Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mysia

mysia

#6141742 Napisano: 07.01.2016 15:31:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

mysia

#6141298 Napisano: 06.01.2016 14:49:04 w Smolar
tomniewkurza napisał(a):

Mysia napisał(a):

Jak jest z numerem paragonu u Smolara, jeśli w miejscu gdzie umieszczony jest numer paragonu mam jeszcze dopisek "wydr." dla przykładu "wydr. 12345" to wpisać całość czy tylko sam numer paragonu? Pytam bo różnie agencje do tego podchodzą, a nie mam pojęcia jak to wygląda ze Smolarem, jeszcze nie miałam takiej sytuacji wysyłając do nich zgłoszenie.

Moim zdaniem NUMER składa się z CYFR i ja wpisałbym wyłącznie cyferki, bez dopisku.
W przypadku konieczności weryfikacji, gdy będzie wymagany skan paragonu, jedynie zaznaczyłbym, jakiego obszaru dotyczy zgłoszenie. Tak czy inaczej przecież, paragon jest po tym numerze identyfikowalny - jeśli jeszcze będzie towar wymagany, to moim zdaniem załatwia sprawę. Zawsze tak robię i to nie dotyczy tylko Smolara. Nigdy mi nie odrzucili. emotka

Dla mnie to też niby jasne, ale pamiętam, że ktoś mi kiedyś na forum pisał, że przez brak literki „W” w zgłoszeniu (która to była przed numerem paragonu), agencja odebrała nagrodę, ponieważ według nich numer paragonu się nie zgadzał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6141267 Napisano: 06.01.2016 13:37:18 w Smolar
Jak jest z numerem paragonu u Smolara, jeśli w miejscu gdzie umieszczony jest numer paragonu mam jeszcze dopisek "wydr." dla przykładu "wydr. 12345" to wpisać całość czy tylko sam numer paragonu? Pytam bo różnie agencje do tego podchodzą, a nie mam pojęcia jak to wygląda ze Smolarem, jeszcze nie miałam takiej sytuacji wysyłając do nich zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6141260 Napisano: 06.01.2016 13:15:47 w SZUKAM....
Szukam kogoś, kto był na Targach Ślubnych (nieważne w jakim mieście i kiedy). Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6140907 Napisano: 05.01.2016 15:51:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bombonierka Mieszko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6139878 Napisano: 03.01.2016 11:35:49 w Wkurza mnie...
dzisiaj mnie wkurza, że już jutro poniedziałek i muszę iść do pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6139075 Napisano: 30.12.2015 21:14:19 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

a dla mnie taki ktoś jest NICZYM, nie nikim, bo to drugie określenie można odnieść do ludzi, a pierwsze w takim przypadku nawet nie do rzeczy... im mam więcej lat i więcej poznaję ludzi zwłaszcza przez komentarze w necie i prywatnie stalking (ludź to takie proste określenie) wiem, że nie wszystko, co wygląda jak człowiek? nim jest... piszecie o kradzieży zniczy, a pewnie też czytaliście niedawno o odkopaniu grobu i kradzieży złotej obrączki........ i to nie odkopała roślina, nie odkopało zwierzę tylko ludż... ludź, bo człowiek dla mnie to ludź z intelektem, a ludź to czasem poniżej zwierzęcia, bo przykładowo nawet ptak.. łabędź (wierność) ma więcej rozumu niż ludź... poza tym branie wypełnia tylko ręce i choćby były jak łychy koparki do grobu taki ludź nie zabierze nic... zabierze serce, a serce wypełnia dawanie... poza tym sumienie... działa w swoim czasie, dusi, dusi, aż zadusi... pamiętam zdjęcie fotografa, który zrobił zdjęcie dziecka, które nie miało co jeść i umierało, a obok już czekał sęp..... fotograf dostał nawet nagrody, ale po czasie odebrał sobie życie.... los mierzy każdego jego własną miarą i czasem musi dużo dać, aby potem wszystko zabrać, bo inaczej taki ludź by tego nie zrozumiał... do tego osoby, które umieją tylko brać (do czasu) nigdy nie zaznają najpiękniejszego uczucia tu na ziemi, miłości, bo taka czysta, prawdziwa miłość to nigdy branie... miłość to dawanie, a na ziemi jesteśmy tylko na chwilę... skąd tyle ludzi przy nieograniczonym dostępie do wiedzy.. ludzi wśród, których człowiek lśni jak diament 

dobrze napisane emotka szczególnie końcówka hmm aż zapomniałam z jakim wkurzeniem tu przybyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6138556 Napisano: 29.12.2015 21:40:35 w Nasze wygrane w minionym roku
Ja natomiast odpoczywałam od konkursów, dopiero pod koniec roku wróciłam i wartość wszystkich nagród to około 2tyś.
Gratuluje wszystkim i podziwiam, mam nadzieję że w kolejnym roku trafią się w końcu 4 kółka! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6137987 Napisano: 28.12.2015 22:21:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

benasia napisał(a):

rkvi napisał(a):

benasia napisał(a):

Może ktoś pamięta - kiedyś w konkursie Intermarche "Przywołaj wspomnienia z Primą" były do wygrania CEWE fotoksiązki - w emeilu pisało tylko,że to kod na fotoksiążkę format A4 w twardej oprawie - ile stron można zrobic w ramach tego kodu? I czy to jest w opisie CEWE w kategorii "duża"?

