Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mysia

mysia

#6167930 Napisano: 02.03.2016 17:27:47 w Gratulacje! Dla wygranych!
mgrzel gratulacje głównej z Avonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6167250 Napisano: 01.03.2016 18:29:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

brudny napisał(a):

Mysia napisał(a):


defed napisał(a):

buncia88 napisał(a):

A to czyje? https://www.youtu.../watch?v=4EQwJPJCLDY
na YT jak człowiek dobrze poszpera to praktycznie do każdego konkursu tekstowego znajdzie tam filmik emotka
Trzeba chyba zmienić branżę...

emotka  nawet nie chcę wiedzieć ile razy moje odpowiedzi przegrały z linkiem... emotka

Słabe te filmiki emotka jeżeli ktoś nagrodzi filmik z fotkami z neta i muzyką z neta to słabo... emotka   Rozumiem filmik (oczywiście w momencie gdy taka forma jest dozwolona w konkursie) w którym występuje konkursowicz, albo jego grafiki/rysunki itd. ale nie gotowce sklejone w całość, bo to tak jakbym ja skopiowała jakieś cytaty i je połączyła w smsie i co też moje nie? Denerwuje mnie też sytuacja, gdy kolaż ze zdjęć które konkursowicz sam wykonał, przegrywa z kolażem zdjęć z neta.. emotka

najgorsze jest to, że ktoś to musiał nagrodzić kiedyś, skoro te osoby uparcie dalej tworzą takie pseudo-filmiki

Dokładnie emotka Ja już ostatnio pisałam, że wyśle agencji kiedyś filmik z wierszykiem o łamaniu regulaminu i chyba naprawdę tak kiedyś zrobię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6167248 Napisano: 01.03.2016 18:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

defed napisał(a):

buncia88 napisał(a):

A to czyje? https://www.youtu.../watch?v=4EQwJPJCLDY
na YT jak człowiek dobrze poszpera to praktycznie do każdego konkursu tekstowego znajdzie tam filmik emotka
Trzeba chyba zmienić branżę...

emotka  nawet nie chcę wiedzieć ile razy moje odpowiedzi przegrały z linkiem... emotka

Słabe te filmiki emotka jeżeli ktoś nagrodzi filmik z fotkami z neta i muzyką z neta to słabo... emotka   Rozumiem filmik (oczywiście w momencie gdy taka forma jest dozwolona w konkursie) w którym występuje konkursowicz, albo jego grafiki/rysunki itd. ale nie gotowce sklejone w całość, bo to tak jakbym ja skopiowała jakieś cytaty i je połączyła w smsie i co też moje nie? Denerwuje mnie też sytuacja, gdy kolaż ze zdjęć które konkursowicz sam wykonał, przegrywa z kolażem zdjęć z neta.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6167211 Napisano: 01.03.2016 17:04:16 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

joan napisał(a):

dolly napisał(a):

PILNE!
Czy kurier ma prawo żądać spisania numeru dowodu osobidtego i numeru Pesel "OT TAK" ???


O ile nie widnieje taka rubryka na dokumentach zwrotnych, masz prawo odmówić podania obu informacji jednocześnie - moim zdaniem.

OT TAk czyli nie istnieje emotka
Centrala potwierdziła,  ze nie ma prawa zadac takich danych  o ile nie sa to dokumenty do umowy-np. Bankowej czy komorkowej.

fajnie że dopytałaś, dobrze wiedzieć na przyszłość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6167188 Napisano: 01.03.2016 16:32:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

kreatia napisał(a):

Pytanie zostało wysłane po zakończeniu konkursu. Przyznam, że oglądając to,  co dzieje się przez ostatnie lata w konkursowym światku,  byłam po prostu ciekawa jak tym razem agencja będzie patrzyła na zgłoszenia. Wysłałam sam tekst. I żałuję. 

