Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mysia

mysia

#7140338 Napisano: 18.11.2023 14:48:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ami12 napisał(a):

Ostatnio w orbit 2 razy zestaw gum na bardzo bardzo słabe zdjęcia , trzecie zgłoszenia „dopieszczone”  (moim zdaniem , No takimi z reguły wygrywam) zastanawiam się co agencja Brancomm bierze pod uwagę w pracach konkursowych

Ja w ich wcześniejszym konkursie wysłałam zdjęcie z pomysłem, ale jak dla mnie bez szału i wygrałam szczoteczkę.
W tym biedronkowym zdjęcie mi się bardzo podobało ( o wiele lepsze od tego co wygrało szczoteczkę) ale wygrałam zapas gum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#7131869 Napisano: 18.10.2023 10:22:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Drogie NAV nie zniechęcicie mnie do kariery muzycznejemotka  wystąpię w tym dresie na scenieemotka
Miał był głośnik, jest dresemotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#7131857 Napisano: 18.10.2023 10:06:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
olunka emotka  ogromne gratulacje! Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

mysia

#7126789 Napisano: 27.09.2023 14:24:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję emotka  uwielbiam takie wygrane, zaczynam planować wakacje  emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#7126566 Napisano: 26.09.2023 18:34:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Pasty elmex, no i doczekaliśmy się głównej z Zabłyśnij Natychmiast emotka  Jak zawsze nutka niepewności, bo wiem że brak rodzaju nagrody w smsie oznacza główną, ale jednak zawsze póki nagroda nie dotrze to się nie nastawiam w 100%emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#7116343 Napisano: 13.08.2023 20:19:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

mrmax napisał(a):

agaga napisał(a):

uważam, że organizator konkursu nie wywiązał się z regulaminu, wg którego wartość biletu była inna niż na bilecie.

Nie ma procedury upadłościowej, gdyż organizatorzy Fest festiwalu wycofują się z niej. Skąd te informacje? Z pudelka?

śmiech na sali, trzeba zawiadomić UOKiK, bo nie dość że przerzucają całą odpowiedzialność na laureatów, to jeszcze sami nie wywiązali się z regulaminu przesyłając karnety o zerowej wartości, nie ma co odpuszczać, bo to plucie w twarz

co robicie z 4ALL i Froneri od lodów Oreo? Smolar jakoś poradził sobie z tematem, a taka wielka firma (Froneri) co ma ponad 13 mln w kapitale zakładowym, proponuje śmieszne słodkie upominki zamiast karnetów za ~1150 zł?

Mam nadzieję, że odpisywaliście im na to Oświadczenie. Bo im więcej osób się odezwie tym lepiej. Na końcu napisali "Zwróciliśmy się również do Organizatora festiwalu o informacje dotyczące możliwości zwrotu karnetów przez posiadaczy, jednakże ze względu na procedurę upadłościową cały proces może zająć więcej czasu.Po otrzymaniu informacji zwrotnej, niezwłocznie przekażemy ją wszystkim uczestnikom Konkursu." Mam rozumieć, że jednak bilety zakupili i czekają na odpowiedź o możliwość zwrotu? Z tego co wiem zaczęli zwracać za zakupione bilety...  No i jak pisaliście wyżej nie ma procedury upadłościowej. Pierwszy raz mi się zdarza taka "wygrana"... emotka Wyświetl w wątku >>
1 agaga 0

mysia

#7115311 Napisano: 08.08.2023 18:14:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
truskaweczka1 napisał(a):

Karta do lidla z 0.0 przeciwwskazań

I u mnie dzisiaj za 2 etap  emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#7115308 Napisano: 08.08.2023 18:10:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może mi ktoś podać jak jest opisana na paragonie Bols Marine w biedronce? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#7115033 Napisano: 07.08.2023 16:32:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

southlander napisał(a):

visserarthur napisał(a):

W ogóle powinni dawać jako nagrody vouchery do poważnych serwisów sprzedażowych, zamiast pralek bony do sklepów rtv agd... Wtedy byłoby zapewne mniej takich problemów, że festiwal odwołali, albo mają problem z pozyskaniem nagród, bo producent się spóźnia z dostawą...

To by było dla nas lepsze rozwiązanie, niestety festiwale często są powiązane marketingowo/sponsoringowo z konkretnymi markami lub producentami, co ułatwia całą organizację nagród. Za voucher do sklepu z elektroniką ktoś rzeczywiście musi zapłacić, a bilety na festiwal dostaje czasem w konkretnej puli za friko, w ramach umowy sponsorskiej. Dla festiwalu to żaden koszt wpuścić dodatkowe kilkadziesiąt osób, bo i tak większość kosztów jest stałych. Muszą scenę postawić, zaprosić zespoły, więc im to nie robi różnicy, a dodatkowe powiązanie marki z festiwalem nakręca rozpoznawalność festiwalu.

No i tutaj jest pies czy raczej zwrot kasy dla nas pogrzebany. Bo firma od Oreo  Froneri  będzie musiała wyskoczyć z niej. Pewnie to śmieszna suma dla nich, ale żaden dział marketingu nie lubi robić dodatkowych kosztów..

No właśnie, gdyby jeszcze za te bilety zapłacili to wtedy może byłoby łatwiej, znajomi dostali informację o zwrocie kasy za zakupione bilety na fest festival. Czyli zwracają za zakupione bilety, to chociaż tyle dobrze dla tych co kupili. Zobaczymy czy nam odpiszą na maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#7115003 Napisano: 07.08.2023 14:58:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

aerdna]A czy komuś odpisał 4-ALL z Oreo Żabka?

