Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#6085802 Napisano: 02.10.2015 14:11:10 w Ambasadorinnowacji - Philips
maszynka i karta wylicytowana. Na kazdej aukcji cos licytuje, zawsze sie udaje dla kogos...
ale nic dla mnie ciekawego nie ma i mi potem smutno emotka  zbiera czlowiek te punkty nie wiadomo na co  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6085361 Napisano: 01.10.2015 21:45:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
Gdyby ktos chcial to moge mu cos wylicytować emotka  brakuje mi punktow do moich wymarzonych nagrod wiec odpuszczam sobie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6085103 Napisano: 01.10.2015 15:35:27 w Wkurza mnie...
boom30 napisał(a):

constanza napisał(a):

youstyna33 napisał(a):

Lato pełne komplementów z garnier.
Czekam regulaminowe 30 dni na wysyłkę nagrody, a tu nadal ni widu, ni słychu.
No to dzwonie do organizatora milion razy - numer nie odpowiada
. Dzwonie do garniera : a tam " przemiły" Pan poinformował mnie, że innego  numeru telefonu do organizatora nie da,bo przecież jest w regulaminie napisane, że reklamacje tylko pisemnie i to w ciągu 30 dni od dnia zakończenia konkursu.emotka

Jednym słowem: czekaj na nagrodę 30 dni, a jak jej nie dostaniesz to trudno, przecież czas na reklamację już minął !!!!!!

ja w takim wypadku zawsze wspominam w mailach do organizatora, sponsora, itp o publicznym przyrzeczeniu nagrody, przytaczam dokładny przepis i zawsze działa emotka  


Czy mogłabyś napisać skąd ten przepis i jak brzmi? Szukałem i niestety nie znalazłem,

http://www.prawni...odeks_cywilny_47.htm   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6084847 Napisano: 01.10.2015 09:59:19 w Wkurza mnie...
myszania napisał(a):

Działa emotka

Dzieki. To w takim razie moze wina kablówki. No nic moze dzieki temu jakies mądrzejsze rzeczy obejrzę emotka :)  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6084840 Napisano: 01.10.2015 09:53:38 w Wkurza mnie...
Dziala u was w tv TVN?nie to, zebym jakos namiętnie lubiła ogladac ten program ale o godzinie 8:36 obraz sie zatrzymał i ani drgnie. Wkurza mnie to jak kanały przelaczam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6084705 Napisano: 30.09.2015 22:12:30 w SZUKAM....
tomasz3 napisał(a):

constanza napisał(a):

Skad wziac haslo do logowania na loterii paragonowej ministerstwa finansów?czy to po prostu strona jeszcze nie dziala - nie wiecie?:)

loteria od 1 pazdziernika 

Wiem. Chcialam przeczytac regulamin, byloby milo gdyby byl wczesniej ujawniony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6084693 Napisano: 30.09.2015 21:53:25 w SZUKAM....
Skad wziac haslo do logowania na loterii paragonowej ministerstwa finansów?czy to po prostu strona jeszcze nie dziala - nie wiecie?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6084385 Napisano: 30.09.2015 16:46:38 w Wkurza mnie...
youstyna33 napisał(a):

Lato pełne komplementów z garnier.
Czekam regulaminowe 30 dni na wysyłkę nagrody, a tu nadal ni widu, ni słychu.
No to dzwonie do organizatora milion razy - numer nie odpowiada
. Dzwonie do garniera : a tam " przemiły" Pan poinformował mnie, że innego  numeru telefonu do organizatora nie da,bo przecież jest w regulaminie napisane, że reklamacje tylko pisemnie i to w ciągu 30 dni od dnia zakończenia konkursu.emotka

Jednym słowem: czekaj na nagrodę 30 dni, a jak jej nie dostaniesz to trudno, przecież czas na reklamację już minął !!!!!!

ja w takim wypadku zawsze wspominam w mailach do organizatora, sponsora, itp o publicznym przyrzeczeniu nagrody, przytaczam dokładny przepis i zawsze działa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6081285 Napisano: 25.09.2015 14:19:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mam wrazenie, ze ktos z Philipsa czyta to forum bo dzis bez zapowiedzi przybył kurier z trzema zapasowymi szczoteczkami dla koleżanek ktore mialy testować ze mna szczoteczke VisaPure emotka  super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6080708 Napisano: 24.09.2015 19:34:32 w Allegro.pl - bez linków
Pewnie bylo juz milion razy na forum o tym ale mi sie zdarzylo pierwszy raz wiec wybaczcie emotka
Sprzedałam na allegro przedmiot 13 wrzesnia - ścislej mowiac kosmetyk za 20 zl. Kupujący wybrał sposob zapłaty, przesyłki ale kasy nie bylo. Kilka dni temu napisalam maila, ze nie mam pieniedzy czy ten ktos zrezygnował czy pieniadze gdzies zaginęły itp itd. Dostalam odpowiedz, ze dzis bedzie przelew wiec powinnam je miec na drugi dzien koncie. I nadal cisza.
Nie wiem co mam teraz zrobic. Ne jestem jakas złośliwa czy mściwa ale jesli ktos sie rozmyślił no to chcialabym jak najszybciej wystawić rzecz ponownie.
Nie wiem - czy ja teraz musze zakladac jakis spór na Allegro, wystawiać negatywa czy po prostu poinformować ta osobe, ze wystawiam przedmiot jeszcze raz wiec sprzedaz nie dojdzie do skutku i zapomniec o sprawie? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6075506 Napisano: 17.09.2015 14:11:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
Dotarla do mnie wlasnie szczoteczka VisaPura do testow i zastanawiam sie jak mam ja dac do testowania dwóm kolejnym osobom skoro szczoteczki sa dwie a w instrukcji jak byk stoi, ze ze względów higienicznych nie uzywac jednej szczoteczki przez kilka osob. Czyli jednej koleżance mam pożyczyć szczoteczek by tylko popatrzyła czy jej pasuje do wystroju lazienki? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6075336 Napisano: 17.09.2015 11:44:07 w Biedronka
defed napisał(a):

