Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6098386 Napisano: 21.10.2015 17:20:49 w Paragony
KUPIĘ PARAGON NA KOŃCZĄCY SIĘ KONKURS 18 URODZINY ITM - PROSZĘ O OFERTY NA PRIV emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6097932 Napisano: 21.10.2015 11:32:43 w Biedronka
dysia napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Luksus Biedronka
W skład zestawu wchodzą:
1 szampon Essence Ultime 250 ml,
1 odżywka Essence Ultime250 ml,
1 spray Essence Ultime 100 ml,
2 pasty do zębów Vademecum 75 ml,
1 lakier do włosów Syoss 300 ml
1 pianka do włosów Syoss 250 ml,
1 odżywka Gliss Kur 200 ml,
1 szampon Gliss Kur 400 ml,
2 żele pod prysznic Fa 400 ml,
2 szampony dla dzieci Schauma 250ml,
1 szampon Schauma 250 ml,
1 spray Schauma 200 ml. 

Rozumiem, że będzie 15 produktów szkoda w gazetce widziałam fotke i było 20 produktów


I wartość tego to 200zł?? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6096515 Napisano: 19.10.2015 19:06:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Jeśli to ktoś z forum, to bardzo dziękuję ,,życzliwej osobie,, za zgłoszenie nagrodzonej pracy w konkursie bambino Biedronka jako skopiowanej choć to bzdura. Pierwsza wygrana w konkursie szkolnym Biedronki po latach wysyłania prac na konkursy Kiory a tu taka ,,niespodzianka,, emotka


Jeśli to jest prawda co piszesz, to powiem tak, że ręce mi opadają! Dla konkursowiczów rozkładających wyniki na części pierwsze i szukających plagiatów nawet w pojedynczych słowach, tudzież elementach danej pracy plastycznej kieruje te oto słowa: NADGORLIWOŚĆ GORSZA NIŻ FASZYZM dajcie spokój i czerpcie inspiracje z otaczającego nas świata bo on naprawdę jest piękny! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6096291 Napisano: 19.10.2015 13:07:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
turli napisał(a):

nataszka napisał(a):

Szukam ile jest warta nagroda z ferrero z wypożyczonym autem -w regulaminie prawie 60.000 tys. bo podatek 6 tys.Co tyle jest warte?

Też się zastanawiałam.  Bo jak na weekend w hotelu plus jazda wypożyczonym autem to trochę dużo. 


Doba w pokoju prezydenckim - bo może o ten luxury apartament chodzi kosztuje ok 16 tys emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6096287 Napisano: 19.10.2015 13:04:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
xBox 360 z Wedel Biedronka emotka --- szybciej to śniegu bym się spodziewał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6094617 Napisano: 15.10.2015 19:04:50 w Biedronka
anula81 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

lusienka napisał(a):

xxmarzaxx napisał(a):

magisterek napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

niiika napisał(a):

czy były juz wyniki unicef z biedronki ??

Mają czas do 16.10. Nikt się nie chwalił wygraną.


Jeszcze nie informowali, aczkolwiek ja nie czekam nawet bo praca małej zginęła na poczcie i nie dotarła przez miesiąc do organizatora ani do mnie nie wróciła. Kazali mi reklamować przesyłkę tylko co mi z reklamacji emotka

składasz reklamacje i piszesz ze przesyłka zaginęła i zaznaczasz zwrot pieniędzy na konto, piszesz ze przesyłka była warta 100zł i masz zwrot za zaginiecie 100zł na konto. max do 110zł lub 120zł poczta oddaje za zaginiecie listu. zawsze cos

Nooo....dołożysz i będzie na tabletemotka

Art. 58. 1. Z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania powszechnej usługi pocztowej przysługuje odszkodowanie:

1) za utratę przesyłki poleconej - w wysokości żądanej przez nadawcę, nie wyższej jednak niż pięćdziesięciokrotność opłaty pobranej przez
operatora publicznego za traktowanie przesyłki jako przesyłki poleconej;

a więc przy przesyłce poleconej możesz dochodzić odszkodowania nawet do 275 zł, powodzenia

dokłądnie, nie odpuszczaj składaj reklamacje, ja ostatnio dostałam 190zł rzecz w liście była warta  mniej dużo mniej


Dzięki chyba faktycznie kupie ten tablet jak dobrze pójdzie bo okazuje się, że 2 przesyłki zaginęły... znalazłem drugie potwierdzenie i też TRÓJKĄT BERMUDZKI - przesyłka widmo! Na poczcie potwierdzili, że na 99% zaginęła, bo by już dawno wróciła do mnie.

