Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika milax88

milax88

#6351462 Napisano: 28.04.2017 18:43:43 w Ambasadorinnowacji - Philips



Ostateczne wyniki quizu Chwila dla Ciebie:
Wyświetl w wątku >>

milax88

#6348918 Napisano: 21.04.2017 21:13:10 w Ambasadorinnowacji - Philips

milax88

#6296085 Napisano: 05.12.2016 12:27:12 w Ambasadorinnowacji - Philips
katrin22 napisał(a):

milax88 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

milax88 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Ja mam 700 pkt, będę zbierać na Lumee, może w przyszłym roku uda się wylicytować emotka

Ja mam nadzieję, że nie zamkną programu wraz z końcem roku. Szkoda mi moich 700 pkt emotka

Też mam taką nadzieję emotka  
Pare rzeczy mi od nich wpadło, na które nie mogłabym sobie pozwolić emotka
I nowości się poznaje. Ostatnio nawet szwagrowi poleciłam oczyszcza powietrza emotka Także- im się opłaca emotka

Mnie udało się wylicytować tylko odkurzacz, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Ostatnio miałam dłuższą przerwę w wypełnianiu zadań i teraz żałuję...

Ja od początku zabawy dostałam steamer, multicooker i golarkę. Też olewalam zadania, a szkoda, bo ci co od początku sumiennie zbierali maja większe pole popisu.

To sporo emotka Mnie zawsze zawieszała się strona i dlatego nie udawało się nic wylicytować emotka może to też mnie trochę zniechęcało... Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6296047 Napisano: 05.12.2016 11:24:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
katrin22 napisał(a):

milax88 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Ja mam 700 pkt, będę zbierać na Lumee, może w przyszłym roku uda się wylicytować emotka

Ja mam nadzieję, że nie zamkną programu wraz z końcem roku. Szkoda mi moich 700 pkt emotka

Też mam taką nadzieję emotka  
Pare rzeczy mi od nich wpadło, na które nie mogłabym sobie pozwolić emotka
I nowości się poznaje. Ostatnio nawet szwagrowi poleciłam oczyszcza powietrza emotka Także- im się opłaca emotka

Mnie udało się wylicytować tylko odkurzacz, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Ostatnio miałam dłuższą przerwę w wypełnianiu zadań i teraz żałuję... Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6296015 Napisano: 05.12.2016 10:42:46 w Ambasadorinnowacji - Philips
katrin22 napisał(a):

Ja mam 700 pkt, będę zbierać na Lumee, może w przyszłym roku uda się wylicytować emotka

Ja mam nadzieję, że nie zamkną programu wraz z końcem roku. Szkoda mi moich 700 pkt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6295993 Napisano: 05.12.2016 10:09:49 w Ambasadorinnowacji - Philips
Też nie mam wszystkich odznak. Poza tym nie ma nic, co by mnie interesowało w moim przedziale punktowym. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6168735 Napisano: 04.03.2016 12:01:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
aniabania napisał(a):

Napisz do nich maila ze słowem PILNE w temacie. Kiedyś tak zrobiłam i odpisali od razu. Inaczej trzeba czekać kilka dni na odpowiedź. 

Dzięki, za późno jednak przeczytałam. Już odpisali i na moją prośbę skontaktowali się z tą panią i podali mój adres e-mail.

Co do gwarancji to napisali, abym podała dane produktu i swoje, aby mogli wysłać. Myślę, że z powodu całej tej sytuacji darowali sobie pisanie, że protokół jest jak gwarancja i wystarczy tylko on. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6167654 Napisano: 02.03.2016 12:21:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
DORFII napisał(a):

milax88 napisał(a):

Dziś kurier przywiózł odkurzacz, który wygrałam w styczniowej aukcji. Niestety protokół odebrania nagrody był na panią Iwonę z Krakowa. Czy na tym forum jest taka osoba? Moja mama podpisała odbiór, dzwoniłam do Philipsa, ale za długo czekałam na połączenie. Wkurzyłam się i rozłączyłam. Napiszę do nich maila w tej sprawie. Moje dane trafiły do kogoś obcego i nie bardzo mi się to podoba. Pani Iwonie też może się to nie podobać. Miał ktoś z Was taką sytuację?

