napawa mnie zbytnim optymizmem. Mogliby chociaz zachowac jakies pozory.  emotka

Ale tu nie ma co się doszukiwać oszustw. Od początku rozwiązują konkurs na bieżąco. Na wyniki czeka się od 2 do 5 dni maks i to jest super. Jest wiele osób, które odkryły co im się podoba i wygrywały podobnymi tekstami regularnie emotka  

Dokładnie, agencja bardzo konsekwentna jeśli chodzi o wybór emotka dla mnie super konkurs!


Podobało mi się to w Tchibo, że jak się dobry tekst popełniło, to Agencja nie miała problemów by nagrodzić go mimo, że na te same dane wygrało się coś kilka dni wcześniej. W przeciwieństwie do konkursów AVANTI, że niby jedna i ta sama osoba może wygrać kilka nagród, ale w praktyce nigdy mi się nie udało. A w Tchibo na szczęście oceniali teksty a nie patrzyli najpierw na dane osobowe i czy się już coś wygrało.

Brawo Grzegrzółka! Jedyni, którzy rozumieją idee konkursu, no i Ci z Captain Jacka emotka Pamiętam, że Pani z Zamościa pozamiatała z tymi Ibizami emotka Wiedziała czym trafić w jury.

Co do Tchibo ostatniego dnia myślę, że dużo zgłoszeń było i mieli wczoraj co czytać. Chyba czekać warto. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6635911 Napisano: 03.09.2019 10:17:56 w Informują
Konkurs Glade Touch and Fresh SMS ostatni etap Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6635661 Napisano: 02.09.2019 15:51:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wrzesień rozpoczęty! Rzutem na taśmę, ostatnim zgłoszeniem, po wygranym bonie do SPA, kawiarce i zapasie kawy Tchibo jest i ona ENERGYLANDIA z Tchibo dla siostrzenicy wymarzona. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6635658 Napisano: 02.09.2019 15:47:29 w Informują
sylzab2294 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Po godz 14 poszły @ Tchibo za 28.08, potwierdzone info.

15,35 jeszcze z 28-go mail...


29.08 też poinformowany. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6635652 Napisano: 02.09.2019 15:40:47 w Informują
Po godz 14 poszły @ Tchibo za 28.08, potwierdzone info.

29.08 Też poinformowany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6634861 Napisano: 30.08.2019 16:36:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

nelunia napisał(a):

Zastanawiam się, po kiego człowiek robi z siebie wariata, stara się, jak i tak wybiorą jakiegoś wała. Sory, ale niektóre zdjęcia Garage są  emotka

Mam podobne odczucia...

Wycinanka, ciekawe kto tak naprawde jest na tej desce  emotka
konkurswycisnijwiecej.pl/uploads/1566173349.jpeg

Smolar, Smolar tyś pijany? 
Może jestes juz zbyt stary?
Kaszane ci wciskają I ubaw z ciebie mają  emotka
By zachęcać do pływania w stanie alkoholowego "grzania"  emotka
Chyba zwarcie masz kochany,
Kup se dobre OKULARY !!! emotka


Oho zaczynają się gorzkie żale!
Komuś popcorn? emotka

Alkoholizm to choroba nie tylko jednostki ale rodziny, calego spoleczenstwa.
Takie bezmyślne promowanie alkoholu i nagradzanie głupich pomysłów po "użyciu" %%% jest niepoprawne. A nagradzanie WYCINANEK jest nieprofesjonalne - bo na zdjeciu mozesz być ty albo Twoja mama wycieta I dolepiona  emotka

A jednak w Garage wygrała deskorolka i rowerowe koło fortuny.

Smolara nie ma co pytać ... lepiej zapytać Carlsberg Polska, dlaczego promuje S&R Garage - piwo z o zawartości alkoholu 4,6% obj., na rower, narty, W GÓRY emotka  i pływanie ... czy takie jest przesłanie? Nich chociaz Carlsberg zasponsoruje GOPR  emotka


To się nazywa chyba ból czterech liter - polecam pójść moim tropem i nie brać w tym udziału i dać się pocieszyć laureatom wycinanym i doklejanym. Jak się bawić, to się bawić, powycinać, piwko wstawić.

Luzu trochę... tyle szumu o trampki czy zgrzewkę piwa. Koniec świata!

Nie biore  emotka  te trampki jak kalosze  emotka
Carlsberg placi za promocje chyba a nie bezmyslność.
Wiem, ty patrzysz na to jak na zarobek a nie PRZESŁANIE ... dla ciebie luzik jak jakiś luzak sie utopi po %%%
Kiedy MARKA PRODUKTU kojarzy sie z bezmyśloscia oraz głupota, to gold...


Ty tak na serio to odbierasz? Nie bierzesz udziału a emocjonujesz się jak stonka wykopkami. Zluzuj! To nie kampania promująca jazdę po piwie, tylko jazdę z piwem. emotka może tak na to popatrz! Alkomatem tych na desce czy w wodzie nie zbadasz na zdjęciu emotka

Jazda z piwem... jak sam sie rozwali to świeczka, ale jak wjedzie w ludzi na przystanku albo na pasach ... to zawsze mozesz być ty... I o tym pamiętaj...


A może jakiś urlop od konkursów i forum? Strasznie ktoś tu jest pobudzony i nakręcony ostatnio...


Afery koperkowe zawsze spoko. Ktoś niby nie gra, ale inwigilacja trwa... kto co dokleił, kto powycinał, ba! Nawet do Agencji e-maile naskrobie, jak tak można, piwo pozwolić reklamować. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy biorą w tym udział to robią te foty na trzeźwo! Uspokójcie kolegę bo się martwi, że ktoś kogoś deskorolką rozjedzie.

Aż strach pomyśleć, że to o zgrzewkę piwa czy trampki, na które każdego stać tyle szumu! Wyświetl w wątku >>
0 0