5,50 x 50 = 275 razy 2 emotka i Tablet z UNICEFU dziecko MA! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6094615 Napisano: 15.10.2015 19:01:01 w Paragony
KUPIĘ PARAGON NA TRWAJĄCY KONKURS Z WHISKASA w BIEDRONCE - nawet 2 - OFERTY NA PRIV Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6094614 Napisano: 15.10.2015 19:00:22 w Kupię...
KUPIĘ PARAGON NA TRWAJĄCY KONKURS Z WHISKASA - NAJLEPIEJ DWA emotka OFERTY NA PRIV Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6094550 Napisano: 15.10.2015 17:26:28 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

niiika napisał(a):

czy były juz wyniki unicef z biedronki ??

Mają czas do 16.10. Nikt się nie chwalił wygraną.


Jeszcze nie informowali, aczkolwiek ja nie czekam nawet bo praca małej zginęła na poczcie i nie dotarła przez miesiąc do organizatora ani do mnie nie wróciła. Kazali mi reklamować przesyłkę tylko co mi z reklamacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6094311 Napisano: 15.10.2015 12:14:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

targicola napisał(a):

elmo napisał(a):

targicola napisał(a):

czy macie jakis problem z wysyłaniem przez stronkę życzeń w łaciatym?moje zyczenia maja poniżej 184 znaków(plus 16 cyfrowo-literowy kod) a i tak nie chce mi ich wysłać informując,że życzenia nie mogą przekraczać 184 znaków i do tego automatycznie odhacza mi jeden z kwadratów ze zgodami(o wysyłce materiałów marketingowych przez agencję na mojego @).o co kaman?
ps.usunąłem nawet polskie litery i nic to nie daje 

W treści życzeń wpisujesz kod? Przecież jest na niego rubryka wyżej. 

nie,no mam włosy koloru ciemnego....... emotka

emotka  Ja też, a tak Cię zrozumiałam  emotka
Ja nie mam problemu. Wysyłam z polskimi znakami. Ale wczoraj miałam chyba 182 znaki i chociaż tyle właśnie pokazywał ich licznik, to i tak nie chciało puścić i musiałam obniżyć do mniej niż 180   emotka


WSZYSTKO PRZEJDZIE TYLKO JEŚLI MACIE  POUSUWAJCIE DWUKROPKI I CUDZYSŁOWA - WTEDY PRZEJDZIE WSZYSTKO. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6093536 Napisano: 14.10.2015 11:40:19 w Biedronka
monkakk napisał(a):

magisterek napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy dostajecie na  @ potwierdzenie swojego zgłoszenia w konkursie 20marzen.pl

Informacja o przyjęciu zgłoszenia pojawia się tylko na stronie! Ne e-mail nie przychodzi nic. Zresztą w regulaminie jest informacja emotka

Dzięki za info emotka  czułabym się bezpieczniej jakbym dostała cokolwiek na @  :) 


Ja zawsze po przesłaniu odpowiedzi, mam dylemat czy aby na pewno nic nie pomyliłem i wszystkie numery w formularzu dobrze posłąłem - a potwierdzenie by takie obawy wyeliminowało. Łaciete za to śle potwierdzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6093534 Napisano: 14.10.2015 11:36:23 w Biedronka
monkakk napisał(a):

