Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika milax88

milax88

#6152099 Napisano: 29.01.2016 14:25:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pociong napisał(a):

Jeee mam depilator emotka
Swoja droga jak dla mnie zdala egzamin ta nowa opcja z samoistnym odswiezaniem emotka

Tez tak uważam. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6152086 Napisano: 29.01.2016 14:20:10 w Ambasadorinnowacji - Philips
Jest najdroższy odkurzacz emotka a miał być ekspres... ten czarny emotka
Przyznać się, kto sprzątnął Saeco? emotka

Wreszcie się doczekałam jupiii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6133005 Napisano: 16.12.2015 15:01:23 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja zalogowałam się na stronie wcześniej jakieś 10 minut. Odświeżałam sobie stronkę i bum! Najpierw wyskoczył błąd, a potem nawet na konto nie mogłam się zalogować przez kolejne 10 minut. Niestety, ale jeśli ktoś oszukuje to powinno się wobec niego wyciągnąć konsekwencje.  Tym razem było bardzo dziwnie, bo przy poprzednich aukcjach wyskakiwał mi tylko error ale nie było takich jaj, że nie mogłam się na własne konto zalogować. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6128159 Napisano: 09.12.2015 18:02:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ewi1000 napisał(a):

ciekawe czy po nowym roku punkty przepadają ? 

Mam 1158pkt i nie wiem co brać nic dla mnie nie ma ciekawego 

Gorzej jak masz punkty a nigdy nie nadążasz wylicytować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6045916 Napisano: 17.07.2015 22:12:18 w Ambasadorinnowacji - Philips
dtlecky napisał(a):


Kawa w wersji na słodko

PYTANIE 4:
Caffe macchiato to:

gorące mleko z dodatkiem espresso

Mnie weszło dopiero, gdy zaznaczyłam opcję z czekoladą.

Dzięki za odpowiedzi emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6044186 Napisano: 14.07.2015 11:56:42 w Ambasadorinnowacji - Philips
A dla mnie to dyskryminacja bo każdy powinien mieć taką samą szansę na licytację. Ja nie mam aż tak mało pkt, zbieram od 1,5 roku - pisałam wyżej.  Stać mnie było na niektóre rzeczy ale niestety nie mogłam licytować, bo ktoś wymyślił tak a nie inaczej. Na pewno napiszę do Philipsa bo wkurza mnie taka polityka. I ja tu nie hejtuję ludzi z pierwszej dziesiątki. I co z tego, że tylko 4 licytowało? Tu nie chodzi o nich (bo mogą licytować co tylko chcą i co jest im potrzebne) tylko o głupie zasady. Też się napracowałam, aby zdobyć swoje punkty i wielu innych także więc gadka,  że komuś się bardziej należy jest śmieszna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6044078 Napisano: 14.07.2015 09:05:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
erychta00 napisał(a):

milax88 napisał(a):

Kolejna aukcja i nic. Chciałam licytować lokówkę bo po co mi te wszystkie pkt skoro mają zerować z końcem roku? Chociaż lokówkę będę miała no ale niestety... Kpina i tyle. Każdy powinien mieć taką samą szansę na licytowanie.

Mam nadzieję, że chodzi o normalny koniec roku? ;/

trafiłam w odpowiednią sekundę w odświeżaniu strony..... nacisnęłam odbierz nagrodę.... a tam " AUKCJA SIĘ JESZCZE NIE ZACZĘŁA".... i tak już piąty raz.....

