Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6681425 Napisano: 10.02.2020 12:59:55 w Czy informują/ informowali?
chochliczka napisał(a):

Czy milka Tesco informowala?


Konkurs jeszcze trwa do 2 marca! Więc jeszcze nie informowała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6681288 Napisano: 09.02.2020 23:09:21 w Paragony na trwające konkursy
edzia21 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Paragon Auchan PERSIL małopolska/Podkarpacie chętnie kupię! Sprzedaje ktoś?

A co to za różnica skąd paragon, skoro nagrody będą dystrybuować wedle adresu zamieszkania? emotka

 To kupie obojetnie skad? Sprzedaje ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6681166 Napisano: 09.02.2020 13:14:06 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Auchan PERSIL małopolska/Podkarpacie chętnie kupię! Sprzedaje ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6680988 Napisano: 08.02.2020 11:01:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

kermit napisał(a):

xpac napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy na konkurs persil Auchan mozna kupic 1 produkt za 23 zl? Stresuje mnie slowo "produkty" na plakacie.

No stress Bejbe emotka
"Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest dokonanie zakupów produktów marki Persil, w sieci hipermarketów Auchan, których lista stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu, za kwotę nie mniejszą niż 20,00 złotych brutto, dalej „Produkt Promocyjny”

Tylko że załącznik nr 1 to "Lista Auchan biorących udział w konkursie" trochę mają bajzel w regulaminie emotka


"w sieci hipermarketów Auchan, których lista stanowi załącznik do regulaminu" czyli wiadomix, że w załączniku są sklepy.
Pytanie dotyczyło tego, że w regulaminie jest użyte sformułowanie "produktów" i w związku z tym dylematu czy można kupić jeden produkt czy min. 2 skoro użyto liczby mnogiej.

Dziękuję kermitku emotka  o to mi chodzi emotka


Jakby co to kupiłem kapsułki Persila, a nie kapsułkę emotka  - w jednym opakowaniu jest kilka produktów. No stres! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6680344 Napisano: 06.02.2020 10:55:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja uważam, że jak się wygra to się wskaże Auchana, w którym odbierze się nagrodę! Dla konkursowego wyjadacza może być i tak, że z 5 pralek wyślą do wskazanego przez laureata Auchana i będzie kolejno rodzina, ciotki i pociotki odbierać! Nic tylko wygrać i odbierać emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6680318 Napisano: 06.02.2020 10:34:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Persil w promocji 23,89 Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6680123 Napisano: 05.02.2020 15:16:04 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon "Odkryj moc wygrywania z Persil" Auchan - zainteresowanych sprzedażą w rozsądnej cenie proszę o kontakt. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6679142 Napisano: 01.02.2020 18:15:57 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kapsle Captain Jack! Gdyby ktoś miał ich nadmiar prosze o priv. Szkoda mi już wylewać do zlewu te piwka, ale czego się nie robi dla kapsla Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6677020 Napisano: 24.01.2020 21:11:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Ciekawe czy da się polecieć na Karaiby za zdjęcie..  emotka


Ciekawe czy da się polecieć na Karaiby za tekst... hmmm Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6676496 Napisano: 23.01.2020 13:14:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

czy jak się wygra worek w Pringles to elimunuje ten paragon z gry o wyjazd do RIO?


Niestety TAK emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6676460 Napisano: 23.01.2020 12:32:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Captain Jack informuje za etap, który zakończył się w niedzielę? Wygrał ktoś piwka tekstem? Bo nie wiem czy jest sens się produkować i wysilać na te 500 znaków. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6676017 Napisano: 22.01.2020 10:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

T mobile konkurs. Mają wg. regulaminu 60 dni na rozstrzygnięcie. Czy rok temu tez był podobny? I ktoś orientuje się po jakim czasie były wyniki? 


Do 3 marca mają czas, obstawiam, że ok 10 lutego będą dzwonić, a do marca ukaże się lista. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6675060 Napisano: 19.01.2020 13:21:49 w Avanti
apoccalipsa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

rufus napisał(a):

pikawka napisał(a):

rufus napisał(a):

A jak tam u was w star? Ja pomału trace wene. Czekam na jakieś olśnienie.  emotka

Rok temu jednym zgłoszeniem mi się udało. W tym też jedno puściłam póki co.  emotka  Bez efektu  emotka

A informowali poki co chyba za pierwsze 2 czy 3 dni.

wyświetlają się u Ciebie wyniki? mógłbyś zerknąć jak to wygląda?

u mnie też się nie wyświetlają Sprawdzałam na 3 przeglądarkach Z jakiej  korzystasz? 

firefox (może masz coś poblokowane?)

sprawdzałam na firefoxie i nie mam Blokad też żadnych bo rzadko z niego korzystam ( najwolniejsza moja przeglądarka ) 


U mnie też nie widać wynikó, tylko, że WKRÓTCE PIERWSI ZWYCIĘZCY emotka
Czyżby AVANTI aż tak mnie zbanowało hahaha emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6674034 Napisano: 15.01.2020 21:34:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

harnas napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

harnas napisał(a):

nie wprowadzaj w błąd, przedzwoniłem na stację z pytaniem czy coś się zmieniło i czy była dostawa, kierowniczka odpowiedziała mi, że dostali jedynie 10 pudełek, a drugie tyle osób odesłali z kwitkiem, więc kod wcale nie równa się temu, że dostaniesz bombonierkę, co stacja to obyczaj

