Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6595360 Napisano: 03.05.2019 11:28:10 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam/wymienie PARAGON na konkurs WSZECHKOTY FELIX z datą 2 maj! Teraz zauważyłem, że to konkurs na lajki więc ja odpadam. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6593430 Napisano: 26.04.2019 11:37:04 w Lay's
niunio1994 napisał(a):

Dawajcie znac jak tylko ktos dostanie wiadomosc z wygraną emotka  


Dajcie znać zwłaszcza Ci, którym udało się wygrać w I TURZE emotka Ciekawe czy w drugiej też komuś uda się wygrać znów! Cokolwiek! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6593400 Napisano: 26.04.2019 10:51:32 w Lay's
jacu007 napisał(a):

coś

androm napisał(a):

magisterek napisał(a):

asandraa napisał(a):

magisterek napisał(a):

asandraa napisał(a):

Dziś mają informować z 2 etapu?


Jak już to z DRUGIEJ TURY - PIERWSZEGO ETAPU. ETAP DRUGI, a raczej PIERWSZA TURA ETAPU DRUGIEGO jeszcze trwa do niedzieli emotka

Źle napisałam, w takim razie poprawka: czy dziś mają informować z drugiej tury - pierwszego etapu?


Mają poinformować nie później niż do 26.04 emotka więc teoretycznie dzisiaj Kuba powinien odezwać się na messengerze do szczęśliwców.

ale wiecie, że można tylko raz brać udział w każdej turze, czyli jak ktoś brał w pierwszym etapie to w drugim nie może
w obecnym etapie też tak jest.

Coś kręcisz, można brać udział raz w każdej turze czyli dwa razy w etapie: "Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie ETAP I tylko jeden raz w każdej z Tur"


DOKŁADNIE! Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie ETAP I tylko jeden raz w każdej z Tur. Zasady w ETAPIE II są identyczne! Po jednym zgłoszeniu na turę! Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

magisterek

#6593372 Napisano: 26.04.2019 10:25:33 w Lay's
asandraa napisał(a):

magisterek napisał(a):

asandraa napisał(a):

Dziś mają informować z 2 etapu?


Jak już to z DRUGIEJ TURY - PIERWSZEGO ETAPU. ETAP DRUGI, a raczej PIERWSZA TURA ETAPU DRUGIEGO jeszcze trwa do niedzieli emotka

Źle napisałam, w takim razie poprawka: czy dziś mają informować z drugiej tury - pierwszego etapu?


Mają poinformować nie później niż do 26.04 emotka więc teoretycznie dzisiaj Kuba powinien odezwać się na messengerze do szczęśliwców. Wyświetl w wątku >>
1 ajaxa 0

magisterek

#6593368 Napisano: 26.04.2019 10:21:03 w Lay's
asandraa napisał(a):

Dziś mają informować z 2 etapu?


Jak już to z DRUGIEJ TURY - PIERWSZEGO ETAPU. ETAP DRUGI, a raczej PIERWSZA TURA ETAPU DRUGIEGO jeszcze trwa do niedzieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6593353 Napisano: 26.04.2019 10:05:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doo napisał(a):

magisterek napisał(a):

deva napisał(a):

czy te karty z coca coli sa juz aktywne?


A czytała Pani dołączoną informację? Karta bedzie aktywna do 3 dni od doręczenia.


A ja poproszę jeszcze informację do kiedy te środki trzeba wykorzystać


Proszę sprawdzić do kiedy karta jest ważna! Jest na przodzie karty podane data ważności karty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6593154 Napisano: 25.04.2019 14:38:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

czy te karty z coca coli sa juz aktywne?


A czytała Pani dołączoną informację? Karta bedzie aktywna do 3 dni od doręczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6592368 Napisano: 23.04.2019 17:32:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak dobrze, że w tym Tymbarkowym cyrku nie brałem udziału emotka a Wawel ustawką trącił od początku... emotka Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

magisterek

#6592090 Napisano: 23.04.2019 09:44:53 w Paragony na trwające konkursy
KUPIĘ w rozsądnej cenie paragon lub 2 na konkurs WODY w Intermarche. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6591513 Napisano: 19.04.2019 09:29:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Ktoś kojarzy czy z Nivea z Natury koszulki to są rozmiary damskie czy męskie? 


To są UNISEX, rozmiary tej koszulki możesz znaleźć w sklepie online paprockibrzozowski.com Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6591423 Napisano: 18.04.2019 18:53:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Macie link do formularza z nivea na koszulki? Czy każdy ma swój indywidualny i nie można wejść z innego?


