Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#6595821 Napisano: 05.05.2019 21:05:36 w Kupię...
wieki mnie tu nie było ale potrzebuję kupić 

voucher na przejazdzke jakims fajnym sportowym autem emotka

najchetniej cos  w stylu wyjatkowy prezent, katalog marzen. Najlepiej jakby to byl pakiet gdzie mozna cos wybrac sposrod kilku opcji. Albo zwykly voucher na kilakset zloych do wydania na tego typu stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6494642 Napisano: 05.06.2018 12:27:24 w SZUKAM....
szukam kogos kto korzysta z whatsappa i powie mi:
1. Czy jest tam opcja bycia niewidocznym?cos jak kiedys na gadu gadu czy skype?
2. Jesli nie jestem polaczona z internetem to ottzymuje informacje o nowej wiadomosci?Czy dopiero jak wlacze internet?
A moze ktos jeszcze sie orientuje jesli usune konto i odinstaluje aplikacjie to znikne z listy kontaktow u znajomych?
bede wdziecza za odpowiedzi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6489633 Napisano: 15.05.2018 13:41:56 w SZUKAM....
czy ktos ma kod na pobranie wejsciowek na noc muzeow do Wedla i ma go na zbyciu?Chetnie przygarne i jalos sie odwdziecze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6487378 Napisano: 08.05.2018 07:50:01 w SZUKAM....
Moze ktos  z Trojmiasta lub czesty bywalec pomoze emotka  
czy w Sopocie jest jakis klub gdzie mozna pobawic sie przy muzyce z lat 90tych i/lub muzyce, ktora na co dzien slychac w radiu?Chodzi mi o takie hity, ktore znaja wszyscy a nozki same rwa sie do tanca emotka  
Przegladam google ale wszedzie widze house, elektro, itp ;/  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6482068 Napisano: 15.04.2018 21:37:04 w SZUKAM....
Potrzebuję pomocy w rozliczeniu Pit-u. Mam 3 pity od pracodawców  - umowa o prace w firmie A, umowa o prace w firmie B i umowa zlecenie w firmie B. W tej firmie B mialam jednoczenie umowe o prace i zlecenie ( zlecenie jest za "nagrode" na swieta - 700zł). I tu pojawia sie moje pytanie - skladki zdrowotne z tych 3 Pitow mam po prostu dodac do siebie i wpisac sume?
Bo przychody z umow o prace rozumiem, ze dodaje z dwoch pitow, za umowe zlecenie wpisuje pod spodem w odpowiedniej rubryce.  A co z tymi zdrowotnymi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6468021 Napisano: 28.02.2018 08:13:18 w SZUKAM....
Szukam informacji na temat Messengera. Jesli zaloguje sie tam tylko po numerze telefonu (nie mam konta na facebooku) to jakos z automatu pokaze sie na liscie kontaktow u ludzi, ktorzy maja messengera i moj nr zapisany w kontaktach na tel?
Chodzi mi o to czy ludzie, ktorych ja mam w kontaktach zobacza sami ze moga teraz do mnie pisac na messengerze. 
Czarna magia to dla mnie jest. Moze ktos z Was cos na ten temat wie Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6444057 Napisano: 19.12.2017 17:22:50 w SZUKAM....
kogos kto chcialby odebrac karte na 100zl w zlotych tarasach ale tylko dzis do godz 20tej. Z racji, ze ida swieta oczekuje 40 zl przelanych na jakas zbiorke dla chorych i potrzebujacych dzieci (cos wybiore np. z siepomaga) Wyświetl w wątku >>

constanza

#6414137 Napisano: 09.10.2017 23:06:13 w SZUKAM....
czy jak wyrobie sobie teraz karte CCC to bede miala jakas znizke?Chodzi mi o to czy tam jest jakas stala znizka na buty czy okazjonalne promocje? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6396373 Napisano: 29.08.2017 21:23:34 w SZUKAM....
szukam kogos kto kupuje czasem cos na aliexpress. Zrobilam pierwszy raz zakupy i przy jednej przesylce mam shipment cancelled emotka  chociaz gdy wchodze w sledzenie przesylek na jakas zewnetrzna strone mam tylko informacje sprzed dobrych kilku dni cos o otrzymaniu elektronocznej informacji/ wydrukowaniu etykiety...nic o anulowaniu.Powinnam pisac do sprzedawcy czy czekac? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6379560 Napisano: 15.07.2017 17:11:15 w SZUKAM....
burza64 napisał(a):

Za każdy przepracowany miesiąc należy Ci się proporcjonalnie 20/12 czyli 1,666 dni czyli w zaokrągleniu 2 dni, po dwóch miesiącach pracy byłyby 4 dni, a dopiero po zakończeniu 3 miesięcy 5 dni.

