Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mysia

mysia

#6637875 Napisano: 09.09.2019 12:03:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakby ktoś chciał oddać krowę z Milki (wiem, że nie każdy odsyła) to chętnie jedną przyjmę. Obiecałam sąsiadce że spróbuję jej wygrać, ale póki co nic z tego nie wyszło... emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

mysia

#6637779 Napisano: 09.09.2019 09:58:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

rengifo napisał(a):

Hej, czy po wypełnieniu formularza zwycięzcy w Seth and Riley's Garage przychodziła wam jakaś zwrotka od Smolara czy tylko potwierdzenie na stronie ? 

tylko na stronie

No właśnie szkoda, że tylko info na stronie. Potwierdzenia na mailu brak, niech tak coś się nie zapisze i będzie, że nagroda przepadła bo formularz nie został wypełniony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6637494 Napisano: 07.09.2019 21:22:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wea86 napisał(a):

Mysia napisał(a):

2.9 Zadanie konkursowe – polega na wykonaniu autorskiego zdjęcia na następujący temat: „Pokaż na zdjęciu jak wyciskasz więcej z lata z Seth & Riley’s Garage.
Nawet gdyby nie było dopisku, że temat tyczy się piwa to i tak chyba jest to jasne...
Nie ogarniam jak oni takie zdjęcia zatwierdzają  emotka tu logo innej firmy, tam dzieci, więcej niż jedna osoba na zdjęciu...  

A u mnie było zgodne z regulaminem i nie zatwierdzili:(

Spróbuj jeszcze raz, tam można wrzucać ile się chce emotka Wyświetl w wątku >>
1 wea86 0

mysia

#6637483 Napisano: 07.09.2019 19:42:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cala-w-trawie napisał(a):

jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

U Smolara ktoś chyba TANKUJE Seth&Riley's Garage 

https://konkurswy...loads/1567682632.jpg

https://konkurswy...loads/1567636361.jpg

Dzieci w galerii alkoholowej emotka  ze rodzice pija i wysyłają wizerunki niepełnoletnich to jedno ale by to Carlsberg Polska S.A. to rozpowszechniał  emotka  w celach reklamowych  emotka  

masz racje, z tym, ze pierwsze zdjecie zostalo zrobione z premedytacja - specjalnie na konkurs (co tez nic nie znaczy, ale w tym przypadku gorzej, ze sie wysluguja dzieciakiem), a drugie to zupelnie przypadkowe zdjecie z wakacji....

No niby macie rację w tym, co mówicie, dzieci nie powinny promować produktów alkoholowych.

Ale.. emotka  ten konkurs to miało być zdjęcie na temat "pokaz jak wyciskasz więcej z lata", a nie "pokaż jak wyciskasz więcej z lata z naszym piwem". Teoretycznie zadanie konkursowe nie ma nic wspólnego z alkoholem emotka  

2.9 Zadanie konkursowe – polega na wykonaniu autorskiego zdjęcia na następujący temat: „Pokaż na zdjęciu jak wyciskasz więcej z lata z Seth & Riley’s Garage.
Nawet gdyby nie było dopisku, że temat tyczy się piwa to i tak chyba jest to jasne...
Nie ogarniam jak oni takie zdjęcia zatwierdzają  emotka tu logo innej firmy, tam dzieci, więcej niż jedna osoba na zdjęciu...   Wyświetl w wątku >>

mysia

#6636712 Napisano: 05.09.2019 09:41:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Haha tyle wpisów z leżakami i sprawdzam co to było, myślę kurcze mogłam zagrać bo spoko zapowiada się taki duży leżak... Wchodzę na maila,wygrałam leżak hihi wzięłam udział i zapomniałamemotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6635189 Napisano: 31.08.2019 21:54:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

Chwilowo zawisły w przestrzeni wirtualnej.
Trzeba będzie do nich przedzwonić/napisać maila rano w poniedziałek. Powinni odblokować.
Choć uj ich tam wie... Dobrze, że zdążyłam spłodzić do tej pory jedno zgłoszenie. To jeszcze jedno, i z czystym sumieniem pas. emotka

chociaż tyle, bo u mnie to nawet jeszcze 1 nie poszło...właśnie usiadłam do tego i katastrofa  emotka

