Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ola26

ola26

#6226037 Napisano: 06.07.2016 22:04:26 w GFK
ziolko napisał(a):

ola26 - hmmm... to może im zaproponuj, że jak będziesz miała odpowiednią ilość punktów na koncie, to niech sobie odliczą za ten dodatkowy kod? 

Właśnie napisałam do nich maila z przeprosinami,ale ze mnie osioł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6225454 Napisano: 06.07.2016 01:02:23 w GFK
OOoooooooooooo Boże....
Jaka ja jestem TĘPA!
Zawsze doładowuję telefon przez neta,nigdy z kart,więc gdy przyszło doładowanie popieprzyłam kody...i nie dało rady,jak wyżej pisałam.
Napisałam do GFK,przysłali nowy kod mailem,doładowałam i zadziałało.
Dziś chciałam wyrzucić ten pierwszy kod,ale dałam go mojemu chłopakowi i...podziałało.
Po prostu popieprzyłam te #100 i #101 mi nie weszło.
PÓJDĘ DO WIĘZIENIA??emotka
A tak serio,to mi głupio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6225361 Napisano: 05.07.2016 20:58:32 w GFK
ziolko napisał(a):

jomasa napisał(a):

magy2020 napisał(a):

frugash napisał(a):

Przysłali mi wykorzystaną e-kartę do empiku!
emotka emotka

ja dostałam ostatnio nieprawidłowy kod doładowania, po interwencji dwa kolejne które przysyłali były wykorzystane, tylko z siebie idiotkę zrobiłam na infolinii i telefon sobie zablokowałam a teraz w ogóle nie odpisują

Też dostałam nieprawidłowy kod doładowania. Napisałam do nich i jakoś cisza.

napiszcie na fb w tej sprawie https://www.faceb...fKPolonia/?fref=ts 

Też mi nieprawidłowy kod na doładowanie wysłali,napisałam maila i za dwa dni w spamie znalazłam nowe doładowanie-działające. 
A poza tym:Napoje -10pkt,szleństwoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6221252 Napisano: 27.06.2016 21:07:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

ola26

#6218250 Napisano: 21.06.2016 21:43:47 w GFK
Mam pytanie: czy działają Wam doładowania z GFK? Wczoraj doszło,wpisuję raz,drugi,dziesiąty i ciągle komunikat "Doładowanie nie powiodło się,skontaktuj się z centrum obsługi klienta." 
Mam mix w play...
Co jest ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6216747 Napisano: 20.06.2016 01:31:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dostałam maila o wygranej książce z portalmedialny.pl, a już miałam pytać na forum,czy ktoś cokolwiek tam wygrał. Zobaczymy,czy dojdzie emotka
Ale bardzo się cieszę,pierwsza nagroda od dwóch miesięcy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6214822 Napisano: 15.06.2016 16:59:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie od kwietnia pustka... Masakra jakaś,aż się grać odechciewa. Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6201694 Napisano: 24.05.2016 22:48:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
A ja polazłam dziś do sklepu po dwa Źywce, miałam 6zł i stówkę przy sobie.Pani nie miała jak wydać,więc wzięłam dwa Żubry i wygrałam dwa Żubry emotka emotka
Przy ostatniej suszy to jak trafienie szóstki,choć oczywiście zapomniałam o kumulacji i nie puściłam lotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6199844 Napisano: 19.05.2016 22:24:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie już tyle czasu susza,że aż mi się nie chce próbować emotka   Ostatnia wygrana to Neutrogena od Tesco i od tej pory ciągle nic emotka  Porażka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6195906 Napisano: 12.05.2016 22:18:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Też przydreptałam sobie trochę ponarzekać, bo straszna susza emotka  Aż się grać nie chce,zero mobilizacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6195383 Napisano: 11.05.2016 23:55:33 w GFK
Wypełniłam ankietę zgodnie z Waszymi wskazówkami (odnośnie serów,dziękiemotka ) i wyskoczyło mi,czy nie chcę wziąć udziału w dodatkowym badaniu, za które przyznają ponad 500punktów. Kliknęłam,że się zgadzam. Pierwszy punkt polegał na robieniu zdjęcia twarogu,czy coś... Na maila nie mam nic... Ktoś pomoże? Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6195375 Napisano: 11.05.2016 23:18:00 w Wkurza mnie...
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie obsługa w perfumeriach Sephora. Przynajmniej w dwóch warszawskich. Widziałam w internecie promocję perfum, na które czaiłam się już od bardzo dawna. Dziś byłam na zakupach i przy okazji weszłam do perfumerii, żeby je kupić a pani poinformowała mnie, że promocja obowiązuje tylko przy zakupach online. Pomyślałam sobie, że może coś przeoczyłam i rzeczywiście tak jest. Po zakupach weszłam na stronę i nie ma żadnej takiej informacji natomiast można sprawdzić dostępność w salonach emotka  
Ogólnie Sephora mi podpada bo za każdym razem spotykam się  z nieprzyjemnym podejściem do klienta. Pomijam już ochronę, która czasami nie odstępuje mnie na krok jakbym miała napisane na czole "zaraz obrabuję cały sklep"emotka