Linki są indywidualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6588031 Napisano: 08.04.2019 13:58:11 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon (1-2szt) na konkurs KNORR i HELLAMNS w TESCO emotka Propozycje atrakcyjne cenowo poproszę o priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6587764 Napisano: 07.04.2019 11:04:47 w Loterie bramkowe
mika287 napisał(a):

e-e napisał(a):

ikropka napisał(a):

e-e napisał(a):

Co z tym kasztelanem? nikt nic nie trafia?  emotka

jedna osoba chwaliła się fartuchem. Ja i rodzina ponad 90 wpisanych i wielkie zero emotka

:O aż się grać odechciewa czytając takie statystyki...

Napisałam wiadomość do Smolara z zapytaniem czy aby na pewno w bramkach znajdują się nagrody i oto odpowiedź jaką od nich uzyskałam : Szanowny Panie,
Codziennie cała pula jest "zgarniana" i wygrywana.
To jest kwestia skali i rachunku prawdopodobieństwa, to jest loteria.

Nie mogę powiedzieć ile mamy dziennie zgłoszeń, ponieważ jest to tajemnica handlowa ale idzie to w naście, dziesiąt tysięcy i to jest tylko i wyłącznie kwestia prawdopodobieństwa.

Pozwolę sobie zadać Panu pytanie - czy zna Pan kogoś kto wygrał w LOTTO ? Co tydzień (2 x w tygodniu) setki tysięcy Polaków wysyłają losy i grają, i czy zna Pan osobiście kogoś kto wygrał ?
I czy jeżeli Pan nie zna takiej osoby to czy uprawione jest wyciąganie wniosku że nikt nie wygrywa?

Pozdrawiam,
Robert Wojkowski
Smolar Agencja Promocyjno - Reklamowa
93-569 Łódź, ul. Inżynierska 15


Uważam, że gdyby nie były to bramki, tylko co tydzien losowali sami spośród dokonanych zgłoszeń, to w wątku moje dzisiejsze wygrane zapewne wiecej byłoby wpisów. Z moich obserwacji wynika, że w bramkę trudniej trafić aniżeli być wylosowanym przez komputer. W góralkach na 30 wafelków NIC nie trafiłem, a kiedyś w loterii TIGERA wysłałem 26 paragonów i trafiłem w losowaniu karte mediamarkt, ale ja niestety do bramek szczescia nie mam... więc zwyczajnie nie krecą mnie tego typu loterie emotka W goralkach spróbowałem i po odniesionej porażce odpuszczam emotka w Kasztelana nawet nie zamierzam inwestować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6586781 Napisano: 03.04.2019 17:22:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

dysia napisał(a):

Rejestrujesz się tylko raz, a później wystarczy tylko 1 transakcja blikiem dziennie, aby wziąć udział w dziennym (w tym w którym płaciłaś blikiem) losowaniu.


Od momentu zarejestrowania bierze się udział w każdym dziennym losowaniu, dlatego najlepiej robić transakcje blikiem codziennie, bo jeśli Cię wylosują, to sprawdzają czy była transakcja blikiem, jeśli akurat tego dnia nie robiłaś/eś transakcji nagroda przepada! Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

magisterek

#6586739 Napisano: 03.04.2019 15:52:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
GRATULACJE Adrian! emotka Pięknie! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6585964 Napisano: 01.04.2019 19:05:22 w Lay's
atanerka napisał(a):

Do wygrania piłki(100), paczki chipsów Lays (100) oraz bilety na UEFA (10)...


Iście Mistrzowskie nagrody! Marzenie! Jedna a nawet dwie zalety! 1 zgloszenie na etap! Super! I druga dobra wiadomosc nie trzeba kupowac lay’s emotka  

Pilki i kartony mnie nie kreca! Glowna kusi, ale raczej prawdziwych fanow! Mnie te 5k by wystarczylo na Mistrzowskie Zakupy niwego TV do ktorego i tak musialbym troche dolozyc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6585140 Napisano: 29.03.2019 15:28:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

Pamiętam jak w konkursie Lay's były koszulki z podpisem Błaszczykowskiego (odręczny podpis wykonany markerem). Na forum buuuu beznadziejne, co to za koszulki co ich nawet nie można wyprać bo podpis się spierze.
Następny konkurs Lay's- koszulki z nadrukowanym podpisem Błaszczykowskiego (można prać). A na forum buuuu co to za koszulki, podpis nadrukowany, bez sensu.
Domek z Almette źle, bo może ja bym chciała gdzie indziej domek, z Kasztelana źle, mieszkanie z Prince Polo też źle, bo mogliby dać kasę do ręki itp. itd.