Ja też dopiero teraz się za to zabrałam...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6634283 Napisano: 29.08.2019 10:10:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję za odpowiedź dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6634279 Napisano: 29.08.2019 10:05:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pewnie już o to kiedyś pytałam,ale czy karty z budżetu przychodzą już aktywne? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6633483 Napisano: 27.08.2019 08:42:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z konkursu "Wyciśnij więcej" czekacie na maile, czy wypełniacie już formularz na stronie?
Bo wg. regulaminu trzeba wypełnić formularz w ciągu 7 dni od info od nich, ale jak wejdę w zakładkę dla laureatów to jest napisane "Znalazłeś swoją pracę na liscie laureatów? Wypełnij formularz zwycięzcy!" Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6633224 Napisano: 26.08.2019 08:44:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Koszulki z Leszka, super bo ten projekt nam się najbardziej podobał emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6633084 Napisano: 25.08.2019 11:53:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dla mnie identyczne zdjęcia to porażka, natomiast jeśli ktoś zrobił własnoręcznie literki, tło czy kupił sobie śmieszny kapelusz i wykorzystał to w wielu konkursach to co? Jak już ubrałam sobie zieloną koszulkę i żółte spodenki do jednej foty to do innej nie mogę? Może powinnam jeszcze włosy przefarbować żeby inaczej wyglądać emotka ? Mam kilka gadżetów, które w konkursach wykorzystuję, zawsze są to inne zdjęcia, to jeśli chodzi o foty typu "wycinanki" natomiast mam też kilka sprawdzonych ujęć które też chętnie wykorzystuję, ale zawsze staram się dopasować do tematu konkursu. Nie zrobię sobie foty z piwem w samochodzie, czy jadąc na rowerze...  Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

mysia

#6632649 Napisano: 23.08.2019 10:00:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Cóż ja ostatnio robiłam fotki na ten konkurs i moja wyluzowana babcia mówi "Zrób mi też, wiesz że się lubię wygłupiać" ale jej powiedziałam, że nagroda niezbyt dla niej. Kiedyś pewnie jak będzie do wygrania nagroda która by ją ucieszyła to jej to foto zrobię emotka   Moja babcia uwielbia kapelusze, zawsze chętnie chodziła na jakieś imprezy typu "bal przebierańców",zdjęcia uwielbia! i jestem z niej dumna, że jak na swój wiek jest bardzo aktywna i wesoła, też bym taka chciała być w jej wieku emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6632412 Napisano: 22.08.2019 12:34:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie ciuszków Aloha from Deer (kolekcja Somersby) do wygrania dla kobiet rozm. M, dla mężczyzn rozm. L
Czy te rozmiary, są według was zgodne z wymiarami podanymi na stronie? Czy według was to np. duże M czy małe? emotka Pytam bo póki co nerka wpadła (chciałam!) ale chciałam wygrać ciuch dla znajomego który nosi M więc raczej muszę grać na siebie, chyba że ktoś stwierdzi że ta M wychodzi mała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6631212 Napisano: 19.08.2019 10:23:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

Ktoś może wyczytał czy jest ograniczenie na gosp. domowe w konkursie Garage? U Smolara przeważnie jest ograniczenie a w regulaminie tego nie ma.

Nie ma w regulaminie to nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6630167 Napisano: 14.08.2019 15:33:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
agicho napisał(a):

Nerka z Somersby

U mnie też, a nerki bardzo lubię emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6627495 Napisano: 06.08.2019 09:41:30 w SZUKAM....
termitek99 napisał(a):

Czy ktoś wie, czy imienny bon Itaka można odsprzedać?

Z tego co wiem to jest opcja albo idziesz z tą osobą i rezerwujesz dla niej, albo robi się cesję. Najlepiej zadzwoń do Itaki i zapytaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6627215 Napisano: 05.08.2019 12:28:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie też kodu brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6625603 Napisano: 31.07.2019 12:27:50 w Informują
Muzyczne wygrane w Tesco sms przed 12.00 Wyświetl w wątku >>

mysia

#6621016 Napisano: 17.07.2019 09:57:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z konkursu WASA na 100 te puszki to nagrody pocieszenia, czy otrzymują je też osoby które wygrały w danym etapie? Bo mam akurat na zgłoszenie bez tygodniowej.
Mi na puszce nie zależy, ale zawsze ktoś z rodziny/znajomych się ucieszy emotka
edit. w regulaminie jest info, że po zakończeniu konkursu, SPOŚRÓD WSZYSTKICH ZGŁOSZEŃ 1000 uczestników zostanie nagrodzonych emotka
. Wyświetl w wątku >>
0 0