Skąd ja to znam. Wchodzisz i jakbyś na czole miała napisane "jestem złodziejką". Co najgorsze zauważyłam pewną zależność między Twoim ubiorem a sposobem traktowania Cię. Wchodzę w dresach,ani "dzień dobry", ani "pocałuj mnie w cenzura". Wchodzisz w białej koszuli,ubrana "business look" (co dla mnie jest śmieszne,jestem kelnerką i zdarza mi się pójść na zakupy po pracy,kiedy nie chce mi się już przebierać,więc mam wykrochmaloną koszulę na sobie) a panie zaraz tak Cię obskoczą,że nie możesz przełknąć śliny bez ich oddechu na karku.
W Douglasie to samo. 
Dramat.
Zostaje nam Rossman,Natura i Hebe, choć ostatniej drogerii nie ma w mojej mieścinie,nad czym bardzo ubolewam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6194702 Napisano: 10.05.2016 22:05:04 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza mój zakuty,pusty łebemotka  Chyba tylko ja jestem taka tępa,że kupuję nowy telefon i nie biorę pod uwagę faktu,że muszę do niego wyciąć kartę sim emotka  Poprzedni utopiłam w kiblu, kolejny dzień bez telefonuemotka
A zlecenia na pierdółki,które sobie szyję po pracy uciekają i uciekają,bo nie ma jak się do mnie dodzwonićemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6192232 Napisano: 05.05.2016 14:26:16 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

ola26 to napisz maila do sklepu, że nie po to zmieniałaś adres dostawy, żeby dostawa była do domu. 
Może następnym razem będą bardziej uważali

Napisałam. Dostałam tak lakoniczną, napisaną na szybko i olewczą odpowiedź,że już chyba wolałabym,aby w ogóle nie odpisali. Zero szacunku dla klienta,skoro wydaję prawie cztery stówy za buty, to miło by było,gdyby chociaż przeprosili za zaistniałą sytuację. No ale po co... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6192146 Napisano: 05.05.2016 12:20:31 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzył sklep internetowy z butami sportowymi! Nie wiem,czy mogę podać nazwę, więc po prostu tego nie zrobię.
Zamówiłam dla brata buty. Machnęłam się i jako adres dostawy wybrałam mój adres domowy. Szybki telefon do sklepu,kazali pisać maila. Szybciutko i sprawnie zmienili adres dostawy na miejsce mojej pracy,dostałam maila potwierdzającego to.
Przesyłka pobraniowa, kasa ładnie leży w woreczku strunowym w kasie w restauracji,w której pracuję i czeka.
A dziś co?! Pierwszy dzień wolny po zapieprzu w długi weekend, godzina 10:00, ze snu wyrywa mnie dzwonek do drzwi!
Oczywiście Pan Kurier!!
Kasy nie mam w domu, nigdy nie mam więcej niż marna stówa gotówki przy sobie, wolę płacić kartą z wiadomo jakich powodówemotka
Na szczęście chłopak wyrozumiały,powiedział,że zawiezie mi ją do pracy jak będzie wracał do bazy.emotka
Gdyby nie to,że buty mają być prezentem urodzinowym dla brata,po prostu bym to zlała i kazała mu odesłać do nadawcy.
No ludzie!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6192139 Napisano: 05.05.2016 12:14:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale susza... Porażka, muszę sobie trochę ponarzekać, to może coś wpadnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190990 Napisano: 01.05.2016 17:38:25 w Czy informują/ informowali?
asandraa napisał(a):

Czy z konkursu Złoty Bankier już informowali?

