Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mysia

mysia

#6160264 Napisano: 15.02.2016 15:35:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
kumarek napisał(a):

agusia32 napisał(a):

Wiem, że nie powinnam, że fajnie się krytykuje czyjeś wygrane, ale muszę się zgodzić z przedmówcą... Zwłaszcza ten kawałek
" ...zawsze na koniec zbliżenie się zostaje!"
Dla mnie to jakieś takie... niesmaczne?

też tak uważam...

ja chyba nawet do końca nie zrozumiałam tego wersu hmm emotka , nie brałam udziału, cóż tak sobie organizatorzy wybrali, ale przyznam słabe to.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6160041 Napisano: 15.02.2016 07:37:16 w Wkurza mnie...
Nienawisci.. A we mnie jest dużo radości emotka   Do takich "świąt" podchodzę z dystansem, ale jak ktoś się tym cieszy to i mi wesoło. Lubię patrzeć jak ludzie są szczęśliwi, a nie przepełnieni nienawiścią. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6160012 Napisano: 14.02.2016 22:17:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

Czy ktoś w Durexie kończącym się dzisiaj też wpisał nr paragonu obok daty zamiast systemowego z dołu? Wysyłać jeszcze raz?

hahaha dzięki za uświadomienie, też posłałam zgłoszenia na nr paragonu ten obok daty, bo dla mnie to numer paragonu, pierwszy raz się nie wczytałam w regulamin emotka   emotka zazwyczaj jak chcą systemowy to jest to na stronie pokazane o który im chodzi, a nie w regulaminie no nic noo trudno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6160010 Napisano: 14.02.2016 22:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Mysia napisał(a):

vivi napisał(a):

vivi napisał(a):

holala napisał(a):

dawno mnie tu nie bylo, a chcialabym sie dowiedziec, czy ktos juz byl  multikinie z wygranymi biletami (kodami na bilety) z wedla? byly jakies problemy?

bezproblemowo emotka podałam karteczkę z kodami i Pani wydrukowała bilety, byłam w niedzie

u nas też bez problemu emotka trzeba tylko pamiętać, że kodów nie można wykorzystać na premiery 

jak to nie można? emotka  Ja tylko i wyłącznie chodzę na premiery w piątki i używam kodów z wedla emotka  nigdy nikt nie odmowił...

no to super emotka chcieliśmy iść na Gwiezdne Wojny i przedłużyli premierę o tydzień, odmówili nam wejścia na te kody.. szkoda gadać, ale nic no już po sprawie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6160005 Napisano: 14.02.2016 22:06:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vivi napisał(a):

vivi napisał(a):

holala napisał(a):

dawno mnie tu nie bylo, a chcialabym sie dowiedziec, czy ktos juz byl  multikinie z wygranymi biletami (kodami na bilety) z wedla? byly jakies problemy?

bezproblemowo emotka podałam karteczkę z kodami i Pani wydrukowała bilety, byłam w niedzie

u nas też bez problemu emotka trzeba tylko pamiętać, że kodów nie można wykorzystać na premiery  Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6159958 Napisano: 14.02.2016 18:56:01 w Wkurza mnie...
aaa mnie wkurza właśnie taki hejt walentynkowy, co roku to samo "kocha się cały rok/ żeby powiedzieć kocham nie potrzebuję walentynek.." itd. i szczycą się wszyscy jacy to oni są mądrzy i wyjątkowi bo nie świętują walentynek! Też nie biegam po sklepach w poszukiwaniu wszystkiego w kształcie serca i nie wstawiam fotek otagowanych "walentynki", ale po pierwsze każda okazja do świętowania jest dobra, dwa nie widzę potrzeby ogłaszania wszystkim, że walentynki są fe! W grudniu był hejt na święta, bo teraz modnie jest wypisywać,że święta są sztuczne i z rodziną można się spotkać w inne dni, a życzenia z okazji świąt są fałszywe. Skąd w ludziach tyle złości i smutku? Zgadzam się też z  batistutek123 cieszmy się jeśli mamy kolejną okazję do radosnego świętowania emotka Dla wszystkich forumowiczów --> emotka emotka hihi Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6159522 Napisano: 12.02.2016 18:47:19 w Dziś cieszę się z.....
kaskaderka1  najlepszego emotka emotka wieeeeeluuu wspaniałych wygranych!
ja się cieszę, że już  weekend emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6159437 Napisano: 12.02.2016 15:24:58 w Konkursowiczki w ciąży
lena5_1985   benasia, no to super dziewczyny! dużo zdrówka, radości i wielu wspaniałych niezapomnianych chwil! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6159236 Napisano: 12.02.2016 09:00:37 w Biedronka
ita1987 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Kupując produkty magnetic nie mam nazwy na paragonie, tylko czekolada nadziewana, pralinki itd. emotka  juz tak w drugiej biedronce a te kobiety tam nie potrafią pomoc.. Wypelnilam formularz kontaktowy na stronie konkursu kilka dni temu, w ktorym zapytalam czy takie paragony sie licza, ale zero odp. jak myslicie w razie wygranej taki paragon przejdzie? emotka

