Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6125866 Napisano: 06.12.2015 12:23:15 w PLAGIATY
yolka123 napisał(a):

magisterek napisał(a):

kalka napisał(a):

Z reguły również nie przeglądam galerii z konkursowymi pracami, ale po rewelacjach w tym topie skusiłam się. 
https://dajcosods...ark.com/list/7f0ba5/
 - jeszcze jeden Whiskasowy  plagiat

A drugą sprawą, która osobiście mnie razi  to konkursowe żebractwo i prace n.t. chorych dzieci, marznących mam i fundacji, które dzięki pieniądzom od kapsa wyślą dzieci na wymarzone ferie, jakoś mam wrażenie, że to chyba nie ten adresat (ale może się mylę) 


Już i to zgłaszam! Bezczelność ludzi nie zna granic. Można się zainspirować, przerobić, pozmieniać ale po co sie wysilać jak można bezczelnie skopiować i wkleić !!!

Mnie cała wena opuszcza i ręce mi opadają, gdy czytam o tych plagiatach. Człowiek się stara, wymyśla te hasła, siedzi nad nimi niekiedy wiele godzin, cyzeluje treść, a tu ...eh, szkoda gadać emotka
Mikołaj Kapsel niech się tym zajmie, w końcu na walizkach w kapslowych nagrodach mają jak byk "WSZYSTKO NA LEGALU".
Ja też jedno zgłosiłam, ale do Kapslowych Nagród właśnie - kopia z konkursu Marwituemotka


Reagują błyskawicznie, więc nic nas to nie kosztuje. Zasugerowałem, aby też informowali e-mailowo, że zgłoszenie usunęli - niech poznają zieloną rózgę Kapsla emotka - prosiłem też, aby wzięli pod rozwagę opublikowanie zwycięskich marzeń, bo przy tak bezczelnej kradzieży cudzych tekstów wszystko może się zdarzyć - zwłaszcza, że ktoś posłał prawie wszystkie z Whiskasa i ich celowo nie publikował i też się zdziwił... ale takich ktosiów jest na pewno więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6125855 Napisano: 06.12.2015 11:48:32 w PLAGIATY
kalka napisał(a):

Z reguły również nie przeglądam galerii z konkursowymi pracami, ale po rewelacjach w tym topie skusiłam się. 
https://dajcosods...ark.com/list/7f0ba5/
 - jeszcze jeden Whiskasowy  plagiat

A drugą sprawą, która osobiście mnie razi  to konkursowe żebractwo i prace n.t. chorych dzieci, marznących mam i fundacji, które dzięki pieniądzom od kapsa wyślą dzieci na wymarzone ferie, jakoś mam wrażenie, że to chyba nie ten adresat (ale może się mylę) 


Już i to zgłaszam! Bezczelność ludzi nie zna granic. Można się zainspirować, przerobić, pozmieniać ale po co sie wysilać jak można bezczelnie skopiować i wkleić !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6125784 Napisano: 05.12.2015 23:02:26 w PLAGIATY
joan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Dostałem inf od TYMBARKA, że marzenia z Whiskasa poczytają i z Prince Polo też! Sporo już usunęli... w tym to które zgłosiłem, bo jak sie okazuje nie wszyscy kliknęli publikację - ukradli i celowo nie opublikowali! Dobrze to rokuje ale musimy trzymać rękę na pulsie! Złodziejstwa nie toleruję!


Dobrze, ze trzymasz rękę na pulsie - mnie się nigdy nie chce czytać zgłoszeń innych osób i jeśli się da, unikam tego. Ale dopóki plagiatorzy kilka razy nie dostaną tak po d*, że się zesr* z wrażenia, nie będzie spokoju w konkursach emotka


Też nie czytam i nie przeglądam galerii, ale z czystej ciekawości po incydencie z Prince Polo byłem ciekaw czy się ktoś pokusi o Whiskasa i proszę emotka na 3 stronie znalazłem tekst ukradziony! I to jeszcze mój! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6125780 Napisano: 05.12.2015 22:57:50 w PLAGIATY
evita napisał(a):

magisterek napisał(a):

CZY WY TO WIDZICIE!!! KOLEJNY PLAGIAT! ZABRALI SIĘ ZA WHISKASA!!!
https://dajcosods...ark.com/list/37de07/
Marzenie nr 2!!!  http://20marzen.pl/zwyciezcy.aspx
Jeszcze mój tekst ukradli emotka

Pozdrawiam zięcia WOJTKA!

W istocie rzeczy to nie ma znaczenia, ale Twój zięć ma na imię Dariusz emotka Chyba. Reszty nie widzę niestety.

