Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6113912 Napisano: 18.11.2015 10:13:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
emotka GRATULACJE DLA WŁAŚCICIELI LEONÓW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6110688 Napisano: 12.11.2015 14:30:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bocin napisał(a):

Czy w Laysach można wygrać koszulki kilkakrotnie na te same dane?


Niestety 1 osoba tylko 1 nagroda. Pytałem i taką odpowiedź dostałem. Zresztą w regulaminie też to jest napisane. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6109566 Napisano: 09.11.2015 19:46:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Masza86 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

czy laureaci z Laysów nagrody 2 stopnia wypełniaja tylko formularz, czy trzeba wydrukowac ten załacznik 2 i wysłac , a czy odsyłaliscie tez promocyjne opakowanie lays-ów- pytam bo na tablecie nie otwiera mi sie regulamin emotka

 Nic nie odsyłałem tylko wypełniłem formularz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6109187 Napisano: 09.11.2015 12:44:28 w Czy informują/ informowali?
Intermarche MAGIA KINA? Wiadomo coś czy informowali, informują...? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6108475 Napisano: 07.11.2015 09:26:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jak się już raz w Lay's wygrało koszulkę - nie ma się już szans na bilet? Ponieważ w regulaminie napisali - że 1 osoba można wygrać tylko jedną nagrodę! Nie napisali, że danego stopnia więc pytam emotka może ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6107252 Napisano: 05.11.2015 15:42:55 w Informują
Ferrero - jesień pełna blasku dzwoni - nagroda dzienna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6105895 Napisano: 03.11.2015 16:27:58 w Informują
SMOLAR SMS - SAISON NA WYGRYWANIE - ŻYWIEC - NAGRODA DZIENNA! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6105210 Napisano: 02.11.2015 17:48:20 w Biedronka
Whiskas marzenia - e-mail dostałem o 16:56 a Telefon o 17:00 - obudziła mnie miła Pani i do teraz chyba snię Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6104058 Napisano: 30.10.2015 17:19:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Łaciate życzenia na miare 20.000 zł!

Od 20 lat nikt już pytania nie zadaje, kto najlepsze mleko daje. Bo
wiadomo każdemu, że żadne nie dorówna łaciatemu. Nic nie zastąpi nam
Twoich łat, więc żyj nam 100 lat.

Gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6103317 Napisano: 29.10.2015 20:25:09 w Biedronka
maria1980 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

giulietta napisał(a):

lolka182 napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

Plusem jest to że w "20marzeń"  zwycięskie odpowiedzi będą ogólnodostępne ,bynajmniej obędzie się bez przekrętów. emotka

ale jakie pewnie  będzie komentowanie, obrażanie zwycięzców, rozkładanie haseł na czynniki pierwsze - jak to mówią coś za coś

za oryginalne hasła będą tylko gratulacje emotka plagiat niestety jest przestępstwem.... 


dokładnie. i bardzo dobrze, że będą publikować - według mnie wszędzie i zawsze powinni to robić.

a komentowanie wygranych haseł nie jest niczym złym. skoro ktoś puszcza w obieg swą twórczość, to musi liczyć się z krytyką, zarówno pozytywną, jak i negatywną.
sama kiedyś wygrałam 100 PLN hasłem, które wysłałam z myślą, że odpuszczam i robię sobie jaja - później to nagrodzili i pamiętam, że na forum ludzie byli tym wynikiem zażenowani. i jakoś wcale mi to nie przeszkadzało, gdyż każdy ma prawo krytykować rzeczy żenujące albo - nie daj boże - plagiaty. emotka

emotka Pod warunkiem ,że krytyka jest obiektywna - a nie jest wylewaniem  żali zazdrosnych,zawistnych konkursowiczów - a takiej tu coraz mniej ...emotka


my Polacy... niestety nie potrafimy cieszyć się szczęściem innych dlatego ciągle jesteśmy nieszczęśliwi. Gdybym wygrał marzeniem - możecie go rozbierać na części pierwsze, analizować i mnie w ... szczęście pocałować emotka Trzymam za 20 szczęśliwych marzycieli kciuki!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6102145 Napisano: 28.10.2015 09:31:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

Czy z Łaciatego przychodzą maile po wysłaniu zgłoszenia, czy tylko informacja na stronie ? 


e-mail z potwierdzeniem i treścią posłanych zyczeń - jeśli zaznaczyłaś że wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6100229 Napisano: 23.10.2015 23:14:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

magisterek napisał(a):

normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

HOLLY napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

To chyba te "życzenia" wygrały:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!

"Ja...... biorę ciebie..... za żonę i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci...." jak ktoś wysyła coś nie swojego to też raczej nie powinien liczyć na wygraną, aha i nie zazdroszczę, a piszę temu, bo nie jestem z tych, którzy udają, że mają klapki na oczach, a stawka jest duża...   

To jest plagiat tekstu z Bryzy i plagiat plagiatu z Absolwenta.
Graf nagrodził w 2009 r hasło w Bryzie: . "Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
To hasło zostało splagiatowane przy okazji konkursu w ABSOLWENICIE w 2009 r:
"ABSOLWENT. Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci Absolwencie"
Mam print screeny.


