Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ola26

ola26

#6190259 Napisano: 28.04.2016 22:58:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

jestem w 2 kroku nałęczowianki - i ani drgnie 
Wybierz własną drogę- klikam w live styl i nie chce przejść dalej...wie ktoś może o chodzi ?

Spróbuj inną przeglądarkę. Ja tak nie mogłam w konkursie Nescafe-odpaliłam zapomnianego na wieki Internet Explorera i poszło emotka  Ogólnie korzystam z Opery.
Może spróbuj wykasować wszystkie ciacha z przeglądarki-też powinno pomóc.
Możesz mieć też nieaktywną usługę Java Script,czy coś takiego. Czekamy na Panów z forum, lub Panie, które się na tym znają,bo ja tak pieprzę trzy po trzy emotka  ale chciałabym pomóc emotka
Klikaj,mam nadzieję,że wyklikasz emotka  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190255 Napisano: 28.04.2016 22:53:18 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,że w mojej zabitej dechami wiosce nie ma Intermarche ani Kauflandu. Kaufland był,ale zaraz zamknęli. Jest za to Lewiatan, którego nie ma na liście sklepów w konku "Żółty Rower". A tak strasznie mi się spodobał tytuł konkursu ze względu na piosenkę FNS ... boo emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190251 Napisano: 28.04.2016 22:49:11 w TESCO konkursy
edzia21 napisał(a):

ola26 napisał(a):

mczarna napisał(a):

ola26 napisał(a):

kristof23 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

A u mnie kosmetyki za ... mugolską prozę z błędem (automatycznie telefon zamienił mi słowa na totalny bezsens) emotka  oczywiście to im nie przeszkadzało emotka  

Jakby ktoś chciał, to oddam wygrany numer z paragonem za 10 zł emotka  - nieaktualne emotka

Bo nie czytali, bzdury totalne bys napisała i też bys wygrala emotka wiec jaki sens jest robic hasłowki, niech robia tylko loterie i tyle.

A już myślałam,że taka fajna jestem,że mi kosmetyki dali za moją mugolską prozę bez błędów emotka  Pocieszyłyście mnie emotka

dobrze,że dali za bezbłedną treść:PPP

Prawie napisałam "która" przez "u", ale w porę się ogarnęłam emotka
Oczywiście żartuję,ale kurczę... w takim razie mogę ogłosić,że pierwszy raz w życiu wygrałam coś w LOSOWANIU emotka emotka
Bo Desperados i cała reszta mnie usilnie omija, a tu taka niespodzianka emotka

U mnie to nie był błąd ortograficzny, a psikus autokorekty - ale za to jaki emotka  ... pewna część narządu rozrodczego mężczyzny w książkowym/podręcznikowym ujęciu emotka   emotka

Uwielbiam takie pomyłki!emotka
Pracuję w restauracji i ostatnio pewień Pan zapytał: "A co to "PENI" ze szpinakiem?"
Oczywiście chodziło o penne emotka  Przywykłam do tadżiatelle,tagilette,tagiltelle itd,ale peni nigdy nie było emotka
Wiadomo z czym mi się skojarzyło,ale ponoć głodnemu zawsze chleb na myśliemotka emotka
Jak pisałam mesa na Nautrogenę, chciałam napisać slowo "Realizacja",a smsy piszę korzystając z tej magicznej opcji przeciągania palcem po ekranie. Wyszło mi "realiz..pm..fe..ji..m.", cieszę się,że jednak w porę to opanowałam, chociaż gdybym tego nie zrobiła to może wpadłby i bonemotka
A za te męskie części rozrodcze to Ipad dla Ciebie powinien być,jak nic! W końcu żyjemy w świecie, w którym rządzą seks i pieniądze  emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190239 Napisano: 28.04.2016 22:27:40 w Czy informują/ informowali?
gryszelm napisał(a):

ola26 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Czy z bransoletkami Ani Kruk były tylko @ czy gdzieś jest lista laureatów?