Bo My Polacy tak mamy, mentalność cebuli! Szkoda, że pod tymi warstwami nie kryje się zadowolenie tylko wieczne marudzenie! Gdyby tylko, te marudy nie grały, to konkurencja byłaby mniejsza i łatwiej byłoby wygrać emotka marzenie emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6584746 Napisano: 28.03.2019 14:22:18 w Paragony na trwające konkursy
Kupię PARAGON na kończący się niebawem konkurs FANTASIA w TOP MARKET

1 Paragon GARNIER Kaufland też kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6584359 Napisano: 27.03.2019 14:34:07 w Smolar
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

Nie wiem w jakiej bajce wy żyjecie, ale ŻADEN FUNDATOR NIE DA NAGRÓD agencji!!!! 

Stwierdzenie "pozostają do dyspozycji organizatora" - oznacza, że Fundator dostaje faktury na mniejsze ilości nagród. Żadna agencja NIE ma prawa zatrzymania niewydanych nagród, bo to by było świadome działanie na szkode klienta.

Wiec nie piszcie tych bajek, że pracownicy agencji przejmują nagrody. 


FUNDATOR NAGRÓD NIE DAJE! Ale robi przelew na pokaźną sumę! Suma ta pokrywa koszty zorganizowania konkursu, loterii, nagród i innych akcji promocyjnych. Jak do wygrania jest 10 samochodów to często Agnecje nie kupują od razu 10 samochodów tylko tyle ile będzie ich do wydania. A z tym ile czasem nagród i samochodów nie zostało przyznane to już inna bajka. Agencja nie musi kupić 10 samochodów, bo akurat po weryfikacji należy się tylko 3 laureatom. Reszta pieniążków procentuje na koncie agencji i często zostaje. A dla fundatora idzie tylko faktura za obsługę  i całą kampanię, która uwzględnia też owe loterie i konkursy. Agencja musi być do przodu emotka za darmo nikt nie pracuje hehehe

Nie wiem czemu taka dyskusja w poście SMOLARA, bo osobiście uważam, że to jedna z lepszych Agnecji, nie dlatego że raz na rok caś tam trafię, ale nie mam wrażenia, że jak już coś u nich się wygra, to potem wygrać trudno. Otóż można wygrać i to na ten sam numer, nie muszę kupować sryliony nowych starterów i za to Smolara lubię.

Jedną mieli tylko wpadkę z nagrodami - kiedy za konkurs piłkarski jedni dostali TV samsung 4 serii warty nie wiele więcej jak 1500zł a inni serii 7, warty ok 2800 wtedy. Ale cóż... każdemu się zdarza, wybaczam emotka

Czytając ciebie, to mam wrażenie, że ci prezesowie wielkich firm to jacyš ograniczeni... dają kase i nawet NIE sprawdzają za co???
Poważnie emotka   Uważasz, że płatność idzie z góry? By agencja procenty miała  emotka  

Za błędy płaci wykonawca a nie zleceniodawca. 


Wyobraź sobie, że to wszystko kwestia umów! A akcje promocyjne i kampanie nie planuje się z wyprzedzeniem tygodniowym tylko rocznym, a nawet kilkuletnim. Więc CI PREZESI albo PREZESOWIE wiedzę za co płacą! Wszystko wiadomo co danym roku będzie miało miejsce. Agencja raczej nie dostaje kasy PO! Przygotowany jest koncept, plan i cała reszta, podpisana umowa, idzie przelew i Agencja działa w temacie, by to co obiecała zrealizować.

Wyobraź sobie, że TAK! Bardzo często Agencji rosną procenty, stad czasem czekasz na upragnione 100zł z loterii 3 miesiące albo i dłużej. Zależy do kiedy mają w regulaminie czas na wydanie nagrody.

Zresztą w temacie koleżanka wcześniej potwierdziła jak to dokładnie wygląda, więc ja uważam tak, a Ty możesz uważać inaczej. Masz do tego prawo. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6584339 Napisano: 27.03.2019 13:55:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Maszyno losująca, bramko otwarta... bądź łaskawa i dla mnie! Wyświetl w wątku >>
0 0