Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#6002326 Napisano: 09.04.2015 09:24:20 w Visa Konkursy
izak1000 napisał(a):

constanza napisał(a):

Czy ktos z was mial tak, ze widział na ekranie podziękowanie za udział w konkursie i informacje, ze mail zostal wysłany a nie dostal maila?adres wpisalam dobry wiec zastanawiam sie czy to zgłoszenie u nich jest czy wysylac raz jeszcze? emotka

miałam tak 2x..i odpisali mi,ze wszystko u nich zostało prawidłowo zarejestrowane....

Dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6002312 Napisano: 09.04.2015 09:12:56 w Visa Konkursy
Czy ktos z was mial tak, ze widział na ekranie podziękowanie za udział w konkursie i informacje, ze mail zostal wysłany a nie dostal maila?adres wpisalam dobry wiec zastanawiam sie czy to zgłoszenie u nich jest czy wysylac raz jeszcze? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6002098 Napisano: 08.04.2015 17:57:51 w Visa Konkursy
Co do godzin - to ja wysyłam prace rano, po poludniu, wieczorem i zawsze trafiam do galerii (choc wygralam tylko raz ale moja aktywność najwieksza przypadła na ostatnie dni konkursu wiec wyniki jeszcze przede mna). Moim zdaniem godzina nie ma znaczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6002068 Napisano: 08.04.2015 17:27:40 w Visa Konkursy
elbowndg napisał(a):

Słuchajcie mam problem. Wygralam karte ale za przelew internetowy. Wyslalam skan potwierdzenia jednak chca ode mnie skanu z terminala. Wiem ze ktos tu mial podobna sytuacje. Co zrobic ?

Ja mialam taak sytuacje. Tzn od razu wyslalam im skan potwierdzenia przelewu i napisalam, ze transakcja byla przez internet wiec wydruku nie mam ale załączam dodatkowo dokument z banku na ktorym byly moje dane, nr karty i napis Visa - bo chyba o ten napis Visa im chodzi (na wydruku z terminala jest a w pdf tylko płatność karta). Wiadomosc przeczytali i sie nie odezwali wiec licze, ze wszystko jest ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6001599 Napisano: 07.04.2015 17:54:02 w Visa Konkursy
chcialam wrzucic filmik wmv i mam napis, ze zly format pliku emotka  Coś się zmieniło?bo pamietam, ze niektorym przyjmowalo ten format. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6000815 Napisano: 04.04.2015 08:27:24 w Wkurza mnie...
remik108 napisał(a):

emotka  Wszyscy mają bonu do kauflandu tylko nie ja

Tez nie mam emotka  a chcialam bardzo, bardzo. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6000798 Napisano: 04.04.2015 00:05:22 w Wkurza mnie...
o.lukasz napisał(a):

że ludzie oszukują w konkursach, nawet w tak prostych jak żołądkowa z fb jadą na programach spowalniających, a organizator ich nie zbanuje

Tam sa normalne czasy przeciez. 30 sekund jest osiągalne bez programów wiec gdzie to oszustwo? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6000287 Napisano: 03.04.2015 09:00:39 w Visa Konkursy
Ja tez wygenerowałam taki plik pdf ale dołączyłam tez druk pdf z banku gdzie jest moje imie i naziwsko, nr karty i napis visa (bo tego w pdfie nie bylo). A w mailu napisalam, ze z powodu transakcji internetowej nie posiadam wydruku z terminala tylko dokument pdf ( tam jest zreszta napisane ze to dokument bankowy, wazny bez pieczatki). Dodatkowo dołączyłam wlasnie ten drugi pdf gdzie jest napisane moje imie i naziwsko, wszystkie dane karty i napis visa. Niektore rzeczy pozastanawiać oczywiscie. I dopisałam, ze z racji braku napisu pdf na tamtym potwierdzeniu dołączam dokument potwierdzający, ze jest to karta visa. I tyle. Wiecej juz chyba nie mozna zrobic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6000284 Napisano: 03.04.2015 08:54:58 w Wygraj mi / Wygram za...
Pomogę w żoładkowej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5999697 Napisano: 01.04.2015 20:39:51 w WC - rozmowy o wszystkim
ultrixx napisał(a):

constanza napisał(a):na owym wspomnianym przeze mnie forum wlasnie najwieksza popularnoscia ginekolodzy sie ciesza. Tego sobie nie wyobrazam emotka  moj na szczescie innej specjalizacji. Ale wlasnie wsrod lekarzy etyka zawodowa jest dosc "mocna".
Niedlugo spotkam swojego lekarza poza przychodnia wiec zaczelam ostrzyć sobie zeby  emotka