W ostateczności możesz podbić pieczątką w sklepie z napisem: zakupiono czekolady i pralinki magnetic:-), gdzie zakupilas słodkości  jeśli agencja nie będzie chciała uznać paragonu. Ale wg mnie skoro sklep jest biedronką na paragonie, piszę, że czekolada i na dodatek cena się zgadza to nie martwilabym się tym paragonem, będzie ok emotka  

Dzięki za pomoc emotka  na jednym paragonie mam adnotacje ale bez pieczątki ech miejmy nadzieje ze to wystarczy w razie czego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6159215 Napisano: 12.02.2016 08:22:57 w Biedronka
Kupując produkty magnetic nie mam nazwy na paragonie, tylko czekolada nadziewana, pralinki itd. emotka  juz tak w drugiej biedronce a te kobiety tam nie potrafią pomoc.. Wypelnilam formularz kontaktowy na stronie konkursu kilka dni temu, w ktorym zapytalam czy takie paragony sie licza, ale zero odp. jak myslicie w razie wygranej taki paragon przejdzie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6158625 Napisano: 10.02.2016 19:57:11 w Biedronka
joan napisał(a):

Ta agencja mnie przeraża. Niedociągnięcia i wątpliwości co do interpretacji regulaminu obu ich konkursom towarzyszyły od początku. Netto / brutto / ilość produktów / ile razy można w ogóle zagrać itepe. emotka

Nie mam drukarki, więc spisuje ręcznie najważniejsze założenia każdego konkursu. I to jest jakieś 5 - 10 punktów max. Szkoda, że pracownicy agencji nawet tego ogarnąć nie potrafią. Wstyd.

Ile razy można zagrać? No właśnie.. po dodaniu odpowiedzi wyskakuje "Pamiętaj, że Konkurs trwa od 14.01.2016 do 18.02.2016 i co tydzień możesz wygrywać nagrody!" Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6158081 Napisano: 09.02.2016 21:04:12 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Mysia napisał(a):

Ja po prostu wiem od kiedy chciałabym zacząć starania i chyba lepiej jeśli mogę się już jakoś do tego przygotować, może i zwiększyć szansę, może tym samym zapewnić dziecku wszystko czego potrzeba, ale pytam bo jeszcze nie jestem w temacie. Nie piszę przecież: Już równo za pół roku za pierwszym podejście baaaam i jestem w ciąży, tak właśnie planuje! Jeżeli mam możliwość przygotować się do tego, to tak chcę zrobić, ale bez szaleństw emotka i na pewno nie nastawiam się, że od razu się uda emotka
madziulka2434 gratulacje! emotka

I super, rob tak jak Ci intuicja podpowiada i uwazasz za słuszne emotka

dzięki za wsparcie dolly emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6158047 Napisano: 09.02.2016 20:11:42 w Konkursowiczki w ciąży
dzięki kobietki, jak któraś ma jeszcze jakieś rady, to chętnie poczytam emotka miłego wieczorku Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6158001 Napisano: 09.02.2016 17:53:35 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Ja po prostu wiem od kiedy chciałabym zacząć starania i chyba lepiej jeśli mogę się już jakoś do tego przygotować, może i zwiększyć szansę, może tym samym zapewnić dziecku wszystko czego potrzeba, ale pytam bo jeszcze nie jestem w temacie. Nie piszę przecież: Już równo za pół roku za pierwszym podejście baaaam i jestem w ciąży, tak właśnie planuje! Jeżeli mam możliwość przygotować się do tego, to tak chcę zrobić, ale bez szaleństw emotka i na pewno nie nastawiam się, że od razu się uda emotka
madziulka2434 gratulacje! emotka