Widzę, że kolejny n-ty konkurs przegapiłam. Ale chyba już nie żałuję. emotka

No ja też całe szczęście przegapiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6167145 Napisano: 01.03.2016 15:24:00 w SZUKAM....
nataszka napisał(a):

Czy z konkursu
 twój styl twoje miasto przychodzi potwierdzenie na e-mail?

ja nie dostałam potwierdzenia, więc chyba nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6167015 Napisano: 01.03.2016 12:57:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

magnus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

Dzisiaj w KORALOVE w Biedronce komisja wybiera prace,  zadanie brzmiało: Napisz krótką Walentynkę.... i mam nadzieję, że te dwa magiczne słowa z regulaminu utkwiły w pamięci  organizatora, że poematy i linki nie zaćmią komisji pamięci. emotka  

Jeżeli Regulamin nie określa ilości znaków to słowo krótki  nic nie znaczy, jest pojęciem względnym a nawet bardzo

To koniecznie trzeba przed obradami przypomnieć im, jak brzmiało zadanie...

Uważasz, że to coś zmieni ?  Zawsze podstawą jest Regulamin a byle jaki Regulamin = dowolne wyniki, wg widzimisie komisji

Ja wysłałem długą walentynkę emotka  Jak można krótko wyrazić tak WIELKĄ miłość? :>

Ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6166688 Napisano: 29.02.2016 19:23:45 w Gratulacje! Dla wygranych!

mysia

#6166599 Napisano: 29.02.2016 17:22:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Miał ktoś podobny problem z Belriso hot?
- zamiast mikrofalówki przyszła rękawica ! emotka


A nooo
Do mnie dziś właśnie przyszła 
Ale mam też sms z dhl ze coś jedzie i jutro ma dojechać;) mam nadzieje ze to mikrofala,a ja nie to będę wyjaśniać emotka

nie żartujcie emotka mam nadzieję, że do mnie dojedzie moja mikrofalówka, nie lubię się bawić w takie wyjaśnianie.. ciekawe czy ktoś zamiast rękawicy mikrofalówkę dostał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6165986 Napisano: 27.02.2016 12:55:57 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

Mysia napisał(a):

dolly napisał(a):

Mysia napisał(a):

Od tych konkursów ze słodyczami tyłek rośnie.. emotka do Gołębiewskiego nie pojadę ech.. emotka szukam  stronki o której kiedyś słyszałam, jest w języku angielskim, zakłada się konto i wpisuje co się zjadło, można kontrolować kalorie, wartości odżywcze itd. jak się zaplanuje dietę to pokazuje ile jeszcze możesz zjeść w danym dniu, podobno w bazie są wszystkie produkty, więc jak zjem kolejną Milkę, Magnetica albo coś z Wedla to tam będzie miało informacje ile czego ma.  emotka

Mnie by limit pokazało tuz po śniadaniu emotka

emotka
ech ale nikt nie potrafi pomóc emotka no nic jak znajdę tą magiczną stronkę to Wam wrzucę emotka

Mysia, bo nikt nie chce by go jakis program ograniczał emotka  
Jakby jeszcze podawalo jaka aktywnosc fizyczna spala ile kalorii, to moze byloby wiecej chetnych a tak to wiesz... tylko zakazy, nic przyjemnosci emotka

hehe może o aktywności też tam jest emotka nie wiem no, jak znajdę to przetestuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6165964 Napisano: 27.02.2016 11:30:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
moniazr napisał(a):

Mysia napisał(a):

bzowapani napisał(a):

W dzisiejszych czasach gender jakoś się dogadamy emotka

dobra dobra, tak to tłumacz emotka jak chcesz wybaczenia za Twoje kombinowanie, to pisz nam co tam naprawdę napisałaś emotka emotka

Jak to co? Napisałam o tym jak przyciągnęłam miłość swojego życia.emotka

A niech to! Nie dała się podejść! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6165935 Napisano: 27.02.2016 09:57:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
moniazr napisał(a):

dolly napisał(a):

moniazr napisał(a):

Zaproponowałam jednemu z jurorów, że zabiorę go ze sobą do Gołębiowskiego i ........wygrałam!emotka

emotka przecież w komisji same babeczki siedziały emotka

W dzisiejszych czasach gender jakoś się dogadamy emotka

dobra dobra, tak to tłumacz emotka jak chcesz wybaczenia za Twoje kombinowanie, to pisz nam co tam naprawdę napisałaś emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6165933 Napisano: 27.02.2016 09:51:47 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