czyli jesli podjelam prace 15 maja tp na dzien 7 sierpnia bede miala prawo do 4 dni urlopu?a prawo do 5 dniu dopiero 15 sierpnia jak mi sie juz wtedy umowa skonczy to byloby troche malo logiczne Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6379541 Napisano: 15.07.2017 13:22:56 w SZUKAM....
moze jakas dobra dusza podpowie - mam umowe o prace na okres probny na 3 miesiace i wymiar urlopu 20 dni. Ile dni urlopu przysluguje mi za te  3 miesiace?chyba 5 dni tak?ale czy to sie liczy za kazdy przepracowany miesiac czy z gory?umowe mam od 15 maja i nie wiem czy juz na poczatku sierpnia moge te 5 dni wykorzystac czy bedzie mi przyslugiwalo mniej?Musze zarezerwowac nocleg na wakacje a do kadr dopiero we wtorek moge pojsc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6379075 Napisano: 13.07.2017 18:50:23 w SZUKAM....
szukam kogos kto zna Swinoujscie. Potrzebuje dostac sie z Miedzyzdrojow do Swinoujscia w okolice ul zeromskiego i galerii promenada (czy jakoa tak sie nazywa), najchetniej pociagiem ale pojawia sie problem. Tam trzeba na prom wsciasc zwby sie przedostac na druga strone miasta?czy sa jakies autobusy czy kolejki.
I druga sprawa czy jest w Swinoujsciu gdzies takie miejsce gdzie widac wielkie statki pasazerskie typu Stena Line - chcialabym pokazac dzieciakiom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6375100 Napisano: 03.07.2017 08:19:16 w SZUKAM....
czy strona zaczytaj.pl dziala normalnie tzn czy wysylaja nagrody?bo na facebooku ostatnie ich aktywnosci sa z maja a posyy gosci z kwietnia. Nie chce na darmo zbierac punktow. Wysylali komus cos ostatnio? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6372231 Napisano: 26.06.2017 18:42:10 w Ambasadorinnowacji - Philips
pomozcie - chcialam sobie zamowic koncowke gratisowa do Visa Pure, mam ja wygrana z aukcji. Co powinnam zalaczyc jako dowod zakupu?bo tam chca skan dowodu zakupu ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6370360 Napisano: 21.06.2017 21:01:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
mam kilka kodow na zbyciu za jakies drobne doladowanie  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6361516 Napisano: 30.05.2017 06:47:26 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

constanza napisał(a):

wkurza mnie, ze zepsulam swoj wiosenny plaszczyk ;( plaszcz jest bialy, mial mala palmke doslownie kropke, zapralam tradycyjnie w wodzie ten fragment i po wyschneiciu plama jeszcze wieksza ;( taka zolta obwodka w miejscu gdzie byla woda zacieki jakby ;( patrze teraz na metke a tam napisane, ze czyscic chemicznie. Myslicie, ze ta plama sie spierze w pralni????

Ja bym zapytała i pokazała płaszcz. Teraz mają różne nowoczesne środki, na pewno się uda! A z czego ta plama?

to byla doslownie milimwtrowa kropeczka ale na bialym widoczna wiec chcialam ja szybko zaprac. Ta duza plama teraz powstala z wody z odrobina mydla Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6361495 Napisano: 29.05.2017 23:48:00 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, ze zepsulam swoj wiosenny plaszczyk ;( plaszcz jest bialy, mial mala palmke doslownie kropke, zapralam tradycyjnie w wodzie ten fragment i po wyschneiciu plama jeszcze wieksza ;( taka zolta obwodka w miejscu gdzie byla woda zacieki jakby ;( patrze teraz na metke a tam napisane, ze czyscic chemicznie. Myslicie, ze ta plama sie spierze w pralni???? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6359374 Napisano: 23.05.2017 23:14:55 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

stamp2 napisał(a):

jasnoska napisał(a):

Wkurza mnie Pociąg do nagród , chyba jako jedyna nic nie wygrałam wrrrr emotka

a mnie wkurza że wygrałem tylko smartwatch emotka komu się nie podobał mój SimON po nagrody Kaman? emotka

Ciekawa jestem jakie nazwy wybierali: proste czy bardziej z pomysłem? 

moja odpowiedz byla tragicznie prosta, wyslana tylko po to by uspokoic sumienie, ze nie zmarnowalam szansy emotka  Inna sprawa, ze nie bardzo rozumialam to zadanie konkursowe. Juz nie kojarze ale to byo naprawde cos zupelnie oklepanego w stylu nagrodoamaniak czy konkursiak. Kurde, naprawde nie pamietam ale bylo to jakies z tego typu powszechnie uzywanych slow w swiecie konkursowym. Odpowiedz warta Samsunga J5. Choc na pewno wygrywaly ambitniejsze i przwmyslane propozycje - mam nadzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6359218 Napisano: 23.05.2017 17:50:13 w Ambasadorinnowacji - Philips
i oczywiscie jak zawsze polowanie emotka  moze cos bym kupila ale teraz zajrzalam i polowa produktow wyczerpana ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6358946 Napisano: 23.05.2017 08:04:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Samsung J5 DS z pociagu do nagrod Wyświetl w wątku >>