Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#6170862 Napisano: 09.03.2016 20:06:53 w SZUKAM....
Jak rozumieć ten zapis?
w przypadku gdy uzyskańie dochodu powoduje utratę prawa do świadczenia, świadczenie nie przysługuje od miesiąca następującego po pierwszym miesiącu od miesiąca, w którym dochód został osiągnięty. 

Zalozmy, ze osiągnęłam dochód w maju. Od kiedy nie będzie mi przysługiwać świadczenie?
bo juz zgłupiałam emotka :) Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6170050 Napisano: 08.03.2016 11:47:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kurczę, odświeżylam stronę po wysłaniu zgłoszenia i było 5003. Znając życie to byłam 5001 emotka  ale w mailu pisali o weryfikacji i wysyłce nagrody. Chyba, ze każdy dostaje z automatu takiego, nawet teraz jak sie pula nagród wyczerpała? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6168249 Napisano: 03.03.2016 11:06:42 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

co myślicie o takiej akcji? https://www.faceb...adoptujkure/?fref=nf

adoptuje się kurę i można dostać miesięcznie 20 jajek... ale nie ma za darmo.. opłata za jedną kurę 40 zł  emotka

skoro mozna juz zaadoptowac faceta to czemu nie kure? emotka   biorac pod uwage, ze u mnie koszt jednego lepszego jajka to ok. 1 zł to tutaj z dostawa do domu i swiadomoscia wlasnej kury to nie jest jakos super drogo emotka  No ale z drugiej strony wlasna kura to pewnie tylko taki PR, te 20 jajek dostaje sie chyba na raz wiec srednio fajnie. A i najgorsza kwestia, że to chów ściółkowy wiec juz wole pojsc na bazarek i kupic te od szczesliwych kurek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6167972 Napisano: 02.03.2016 18:55:58 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

lepiej zainwestować z wyciskarkę a sok będzie pełnowartościowy, sokowirówka niszczy witaminy i enzymy.

No niby niszczy ale idąc tym tokiem to i kroic nie powinnismy bo kontakt z metalem i gotowac bo tez warzyw i owoce witaminy tracą. A i nie kazda wyciskarka jest zrobiona z odpowiednich materiałów, które nie spowodują utraty witamin. Inna kwestia to kasa - nie kazdy moze wydac 1000zł wiec juz lepiej wydac 300 i pic soki z sokowirowki niz soki sklepowe emotka   Polaczenie niektorych owocow czy warzyw ze soba tez powoduje utratę wartosci odzywczych wiec.. emotka  Nie dajmy się zwariować.  Tez mam sokowirowke Philipsa z tej serii co bloomcia i jestem zadowolona. A zawsze mozna sobie dokupic mala wyciskarke do cytrusow i chociaz sok z pomaranczy czy grejfrutow pic z tymi wszystkimi zdrowymi klaczkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6167919 Napisano: 02.03.2016 17:08:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
czajnik z promocji Philipsa "Przygotuj witaminy dla całej rodziny" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6167867 Napisano: 02.03.2016 15:41:47 w Pomocy!!!!
pszczola napisał(a):

Loguje się na e-konkursach na iPadzie i robi mi się biała strona (której nijak nie mogę wyłączyć). O co chodzi? Na komputerze i telefonie działa normalnie. Co to może być?