Ale nie dentysta?
Powodzenia z doktorkiem!

a cos nie tak z dentystami?:) czy to tylko aluzja do mojego ostrzenia zebow?  emotka
dzieki aczkolwiek to tak abstrakcyjne i filmowe, ze na nic nie licze poza zwykla znajomoscia, ktora tez moglaby cos dobrego przyniesc - musi miec przeciez jakis kolegow emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5999690 Napisano: 01.04.2015 20:25:10 w WC - rozmowy o wszystkim
na owym wspomnianym przeze mnie forum wlasnie najwieksza popularnoscia ginekolodzy sie ciesza. Tego sobie nie wyobrazam emotka  moj na szczescie innej specjalizacji. Ale wlasnie wsrod lekarzy etyka zawodowa jest dosc "mocna".
Niedlugo spotkam swojego lekarza poza przychodnia wiec zaczelam ostrzyć sobie zeby  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5999658 Napisano: 01.04.2015 19:36:51 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

Czy znacie małżeństwa lub pary które poznały się na portalach randkowych? A może ktoś z Was sam ma doświadczenie z tego typu portalami i chciałby się wypowiedzieć? Każda opinia mile widziana.

podepnę się pod temat - znacie małżeństwa/pary, które były w relacji lekarz-pacjent?Wpadłam przypadkiem na forum, gdzie kobiety opisuja swoje zauroczenia lekarzami i jest ich mnostwo emotka  Ciekawe czy takie historie moga skonczyc sie happy endem. W sumie moj lekarz tez mlody, przystojny i sympatyczny  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5998068 Napisano: 29.03.2015 16:58:37 w SZUKAM....
może głupie pytanie - nie śmiejcie się proszę emotka  co oznacza dopisek "lite" przy tabletach np. samsung galaxy tab lite? czym sie rozni od tego bez dopiski lite? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5997338 Napisano: 26.03.2015 19:59:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kosztelka napisał(a):

Czy były podane wyniki konkursu "Wygraj wyjazd do Paryża na Fashion Week z marką La Luxe?
http://lamode.inf...s_i_lamode_info.html

Byly
http://lamode.inf...s_i_lamode_info.html Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5996156 Napisano: 24.03.2015 15:12:12 w Ambasadorinnowacji - Philips
po świętach ludzie będą rozleniwieni, zalatani przed majówką emotka  nie namawiam bo ryzyko oddania sprzętu też jest. Ale może warto się przełamać i próbować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5996146 Napisano: 24.03.2015 15:01:32 w Ambasadorinnowacji - Philips
aniolka2310 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Nie jest zły emotka Teraz tylko kwestia czy masz ochotę i czas na to emotka

Chyba muszę to przemyśleć emotka  
To nawet nie chodzi o czas, tylko o włożoną w to pracę, której później mogą nie docenić i będę musiała go odesłać emotka

też bym brała udział. Choć miałam wątpliwości też gdy testowałam pierwszy raz od nich coś. Są ogromne szanse na to by sprzęt był Twój - z tego co piszą połowa testujących dostaje sprzęt na zawsze. Teraz czas swiateczny wiec jest cien szansy, ze ktos nie wykona zadania wcale lub wykona na odwal sie bo nie bedzie mial czasu i Twoje szanse wzrastają emotka  Odesłania to koszt kilkunastu zł, nieraz wiecej czlowiek inwestuje w smsy, w lotto i przegrywa.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5996089 Napisano: 24.03.2015 13:36:07 w Visa Konkursy
U mnie juz po telefonie. Matko, co za procedury emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5996069 Napisano: 24.03.2015 13:01:52 w Visa Konkursy
konkursowa-gwalcicielka napisał(a):

Nadal do mnie nie zadzwonili. Czeka ktoś jeszcze na telefon? emotka

Ja caly czas czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5996020 Napisano: 24.03.2015 11:41:37 w Visa Konkursy
hania83 napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

martunik3 napisał(a):Teraz jeszcze dzwonią z 17-go

Do wszystkich już dzwonili, czy czeka ktoś jeszcze na telefon ? emotka

 Mój mąż czeka emotka

Tez czekam na telefon z 17 marca i zaczynam sie stresowac emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5995834 Napisano: 23.03.2015 19:51:36 w Visa Konkursy
ondine napisał(a):

Tygodniowa ma piosenkę, której melodia jest w tej prześladującej mnie reklamie majonezu emotka

ciekawe jak wygląda sprawa praw autorskich do piosenki  Wyświetl w wątku >>
0 0