To teraz teściowa będzie miała ręce pełne roboty emotka Współczuję i powodzenia emotka


Dostałem inf od TYMBARKA, że marzenia z Whiskasa poczytają i z Prince Polo też! Sporo już usunęli... w tym to, które zgłosiłem, bo jak sie okazuje nie wszyscy kliknęli publikację - ukradli i celowo nie opublikowali! Dobrze to rokuje ale musimy trzymać rękę na pulsie! Złodziejstwa nie toleruję! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6125763 Napisano: 05.12.2015 22:40:08 w PLAGIATY
kalka napisał(a):

magnus napisał(a):

Wyszło na to, że trzeba pisać bełkotem jak ta dziołcho, na to chyba sie nikt nie rzuci emotka

Ja obstawiam ostatni tekst Zosi, tego chyba nikt nie będzie zrzynał   


No nie wierze, reakcja natychmiastowa emotka MAm nadzieje, że ZŁODZIEJA wykluczyli z konkursu emotka Przeglądam dalej... mam czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6125749 Napisano: 05.12.2015 22:20:21 w PLAGIATY
kalka napisał(a):

magisterek napisał(a):

CZY WY TO WIDZICIE!!! KOLEJNY PLAGIAT! ZABRALI SIĘ ZA WHISKASA!!!
https://dajcosods...ark.com/list/37de07/
Marzenie nr 2!!!  http://20marzen.pl/zwyciezcy.aspx
Jeszcze mój tekst ukradli emotka

Pozdrawiam zięcia WOJTKA!

emotka  To się Wojtek ucieszy emotka
To jakaś plaga plagiatów! Ciekawe ile plagiatów jest ukrytych    Pisze  do Tymbarka !


Też napisałem! Mam nadzieje, że nie spełnią jego życzenia! I się chłop zdziwi! Widać wszyscy idą na łatwiznę, bezczelne kopiuj wklej! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6125744 Napisano: 05.12.2015 22:10:48 w PLAGIATY
CZY WY TO WIDZICIE!!! KOLEJNY PLAGIAT! ZABRALI SIĘ ZA WHISKASA!!!
https://dajcosods...ark.com/list/37de07/
Marzenie nr 2!!!  http://20marzen.pl/zwyciezcy.aspx
Jeszcze mój tekst ukradli emotka

Pozdrawiam zięcia WOJTKA! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6125346 Napisano: 04.12.2015 21:06:00 w PLAGIATY
shell napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

https://web.faceb...osts/628854220590079 napisałam post. niech każdy wie co sie wyprawia. Jak nie usuną zgłoszenia to ludzie nie pozwolą wygrać tym zgłoszeniem

to jest jakis żart emotka


Lucyna splagiatowała - skopiowała tekst fajnie napisany ale od siebie dodała końcówkę - baaardzo poprawną językowo, aż się gryzie z całym wcześniejszym tekstem! Ostatnie zdanie hit! "to marzenie mego męża kiedyś znalazłam to u niego w notesie" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6124415 Napisano: 03.12.2015 18:02:16 w PLAGIATY
asante napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Teraz wszyscy będą ukrywać swoje zgłoszenia...... chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo.. to podchodzi pod "chytrą babę z Radomia" - obłowić się za darmo albo czyimś kosztem..... nieważne, że nie w zgodzie z własnym sumieniem...... dlatego można się zniechęcić do konkursów bo niestety na każdym kroku zakłamanie i przebiegłość... ciekawe co sobie myślała Pani Lucynka wysyłając "swoje" zgłoszenie.. pewnie, że wygraną ma w kieszeni.. a tu psikus, bo loża sprawiedliwych czuwa emotka

Ależ to jest w zgodzie z własnym sumieniem!  emotka
Sumienie sumieniowi nierówne emotka


Niepublikowanie w Galerii nic nie da bo jak wygra to opublikują zwycięskie emotka Spokojnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6124266 Napisano: 03.12.2015 14:11:10 w PLAGIATY
defed napisał(a):

luko922 napisał(a):

kalka napisał(a):

A to pewne, że jest to jedna i ta sama osoba w obu konkursach ?emotka

Nie wiadomo przecież, nikt nie napisał, że to pewne. emotka  
Ale głupio posyłać to samo i nie kliknąć sobie opcji, żeby tekst nie był widoczny... emotka

Podejrzewam raczej kradzież - złodzieje lubią chwalić się w sieci swoimi zdobyczami, przez co często wpadają  emotka


Ale nic nie da nie opublikowanie marzenia - bo jeśli wygra to i tak je opublikują emotka więc tym bardziej porażka jeśli wtedy stwierdzą ludzie, że to plagiat emotka i radość z nagrody może być krótka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6124230 Napisano: 03.12.2015 13:30:40 w PLAGIATY
lolka182 napisał(a):

anika1989 napisał(a):

magisterek napisał(a):

