Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#6194613 Napisano: 10.05.2016 19:38:51 w SZUKAM....
Szukam kogoś z nad morza lub znającego okolice Ustki. Potrzebuje sie dostać do Ustki, pociągu z Warszawy brak emotka  moze są jakies lokalne ze Supska czy z jakiegoś innego okolicznego miasta?bo juz nie wiem czy faktycznie nic tam nie jeździ czy ja nie umiem znaleźć. Jak nie to pozostaje autobus tylko pytanie skąd ze Slupska czy są moze jakies lepiej skomunikowane z Ustka miejscowości? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6194029 Napisano: 09.05.2016 21:48:04 w SZUKAM....
Szukam znizki do sklepów typu media markt, Saturn, komputronik, mediaexpert, avans itp itd. Ogólnie tam gdzie mozna kupić telefon komórkowy. Moze ktos ma jakis rabat w stylu -5 czy -10% i nie skorzysta albo chcialby sprzedać jakas kartę podarunkowa to bede wdzięczna za wieści emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6193355 Napisano: 08.05.2016 21:47:13 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

U mnie numer kasy wyglada tak:
0000XX #XXX X

Nie wiem który to jest numer   emotka  , zaznaczone X to cyfry

mam dokladnie tak samo i wpisalam tylko dwie cyfry. Pomyslalam, ze nie ma sensu sie nad tym zastanawiac bo szanse na wygrana bardzo male. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6193346 Napisano: 08.05.2016 21:23:41 w SZUKAM....
mysz-s napisał(a):

ja bym wpisałam, jakby przyszły pracodawca zapytał czemu to bym powiedziałą wprost o ile ta nowa praca nie bedzie na takiej samej zasadzie. Jestem zdania że z pracodawca jak jest się szczerym to dobrze sie na tym wychodzi o czym przekonałam sie nie raz emotka

mam nadzieje, ze nowa praca bedzie inna emotka  ale dopiero zaczynam szukac. Tez tak mysle, ze lepiej wpisac. W koncu predzej czy pozniej to raczej wyjdzie na jaw.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6193337 Napisano: 08.05.2016 20:36:44 w SZUKAM....
szukam porady emotka  nie pracowalam przez dluzszy okres czasu, miesiac temu dostalam prace ale bazuje na "oszukiwaniu" ludzi wiec chce ja zmienic. I co teraz?Wpisywac ja do cv czy nie?wspomminac w liscie motywacyjnym dlaczego chce ja zmienic? nie wiem jak to wszystko ogarnac, zeby bylo dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6191065 Napisano: 01.05.2016 23:11:30 w SZUKAM....
Szukam kogoś z Nałęczowa lub okolic lub kogoś kto sie orientuje jak mozna dojechać z dworca PKP Naleczow do miasta np. parku zdrojowego, itp. Zetknęłam na mapę i ta stacja jakos w środku wsi jest a do miasta kilka kilometrów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6188542 Napisano: 25.04.2016 21:01:02 w SZUKAM....
ktos cos wie kiedy teraz mozna spodziewac sie weekendu ze znizkami w sklepach?chodzi mi o te gazetowe akcje typu szalenstwo zakupow, itp. emotka
A moze ktos ma jakas znizke do sklepu MOHITO??? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6187232 Napisano: 21.04.2016 22:29:07 w Wkurza mnie...
Wkurzaja mnie mlynki KAMIS. A wlasciwie to, ze nie wygralam...a wlasciwie to, ze zapomnialam zagrac emotka
cos sobie wymyslilam, ze konkurs do 25 kwietnia. Dzis po poludniu obszukalam sie 3 paragonow, zeby wieczorem zgloszenia wyslac. No i usiadlam teraz, konkurs znalazlam a tu juz widze, ze zwyciezcy wybrani ;( 11 dni spoznienia...juz nie wiem czy sie smiac czy plakac emotka  
gdyby ktos chcial sie pozbyc swojego mlynka niech da znac  ;) Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6181494 Napisano: 07.04.2016 20:47:11 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto pracuje bądź pracował w branży związanej z inwestycjami - forex, kontrakt CFD, itp. Ktos?cos?potrzebuje porady..nie jak inwestować tylko jak przetrwać w takiej robocie emotka   
Mam kilka pytań odnośnie tego typu pracy. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6179518 Napisano: 03.04.2016 21:53:52 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziewczyny macie moze linki do jakis sklepów gdzie mozna kupić bluzkę na domowke? emotka

