Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mysia

mysia

#5983491 Napisano: 22.02.2015 18:51:27 w SZUKAM....
może już ktoś o to pytał, ale jak to jest z guseppe? jeśli wygrałam bilety w konkursie nr 1 to mogę walczyć o ekarty w konkursie nr 2? Brałam udział, trochę czasu nad odpowiedzią spędziłam, ale się nie udało, a czytając niektóre zwycięskie odpowiedzi.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5982863 Napisano: 20.02.2015 15:37:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calliope napisał(a):

katthlyn napisał(a):Kochani, że wygrywać jest warto to już wiecie. ja wygrałam z mleka Łowickiego wyjazd do Holandii. Jeśli macie ochotę poczytać i pooglądać zdjęcia z tego wyjazdu to zapraszam na mojego bloga: 

http://kolorowywa...rodka-relacja-z.html

Ogarniam się też ze stroną na fb, nazywa się oczywiście "kolorowy wagonik".

Postanowiłam zacząć o tym wszystkim pisać bo wiele znajomych mnie zawsze pyta o to samo więc niech sobie poczytają. Może im kiedyś na blogu odpowiem na odwieczne pytanie "ale jak ty to robisz?" emotka  Żeby wygrać, trzeba grać, czyż to nie jest naczelna zasada konkursowicza?

Powodzonka w konkursach dla Was Kochani emotka

Ooo jak fajnie czekałam na taki wpis emotka emotka Biorę się za czytanie.

ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5981612 Napisano: 18.02.2015 12:06:33 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

a mnie wkurza:
1 - spam,. spam i jeszcze raz spam!!! na jednej poczcie od niedzieli wieczór mam prawie 200 spamów!!!! emotka
2 - że nie wygrałam w pełnym wózku... nawet rezerwa nie wpadnie, bo oczywiście zawsze znajdą się osoby, które za symboliczną kwotę sprzedadzą paragon emotka

czyżby spam w stylu: sekrety finansowe, twoja szansa, ktoś tam podzielił się finansowym sekretem? bo u mnie ostatnio też tego pełno emotka
dziś wkurza mnie brak słońca na niebie i masa spraw do ogarnięcia, a co do masy to wkurza mnie że przytyłam.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5981395 Napisano: 17.02.2015 20:15:17 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
najcenniejsza to bon na 10tyś na wakacje w czasach gdy jeszcze grasp doceniał moją kreatywność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5981013 Napisano: 17.02.2015 12:51:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratulacje freyja88 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5980943 Napisano: 17.02.2015 11:04:22 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

napisał(a):ktosiek napisał(a):

napisał(a):napisał(a):liga100 napisał(a):Wkurza mnie że ludzie są zazdrosni i zawistni - zamiast gratulowac wygranej szpeca i piszą przykre rzeczy, aż odechciewa się wszystkiego

Ja mam tak z rodzinką,żal ich ściska gdy coś wygram.Kto im broni,niech też grają...konkursy są dla wszystkich i czasem naprawdę trzeba włożyć wiele trudu i poświęcenia aby coś osiągnąć! Dlatego już nawet się nie chwalę przed nimi moimi nagrodami,bo tylko potem kraczą abym czasem czegoś znowu nie wygrała...emotka

haha, dopiero rozmawiałam z koleżanką na ten temat....Ostatnimi czasy dali mi popalić twierdząc, że to nic nie kosztuje i że mam im wygrać też... Gdzie bym nie pojechała i co bym nie miała wszystko z konkursów, echhh szkoda gadać nawet emotka

ja cieszę sie z każdej wygranej czy wygram ja czy ktoś, czy to auto czy smycz, bo to sens życia znajdować radość nie tylko w milionach, ale i w tym zwykłym kubku do codziennej kawy, który może dać cenniejsze emocje niż najdroższy voucher, a tak z perspektywy przeżytych lat i osób, które zwłaszcza w ostatnim czasie poznaję bardzo mi się podobają te cytaty, prawdziwe i głębokie!  http://demotywato...torego-wilka-karmisz    i perełka! http://demotywato...czlowieka-rzekl-ktos

ładnie napisane emotka też doceniam te mniejsze nagrody, często oddaje takie wygrane pewnej rodzince bo dzieciaki mają dużo radochy np. chciałam wygrać im ferie z Milką, ustrzeliłam ślizgacze, ale dzieci i tak były zachwycone emotka
a WKURZA MNIE jak znajomi pytają: co znowu wygrałaś? a gdzie? a co zrobiłaś/napisałaś? a gdzie szukasz konkursów? a najlepsze: jak będzie gdzieś konkurs to PODEŚLIJ MI INFO to też wezmę udział! Od dawna już staram się nie wygadać, że to nie kupione a wygrane. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile czasu poświęcamy na konkursy emotka Z rodzinką też uwielbiam się dzielić, zawsze cieszą się ze mną z każdej wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5979645 Napisano: 13.02.2015 14:32:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
kolejna wycieczka zagatka2010 gratulacje!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5979612 Napisano: 13.02.2015 13:47:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tic-tac bilet do kina, mail chwilkę temu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5979337 Napisano: 12.02.2015 18:46:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

napisał(a):aneciaa napisał(a):

napisał(a):napisał(a):Mysia napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):asiabuczkowska napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):napisał(a):ewka656 napisał(a):Czy z tic tac'ów wszyscy dostali już maile?
Wysyłałam zgłoszenie pod koniec kiedy było kilkadziesiąt biletów i nie dostałam maila, czy to możliwe, że się nie załapałam? emotka

ja wysyłalam jak było 1500 biletów i tez nie mam maila.