I mamy w konkursie Tymbarka pierwsze PLAGIATY! Pani Lucyna zainspirowała się nagrodzoną wypowiedzią z Prince Polo Pani Haliny W.
https://dajcosods...ark.com/list/14a0a9/
https://princepolo.pl/zwyciezcy

O jacie rzeczywiście! To już nawet nie inspiracja, a podmianka kilku słów emotka

zgłosił to już ktoś na fanpage Tymbarka?


mama Halina? za 30 tys już dawno mowinna spełnić córce marzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6124224 Napisano: 03.12.2015 13:23:54 w PLAGIATY
I mamy w konkursie Tymbarka pierwsze PLAGIATY! Pani Lucyna zainspirowała się nagrodzoną wypowiedzią z Prince Polo Pani Haliny W.
https://dajcosods...ark.com/list/14a0a9/
https://princepolo.pl/zwyciezcy Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6123088 Napisano: 01.12.2015 16:44:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewela83 napisał(a):

W promocji Kamisa w Biedronce (MIŚ) - jakim listem odsyłacie paragon? Zwykłym czy poleconym?


Żałuję, że wydałem 10zł na tego Kamisa bo ten Miś jest tragiczny! Na plakacie wyglądają ładnie ale gdy otworzyłem kopertę to ucieszyłem się, że nie skusiłem się na więcej bo nawet siostrzenicy się on nie podoba. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6120925 Napisano: 27.11.2015 15:46:45 w TESCO konkursy
Potwierdzam! Można sobie zmiksować butelki Żywiec Zdrój byle kwota się zgadzała! Jak nabijają zgrzewkę to wklepują na kasie ilość butelek a nie zgrzewka! Zresztą na plakatach promocyjnych są dowolnie dobrane produkty. Nikt ze zwykłych konsumentów przy zdrowych zmysłach nie otwiera w sklepie regulaminu, tylko czyta co jest napisane: A JEST NAPISANE KUP DOWOLNE WODY ŻYWIEC ZDRÓJ ZA MIN 20ZŁ... bla bla bla... Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6120804 Napisano: 27.11.2015 13:51:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w leniwcu imię MORRIS to nie jest przypadkiem plagiat! emotka https://www.youtu.../watch?v=GQFNnVrSzro Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6118562 Napisano: 24.11.2015 11:15:18 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem, że czas na odesłanie danych z "20 lat biedronki" jest do jutra? 

Dane SMS było 3 dni, a paragon 7dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6117909 Napisano: 23.11.2015 13:37:00 w Biedronka
Ashedalka napisał(a):

Czy z konkursu 20 lat Biedronki co były te karty przed płacone i samochody, odsyłamy sam paragon czy jakieś oświadczenie?


sam paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6117905 Napisano: 23.11.2015 13:31:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

slonko365 napisał(a):

tadziowa napisał(a):

Jedno trzeba przyznać - marzenie numer 17 nie spełni się nawet za 20 tysięcy... lat.
"Moim marzeniem jest aby ludzie żyli szczęśliwie a nie darli ze sobą koty..." emotka

Piękne podsumowanie całej tej dyskusji! emotka
A ja od siebie dodam tyle: kiedyś moja koleżanka z działu zorganizowała konkurs. Oczom nie wierzyła, jak za chwilę zaczęły się donosy i pretensje. A ona się musiała gęsto tłumaczyć przed prezesem, dlaczego zamiast poprawienia wizerunku marki jest jakiś smród i niezadowoleni konsumenci (nie wnikał, że to nie konsumenci, tylko zawistni "konkursowicze"). Dziewczyna więcej żadnego konkursu nie zrobiła, bo miała po dziurki w nosie.

Jeśli ktoś uważa, że został złamany regulamin, ok, niech pisze reklamację. Tylko weźcie pod uwagę, że po opublikowaniu wyników nikt nikomu nagrody nie zabierze (no chyba, że byłby to plagiat), bo nawet gdyby nagroda była przyznana niezgodnie z regulaminem, to organizator nie może powiedzieć "Oj, zapomniałem swojego własnego regulaminu, to jednak nie damy nagrody" - każdy nagrodzony by taką sprawę wygrał w sądzie.

taka jest prawda ale  naszych zawistnych konkursowiczów nic nie przekona bo są pewni ,że zabiorą nagrody i może im dadzą . Jeżeli tak wspaniałe mieli hasła może się pochwalą i je tutaj opublikują wtedy poznają ocenę konkursowiczów . Dlaczego nie startują do literackich nagród takie talenty na forum się marnują. Zaznaczam nie wygrałam w tym konkursie