26 stron, ważne do końca roku, tylko tyle wiem emotka

ok dziękuję, trzeba się brać do roboty bo dopiero sobie o niej przypomniałam   emotka

ja sie wczoraj własnie wzięłam i duuupa
błędny kod
coś mnie trafi zaraz!!
ale tak to bywa jak się zostawia wszystko na ostatnią chwilę emotka

nie wiem co to za konkurs, ale ja daaaawno temu wygrałam taki bon i też mi nie wchodził kod, zadzwoniłam z zapytaniem o co chodzi i okazało się że miałam pobrać program z konkretnej strony, więc może tak jest też w Twoim przypadku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6137943 Napisano: 28.12.2015 21:12:40 w Gratulacje! Dla wygranych!

mysia

#6136516 Napisano: 23.12.2015 14:01:03 w Dziś cieszę się z.....
hihi a ja się cieszę bo mam wolne już do końca roku emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6135046 Napisano: 21.12.2015 09:42:54 w Gratulacje! Dla wygranych!

mysia

mysia

#6132287 Napisano: 15.12.2015 16:46:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Mysia napisał(a):

defed napisał(a):

Moja teoria odnośnie loterii Winiary (i innych podobnych):

Hurtownicy lub właściciele sklepów mogą "produkować" prawdziwe paragony w liczbie bardzo mnogiej, by zgłaszać je do loterii, a gdy ogłaszane są wyniki (np. w loterii Winiary idzie im to bardzo sprawnie), robią zwroty niezwycięskich paragonów, nie narażając się na koszty...

Więc nie ma sensu grać, szanse malutkie  emotka

Ja im życzę powodzenia, bo z tego co się orientuję nie jest to takie proste. Szczególnie kiedy będą mieli kontrolę urzędu skarbowego i będą się musieli tłumaczyć na jakiej podstawie przyjęli tyle zwrotów. Paragon musi być zakończony, czyli zostaje po nim ślad w systemie, zwrot też musi być udokumentowany.. emotka

Piszesz, że to skomplikowane, więc jednak nie zwroty. Ale działając na dużą skalę, jak Aleksandrów Łódzki, trzeba mieć niezły plan/układy - aby to się opłacało: umowę ze stołówkami, firmami kateringowymi, restauracjami. No bo głupotą byłoby kupować tysiące produktów spożywczych ze średnio-długim terminem ważności przez 1 gospodarstwo domowe, żadna(nawet wielodzietna rodzina) nie przeje tego emotka

chyba wystarczy kasjerka, która zbiera wszystkie paragony, pozostawione przez klientów emotka a jeżeli na większą skale to nie wiem, ktoś nieźle kombinuje, ale kiedyś może tego pożałować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6132236 Napisano: 15.12.2015 15:10:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Moja teoria odnośnie loterii Winiary (i innych podobnych):

Hurtownicy lub właściciele sklepów mogą "produkować" prawdziwe paragony w liczbie bardzo mnogiej, by zgłaszać je do loterii, a gdy ogłaszane są wyniki (np. w loterii Winiary idzie im to bardzo sprawnie), robią zwroty niezwycięskich paragonów, nie narażając się na koszty...

Więc nie ma sensu grać, szanse malutkie  emotka

Ja im życzę powodzenia, bo z tego co się orientuję nie jest to takie proste. Szczególnie kiedy będą mieli kontrolę urzędu skarbowego i będą się musieli tłumaczyć na jakiej podstawie przyjęli tyle zwrotów. Paragon musi być zakończony, czyli zostaje po nim ślad w systemie, zwrot też musi być udokumentowany.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6130825 Napisano: 13.12.2015 15:23:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

Mam, moze glupie pytania co do kubków jacobs. Czy mozna tam malowac co sie chce czy tylko do wykorzystania sa te okreslone wzory balwanek choinka itp ? Wiedze takie kolorowe projekty a u mnie nie ma takiego narzedzia ................

Tam trzeba pokombinować, jestem pod wrażeniem niektórych projektów. Można powiedzieć, że da się "namalować" co się chce ale używając szablonów, zmieniając ich kolory i używając literek znaków, ale jest to pracochłonne. Mi osobiście nie chce się tracić czasu na takie zabawy po to by wygrać dwa kubeczki i kawę, ale bardzo podziwiam tych którym się chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6129900 Napisano: 11.12.2015 17:05:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dawno mnie tu nie było, zacznę może od tego magicznego wątku emotka nic.. cisza.. muszę się rozkręcić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5989153 Napisano: 08.03.2015 15:51:02 w SZUKAM....
pilnie potrzebuję info, czy wygrane bilety w konkursie walentynkowym cinema-city, można wykorzystać w dowolnym kinie cc czy tylko w tym który się wskazało przy rejestracji? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5984604 Napisano: 25.02.2015 11:11:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratuluję wycieczki do Rio!!!  emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5983542 Napisano: 22.02.2015 21:27:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Nie zablokowali dodawania postów na stronie ( jeszcze ) tam można przyatakowac emotka
Ja nie brałam udziału wiec średnio mnie to interesuje ,ale już się tam pojawiają pierwsze zapytania emotka  kwestią czasu jest pojawienie się większej ilości i ewentualnie blokada emotka

byłam na ich stronie jakiś czas temu i było tam kilka postów odnośnie tej wygranej, później te posty zniknęły.. widocznie teraz pojawiają się nowe Wyświetl w wątku >>
0 0