Mysia, ja też wiedziałam i tak jak Ty próbowałam  się przygotować a poszło zupełnie nie tak jak powinno, za pierwszym razem zaszłam w 1 cyklu, zaliczyłam poronienie i rok depresji zanim spróbowałam kolejny raz (który trwał z pół roku zanim się udało) z myślą "co będzie to będzie". I wtedy już było ok. Witaminy możesz jeść bo one nie szkodzą ale reszta raczej na luzaka. Powodzenia emotka

Rozumiem, ja mimo wszystko będę się starała zadbać o ten czas jak najlepiej, ale jak pisałam bez szaleństw, dlatego pytałam o rady jak mogę się przygotować emotka biorę pod uwagę, że może się nie udać. Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6157991 Napisano: 09.02.2016 17:33:58 w Gratulacje! Dla wygranych!

mysia

#6157987 Napisano: 09.02.2016 17:23:43 w Konkursowiczki w ciąży
Ja po prostu wiem od kiedy chciałabym zacząć starania i chyba lepiej jeśli mogę się już jakoś do tego przygotować, może i zwiększyć szansę, może tym samym zapewnić dziecku wszystko czego potrzeba, ale pytam bo jeszcze nie jestem w temacie. Nie piszę przecież: Już równo za pół roku za pierwszym podejście baaaam i jestem w ciąży, tak właśnie planuje! Jeżeli mam możliwość przygotować się do tego, to tak chcę zrobić, ale bez szaleństw emotka i na pewno nie nastawiam się, że od razu się uda emotka
madziulka2434 gratulacje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6157633 Napisano: 09.02.2016 07:04:43 w Konkursowiczki w ciąży
Dziękuje dziewczyny emotka  wizyta i cytologia juz zaliczona, zeby wyleczone, zaopatrze się w kwas foliowy i pomysle nad dieta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6157541 Napisano: 08.02.2016 20:58:23 w Konkursowiczki w ciąży
Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam emotka a ja mam pytanie, dziewczyny czy przygotowywałyście się jakoś do zajścia w ciąże? Ja planuję dopiero za pół roku, ale nie wiem czy warto wcześniej jakoś bardziej zadbać o swój organizm i zwiększyć szansę na zajście w ciąże? emotka Będę wdzięczna za rady emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6157539 Napisano: 08.02.2016 20:50:58 w Biedronka
snowflake napisał(a):

Mysia napisał(a):

Mi kiedyś wyskoczył post o tym konkursie na stronie fb jogobella, więc pewnie tam wiadomość można napisać. Ja jeszcze nie brałam udziału bo
kupiłam produkty ciesząc się, że jutro sobie napiszę odpowiedź na
trwający  etap (ale myślałam że etap jest od pn. do nd.) jednak wyszło na to, że zaczął się kolejny etap a ja już nie wiem czy trzeba
mieć paragon z danego etapu czy nie
emotka

trzeba  emotka

dzięki za potwierdzenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6157537 Napisano: 08.02.2016 20:46:17 w Biedronka
mia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

@dzikiwiewiór napisał(a):

Czy to nie do dzisiaj miały być wyniki:

https://konkurszott.pl/ ?

Ogłoszenie wyników
08.02.2016 o godzinie 12:00 dla 1-wszej rundy Konkursu;
iii chyba zapomnieli ogłosić emotka

Nie mają jakiej strony na FB? emotka Bo już mnie wdrzaźnili. Najpierw sami zmienili w regulaminie termin na późniejszy, a teraz nawet tego się nie trzymają...

Mi kiedyś wyskoczył post o tym konkursie na stronie fb jogobella, więc pewnie tam wiadomość można napisać. Ja jeszcze nie brałam udziału bo
kupiłam produkty ciesząc się, że jutro sobie napiszę odpowiedź na
trwający  etap (ale myślałam że etap jest od pn. do nd.) jednak wyszło na to, że zaczął się kolejny etap a ja już nie wiem czy trzeba
mieć paragon z danego etapu czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0