Tylko maile. Wrr też się zawiodłam emotka  Ale,działamy dalej emotka

Dzięki za odpowiedź. Grunt to nie poddawać się.

Pewnie, dwa lata odpoczywałam od konkursów to teraz szaleję emotka  Tylko jakoś nic nie chce wpaść emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190238 Napisano: 28.04.2016 22:25:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic tylko usiąść i płakać. A Desperados to sobie ze mnie kpiny urządza. Przez ten cholerny konkurs pierwszy raz w życiu poszłam do pracy na kacu, dostałam zgagi itd, a nawet 50zł nie wpadło emotka emotka emotka
Chyba przez cały okres pełnoletności nie wypiłam tyle piwa co w kwietniu bieżącego rokuemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190233 Napisano: 28.04.2016 22:22:07 w Czy informują/ informowali?
gryszelm napisał(a):

Czy z bransoletkami Ani Kruk były tylko @ czy gdzieś jest lista laureatów?

Według regulaminu tylko maile. Na stronce podają tylko laureatki nagród głównych.Wrr też się zawiodłam,sprawdzałam pocztę co pięć minut,aż się szef i współpracownicy krzywo patrzyli emotka  Ale,ale,ale działamy dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190232 Napisano: 28.04.2016 22:20:51 w Czy informują/ informowali?
gryszelm napisał(a):

Czy z bransoletkami Ani Kruk były tylko @ czy gdzieś jest lista laureatów?

Tylko maile. Wrr też się zawiodłam emotka  Ale,działamy dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190227 Napisano: 28.04.2016 22:12:59 w TESCO konkursy
mczarna napisał(a):

ola26 napisał(a):

kristof23 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

A u mnie kosmetyki za ... mugolską prozę z błędem (automatycznie telefon zamienił mi słowa na totalny bezsens) emotka  oczywiście to im nie przeszkadzało emotka  

Jakby ktoś chciał, to oddam wygrany numer z paragonem za 10 zł emotka  - nieaktualne emotka

Bo nie czytali, bzdury totalne bys napisała i też bys wygrala emotka wiec jaki sens jest robic hasłowki, niech robia tylko loterie i tyle.

A już myślałam,że taka fajna jestem,że mi kosmetyki dali za moją mugolską prozę bez błędów emotka  Pocieszyłyście mnie emotka

dobrze,że dali za bezbłedną treść:PPP

Prawie napisałam "która" przez "u", ale w porę się ogarnęłam emotka
Oczywiście żartuję,ale kurczę... w takim razie mogę ogłosić,że pierwszy raz w życiu wygrałam coś w LOSOWANIU emotka emotka
Bo Desperados i cała reszta mnie usilnie omija, a tu taka niespodzianka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6190201 Napisano: 28.04.2016 21:31:26 w TESCO konkursy
kristof23 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

A u mnie kosmetyki za ... mugolską prozę z błędem (automatycznie telefon zamienił mi słowa na totalny bezsens) emotka  oczywiście to im nie przeszkadzało emotka  

Jakby ktoś chciał, to oddam wygrany numer z paragonem za 10 zł emotka  - nieaktualne emotka

Bo nie czytali, bzdury totalne bys napisała i też bys wygrala emotka wiec jaki sens jest robic hasłowki, niech robia tylko loterie i tyle.

A już myślałam,że taka fajna jestem,że mi kosmetyki dali za moją mugolską prozę bez błędów emotka  Pocieszyłyście mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6189648 Napisano: 27.04.2016 21:31:27 w Czy informują/ informowali?
tusienka napisał(a):

ola26 napisał(a):

tusienka napisał(a):

Czy z tego konkursu koś dostał maila- tak jak to na stronie napisali? Cisza w mdw ... http://www.e-konk...181997/#.VyD0izCLTIU

Na stronie konkursu jest powiadomienie :
Zwycięzcy wylosowani! Sprawdź pocztę i przekonaj się czy wygrałeś! 
Kilka dni temu już to dodali, więc myślę,że już maile poszły. Też liczyłam na wygraną emotka