Mam też pytanie o gwarancję, ktoś dostał? Mam zamiar napisać, aby mi dosłali. Nie mam zamiaru sprzedawać, ale jakoś pewniej z kwitem bym się czuła.

U mnie w ostatniej aukcji była taka sama sytuacja,dostałam protokół na Pana X,po @ do nich zadzwonili z przeprosinami i po 2 dniach dosłali protokół z moimi danymi, a ten na Pana X kazali zniszczyć.Ciekawe,czy owy Pan również zniszczył moje dane.

Czyli to nie pierwszy raz! Wkurza mnie to, bo to są dane wrażliwe i można z nich już użytek zrobić. Nie zgadzamy się na udostępnianie tych danych nikomu innemu prócz firmie Philips. Wczoraj napisałam ok. godziny 20 i nadal nie mam informacji zwrotnej. Zamiast cieszyć się z wygranej to ja się martwię co dalej z tym protokołem i moimi danymi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6167549 Napisano: 02.03.2016 10:00:22 w Ambasadorinnowacji - Philips
nelunia napisał(a):

milax88 napisał(a):

Dziś kurier przywiózł odkurzacz, który wygrałam w styczniowej aukcji. Niestety protokół odebrania nagrody był na panią Iwonę z Krakowa. Czy na tym forum jest taka osoba? Moja mama podpisała odbiór, dzwoniłam do Philipsa, ale za długo czekałam na połączenie. Wkurzyłam się i rozłączyłam. Napiszę do nich maila w tej sprawie. Moje dane trafiły do kogoś obcego i nie bardzo mi się to podoba. Pani Iwonie też może się to nie podobać. Miał ktoś z Was taką sytuację?

Mam też pytanie o gwarancję, ktoś dostał? Mam zamiar napisać, aby mi dosłali. Nie mam zamiaru sprzedawać, ale jakoś pewniej z kwitem bym się czuła.

Gwarancją jest protokół przekazania nagrody.Ostatnio otrzymałam taką odpowiedź.

A ja nawet nie mam swojego protokołu emotka jeszcze mi nie odpisali na maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6167285 Napisano: 01.03.2016 19:22:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
Za wykonane zadania dostajesz te znaczki. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6167275 Napisano: 01.03.2016 19:05:47 w Ambasadorinnowacji - Philips
xooxooxoo ok emotka

Zaraz napiszę do nich maila. Mam nadzieję, że ta pomyłka z protokołami była na zasadzie wymiany a nie, że do mnie trafiły dane pani Iwony, a moje jeszcze do kogoś innego... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6167246 Napisano: 01.03.2016 18:16:38 w Ambasadorinnowacji - Philips
Dziś kurier przywiózł odkurzacz, który wygrałam w styczniowej aukcji. Niestety protokół odebrania nagrody był na panią Iwonę z Krakowa. Czy na tym forum jest taka osoba? Moja mama podpisała odbiór, dzwoniłam do Philipsa, ale za długo czekałam na połączenie. Wkurzyłam się i rozłączyłam. Napiszę do nich maila w tej sprawie. Moje dane trafiły do kogoś obcego i nie bardzo mi się to podoba. Pani Iwonie też może się to nie podobać. Miał ktoś z Was taką sytuację?

Mam też pytanie o gwarancję, ktoś dostał? Mam zamiar napisać, aby mi dosłali. Nie mam zamiaru sprzedawać, ale jakoś pewniej z kwitem bym się czuła. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6159903 Napisano: 14.02.2016 13:45:50 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):

milax88 napisał(a):

Wkurza mnie, że Opla Inignię z Loterii Paragonowej wygrała koleżanka byłej minister finansów. emotka
Nie wierzę w takie przypadki.

równie mało prawdopodobne było to że kiedyś jedna osoba, w odstępie 2 tygodni trafiła 2 razy szóstkę w Lotto. Ale jednak się udało.