mam niedlugo wyjście na impreze do znajomych w domu, impreza gdzie są tez tance. Zazwyczaj zakładam na takie okazje sukienki i szpilki ale ostatnio prawie wszystkie dziewczyny były w jeansach. Teraz nie chce sie czuć głupio wiec chyba wskoczy w boyfriendy z dziurami, szpilki zostawię tylko nie wiem co na gore emotka  

 w ogóle mam problem czy założyć sukienkę i czuć sie głupio czy założyć jeansy i czuć sie niezbyt dobrze np. w tańcu? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6178391 Napisano: 31.03.2016 13:58:11 w SZUKAM....
karolinamat napisał(a):

constanza napisał(a):

Zostały mi dwa kody do Multikina. Wiem, ze w niektórych wymieniają kody na filmy grane w kwietniu. Ale..i tu moje pytanie, bo kody z pewnością nie obejmują premier...czy premiera tekst rozumiana w Multikinie jako seans specjalny czy to pierwszy dzien grania filmu czy pierwszy seans czy jak? emotka

A dlaczego mają nie obejmować premier? Obejmują wszystko-nawet można iść na film do strefy PLATINUM emotka

Tak jakos sobie zakodowalam bo w 99% przy kodach jest drobnym druczkiem dopisane, ze premiery i pokazy specjalne są wykluczone z promocji, itp itd.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6178385 Napisano: 31.03.2016 13:53:22 w SZUKAM....
Zostały mi dwa kody do Multikina. Wiem, ze w niektórych wymieniają kody na filmy grane w kwietniu. Ale..i tu moje pytanie, bo kody z pewnością nie obejmują premier...czy premiera tekst rozumiana w Multikinie jako seans specjalny czy to pierwszy dzien grania filmu czy pierwszy seans czy jak? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6172866 Napisano: 15.03.2016 09:33:03 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie że jak był konkurs luksusu to ludzie przez chyba miesiąc narzekali że do jednych doszło a do drugich nie chociaż czas wysyłki był długi i znow sie zaczyna.... Ktoś dostał smsa o blenderze a ktoś nie mimo iż mają chyba do któregoś tam kwietnia czas na powiadomienie i wysyłkę. Sam czekam na jednego, siostry tez i jakoś się nie pocę że nie mam.... LUDZIE JAK REG, MÓWI ŻE MAJĄ CZAS TO MAMY CZEKAC A NIE NA MIESIĄC WCZEŚNIEJ PRZEZYWAĆ.... Bo ja nie mam smsa a inny ma.... emotka emotka

I tak jak mczarna mnie też wkurza to gó*no co spadło w nocy emotka  a już tak pięknie się robiło wczoraj emotka  

Wyczuwam jakaś aluzje do mojego wpisu emotka  bije sie w pierś bo jestem w takim momencie życia, ze nie bardzo mam czas czytać, notować i pilnować terminu wysyłki nagród. Skoro maja czas ok..ale nadal mnie wkurza, ze inni maja jakieś wieści a ja nie emotka  Nie lubię takiego załatwiania konkursów na raty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6172813 Napisano: 14.03.2016 23:22:20 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, ze u mnie cichosza w sprawie blendera emotka  czyżbym sie nie załapała? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6172810 Napisano: 14.03.2016 23:20:14 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

constanza napisał(a):

Dolly moze sie złe wyraziłam, umowa zostanie rozwiana jak należy emotka  czy oszuści to chyba raczej nie tzn firma bo co zrobi taka sekretarka czy kto tam to żerował to juz inna sprawa emotka

no nic, jutro ja wyślę tam. Niech zabierze to xero, choc akcja miała miejsce kilka dni temu. Ale dowód nowy to moze jakoś trudniej oszustom działać z takimi

   :) ok, bo żeby problemów nie miała później.  
Ja Ci powiem, ze chyba juz bym zostawiła ten dowód bez chodzenia, przeciez brali do dokumentów w sprawie pracy, no ale, kazdy odpowiada za siebie, wiec zróbcie jak uwazacie.