No o normalny mi chodziło  emotka
Też chyba napiszę maila do nich w tej sprawie bo się wpieniłam. Jak mają tak wymyślać to może czas skończyć z tą zabawą. Marnuję tylko czas na tych ich zadaniach a oni nie wiedzieć czemu ostatnio nie uznali mi dwóch zadań a teraz pozmieniali zasady, które dyskryminują osoby z mniejszą ilością punktów. Jestem na nich wściekła. Po ostatniej aukcji też byłam wściekła i wygarnęłam im w mailu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6043737 Napisano: 13.07.2015 14:14:11 w Ambasadorinnowacji - Philips
Kolejna aukcja i nic. Chciałam licytować lokówkę bo po co mi te wszystkie pkt skoro mają zerować z końcem roku? Chociaż lokówkę będę miała no ale niestety... Kpina i tyle. Każdy powinien mieć taką samą szansę na licytowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6043627 Napisano: 13.07.2015 11:49:37 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja nawet nie mam jak kart do CC wylicytować bo w najbliższym większym mieście nie ma tego kina. Odpada nawet to. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6043550 Napisano: 13.07.2015 09:49:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
Te wywindowane ceny żelazek - to chamstwo z ich strony... Ekspresy Saeco nawet tyle nie kosztowały w poprzednich aukcjach... Nagrody w moim zasięgu są beznadziejne,  znów muszę odpuścić. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6043238 Napisano: 11.07.2015 16:30:37 w Ambasadorinnowacji - Philips
Porąbało ich. W takim razie to ja nigdy nic nie wylicytuję. Zbieram 1,5 roku punkty i nic z tego nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6036379 Napisano: 24.06.2015 18:33:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
MNY kredka  BROWsatin do brwi z Wizażu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6034286 Napisano: 19.06.2015 18:42:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Balmi z konkursu na fb emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6022650 Napisano: 26.05.2015 10:57:02 w Wkurza mnie...
kubatbg napisał(a):

stenka napisał(a):

snowflake napisał(a):

stamp napisał(a):

ucz sie ucz-nauka to do potęgi klucz emotka

Fanatyzm to nie potęga - to choroba emotka

frodo napisał(a):

No, może nawet trzeba będzie zapisać się do kółka różańcowegoemotka

i codziennie rano obowiązkowa msza emotka
=============================
Swoją drogą czekam na spełnienie obietnic...i jestem bardzo ciekawa skąd weźmie te 500 zł na każde dziecko czy podwyżki rent do najniższej krajowej emotka
============================
Żeby nie było, że tylko wybory mnie wkurzają - wkurza mnie dzisiejsza duchota emotka


Ale ludzie maja tzn. "ból dup." po tych wyborach widze.... pożyjemy zobaczymy co z swoich obietnic spełni... ciekawe czego nie rozliczacie Szoguna ze swoich obietnic (bo z tego co ja pamiętam z przed 5 lat to tez była mowa o obniżeniu podatków i innych obiecankach) których ani 1 nie spełnił wiec jak duda chociaz 2 spełni to juz jest lepszy.... bronek obudził sie w ostani tydzien po programie wojewódzkiego chyba sie ocknął ze przydało by sie cos zrobić ...<moim zdaniem żenada> .. ale mniejsza z tym najważniejsze ze te żale, dzień dwa po wyborach ...  ludzie demokracja wygrał nie "wasz" to teraz czas do narzekania i oceniania go bedzie za 5 lat i koniec... po co obrazać kogos kto go wybrał...

a druga osobną sprawa jest obrażanie katolików.... to juz poziom -5, każdy nowoczesny zwolennik P.O, uwaza sie za tolerancyjnego na maxa i wogole...ale wyszydzaja kogoś kto ma krzyż w domu i chodzi do kościoła ... A CO WAS TO OBCHODZI ! niech sobie nawet i 20 razy tam zasóa jak czuje taka potrzeba .... widocznie tolerancja nie jest w równowadze do wszystkich... bo jakby ktoś tak jechał po żydach to juz byłby skonczonym antysetminą i debilem...

Trzecią sprawa jest to ze nagle podczas wyborów prezydenckich nawaliło sie tyle znawców polityki (nawet chyba wiecej niz znawców piłki noznej podczas euro..) a prawie nikt nie dostrzega jakie realne władze ustawowe ma Prezydent ... szczerze powiedzmy malusie bardzo, więc najważniejszymi dla Polski wyborami bedą te jesienne !