No po prostu nie wierzę, że osoba powiązana z twórcą loterii wygrała przez przypadek. Coś mi się tu nie zgadza. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6159892 Napisano: 14.02.2016 13:20:30 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że Opla Inignię z Loterii Paragonowej wygrała koleżanka byłej minister finansów. emotka
Nie wierzę w takie przypadki. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6158083 Napisano: 09.02.2016 21:14:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
cherry_coke napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

karolinamat napisał(a):

milax88 napisał(a):

Do mnie też dotarł protokół ze styczniowej licytacji, odesłałam wypełniony i odpisali, że format pliku niepoprawny. Spojrzałam szybko w wysłane i plik jest .doc, tak jak sobie życzyli. Nie wiem o co chodzi, może ktoś z Was mi coś podpowie?

U mnie chyba ok. Wypełniłam, zapisałam i odesłałam ten sam plik...

Ja miałam podobną sytuację przy testowaniu. Umowę w pliku nie mogli otworzyć. Więc wina jest po ich stronie.
W końcu im jej nie wysłałam bo każda próba kończyła identycznie.
Sami dopisali dane i wysłali z urządzeniem.

Może zapisujecie w nowszej wersji niż oni mają. Najbezpieczniej jest zapisywać w wersji 97-2003

Właśnie w tej wersji zapisałam. Jeśli odpiszą i nadal będzie coś nie tak to przekopiuję do drugiego dokumentu i wyślę. Bo wcześniej wypełniłam to na oryginalnym formularzu, zapisałam i wysłałam. Może w tym tkwi problem.

Dzięki za odzew. Już myślałam, że to ja coś schrzaniłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6157667 Napisano: 09.02.2016 09:12:00 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja zrobiłam screen'a ze specyfikacją, że to .doc i wysłałam, aby potwierdzić wysłanie poprawnego pliku. Nie mam pomysłu o co chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6157644 Napisano: 09.02.2016 08:07:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
Do mnie też dotarł protokół ze styczniowej licytacji, odesłałam wypełniony i odpisali, że format pliku niepoprawny. Spojrzałam szybko w wysłane i plik jest .doc, tak jak sobie życzyli. Nie wiem o co chodzi, może ktoś z Was mi coś podpowie? Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6152139 Napisano: 29.01.2016 15:19:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
jokan napisał(a):

milax88 napisał(a):

jokan napisał(a):

a jak wy to licytujecie, trzeba miec szybkiego neta? bo ja w grudnie nie moglam upolowac nawet karty do empiku i stwierdzialm ze bez sensu bede grac dalej skoro potem nic nie moge wylicytowac:(

Mnie od jakiegoś marca/kwietnia 2014 roku dopiero dziś udało się pierwszy raz wylicytować. Dziś była dodatkowa licytacja, bo w grudniu ktoś oszukiwał poprzez blokowanie strony, i zastosowano inny sposób licytowania. Podejrzewam, że tylko dzięki temu mi się udało emotka

tak wiem, to ja chyba wczesniej licytowalam, a grudzien juz odpuscilam sobie...zreszta juz nie mialam oznak

Teraz to i ja długo nic nie będę licytowała bo zostało mi 114 filipsów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6152133 Napisano: 29.01.2016 15:07:19 w Ambasadorinnowacji - Philips
jokan napisał(a):

a jak wy to licytujecie, trzeba miec szybkiego neta? bo ja w grudnie nie moglam upolowac nawet karty do empiku i stwierdzialm ze bez sensu bede grac dalej skoro potem nic nie moge wylicytowac:(

Mnie od jakiegoś marca/kwietnia 2014 roku dopiero dziś udało się pierwszy raz wylicytować. Dziś była dodatkowa licytacja, bo w grudniu ktoś oszukiwał poprzez blokowanie strony, i zastosowano inny sposób licytowania. Podejrzewam, że tylko dzięki temu mi się udało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6152110 Napisano: 29.01.2016 14:36:04 w Ambasadorinnowacji - Philips
luko922 napisał(a):

Teraz się czeka na jakieś protokoły, tak? emotka  

Tak. Ja już sprawdziłam adres czy aby na pewno wszystko się zgadza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0