Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6634859 Napisano: 30.08.2019 16:32:27 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Tchibo za 28.08 informowało dziś?

no właśnie czekam aż napiszesz, że już poszło emotka


Nie grałem 28 emotka - już co chciałem to wygrałem, a ostatnie dni to taka konkurencja, że Energylandię może w innym konkursie się uda emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

magisterek

#6634846 Napisano: 30.08.2019 16:08:11 w Czy informują/ informowali?
Tchibo za 28.08 informowało dziś? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6634845 Napisano: 30.08.2019 16:07:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

nelunia napisał(a):

Zastanawiam się, po kiego człowiek robi z siebie wariata, stara się, jak i tak wybiorą jakiegoś wała. Sory, ale niektóre zdjęcia Garage są  emotka

Mam podobne odczucia...

Wycinanka, ciekawe kto tak naprawde jest na tej desce  emotka
konkurswycisnijwiecej.pl/uploads/1566173349.jpeg

Smolar, Smolar tyś pijany? 
Może jestes juz zbyt stary?
Kaszane ci wciskają I ubaw z ciebie mają  emotka
By zachęcać do pływania w stanie alkoholowego "grzania"  emotka
Chyba zwarcie masz kochany,
Kup se dobre OKULARY !!! emotka


Oho zaczynają się gorzkie żale!
Komuś popcorn? emotka

Alkoholizm to choroba nie tylko jednostki ale rodziny, calego spoleczenstwa.
Takie bezmyślne promowanie alkoholu i nagradzanie głupich pomysłów po "użyciu" %%% jest niepoprawne. A nagradzanie WYCINANEK jest nieprofesjonalne - bo na zdjeciu mozesz być ty albo Twoja mama wycieta I dolepiona  emotka

A jednak w Garage wygrała deskorolka i rowerowe koło fortuny.

Smolara nie ma co pytać ... lepiej zapytać Carlsberg Polska, dlaczego promuje S&R Garage - piwo z o zawartości alkoholu 4,6% obj., na rower, narty, W GÓRY emotka  i pływanie ... czy takie jest przesłanie? Nich chociaz Carlsberg zasponsoruje GOPR  emotka


To się nazywa chyba ból czterech liter - polecam pójść moim tropem i nie brać w tym udziału i dać się pocieszyć laureatom wycinanym i doklejanym. Jak się bawić, to się bawić, powycinać, piwko wstawić.

Luzu trochę... tyle szumu o trampki czy zgrzewkę piwa. Koniec świata!

Nie biore  emotka  te trampki jak kalosze  emotka
Carlsberg placi za promocje chyba a nie bezmyslność.
Wiem, ty patrzysz na to jak na zarobek a nie PRZESŁANIE ... dla ciebie luzik jak jakiś luzak sie utopi po %%%
Kiedy MARKA PRODUKTU kojarzy sie z bezmyśloscia oraz głupota, to gold...


Ty tak na serio to odbierasz? Nie bierzesz udziału a emocjonujesz się jak stonka wykopkami. Zluzuj! To nie kampania promująca jazdę po piwie, tylko jazdę z piwem. emotka może tak na to popatrz! Alkomatem tych na desce czy w wodzie nie zbadasz na zdjęciu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6634832 Napisano: 30.08.2019 15:45:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

nelunia napisał(a):

Zastanawiam się, po kiego człowiek robi z siebie wariata, stara się, jak i tak wybiorą jakiegoś wała. Sory, ale niektóre zdjęcia Garage są  emotka

Mam podobne odczucia...