Ciszaemotka  może trzeba im pocztą reklamacje wysłaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#7114416 Napisano: 04.08.2023 16:09:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

mysia napisał(a):

Ja nigdy na festa nie pojechałam bo widziałam sporo komentarzy, że to głośna impreza do samego rana, ludzie nie mogą spać itd. Wygrałam karnety w konkursie oreo, wartość konkretna i pytanie czy organizatorzy zwrócą pieniądze… :

Po oficjalnym odwołaniu zapytanie do agencji o rekompensatę. Jeśli umywają ręce i nie chcą pośredniczyć, kontakt bezpośredni ze sponsorem, w sumie to i tak on wykłada kasę. Też mam z Oreo, będę aktywnie działał.

Będę pisać reklamację, przy takiej wartości trzeba walczyć o zwrotemotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

mysia

#7114368 Napisano: 04.08.2023 14:41:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja nigdy na festa nie pojechałam bo widziałam sporo komentarzy, że to głośna impreza do samego rana, ludzie nie mogą spać itd. Wygrałam karnety w konkursie oreo, wartość konkretna i pytanie czy organizatorzy zwrócą pieniądze… emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#7114303 Napisano: 04.08.2023 12:57:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Chorten grill o wartości 49,99 emotka  SMS pół godziny temu. Wyświetl w wątku >>

mysia

#7109448 Napisano: 17.07.2023 15:50:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety oreo, pasty elmex, no i ostatnio wielka wygrana --> bluza z zozoli (Smolaremotka ) Wyświetl w wątku >>

mysia

#7105338 Napisano: 02.07.2023 10:18:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

Dodatek napisał(a):

Hej, czy komuś udało znaleźć się kasę w laysach?

marne szanse, wypuszczonych na rynek jest 57 milionów paczek, a wygranych paczek jest chyba 100 tys.

Znam osobę która znalazła 20zl, to akurat dobra akcja dla prawdziwych fanów Lays którzy dużo tego jedzą :P Ja się do tego grona nie zaliczam, wiec czekam na kolejne paragonowe emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#7105207 Napisano: 01.07.2023 12:00:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

dede napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Ostin789 napisał(a):

Ciekawa jestem czy oni sa w stanie jakkolwiek udowodnić sztuczne nabijanie głosów czy jedyne co mogli zrobić to tą blokade na 10 szt.

Ale co to znaczy sztuczne nabija nie głosów? Umówmy się... ze spontanicznym głosowaniem internautów na najlepszą pracę nie ma to nic wspólnego. Wszystkie prace, które mają dużo polubień to prace, których autorzy o te głosy gdzieś poprosili. Czy to rodzinę, czy znajomych czy obcych...

To chyba w na każdym forum proszą o te głosy bo tak naprawdę mało komu chciałoby się klikać ot tak 10 razy i to jeszcze codziennie. Musieliby cały czas o te głosy prosić i przypominać. W sumie jeśli naprawdę tak to wygląda to ten ipad powinni dostać bo ja przyznam szczerze jak zobaczyłam te skoki głosów to straciłam motywację.

Oczywiście, że tak.  Nagrody powinna przyznać komisja. To nie te czasy, żeby internauci głosowali. Prawda jest taka, że nie wygrają prace najlepsze, a takie, których autorzy się o głosy sami postarają.

Oczywiście, że da się to udowodnić. W konkursach na głosy brałam udział dwa razy. Za pierwszym razem nie doczytałam że będzie głosowanie i żałowałam, ze wziełam w tym udział, jak się okazało po skargach organizator prześwietlił głosy (IP - przy zmiennym jest z tego co kojarzę i tak podobne, do tego z jakich urządzeń były oddane głosy, wszystko się da). Drugi konkurs też skargi, ale chyba nie chciało im się tak wnikliwie sprawdzać, sporo osób poleciało w rankingu, co z tego ja na starcie zrezygnowałam z walki o głosy. Głosy można kupić, można zmieniać IP i dziwię się, że agencje dalej robią takie akcje, aż szkoda że tyle głównych przyznanych zostanie przez takie "głosowanie". Przy okazji gratulacje dla Was bo prace są świetne! Wyświetl w wątku >>

mysia

#7103933 Napisano: 27.06.2023 15:12:03 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???

Czy Ktoś jeszcze czeka na wafle Familijne z konkursu: Familijne wieczory filmowe?

tak, odpisali mi żeby czekać i że proszą o jeszcze trochę cierpliwości emotka


Jakby co, ja tez czekam emotka

Ja równiez

Moja córka też czeka


Ja też czekam


Czekam i ja emotka

No oni już przeginają emotka  ja do nich pisałam 3 tygodnie temu i też odpisali, że proszę o trochę cierpliwości... Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#7086032 Napisano: 28.03.2023 14:53:16 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

III etap Kinder na Messengerze? Do tej pory było info we wtorki rano. Ktoś, coś?

Też jestem ciekawaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#7085113 Napisano: 21.03.2023 16:26:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

ananaska napisał(a):

Hej, dostałam kod prepaid paysafecard z loterii Nestle (30 zł) i nie wiem gdzie go mogę zrealizować? (nie gram w gry). Pomoże ktoś?

W Żabce kup coś za to.

Ok poczułam się staro emotka też mam ten paysafecard i też nie wiem gdzie go zrealizować? Majkii jak tego użyć w Żabce? Wprowadzić ten kod gdzieś w aplikacji Żabka czy podać go podczas zapłaty za zakupy?emotka  Może ktoś ma inne pomysły? Bo naszukałam się i nie znalazłam niczego poza grami... Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#7084568 Napisano: 17.03.2023 15:51:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Haribo - jakie rozmiary wysyłają? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0