Ty nie wprowadzaj w błąd.Jeżeli masz voucher to jest dla ciebie bombonierka a jak mówią, że jej nie ma to trzeba do RMF zgłosić i oni to sprawdzą. Stacja znika gdy rozdadzą ilość bombonierek przypadających na stację. Jeżeli na danej stacji przyznali już 10 bombonierek to wtedy stacja znika ale jak widać, może się coś zmienić bo w Toruniu znikły wszystkie a dzisiaj znowu się pojawiły.

nie wiem po co takie pierdoły piszesz ... RMF odpisuje, że to sprawdzi i na tym się kończy, dosyłają bombonierki, ale nie masz pewności, że się załapiesz na szczęśliwą pulę, generalnie akcja  ich przerosła

Pierdoły to ty piszesz. Do wygrania jest 30 tysięcy bombonierek  i tyle jest tez kodów.Ani mniej ani więcej. Nie dają więcej kodów niż jest bombonierek.Skoro napisali CI ze to sprawdzą to sprawdzą w godzinę tego nie ogarną. 


Na stacje jest tylko kilka tysięcy bombonierek! Z tej puli 30 000! RMF w sumie rozda tyle ich, a rozdaje nie tylko na stacjach! Na stronie jest tylko mały procent, dla tych którzy nie będą w większych miastach podczas prowadzonych eventów promocyjnych. Stacje dostały po kartonie czekoladek i tyle wydadzą, jeśli po 7 lutym nie zgłosi się nikt z voucherem to dopiero wtedy pracownicy mogą sobie je zjeść heheh.  Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6673117 Napisano: 13.01.2020 12:55:20 w Czy informują/ informowali?
jofe8484 napisał(a):

Czy informowali z Wielkiej Loterii Kaufland za grudzień?

TAK Wyświetl w wątku >>
1 jofe8484 0

magisterek

#6672894 Napisano: 12.01.2020 19:59:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

do osób, które biorą udział w konkursie T-Mobile Kierunek na Nagrody. Czy tutaj Waszym zdaniem jest dowolność co moze znaleźć się w tej paczce, np radość i szczęście, czy bardziej stawiacie na pisanie o sprzętach elektronicznych/:)

 Temat rzeka, a Brainstorm tylko wie co chce!  Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6672879 Napisano: 12.01.2020 18:53:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ubolewam nad śmieciami od Avanti z Cheetosow i od Nav z Actimela. Tyle kasy na tandetną chinszczyzne bo czymże jest jeden iPhone, ktory premiere mial 2 lata temu od konkursów w których kiedyś było po 20 konsol tygodniowo!!!! A ludzie na skarpetki i reczniki się rzucają. Na wyprzedażach można tanio kupić Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6671834 Napisano: 09.01.2020 14:01:54 w Avanti
madzia1-s napisał(a):

cleo25 napisał(a):

rufus napisał(a):

mrmax napisał(a):

rufus napisał(a):

Konkurs ala Muzeum Cheetos, tylko bardziej rozszerzony a nagrody poza Iphonem to szajs.  emotka

masz jakiś regulamin?

https://konkurscheetos.pl/

Znowu te badziewne bluzy i koszulki. Ostatnie wylądowały w pojemniku na odzież.

PORAŻKA!


Do Avanti chyba kontener z Chin przypłynął i będą przez rok ludziom wciskać tandetne słuchawki, które nawet nie działają jak powinny. O ubraniach, które powinny być gratisem do tych "zdrowych" chrupek już nawet nie wspomnę. Konkurs zapowiadał się fajnie, a wyszło jak zawsze... Układać kształty dla bluzy czy koszulki to jest śmieszne! Gdyby jeszcze nie uzupełniało się 10 rubryk z danymi, jak do kredytu bankowego co najmniej, to może bym jeszcze moje dwa kody, które już mam wykorzystał, ale tego nie zrobię, bo iPhone i tak jest poza zasięgiem moich danych osobowych emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

magisterek

#6671295 Napisano: 07.01.2020 21:33:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w sucharowym etapie Captain Jacka stawialiscie na tekst, foto czy video? Bo z tekstem to ja chyba mam marne szanse. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6671051 Napisano: 07.01.2020 10:49:31 w Avanti
apoccalipsa napisał(a):

rufus napisał(a):

Ciekawe czy nagrody tygodniowe 10k, będą wybieranie z tych który wygrały nagrodę dzienną 1.000?

Ciekawe czy znów wygrają tylko osoby, które nigdy nie brały udziału w konkursach Avanti, czyli czy skreślili konkursowiczów już przy tworzeniu regulaminu emotka  


Biorąc pod uwagę jakie dane przy zgloszeniu będzie się podawało to będzie kolejny konkurs nie na najlepsze dokończenie hasła tylko na nowe orygianlne dane osobowe emotka Wyświetl w wątku >>