Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#6345641 Napisano: 12.04.2017 17:04:39 w SZUKAM....
szukam biletu z filmowych zagadek Cinema City na Power Rangers. Może ktoś oddałby za dozgonną wdzięczność z mojej strony?
Może ktoś wie, ze nie skorzysta i przepadnie to ja chętnie jeden przygarnę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6339639 Napisano: 29.03.2017 13:57:27 w SZUKAM....
jeszcze jedno pytanie mam odnosnie rozwiazywania umowy o prace - okres wypowiedzenia 2 tyg liczymy od niedzieli/poniedzialku czy od dnia zlozenia?bo zglupialam juz a moja firma srednio ogarnieta wiec chce wiedziec na czym stoje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6339497 Napisano: 29.03.2017 10:13:30 w SZUKAM....
dzięki emotka   a jesli to ja skladam wymowienie z 2tygodniowym okresem wypowiedzenia to musze wykorzystac urlop tak?Nie ma wtedy opcji ekwiwalentu?pierwszy raz sie zwalniam z pracy wiec... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6339490 Napisano: 29.03.2017 10:05:57 w SZUKAM....
szukam informacji czy odchodzac z pracy musze wykorzystac urlop?zalozmy, ze odchodze z pracy w kwietniu 2017, urlopu zaleglego za 2016 juz nie mam. A urlop za okres od stycznia do kwietnia musze wykorzystac? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6336601 Napisano: 22.03.2017 14:22:27 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Niestety, nie mam zmysłu ekonomicznego, nie pomyślałam o inflacji za 5 lat czy wzrośnie czy też może zmaleć. Póki co mam oszczędności,ale tak jak bym ich nie miała, gdyż ojciec mi wisi 42 kafle, koleżanka nadal 10 tysięcy, nie wiem, czy kiedykolwiek doczekam się zwrotu, więc takich realnych oszczędności, zgromadzonych na koncie mam około 8 tysięcy.

dobry zwyczaj nie pozyczaj emotka  polecam założyć lokatę. Jeszcze taką, przy której zerwaniu traci sie odsetki. Ja tak robię z oszczędnościami i nie mam pokusy by wydawać, pozyczyć też za bardzo nie mogę i jest ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6336431 Napisano: 22.03.2017 11:43:14 w Platformy dla testerów- trnd itp.
ktoś się orientuje ile jest czasu na zrealizowanie tego bonu Zalando? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6334488 Napisano: 17.03.2017 13:44:27 w SZUKAM....
czy ktoś wie coś an temat promocji -40%- 50% na kosmetyki w Rossmannie?Będzie coś takiego w ciagu najblizszego miesiaca? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6334302 Napisano: 17.03.2017 09:28:26 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

Powiem Ci tylko, że i tak przepłaciłaś, bo na NFZ powinnaś zapłacić 0 zł. Ktoś Cię oszukał emotka  Za znieczulenie się nie płaci, za wizytę tez nie, a plomba w kolorze zębów to również standard... No, ale... I tak dobrze, że się w ogóle dostałaś, bo zapłaciłaś przynajmniej sporo mniej niż prywatnie emotka

Biała plomba przysluguje tylko od 3 do 3. Znieczulenie na NFZ istnieje ale jest to mniejsza dawka więc lekarz czesto proponuje wieksze+lepsze znieczulenie za dopłatą.  O tyle dobrze, ze mozna laczyc procedruy NFZ  z tymi prywatnymi i sobie wybrac najkorzystniejsza dla siebie opcję. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6334294 Napisano: 17.03.2017 09:06:42 w Platformy dla testerów- trnd itp.
soniamonia napisał(a):

A moze ktos z Was zechce sie podzielic informacja co trzeba bylo zaznaczac w ankiecie aby dostac sie do projektu Zalando? Ja szczerze zaznaczalam, ze robie zakupy w sklepach internetowych, znalam te podane na liscie, zaznaczylam ze w Zalando tez juz kiedys cos kupilam i nie dostalam sie do testu. Z reszta jest to dla mnie dziwne, ze rekrutacja trwala do wczoraj i juz wczoraj oglosili wyniki.

Ja zaznaczyłam dokładnie tak samo i się dostałam także nie ma reguły. W takich akcjach są okreslane tzw grupy docelowe i wiek, miejsce zamieszkania, itp rzeczy tez maja duze  znaczenie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6333793 Napisano: 16.03.2017 10:39:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
suszarko-lokówka moja emotka  i jestem z siebie bardziej dumna niz zwykle w związku z konkurencją ze strony LejziDejzi emotka Wyświetl w wątku >>

constanza

#6333275 Napisano: 15.03.2017 11:54:47 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pitach napisał(a):

constanza napisał(a):

ktos wie jaki byl tytul zadania "Tworzę" z ostatniego etapu?bo nie pamietam czy rozwiazalam w koncu czy nie emotka

i jeszcze jedno czy któraś z Was ma może  ten produkt Suszarko-lokówka KeraShine HP8667/00 ?  Bo przez to, że wymagają wiecznie komentarzy do zaliczania zadań to każdy im słodzi i komentarze mało wiarygodne. A jak wpisy na jakiś blogach są to od razu widać, że sponsorowane emotka  a ja potrzebuję opinii zwykłej użytkowniczki emotka