Wycinanka, ciekawe kto tak naprawde jest na tej desce  emotka
konkurswycisnijwiecej.pl/uploads/1566173349.jpeg

Smolar, Smolar tyś pijany? 
Może jestes juz zbyt stary?
Kaszane ci wciskają I ubaw z ciebie mają  emotka
By zachęcać do pływania w stanie alkoholowego "grzania"  emotka
Chyba zwarcie masz kochany,
Kup se dobre OKULARY !!! emotka


Oho zaczynają się gorzkie żale!
Komuś popcorn? emotka

Alkoholizm to choroba nie tylko jednostki ale rodziny, calego spoleczenstwa.
Takie bezmyślne promowanie alkoholu i nagradzanie głupich pomysłów po "użyciu" %%% jest niepoprawne. A nagradzanie WYCINANEK jest nieprofesjonalne - bo na zdjeciu mozesz być ty albo Twoja mama wycieta I dolepiona  emotka

A jednak w Garage wygrała deskorolka i rowerowe koło fortuny.

Smolara nie ma co pytać ... lepiej zapytać Carlsberg Polska, dlaczego promuje S&R Garage - piwo z o zawartości alkoholu 4,6% obj., na rower, narty, W GÓRY emotka  i pływanie ... czy takie jest przesłanie? Nich chociaz Carlsberg zasponsoruje GOPR  emotka


To się nazywa chyba ból czterech liter - polecam pójść moim tropem i nie brać w tym udziału i dać się pocieszyć laureatom wycinanym i doklejanym. Jak się bawić, to się bawić, powycinać, piwko wstawić.

Luzu trochę... tyle szumu o trampki czy zgrzewkę piwa. Koniec świata! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6634801 Napisano: 30.08.2019 14:21:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

nelunia napisał(a):

Zastanawiam się, po kiego człowiek robi z siebie wariata, stara się, jak i tak wybiorą jakiegoś wała. Sory, ale niektóre zdjęcia Garage są  emotka

Mam podobne odczucia...

Wycinanka, ciekawe kto tak naprawde jest na tej desce  emotka
konkurswycisnijwiecej.pl/uploads/1566173349.jpeg

Smolar, Smolar tyś pijany? 
Może jestes juz zbyt stary?
Kaszane ci wciskają I ubaw z ciebie mają  emotka
By zachęcać do pływania w stanie alkoholowego "grzania"  emotka
Chyba zwarcie masz kochany,
Kup se dobre OKULARY !!! emotka


Oho zaczynają się gorzkie żale!
Komuś popcorn? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6634398 Napisano: 29.08.2019 13:48:00 w Połączenia nieodebrane
luko922 napisał(a):

503***365 - ktoś kojarzy może taki numer??


Może kurier GLS wiezie Ci bony z Kauflanda Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

magisterek

#6634119 Napisano: 28.08.2019 17:28:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
belca napisał(a):

Czy ktos składał rower z Hebe  od Nivea?  emotka  W moim pudelku nie ma pedałów....


Widać ktoś to pakował NIE OD PARADY! emotka

Napisz do organizatora, wyjaśnią i brakujące części doślą emotka Wyświetl w wątku >>
1 belca 0

magisterek

#6634084 Napisano: 28.08.2019 15:46:53 w Zdjęcia naszych wygranych


Koszulka z Somersby jak dla mnie extra! Jakość i ten nadruk ok, Somersby tylko na metce emotka
Noszę Mki ale ta L jest w punkt! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6633670 Napisano: 27.08.2019 13:53:53 w Visa Konkursy
U mnie też aniw VISA ani w BLIKU nic nie trafiłem. Nawet kuponu do allegro. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6633646 Napisano: 27.08.2019 13:10:00 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

24 sierpnia z Tchibo też poszły mejle, a 25 niestety nie wiem.


za @25.08 też poszły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6633641 Napisano: 27.08.2019 13:03:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
wSPAniała wiadomość -  1000zł na SPA od Tchibo! emotka Kocham już tę agencję! Jak my się pięknie rozumiemy. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6633615 Napisano: 27.08.2019 12:24:40 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

Tchibo na jakim dniu stanęło?