Nie popadajmy w paranoję! Ludzie inspirują się przysięgami, inwokacjami, wierszami Tuwima... masę tekstów było o tym jakie "między produktami słyszy się rozmowy w dzień targowy".
Ja sam nie raz w konkursach konsumenckich wykorzystałem motyw przysięgi i zwrotu "miłość, wierność konsumencką" i nie czuje się, żebym coś lub kogoś splagiatował. Jeśli tekst nie jest identyczny - skopiowany słowo w słowo, przecinek w przecinek to nie jest dla mnie plagiatem! Więc dajmy komuś nacieszyć się wygraną... miał chłopak dzień, pomyślał, skorzystał z pomysłu, wysłał wygrał i ja mu GRATULUJĘ!

tylko winni się tłumaczą... emotka emotka  poczytaj w necie o plagiacie nawet zwykłe komentarze bez przepisówemotka  nie wiem ile było zgłoszeń, ale np. 4.000 osób z oryginalnymi hasłami ma przez swoje "dbalstwo" (o niedbalstwie znajdziesz przy plagiacie) się smucić? 


Też inne życzenia bym osobiście nagrodził, bo były "świeże" a nie "odgrzane" ale to już tylko pretensje do komisji konkursowej łaciatego - im się spodobało, nagrodzili, a że motyw znany to już inna bajka. A jeśli TE życzenia nie są ukradzione w całości, to nie dopatrujmy się kradzieży w pojedynczych słowach i zwrotach... mówią, że nadgorliwość gorsza niż faszyzm.

Od jakiegoś czasu obserwuje na forum, jak TEKSTY a nawet PRACE PLASTYCZNE ludzie rozkładają na czynniki pierwsze. Ktoś pisał, że przez to, że ktoś dopatrzył się PLAGIATU w rysunku z konkursu UNICEF - tablet został odebrany. Żal, żal, żal...

INSPIRACJA to natchnienie i zapał twórczy, więc warto się czasem czymś/kimś zainspirować by stworzyć coś nowego, a może nawet lepszego.

PS. TEŻ NIE ZNOSZĘ KRADZIEŻY - JAK KTOŚ OPCJĄ KOPIUJ / WKLEJ przywłaszcza sobie cudze teksty i wygrywa! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6100211 Napisano: 23.10.2015 22:47:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

HOLLY napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

To chyba te "życzenia" wygrały:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!

"Ja...... biorę ciebie..... za żonę i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci...." jak ktoś wysyła coś nie swojego to też raczej nie powinien liczyć na wygraną, aha i nie zazdroszczę, a piszę temu, bo nie jestem z tych, którzy udają, że mają klapki na oczach, a stawka jest duża...   

To jest plagiat tekstu z Bryzy i plagiat plagiatu z Absolwenta.
Graf nagrodził w 2009 r hasło w Bryzie: . "Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
To hasło zostało splagiatowane przy okazji konkursu w ABSOLWENICIE w 2009 r:
"ABSOLWENT. Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci Absolwencie"
Mam print screeny.


Nie popadajmy w paranoję! Ludzie inspirują się przysięgami, inwokacjami, wierszami Tuwima... masę tekstów było o tym jakie "między produktami słyszy się rozmowy w dzień targowy".
Ja sam nie raz w konkursach konsumenckich wykorzystałem motyw przysięgi i zwrotu "miłość, wierność konsumencką" i nie czuje się, żebym coś lub kogoś splagiatował. Jeśli tekst nie jest identyczny - skopiowany słowo w słowo, przecinek w przecinek to nie jest dla mnie plagiatem! Więc dajmy komuś nacieszyć się wygraną... miał chłopak dzień, pomyślał, skorzystał z pomysłu, wysłał wygrał i ja mu GRATULUJĘ! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6100073 Napisano: 23.10.2015 19:31:49 w Biedronka
aga17 napisał(a):

Czy  z  Luksusu wszyscy już otrzymali smsy?

TAK! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6100071 Napisano: 23.10.2015 19:31:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tadziowa napisał(a):

Przez przypadek, przy poprawianiu hasła na łaciate, odznaczyła mi się zgoda na przesyłanie wiadomości drogą elektroniczną. Potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia nie dostałam, mam rozumieć, że na maila o wygranej też nie mam co liczyć a o nagrodzie dowiem się z listy, tak? 


Miałem taka samą sytuację jednak o wygranym kubeczku z I etapu dostałem e-maila Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6099913 Napisano: 23.10.2015 16:28:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
HOLLY napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

To chyba te "życzenia" wygrały:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!


FAJNE! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6099906 Napisano: 23.10.2015 16:21:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6099612 Napisano: 23.10.2015 11:16:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

monia24 napisał(a):

xxmarzaxx napisał(a):

trampek. napisał(a):

Juz doczytalam, ze 7 dni a jeszcze mam pytanie bo tam piszę, że trzeba skan paragonu na luksus a moge zrobic zdjecie czy nie przejdzie?? robił ktoś tak, bo nie chce strac nagrody. I slecie przez strone tak i na @ przychodzi potwierdzenie?

no właśnie z tym potwierdzeniem jest problem ;-/ od wczoraj nie dotarło

Trzeba wysłać jeszcze raz, jak nie dotarło emotka  Teraz dociera i jest ok, w mailu trzeba kliknąć w link.

Można w końcu wysłać zdjęcie zamiast skanu?

Posłałem zdjęcie paragonu i jest ok! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6099275 Napisano: 22.10.2015 18:19:43 w Biedronka
serene napisał(a):

bridget napisał(a):

i moc nadal mnei opusciła 4 dni z rzedu nic.. na 2 osoby.... dziwne:(

U mnie identyczna sytuacja. 

i u mnie niemoc ... od 4 dni MOCne 0 na 1 zgloszenie dziennie! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6098494 Napisano: 21.10.2015 19:22:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie odnośnie konczącego się konkursu urodzinowego w ITM - czy można w smsie używać polskich znaków? Wyświetl w wątku >>
0 0