Ja mam tę suszarko-lokówkę emotka   Nie wiem jakie masz włosy i czego oczekujesz od takiego sprzętu,ale ja jestem z niej bardzo zadowolona.Jest lekka i poręczna,łatwo się przy jej pomocy modeluje włosy,ma długi kabel i fajny design emotka  mogłaby mieć odrobinę większą moc,ale się nie czepiam emotka  

wlosy do pasa i dosc duzo. Ale troche się puszą i pomyślałam,że fajnie byłoby miec takie gładkie lekkie fale.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6333167 Napisano: 15.03.2017 08:59:01 w Ambasadorinnowacji - Philips
ktos wie jaki byl tytul zadania "Tworzę" z ostatniego etapu?bo nie pamietam czy rozwiazalam w koncu czy nie emotka

i jeszcze jedno czy któraś z Was ma może  ten produkt Suszarko-lokówka KeraShine HP8667/00 ?  Bo przez to, że wymagają wiecznie komentarzy do zaliczania zadań to każdy im słodzi i komentarze mało wiarygodne. A jak wpisy na jakiś blogach są to od razu widać, że sponsorowane emotka  a ja potrzebuję opinii zwykłej użytkowniczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6332958 Napisano: 14.03.2017 17:38:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
bedzie ta aukcja jutro czy nie? ;( bo jakos zadnych produktow na stronie nie pokazali emotka  chyba juz umiera powoli ten program ambasadorski... Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6330570 Napisano: 08.03.2017 16:47:35 w Wkurza mnie...
trnd i RMF mnie nie lubią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6330457 Napisano: 08.03.2017 13:43:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

constanza napisał(a):

ale jak najciekawsze to po co ta cala akcja z sygnalami?dziwny ten konkurs


Bo nagrodzą najciekawsze z przedziałów czasowych PO tych sygnałach. po co? Żebyś musiała radia słuchać emotka

niby ok ale nie ma okreslenia ze przedzial czasowy trwa 5 minut, 30 minut czy godzinę więc nie muszę słuchać bo zawsze się załapię na jakiś przedział. Poza tym ktoś gdzieś napisze, że sygnał był i wysyłam bez słuchania.  W tym roku jakoś bez logiki to zrobione emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6330439 Napisano: 08.03.2017 13:29:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

olimpica83 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Info o kosmetykache na RMF żeby pisać 

Jak będą informować laureatki, czy będzie e-mail o wygranej?

pieron ich wie, nawet na początku nie powiedzieli o co dokładnie chodzi, czy na czas po sygnale, czy będą czytać.  Teraz dopiero gadała, że nagrodzą najciekawsze...

ale jak najciekawsze to po co ta cala akcja z sygnalami?dziwny ten konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6330191 Napisano: 08.03.2017 10:56:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

Ale chyba nie łączą się z wygranymi uczestniczkami na antenie>?

napisali ze tysiace kosmetykow wiec chyba raczej nie emotka

a tak na marginesie kiedys byl chyba temat o konkursach rmf hmmm..?Moze trzeba by go odkopac? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6330154 Napisano: 08.03.2017 10:36:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@@gnieszk@ napisał(a):

mahuska napisał(a):

amica dzisiaj nic nie rozdaje, ani RMF ??

Rmf kosmetyki
http://www.rmf.fm/f/dzien-kobiet-2017.html

a jak brzmi ten sygnal? emotka  ktoś?coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6329763 Napisano: 07.03.2017 13:31:04 w SZUKAM....
Szukam jakiegoś ogólnego maila do UOKiK-u bo wygrałam kiedyś bon, był ważny bezterminowo a teraz nie chcą mi go zrealizować bo niby właściciel marki się zmienił. Bo jakoś szukam, szukam i przytłacza mnie natłok informacji na tych wszystkich prokonsumenckich stronach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6325230 Napisano: 23.02.2017 16:14:58 w Wkurza mnie...
cleopatra napisał(a):

tydzień temu poparzyłam frytką podniebienie, zrobił się pęcherz, zszedł nic nie bolało, jakieś 3 dni temu w tym miejscu zrobiły mi się bąble coś na kształt aft/pleśniawek i mi to nie schodzi....boli jak nie wiem, smaruję dento septem na spólkę z maścią tranową....nie mogę jeść a i picie sprawia mi ból....na dodatek ząb, w którym zakładali plombę ponad 2 tygodnie temu dalej mnie boli....eh

ja bym poleciła Solcoseryl - dentysta mi to zawsze zaleca po wszelkich zabiegach dentystycznych, na afty, rany itp. Tylko wystepuje w postaci maści i żelu - jedno jest na rany suche, drugie na mokre wiec trzeba doczytac. Ale mi bardzo, bardzo pomaga na wszelkie zmiany w jamie ustnej Wyświetl w wątku >>
0 0