Widzę, że od piątku nadal się tu ulewa... Leniem, Łaciatym, Leonem i Whiskasem... "Ulewaczom" którzy mieli 20 lepszy prac proponuje się nimi pochwalić. Gdzie te Wasze teksty? Opinia zawistnych forumowiczów na temat mojego tekstu mnie nie interesuje, bo od Was nie dostałbym nigdy ani 1 zł - chciwość, pazerność i zazdrość nie zna granic - a takich jak widać poznajemy po ich działalności: SPISKI, TEORIE, DOMNIEMANIA, JĘZYK ZAWIŚCI - jeszcze TYLKO BRZOZY brakuje - (ot taki mały zamach na laureatów). Jeśli komuś się nie spodobał mój "banalny, żałosny tekst" jak i cał reszta "debilnych tekstów"  to może spodoba się TEKST SAMEGO JULIANA TUWIMA! Który dedykuję tym, którym jeszcze widzę długo się będzie żółć ulewać... czy teraz czy przy okazji innych wyników. Krótko i na temat... -----> https://www.youtu.../watch?v=LQt4e_hSj5g


Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6117503 Napisano: 22.11.2015 20:04:56 w Biedronka
benasia napisał(a):

Ale niektórzy są zazdrośni - ja wygrałam kartę, nie samochód ale nie leję tu żółci, trzeba grać dalej może kiedyś się uda. Aut było tylko (a może aż 20) i wiadomo pretendentów było o  wiele, wiele, wiele więcej - ale jak syf będzie się tak robić po każdym konkursie to niestety już tak fajnych konkursów nie będą potem organizować...


Dokładnie! I następnym razem, zanim ktoś komuś zarzuci płytkość, denność i banał nagrodzonego tekstu niech się najpierw pochwali swoim! I tak w przypadku Whiskasa, Leonów, Łaciatego czy Leniwca! To kto z niesłusznie nienagrodzonych jako pierwszy pochwali się swoją radosną twórczością? Chętnych nie widzę! A skoro tak to niech się ugryzie w język i przełknie gorycz porażki!

Temat oceny wyników Whiskasa uważam za zamknięty! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6117472 Napisano: 22.11.2015 19:18:17 w Biedronka
jankowska napisał(a):

Wiecie co.Przeglądam Wasze wpisy i....ręce mi opadają.... Wiem,że większość z Was powie mi,że ja wygrałam Leona i bronię organizatora.... Ale myślę,że moje hasło nie było najgorsze i to,że wygrało jest potwierdzeniem,iż organizator czytał nasze hasła. Ja sama wysyłałam ze 6 zgłoszeń i każde hasło wysyłane było na inną osobę w rodzinie. Wszystko,odbyło sie zgodnie z regulaminem,bo wydałam ponad 120zl na Delme i Lipton które będę jadła i piła z rodziną przez najbliższe pół roku....Nr paragonów były podobne i gdybym wygrała dwa auta to nie miałabym żadnych wyrzutów sumienia,a z tego co czytam na forum to większość z Was gdyby wygrało dwa Leony to oddało by jednego.....nie wierze w to....Jeśli chodzi o organizatora,to myśle iż nie można mu póki co nic zarzucić.W smsie wszystko jasne opisane,co należy zrobić. Wyniki w terminie,wszystko zgodnie z regulaminem. Tez jestem zdania,iż gdyby nagrodził jakieś filmiki czy laurki to byłoby niepoważne..... Ja też grałam w Wedlu i Pedigree i miałam nadzieję,że zgarnę Juka lub 20 tys,ale sie nie udało wiec zacisnełam zęby i grałam dalej....Coca coli z Biedronki mam rownież zapas spory i nic nie wygrałam....zresztą gra się w rożne konkursy i często nie wygrywa się,lecz ja jestem zdania,iż należy się nie załamywać i próbować dalej. A takie dyskusje czy komentowanie wyników zniechęca do chwalenia się swoimi wygranymi....to,że pochwalilam się Leonem było wyrazem mojej radości, mimo(tu nie będę skromna) iż to nie moje pierwsze auto) więcej chyba nie będę się chwalić w obawie przed zbesztaniem mnie przez zacne grono.....


Tez sie juz nie pochwale... a jak ktoś chce kogos besztac i zarzucać mu denny tekst niech ma na tyle przyzwoitości i pochwali się wcześniej swoim - wtedy można dyskutować. Wygrałem w Whiskasie, Leon nie był mi dany - ale szczerze gratulowałem i będę gratulował a obłudnikom, ktorzy gratulowali i słali prywatne wiadomości a potem wylali wiadro pomyj - bo tak najlepiej ulżyć sobie w porażce polecam 3 razy się zastanowić i kupić maść na ból wiadomo czego! Wyświetl w wątku >>
0 0