mialam dokladnie to samo na ipadzie tez i za rada pionasa wchodze z linku https://www.e-konkursy.info/?theme=now i dziala emotka  Ale nie wiem jaka jest przyczyna tego emotka  wczesniej bylo ok zawsze. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6166649 Napisano: 29.02.2016 18:31:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie Milki to nie będę się wypowiadać o poziomie prac bo mi się mogą podobać, komuś innemu nie a i tak decyduje Jury. Ale myśle sobie, ze wole sobie zrobić normalne selfie z paczka ciastek niż wskakiwać do oklejonego kartonu z babcia, wujkiem, kotem i przebierać się za tygrysa czy Greczynke emotka  
akurat tutaj wygrana to rzecz gustu jury i sztuka jest zrobić takie foto by wygrać emotka  jeśli ktoś nie łamie regulaminu to nie ma znaczenia jakim zdjęciem wygrał, jego sprawa. No ale zapomniałam, ze u nas na forum to zawsze taki wysoki poziom, ze uhuhu..no nie pogadasz.. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6165497 Napisano: 26.02.2016 10:44:33 w SZUKAM....
Czy jeśli podpisuje dzisiaj umowę o prace, która rozpocznie się o 15 kwietnia to mogę z niej zrezygnować w każdej chwili przed data rozpoczęcia pracy czy obowiązuje mnie wtedy tez jakiś okres wypowiedzenia mimo, ze praca się nie rozpoczęła? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6165324 Napisano: 25.02.2016 22:03:29 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie nowy cennik poczty polskiej emotka  paczka 2-5kg 20 zł???? Tragedia http://cennik.poc...nicznym_01032016.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6163558 Napisano: 22.02.2016 16:38:55 w SZUKAM....
staszek napisał(a):

constanza napisał(a):

Rzadko gladam filmy w sieci wiec potrzebuje pomocy emotka  czy ktos z was wie gdzie mozna obejrzec film Karbala?tylko bez tych wszystkich rejestracji i podawania nr telefonu. Wiem, ze z polskim filmem moze byc ciezko ale moze ktos dysponuje jakims tajnym linkiem, ktorego ja nie umiem znalezc emotka

cda.pl kiedyś tam była, ale niewiele stracisz jak nie obejrzysz emotka

Wlasnie tam poluje ale jakos sie zawsze spozniam i juz filmu nie ma emotka  akurat żołnierska brac z GROM-u i Miedzyrzecza jest mi dosc bliska, historii i przezyc z karbali i innych misji slucham czesto wiec troche inaczej spoglądam na wszelkie wojenne filmy. Zakupiłam juz dvd wiec sprawa nieaktualna emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6162427 Napisano: 19.02.2016 13:15:03 w SZUKAM....
Rzadko gladam filmy w sieci wiec potrzebuje pomocy emotka  czy ktos z was wie gdzie mozna obejrzec film Karbala?tylko bez tych wszystkich rejestracji i podawania nr telefonu. Wiem, ze z polskim filmem moze byc ciezko ale moze ktos dysponuje jakims tajnym linkiem, ktorego ja nie umiem znalezc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6162425 Napisano: 19.02.2016 13:13:41 w SZUKAM....
bonawentura napisał(a):

Czy takie cudo jeszcze produkują? emotka   Widział ktoś gdzieś te chrupki w sklepach? 

Ja kupuje te chrupki w Topazie. choc moj ulubiony smak to orzechowe ale tofii czy truskawkowe tez sa. Teraz nawet zrobili nowa wersje bezglutenowa.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6161062 Napisano: 17.02.2016 00:55:55 w Wkurza mnie...
Tak to odbieram jako wymądrzanie. Bo jednak lepszy wydźwięk maja posty w stylu "wydaje mi sie, ze",  "moim zdaniem" czy nawet "prawdopodobnie" niz te w stylu "Ewka zyje", "Ewy nie ma w wodzie"  a dzisiejszy news spowodował wysyp takich wszechwiedzacych. Rozumiem emocje  ale ta licytacja kto jest lepszym sherlockiem zupelnie do mnie nie trafia a irytuje bardzo. Choc z drugiej strony to nakręca "popularność" sprawy i moze chociaz w ten sposob przyczyni sie do szybszego rozwiązania. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6161052 Napisano: 16.02.2016 23:23:29 w Wkurza mnie...
Wkurzaja mnie tysiące facebookowych ekspertów w sprawie Ewy Tylman. Wiadomo tylko, ze jutro zamkną czesc miasta ale na fejsie  oczywiscie kazdy wie, ze: szukaja zwłok w kamienicy, szukaja żywej w piwnicy, ze dzis zabezpieczyli cialo i rano chca bez świadków je wyłowić, ze robia kolejna wizje, itp, itd. Nagle wszyscy maja doswiadczenie z pracy w policji. Masakra.