u mnie nadal cisza, czeka ktoś jeszcze? emotka

sprawdźcie spam ja dostałam potwierdzenie a wysyłałam jak bylo 700 biletów

u mnie tez nie ma ...A wysyłałam jak było ponad 1500

u mnie nie ma ...w spamie tez nie ma ;( tez wysyłaam jak było ok 1500 i 700

w spamie też nic, może napiszę do nich jutro maila w tej sprawie Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5979176 Napisano: 12.02.2015 13:30:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

ewka656 napisał(a):Czy z tic tac'ów wszyscy dostali już maile?
Wysyłałam zgłoszenie pod koniec kiedy było kilkadziesiąt biletów i nie dostałam maila, czy to możliwe, że się nie załapałam? emotka

ja wysyłalam jak było 1500 biletów i tez nie mam maila.

u mnie nadal cisza, czeka ktoś jeszcze? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5978782 Napisano: 11.02.2015 18:22:42 w Wkurza mnie...
Mnie wkurza, że znowu natrafiłam w Rossmanie na Panią, która nie chciała mi dać kuponu.. wydrukowały się dwa ona mi dała jeden po czym mówię, że jeszcze jeden kupon, a ona go sobie odłożyła na bok i mówi "Ale już Pani dostała 1 kupon, to już jest co innego" uparłam się i kazałam jej go oddać, dlaczego mnie to tak często spotyka? emotka   Żeby mi się to jeszcze zdarzało tylko w jednym Rossmanie.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5978728 Napisano: 11.02.2015 16:26:12 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

Szukam czy już były emeile z Tic Tac za wczoraj?

chyba jeszcze nie, też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5978653 Napisano: 11.02.2015 13:32:03 w Rossmann
violetta napisał(a):

kinga255 napisał(a):Coś sie dzieje z tym rossmanem coraz dluzej sie czeka na maile ....
a dostal juz ktos maila z gwiazdka z nanu?

nie było jeszcze powiadomienia z nanu ani z hepatil ani z rimmel

 z hepatilu jeszcze nie wysłali nagród, będą powiadamiać jak już to zrobią Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5978541 Napisano: 11.02.2015 10:48:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

giulietta napisał(a):

polarniczka napisał(a):

napisał(a):aniolka2310 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):polarniczka napisał(a):czy wiecie jak sprawdzić czy zdjęcie z konkursu Big Actice na facebook nie jest przypadkiem ściągnięte z netu? zdjęcie jest przerobione na konkurs i w grafice google raczej nie znajdę... macie jakieś sposoby na sprawdzenie?

http://www.tapeci...wicze_kapelusze.html

czyli co zdjęcie to plagiat?

tak, teraz po obrazie wyszukuje prawie 400 wyników emotka

już mnie ktoś uprzedził i zrobili dym na facebook emotka

 super, ja specjalnie na ten konkurs robiłam fotkę i nic emotka a wygrał ktoś kto sobie fotkę z netu wkleił, pewnie z niektórymi wygranymi parasolkami jest tak samo.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5978268 Napisano: 10.02.2015 16:16:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratuluję Islandii! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5973762 Napisano: 30.01.2015 16:27:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Guseppe kody do kina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5973644 Napisano: 30.01.2015 13:17:17 w Gratulacje! Dla wygranych!

mysia

#5972791 Napisano: 28.01.2015 20:36:18 w SZUKAM....
toka napisał(a):

szukam kodów rabatowych do Empiku

https://loteria.a...l.pl/regulamin-empik 15% z Actimela Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5950289 Napisano: 02.12.2014 13:17:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jak informują z Jacobs kubek życzeń i z jakiego dnia?



Beznadziejnie. Nic nie wiadomo. Nawet nie wiem jaki kubek wygrałam emotka

Witaj,

Gratulacje!

Zostałeś laureatem nagrody w konkursie „Gorące życzenia z kubkiem Jacobs”. Twoja nagroda to prawo do obdarowania wskazanej w zgłoszeniu osoby zestawem składającym się ze spersonalizowanego według Twojego projektu kubka do kawy, jednej wybranej przyprawy, wybranej kawy Jacobs, foremek na muffinki i przepisu na kawę o wartości jednostkowej 65 złotych wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 7 zł na pokrycie zryczałtowanego podatku od Nagród.

Wszystkie Nagrody w Konkursie są wydawane w terminie do dnia 24 stycznia 2015 roku.

Jeszcze raz gratulujemy wygranej i zapraszamy na www.przepisynakawe.pl!

Organizatorzy




https://przepisyn...ace-zyczenia/winners wyniki są, ale częściowe, to może jeszcze nie wszystkich powiadomili.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#5950257 Napisano: 02.12.2014 12:28:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic, nic, nic... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0