Mysia napisał(a):

Od tych konkursów ze słodyczami tyłek rośnie.. emotka do Gołębiewskiego nie pojadę ech.. emotka szukam  stronki o której kiedyś słyszałam, jest w języku angielskim, zakłada się konto i wpisuje co się zjadło, można kontrolować kalorie, wartości odżywcze itd. jak się zaplanuje dietę to pokazuje ile jeszcze możesz zjeść w danym dniu, podobno w bazie są wszystkie produkty, więc jak zjem kolejną Milkę, Magnetica albo coś z Wedla to tam będzie miało informacje ile czego ma.  emotka

Mnie by limit pokazało tuz po śniadaniu emotka

emotka
ech ale nikt nie potrafi pomóc emotka no nic jak znajdę tą magiczną stronkę to Wam wrzucę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6165838 Napisano: 26.02.2016 20:49:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
dorothy napisał(a):

luko922 napisał(a):

Nie ma jakiejś nowej aferki konkursowej, albo coś? Bo nuda jakaś taka...

dzisiaj o tym samym pomyślałam emotka

oj tam, zaraz znajdziemy emotka .. ja się pytam jak to możliwe, że nie wygrałam z magnetica? pewnie były filmiki, makiety  iiii iiii laurki albo znajomi organizatora wygrali!!!!!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6165707 Napisano: 26.02.2016 16:15:39 w SZUKAM....
Od tych konkursów ze słodyczami tyłek rośnie.. emotka do Gołębiewskiego nie pojadę ech.. emotka szukam  stronki o której kiedyś słyszałam, jest w języku angielskim, zakłada się konto i wpisuje co się zjadło, można kontrolować kalorie, wartości odżywcze itd. jak się zaplanuje dietę to pokazuje ile jeszcze możesz zjeść w danym dniu, podobno w bazie są wszystkie produkty, więc jak zjem kolejną Milkę, Magnetica albo coś z Wedla to tam będzie miało informacje ile czego ma.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6165561 Napisano: 26.02.2016 12:30:03 w Biedronka
sylzab2294 napisał(a):

humanista napisał(a):

Cza zakupy bez gotówki dzwonią do zwycięzców z numeru zastrzeżonego?

jak powiadamiają o wygranej? ile razy dzwonią?

miałem wczoraj połączenie z zastrzeżonego jeden raz, nigdzie nie grałem więcej, więc może to Biedronka?

z nieznanego dzwonią teraz na okrągło.... naciągacze....albo puszczają jeden - dwa sygnały...
Jak dzwoniło Albedo, to na pewno zadzwoni kolejny raz...

No nie wiem, kiedys do mnie Albedo zadzwonilo raz i drugi raz im się już nie chciało, a ja naiwna czekalam emotka  nagroda przepadla.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6165282 Napisano: 25.02.2016 20:23:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aster222 napisał(a):

kalka napisał(a):

alaalicja napisał(a):

PACZKA SPRZĄTACZKA- ile osób wygrało paragonem z Rossmana? Będę wdzięczna, za odpowiedź, bo nie wiem czy dalej tam inwestowac...

Wysłałam kilka z Rossmana i NIC 

ja miałam jeden z Rossmana 

posłałam jeden i to z Rossmanna, wylosowany na następny dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6165135 Napisano: 25.02.2016 15:57:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

mysia

#6164967 Napisano: 25.02.2016 11:14:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
karolinamat napisał(a):

Mysia a potem się okaże że nagroda I stopnia bo najbardziej kreatywnieemotka

No to ide stylizowac mój palec  emotka  a tak na serio to moze to nie taki glupi pomysl, wyslac cos w tym stylu, ale tak madrze i delikatnie, ze to nieladnie tak traktowac konkursowiczow. Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6164948 Napisano: 25.02.2016 11:01:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja chyba jednak stworze filmik, wezme nowy starter i wpisze link w smsie  emotka  agencja otworzy, a tam moj srodkowy palec i wierszyk o lamaniu regulaminu, ciekawe co powiedza na taka kreatywnosc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0