generalnie nie chce wywoływać dyskusji o tym, ze w Polsce codziennie ginie mnostwo osob i nikt ich tak nie szuka. Nie nasza sprawa kim byla ta dziewczyna. Zreszta chyba kazdy bliski w momencie takiej tragedii użyłby znajomosci, kasy by zrobic szum wokol sprawy. Ale wkurza mnie po prostu takie wymądrzanie sie ludzi jak nie maja o czyms pojecia . Jak to sie mowi czasami - milczenie jest złotem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6160944 Napisano: 16.02.2016 19:55:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
W poprzedniej edycji bylo po 11-13 wyzwań, teraz tylko po 7 emotka  szkoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6160769 Napisano: 16.02.2016 13:27:05 w SZUKAM....
Szukam kogos kto ma jakies doswiadczenia z wyrejestrowaniem sie z urzedu pracy. Moj brat dostal "skierowanie" do konkretnego pracodawcy ale nawet ja odradzam mu ta "atrakcyjna" oferte. I tak sie zastanawiamy czy jesli po wzięciu tego papierka z UP wyrejestruje sie zaznaczając inny powod to nie bedzie sie musial z tego papierka rozliczać?ubezpieczenie zdrowotne jest wazne jeszcze 30 dni po wyrejestrowaniu?i czy w takiej sytuacji bedzie sie mogl zarejestrować ponownie np za 2-3 tygodnie czy bedzie mogl dopiero po jakims dłuższym określonym czasie? dodam jeszcze ze zadnych zasiłków nie pobiera.

moze ktos ma jakies dowswiadczenia z UP w tej kwestii to bede wdzieczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6160559 Napisano: 15.02.2016 23:38:33 w Wkurza mnie...
Dragomira30 napisał(a):

Przyznam, że mi odpowiada wizja mężczyzny-żywiciela rodziny, mądrego, silnego, który wspierany przez żonę ciężko pracuje (z sukcesem) na dobrobyt ich rodziny, ale ten model już testowano i ostatecznie nie sprawdził się, a szkoda

Dokladnie. Nie znam ani jednej pary, ktora pracując razem jest super szczesliwa i ma w okół siebie sama dobra energię (tak w nawiązaniu do tego filmu z linka powyżej.). Wrecz przeciwnie wspólna praca to wiecej kłótni, przynoszenie spraw zawodowych do domu, itp itd. 
Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6159928 Napisano: 14.02.2016 15:25:09 w Wkurza mnie...
Tez mnie wkruza kwestia auta z loterii paragonowej ale bardziej dlatego, ze ja nie wygralam a nie ze to ustawione emotka  
naiwnie łudzę sie, ze gdyby faktycznie to bylo ustawione to dali by ten samochod dziecko tej pani czy komus z najbliższej rodziny a nie jej bezposrednio. 

Jak bylo naprawde to sie nie dowiemy nigdy wiec... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6158813 Napisano: 11.02.2016 10:24:54 w SZUKAM....
Czy w Biedronce mozna bez problemu zwracać ubrania jesli np. rozmiar nam nie pasuje?czy sa problemy? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6158009 Napisano: 09.02.2016 18:19:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
erychta00 napisał(a):

Dziś w końcu dotarła prostownica emotka  czy podpisywaliście coś? Mi kurier wcisnął paczkę w rękę i uciekł.

do mnie dotarła w piatek sokowirowka ale jakas mala firma kurierska wiec troche problemow bylo by sie z gosciem dogadac. Ale ja zawsze przypominam kurierom od Philipsa, ze jeden papierek musza zabrac i tym razem tez tak bylo.

A przy paczce byly dwa protokoly odbioru nagrody?Bo moze Philips po prostu nie dorzucil albo gdzies podczas dostarczania zgubili? Wyświetl w wątku >>
0 0