No ja sama juz nie wiem co doradzić. Niby jak jakaś zorganizowana grupa przestępcza wyłudza kasę na innych ludzi to i xero dokumentów im niepotrzebne. Każdy jest narażony na to. A my, konkursowicze to juz w ogóle emotka  ale jak to mówią strzeżonego Pan Bóg strzeże. Mysle, ze niech zabierze to xero od nich z adnotacja kiedy sxerowali i kiedy oddali..jak juz załatwi wszystkie formalności z nimi na koniec i tyle. Zawsze mozna jeszcze sprawdzać do pół roku chyba w BIK-u swoją sytuacje, niech monitoruje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6172742 Napisano: 14.03.2016 19:57:13 w SZUKAM....
Dolly moze sie złe wyraziłam, umowa zostanie rozwiana jak należy emotka  czy oszuści to chyba raczej nie tzn firma bo co zrobi taka sekretarka czy kto tam to żerował to juz inna sprawa emotka

no nic, jutro ja wyślę tam. Niech zabierze to xero, choc akcja miała miejsce kilka dni temu. Ale dowód nowy to moze jakoś trudniej oszustom działać z takimi Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6172617 Napisano: 14.03.2016 16:17:16 w SZUKAM....
Potrzebuje porady - przyjaciółka pozwoliła pracodawcy zrobic xero swojego dowodu, umowa podpisana praca zacznie sie za kilka dni ale ona rezygnuje bo znalazła lepsza. Tzn ona nie podpisywała nic, ze sie zgadza na to xero, po prostu wzięli dowód, zamieszanie małe i nie zaprotestowala. Czy teraz może zażądać by jej to xero oddali?ewentualnie prz niej zniszczyli? Albo napisali oświadczenie jakieś?jak to rozegrać?nie chcemy by kłopoty miala przez to. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6171046 Napisano: 10.03.2016 12:05:49 w SZUKAM....
mysz-s za kilka godzin dopiero. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6171036 Napisano: 10.03.2016 11:50:20 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

constanza napisał(a):

O 500 zł na dziecko. Jutro mam test rekrutacyjny w urzedzie ale wątpliwości i pytań coraz więcej im dłużej to czytam emotka

tak z ciekawości,  czy te osoby, czyli i Ty, maja byc na jakis określony czas zatrudnione, czy do konca programu 500+

Szczerze mówiąc nie wiem ale dla mnei każda praca jest lepsza niż bezrobocie emotka tu nie ma okresów próbnych wiec pierwsza umowa jest chyba i tak na 6 miesięcy tylko. Wiadomo, ze wniosków będzie mnóstwo w okresie kwiecień-czerwiec ale i każdej utracie/uzyskaniu dochodu trzeba informować, dzieci nowe tez sie rodzą a wniosek składa sie co roku wiec po tych trzech miesiącach tez będzie co robić szczególnie w dużych miastach. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6170935 Napisano: 10.03.2016 00:04:08 w SZUKAM....
mysz-s napisał(a):

constanza napisał(a):

Jak rozumieć ten zapis?
w przypadku gdy uzyskańie dochodu powoduje utratę prawa do świadczenia, świadczenie nie przysługuje od miesiąca następującego po pierwszym miesiącu od miesiąca, w którym dochód został osiągnięty. 

Zalozmy, ze osiągnęłam dochód w maju. Od kiedy nie będzie mi przysługiwać świadczenie?
bo juz zgłupiałam emotka :)

Od czerwca, czasami jest też tak że jak osiagniesz dochód za połowę maja a dopiero w czerwcu za pełny miesiąc to wtedy liczy się od lipca. Nie wiem o jakie świadczenie tutaj chodzi 

O 500 zł na dziecko. Jutro mam test rekrutacyjny w urzedzie ale wątpliwości i pytań coraz więcej im dłużej to czytam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0