Czy dostajecie na  @ potwierdzenie swojego zgłoszenia w konkursie 20marzen.pl

Informacja o przyjęciu zgłoszenia pojawia się tylko na stronie! Ne e-mail nie przychodzi nic. Zresztą w regulaminie jest informacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6090214 Napisano: 08.10.2015 16:15:49 w Biedronka
Czy dostlaiscie emaile z MOCY NAGRÓD o wygranej z dnia 6-10-2015? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6089987 Napisano: 08.10.2015 11:58:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co z Łaciatym? Dostajecie zwrotki lub potwierdzenie na emaila? Dzisiaj z lodówki wyciągam mleko, chce wyciąć kod a kod został na palcach - starł się jak flamaster - wiec uważajcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6089903 Napisano: 08.10.2015 10:21:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mksmichal napisał(a):

Wczoraj próbowałem zapłacić kartą hochland (konkurs Chata Polska), przypomniało mi się, że ją mam emotka . Pamięta ktoś może jak ją aktywować? Próbowałem zmienić PIN w bankomacie ale cały czas odrzuca...


NAJPIERW KARTE W BANKOMACIE KATYWUJESZ WPISUJĄC PIN 2424 A POTEM DOPIERO WCHODZISZ W OPCJE ZMIANA PINU I NADAJESZ JEJ SWOJ WLASNY PIN! - NAPISANE JEST TO KROK PO KROKU Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6088769 Napisano: 06.10.2015 16:56:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

Wysyłał ktoś smsem życzenia Łaciatemu? Nie dostałam żadnej zwrotki. 


Na email też nie dostałem potwierdzenia, pomimo komunikatu, że potwierdzenie zostało wysłane emotka Ktoś dostał potwierdzenie na e-mail? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6087900 Napisano: 05.10.2015 17:18:32 w Biedronka
Jest konsola XBox 1 a myślałem, że będą 2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6087746 Napisano: 05.10.2015 16:08:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
GRATULACJE! TEŻ BYM Z RADOŚCI POBIEGAŁ NA GOLASA PO ŁĄCE... Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6087506 Napisano: 05.10.2015 13:44:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksiak napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Czy miał ktoś problem z posłaniem życzeń z mleka Łaciate? Wszystko uzupełniłam gdy dotarłam do życzeń to musiałam nawet skrócić zaplanowaną wersję bo zwyczajnie dalej nie mogłam pisać a na koniec wyskakuje mi info, że moje życzenia są za długie! A tak naprawdę to są nawet krótsze... Zmieniałam również przeglądarkę i nic emotka Ktoś miał podobny problem?

Ja wysłałam na 108 znaków i ładnie poszło zgłoszenie, potw. na mejla przychodzi.

Zgłoszenie poszło, ale potwierdzenia na emailu brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6086852 Napisano: 04.10.2015 17:30:20 w Biedronka
luko922 napisał(a):

monikar napisał(a):

magisterek napisał(a):

No dobra... skoro emocje już opadły to co WAM SPRAWIAŁO w tym BIEDRONKOWYM konkursie  DZIECIĘCĄ RADOŚĆ emotka ?? Bo chyba nie wyniki, z których nic nie wynika... nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać... czy ja to ja, czy inny ja emotka


Pytanie brzmi czy Albedo było w ogóle w stanie w tak krótkim czasie przeczytać taką ilość zgłoszeń no i co z....grającymi laurkamiemotka

Ja tam nie wierzę, żeby czytali tyle zgłoszeń

No szkoda, że nie pokuszą się o opublikowanie tej twórczej radości! Bardzo szkoda! Bo mogłoby być jeszcze ciekawiej emotka Ludzie by zgłaszali plagiaty i nagrody plagiatorom by odbierano, a te bez kombinowania przechodziłyby na ich rzecz skoro rezerw brak! Nie pomyśleli emotka
Albedo nigdy mnie nie nagrodziło... więc jęśli moje inicjały okażą się nie moje to będę szerokim łukiem omijał organizowane przez nich konkursy i wydane 120zł pójdzie w mase... a upragniony kaloryfer znów będzie zapowietrzony! Wyświetl w wątku >>
0 0