constanza napisał(a):

Gdzie te wyniki z drugiego etapu Tyskiego? 5 dni roboczych minelo wczoraj emotka  

no i maja jeszcze 3 dni robocze na @ więc max w poniedziałek sie dowiemy - oby prędzej emotka

A to juz tego chyba nie doczytalam emotka  dzieki..to juz nie czekam jak na szpilkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6075296 Napisano: 17.09.2015 11:19:02 w Biedronka
Gdzie te wyniki z drugiego etapu Tyskiego? 5 dni roboczych minelo wczoraj emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6075079 Napisano: 16.09.2015 22:26:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
izaaa898989 napisał(a):

Dostałam maila o zakwalifikowaniu się do testowania ekspresu ekspres-saeco-hd9712-01-incnato... ma ktoś jeszcze?? szkoda że potem trzeba będzie odesłać..

Wooow..swietny jest emotka   choc cena tez "fajna" emotka  czyli napisali w mailu od razu, ze do odesłania potem? 
Pomyslalam, ze takie drogie sprzety tez od czasu do czasu ludziom zostawiają emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6074363 Napisano: 16.09.2015 10:32:58 w Biedronka
toka napisał(a):

constanza napisał(a):

Czy jesli ktos dostaje od razu maila o kuflu z tyskiego to nie ma juz szans na aparat?bo rezerwa aparatów nie dostaje zadnych maili w momencie rozwiązania danego etapu. 

według mnie nie ma
bo jeśli ma to nic nie dostaje i czeka w rezerwie na swoją nagrodę

Wlasnie tak mi sie wydawalo, dzieki emotka  no to juz niech rozwiązują ten drugi etap emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6074360 Napisano: 16.09.2015 10:28:11 w Biedronka
Czy jesli ktos dostaje od razu maila o kuflu z tyskiego to nie ma juz szans na aparat?bo rezerwa aparatów nie dostaje zadnych maili w momencie rozwiązania danego etapu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6072892 Napisano: 14.09.2015 15:41:52 w Pomocy!!!!
spin napisał(a):

constanza napisał(a):

czy ta klauzula o ochronie danych osobowych jest aktualna? 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

W wielu ogłoszeniach o prace piszą by dodać wersję Dz. U. 2002 r. I szczerze to nie wiem co robić - wysyłać poprawną czy tą wymaganą przez pracodawcę choć nieaktualna?Zgłupiałam juz ;(


Umieść taką "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

na końcu masz dopisek ze zmianami czyli również to co obejmuje Dz.U. z 2014 r.

 Dzieki. Wydawalo mi sie, ze dopisek ze zm. dotyczy zmian nr i poz. Druga sprawa, ze trzeba chyba umieścić dopisek tekst jednolity wiec ta klauzula tez poprawna nie jest. Pamietam, ze w 2014 roku u mnie w pracy odrzucono srednio 90% cv bo mialy zla klauzule i kwestia dotyczyła chyba wlasnie roku dziennika ustaw a nie slow ze zm. ale glowy sobie uciąć nie dam emotka :)  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6072838 Napisano: 14.09.2015 14:37:32 w Pomocy!!!!
czy ta klauzula o ochronie danych osobowych jest aktualna? 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

W wielu ogłoszeniach o prace piszą by dodać wersję Dz. U. 2002 r. I szczerze to nie wiem co robić - wysyłać poprawną czy tą wymaganą przez pracodawcę choć nieaktualna?Zgłupiałam juz ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6072424 Napisano: 13.09.2015 23:40:22 w SZUKAM....
Czy listem poleconym mozna juz wysylac inne przedmioty nie dokumenty?pameitam, ze jakis czas temu byl z tym problem. mam do wysłania kosmetyk w kartoniku i sie zastanawiam czy przejdzie i jak to opakowac zeby sie udalo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6072032 Napisano: 12.09.2015 14:43:46 w Ambasadorinnowacji - Philips
Finezyjna napisał(a):

constanza napisał(a):

Wlasnie przyszedł mail o testowaniu VisaPure emotka  ktos sie załapał jeszcze?

Super gratulacje ! A czy to jest testowanie z zadań czy z oddzielnego @? emotka

dzieki, z maila. Chyba tylko niektorzy dostali ale rozne urzadzenia byly do testowania - antiblemish, do mikrodermbrazji, itp. Wyświetl w wątku >>
0 0