Mają ogłosić wyniki 10 maja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190270 Napisano: 28.04.2016 23:39:06 w TESCO konkursy
A tak już na serio,pomijając wszelakie części rozrodcze:
Mnie to w szkole uczyli,że w adresie najpierw podaje się ulicę,dopiero później kod pocztowy.
a Smolar ma jakieś dziwne wytyczne,że najpierw podajemy kod pocztowy,dopiero później ulicę. Nie wiem,czy jestem taka stara,czy przespałam kilka lekcji emotka
Jeśli zaadresowałam kopertę "smolar agencja blabla, ul.blabla nr bla. balala kod miejscowość" to będzie ok?
W ogóle mam pewne wątpliwości,co do tego konkursu.
Kupiłam  balsam do ciała,który i tak zawsze kupuję,plus dezodorant do gir dla mojego węża-prawie-męża i o ten dezodorant chodzi. na paragonie był napisane "deo-ne-123-pierdylion liczb...".
Nie mam doświadczenia ze Smolarem,oświadczenie laureta plus paragon pójdzie juto pocztą.
Btw.pewnie za niezłego chlora mnie wezmą,skoro na pqragonie prócz Neutrogeny mam:
-piwo Lech
-syrop malinowy'
-wódkę żołądkową
Chyba czas brać osobne paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190268 Napisano: 28.04.2016 23:16:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

ola26 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

jestem w 2 kroku nałęczowianki - i ani drgnie 
Wybierz własną drogę- klikam w live styl i nie chce przejść dalej...wie ktoś może o chodzi ?

Spróbuj inną przeglądarkę. Ja tak nie mogłam w konkursie Nescafe-odpaliłam zapomnianego na wieki Internet Explorera i poszło emotka  Ogólnie korzystam z Opery.
Może spróbuj wykasować wszystkie ciacha z przeglądarki-też powinno pomóc.
Możesz mieć też nieaktywną usługę Java Script,czy coś takiego. Czekamy na Panów z forum, lub Panie, które się na tym znają,bo ja tak pieprzę trzy po trzy emotka  ale chciałabym pomóc emotka
Klikaj,mam nadzieję,że wyklikasz emotka  :)

poszłam za rada i spróbowałam na innej przeglądarce na telefonie i się udało emotka  dziękuje bardzo za podpowiedz, bo o tej porze po pracy mój mózg już nieźle zwalnia

  • Bardzo proszę,cieszę się,że mogłam Ci pomóc i oczywiście życzę powodzenia w konkursie emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190262 Napisano: 28.04.2016 23:02:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
1mariusz napisał(a):

wiem ,że zazdrość to brzydkie uczucie. ale jak czytam ,że ktoś ma 11 sprzątaczkę ,10 cole z biedry,i 15 innych nagród za ,które dałabym się ogolić .a ten ktoś pisze,że dzisiaj było cienko, bo tylko:tablet,mikser czy inne bilety na euro...to przepraszam ale się gotuję i dochodzę do wniosku,że we łbie się co niektórym poprzewracało!!!a tu człowiek o głupią bielendę nie może zagrać bo w sklepach patrzą na mnie jak na ciężką idiotkę co sobie wymyśla jakieś konkursy?!?!?!?!emotka

Skąd ja to znam... Jak widzę na forum,że ktoś wgrał pierwszym zgłoszeniem do Desperadosa to mi się słabo robi. I nie chodzi o kasę, tylko o kaca, którego po raz pierwszy doświadczyłam przez ten konkursemotka  Moja średnia to trzy wygrane na miesiąc, i tak jestem szczęśliwa, a większości do pięt nie dorastam emotka  Oczywiście wyrywam cenzurarologię: gadżety,książki,ostatnio kosmetyki z Neutrogeny, nic większego się nie zdarzyło. Kurdę,też bym chciała  kiedyś tablet emotka  A najlepiej to poproszę Anabelle Minerals, o które gram w każdym możliwym konku, a i tak nie wygrywam emotka  :D Wyświetl w wątku >>
0 0