Dokładnie. "Ból cenzura" - idealnie oddaje to, co dzieje się po wyborach. I chciałam dodać, że nie każdy kto głosował na Dudę to fanatyk (bo tak wygląda czytając powyższe komentarze). Nie powinno być w kościele agitacji, ale z drugiej strony to nie zdarza się wszędzie. Ja jestem i wierząca, i praktykująca i - wierzcie bądź nie - nigdy nie spotkałam się z namawianiem przez księdza na kogo powinnam głosować. Poza tym ludzie w większości głosowali na Dudę przeciw Bronkowi. Już same afery za PO powinny dać do myślenia. Ja się cieszę z wyników wyborów bo to świadczy o jakiejś zmianie. Cieszę się, że w tym roku będziemy mieli jeszcze szansę wyrazić swoje niezadowolenie i zapoczątkować zmiany. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6022453 Napisano: 25.05.2015 21:21:46 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

A mnie wkurza Wasze wyśmiewanie Kościoła i krzyży. To jest płytkie...
Nie jestem praktykującym katolikiem, ale szanuję osoby wierzące i itp.

Wyszła niektórym słoma z butów, niestety. Też nie podoba mi się, że ktoś wyśmiewa przekonania religijne (ale jak mówi się o Żydach źle to nie tykać bo nie wolno o nich źle mówić). To był wybór większości Polaków i uszanujcie to, ludzie! Za 5 lat Duda zostanie oceniony odpowiednio. Teraz niech działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6019964 Napisano: 20.05.2015 14:37:57 w Wkurza mnie...
Wkurzył mnie wczoraj kurier. Zamówienie na ponad 300 złotych a on zostawia sąsiadowi a potem dopiero dzwoni, ze tam zostawił. Ja bym zrobiła odwrotnie - najpierw bym zadzwoniła i zapytała co mam zrobić a potem ewentualnie zostawiła.

Na dodatek z tym sąsiadem się nie lubimy... Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6016822 Napisano: 13.05.2015 18:59:20 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

anula81 napisał(a):

ja nie rozumiem zadania tworzę, co mamy napisac o tej majówce ? w sumie nie ma pytania

Jest napisane, żeby polecić miejsce na majówkę. Temat rzeka, łatwo się rozpisać emotka

Teraz jest dopisane. Wcześniej nie było informacji czego ma dotyczyć tekst. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6014577 Napisano: 07.05.2015 21:58:29 w Ambasadorinnowacji - Philips
kapa26 napisał(a):

milax88 napisał(a):

kapa26 napisał(a):

milax88 napisał(a):

Ja oczywiście nic. Strona zaczęła się zawieszać 5 minut przed rozpoczęciem. Zanim Internet zaczął śmigać jak wcześniej minęło ze 3 minuty i już było po wszystkim emotka Z taką polityką to do końca roku nic nie wylicytuję emotka

a na co polowałaś?

Na sokowirówkę emotka

Ale miała wzięcie jak też się nad nią zastanawiałam ae doszłam do tego że poczekam na robota albo mc emotka  i dobrze  :) 

Ja myślałam, że ludzie się na żelazka rzucą a nie na sokowirówkę emotka chyba byłam naiwna. No nic, będę dalej cierpliwie zbierać punkty, może uda mi się wylicytować coś następnym razem... Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6014378 Napisano: 07.05.2015 15:51:53 w Ambasadorinnowacji - Philips
kapa26 napisał(a):

milax88 napisał(a):

Ja oczywiście nic. Strona zaczęła się zawieszać 5 minut przed rozpoczęciem. Zanim Internet zaczął śmigać jak wcześniej minęło ze 3 minuty i już było po wszystkim emotka Z taką polityką to do końca roku nic nie wylicytuję emotka

a na co polowałaś?

Na sokowirówkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#6014331 Napisano: 07.05.2015 14:17:20 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja oczywiście nic. Strona zaczęła się zawieszać 5 minut przed rozpoczęciem. Zanim Internet zaczął śmigać jak wcześniej minęło ze 3 minuty i już było po wszystkim emotka Z taką polityką to do końca roku nic nie wylicytuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0