Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika justekch

justekch

#6167422 Napisano: 01.03.2016 22:23:36 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie opinia o Wejherowie tutaj na forum. Nie wiedziałam, że moje miasto jest tu sławne;) Zainteresowałam się komentarzem jednej z forumowiczek do mojego pierwszego posta i wpisałam "Wejherowo" w forumową wyszukiwarkę- 7 stron! Nieźle:D Krążą pogłoski, że istnieje u nas mafia konkursowa. To prawda. Włamują się nocami do domów i kradną paragony, a całe miasto drży ze strachu emotka
Chciałam tylko nadmienić, że to nie o mnie chodzi bo ja w loteriach raczej nie biorę udziału oraz przestrzegam 5 przykazań prawdziwego konkursowicza:
1. Jest jeden regulamin
2. Jury za przestrzeganie regulaminu nagradza a za nieprzestrzeganie karze (chociaż bywa na odwrót ale wtedy karzą inni konkursowicze;)
3. Nie wysyłaj świecących laurek i linków z filmami na daremno
4. Nie wykorzystuj dzieci do filmów i zdjęć ani żadnej rzeczy, która ich jest
5. Nie kradnij i nie plagiatuj nawet samego siebie
Spoko jak powtarzają się te same miasta na listach zwycięzców, gratulacje dla nich. Trochę przykro, że niektórzy wtedy plują jadem. Oczywiście jeśli przestrzegają zasad. Jeśli nie, to kij im w oko! emotka

Sorry, ale zaczęło mi się tu podobać i chciałam zostać na dłużej ale widzę, że najpierw muszę oczyścić swoje imię;)No!
Dziękuję za uwagę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justekch

#6166683 Napisano: 29.02.2016 19:21:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon na 700zł na biżuterię YES z konkursu Durexa emotka kurier Wyświetl w wątku >>
0 0

justekch

#6165914 Napisano: 27.02.2016 01:33:01 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
norweska20 napisał(a):

to już teraz wiemy kto z Wejherowa zgarnia tyle nagród emotka

norweska20, bez przesady, nie aż tyle;) ale ten rok rzeczywiście był dla mnie szczęśliwy:)

MartaZey napisał(a):

a wez mnie nie denerwuj tym konkursem z Kauflandu! Mialo byc na szablonach i zrobione przez dzieci, a wygrały prace dorosłych bez szablonów...strasznie sie wkurzyłam wtedy.

MartaZey, chyba chodzi Ci o inny konkurs... Żadnych szablonów w tym konkursie nie było, a w regulaminie był nawet zapis o tym, ze uczestnik musi mieć ukończone 18lat. A jeśli chodzi o rodzaj konkursów to ja biorę udział głównie w kreatywnych i tam mi się zdarza wygrać coś od czasu do czasu, w loteriach próbuję sporadycznie ale nic jeszcze nie udało mi się wygrać. Może kiedyś;)

michałek13 napisał(a):

Reasumując napiszę tak w ubiegłym roku w lipcu wygrałam Lego Duplo Mój pierwszy pociąg - radości w oczach syna, zachwytu i uśmiechu nie wymieniłabym na auto - nawet piękne, czerwone z Biedronki emotka  

No i to jest najfajniejsza wygrana:):):) Wyświetl w wątku >>
0 0

justekch

#6165888 Napisano: 26.02.2016 22:30:16 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Kiedyś się tutaj zarejestrowałam ale na tym poprzestałam... Teraz jak tak przeglądam forum, to jestem pod wrażeniem:) Pełno samochodów, wycieczek, bonów- super!:)

To ja też się pochwalę:) U mnie królują listopad-grudzień 2015 - wygrałam samochód w Biedronce i wycieczkę do Disneylandu z Kauflandu:) Z takich większych wygranych to jeszcze dwa rowery Electra. Wyświetl w wątku >>
0 0

justekch

#5864080 Napisano: 19.05.2014 19:06:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw grillowy z RMF fm:) Wyświetl w wątku >>
0 0