wczoraj @ z 22.08 ok godziny 16:00, dzisiaj pewno będa kolejne dni. Czekamy Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6633359 Napisano: 26.08.2019 15:43:45 w Informują
Tchibo @ za 22.08 Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

magisterek

#6633057 Napisano: 25.08.2019 10:02:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czytam i jestem w szoku, jakie ludzie mają problemy, a nadgorliwość mówią, że gorsza niż faszyzm! Wy tak serio, każdą fotę z jakiejkolwiek galerii rozkładacie na części pierwsze, analizując, co i gdzie wcześniej ktoś wrzucał, co doklejał... zazdroszczę Wam czasu. Niech sie ludzie cieszą piwkiem... dobrze, że konkursy foto to nie moja bajka.

P.S Pierwszy raz cieszę się, że nie publikują nagrodzonych haseł, tak często jakbyśmy tego chcieli, bo zaraz byłoby, że ktoś
wykorzystał słowa, które przecież są w słowniku związków frazeologicznych tudzież użył przysłowia, które jest ludowe a nie jego!

PS Potępiam PLAGIATY, i kradzież czyjegoś całego zdjęcia czy tekstu. Ale dopatrywać się go w pojedynczych elementach to jest już lekka przesada! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6632803 Napisano: 23.08.2019 16:14:27 w Informują
Tchibo posłało @ za 21.08 Wyświetl w wątku >>
1 toka 0

magisterek

#6632513 Napisano: 22.08.2019 17:04:57 w Czy informują/ informowali?
Claudia77 napisał(a):

tchibo za 19 już informowało?

 Tak i 20.08 też, info z wątku informują. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6632462 Napisano: 22.08.2019 14:18:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

magisterek napisał(a):

rkvi napisał(a):

Może ktoś orientuje się co w takiej sytuacji: wczoraj widziałam wpis na forum, że dzwonili z T - mobile, a ja bylam za granicą, roaming mi nie działał. Czy teoretycznie, gdyby jakimś cudem wczoraj dzwonili i do mnie, to nagroda przepada?


Jesli dzwonili DRUGI raz (bo podejmują dwie próby) to tak - nagroda przechodzi na kolejnego emotka

Ja wątpię, aby dzwonili pierwszy raz nawet, ale lekki niepokój jest. Czy oni mają w zwyczaju dzwonić dwa razy w ciągu jednego dnia?


Na nieodebrane dzwonią następnego dnia roboczego zazwyczaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6632458 Napisano: 22.08.2019 14:11:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

Może ktoś orientuje się co w takiej sytuacji: wczoraj widziałam wpis na forum, że dzwonili z T - mobile, a ja bylam za granicą, roaming mi nie działał. Czy teoretycznie, gdyby jakimś cudem wczoraj dzwonili i do mnie, to nagroda przepada?


Jesli dzwonili DRUGI raz (bo podejmują dwie próby) to tak - nagroda przechodzi na kolejnego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6632439 Napisano: 22.08.2019 13:45:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

A ja u Smolara wygrywam, za to Los Mejores to jest agencja, która dała mi max zestaw past i to też nie zawsze mam taki rarytas  emotka

ja mam to samo -Smolar -ok , a Los Mejores- zagadka 

a ja nie narzekam na żadną z nich emotka


Moje hasła u Los Mejores nie trafiają w ich gusta... próbowałem wszystkiego, aż odpuściłem, bo kupić pasty, żeby wygrać pasty to trochę słabe! Chciałbym kiedyś zobaczyć jakimi tekstami wygrywa się te uśmiechnięte samochody Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6632147 Napisano: 21.08.2019 16:34:33 w Czy informują/ informowali?
soulfly napisał(a):

magisterek napisał(a):

monisss napisał(a):

t-mobile obdzownil pare osob i cisza? 


Podobno do 10 wrzesnia na stronie ma być już lista laureatów.
Zaliczyłem t-mobilną porażkę! Na pocieszenie zapewne wpadnie doładowanie.

Skąd wiesz że porażka? 


Bo telefon milczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0