Wiem,wiem ,że ten napis widnieje... Chodzi mi po prostu o to czy te maile fizycznie zostały również wysłane bo nikt nic nie wspomniał a nagród było dużo emotka  

Też mnie to zastanawia, w końcu konkurs był w bazie i na pewno sporo osób się skusiło. Tyle nas jest i nikt nie wygrał. Coś tu śmierdzi. emotka
Kilka lat temu u nich wygrałam jakieś tam serum do włosów,ale wyniki były normalnie na stronce. Toż to chyba jakiś przekrętemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6189616 Napisano: 27.04.2016 20:48:20 w Czy informują/ informowali?
tusienka napisał(a):

Czy z tego konkursu koś dostał maila- tak jak to na stronie napisali? Cisza w mdw ... http://www.e-konk...181997/#.VyD0izCLTIU

Na stronie konkursu jest powiadomienie :
Zwycięzcy wylosowani! Sprawdź pocztę i przekonaj się czy wygrałeś! 
Kilka dni temu już to dodali, więc myślę,że już maile poszły. Też liczyłam na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6189506 Napisano: 27.04.2016 17:23:34 w Czy informują/ informowali?
kate1980 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

ola26 napisał(a):

Czy z tego konka na ofeminin z Danone Fantasia ktoś otrzymał maila? Dziś miały być wyniki emotka

Tez czekam:)

info z FB 40 minut temu: "za parę minut ogłosimy laureatki nagród głównych. Jutro rano, laureatki, które otrzymają bransoletki, zostaną poinformowane o wygranej mailowo."

Dzięki! emotka To czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6189486 Napisano: 27.04.2016 16:38:18 w Czy informują/ informowali?
Czy z tego konka na ofeminin z Danone Fantasia ktoś otrzymał maila? Dziś miały być wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6189345 Napisano: 27.04.2016 13:39:05 w TESCO konkursy
malgorzataking napisał(a):

ola26 napisał(a):

DZIEKUJEMY ZA UDZIAL W KONKURSIE.ZACHOWAJ PARAGON

ola26 napisał(a):

Hej,a ja mam do Was pytanie następujące: Jaką zwrotkę otrzymaliście z Neutrogeny? Chciałam sprawdzić w regulaminie kiedy w końcu będą słać smsy, ale zaciekawił mnie ten podpunkt :g) Po przesłaniu prawidłowego zgłoszenia do konkursu uczestnik zostaje zarejestrowany wbazie konkursowej. Uczestnik konkursu otrzyma od organizatora SMS-a potwierdzającego
prawidłowe zgłoszenie oraz rejestrację w bazie konkursowej o następującej treści:
„DZIEKUJEMY ZA UDZIAL W KONKURSIE: OLSNIEWAJ PRAWDZIWYM PIEKNEM I
WYGRYWAJ! KONIECZNIE ZACHOWAJ ORYGINAL DOWOD ZAKUPU. REGULAMIN
NA STRONIE WWW.SMOLAR.PL
Wiadomość,którą otrzymałam po wyslaniu zgłoszenia brzmi : "DZIEKUJEMY ZA UDZIAL W KONKURSIE.ZACHOWAJ PARAGON."
Tyle...
Czy oni to skrócili,czy co, bo w sumie sami wysyłają smsy niezgodne z regulaminem

Ja równiez otrzymałam SMS o treści "DZIEKUJEMY ZA UDZIAL W KONKURSIE.ZACHOWAJ PARAGON" - w sumie dziwne, że nie ma nawet nazwy konkursu. Kiedy wysyłałam zgłoszenie do CandyKing to w smsie zwrotnym napisali chociaż ""DZIEKUJEMY ZA UDZIAL W KONKURSIE  CandyKing"

Jednak wszystko ok, dostałam smsa o wygranym zestawie kosmetyków:) ale fakt jest faktem,że dziwnie to rozegrali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6189321 Napisano: 27.04.2016 13:01:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Sms od Smolara- zestaw kosmetyków Neutrogena emotka  A myślałam,że konkursy smsowe to ściema emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6189153 Napisano: 27.04.2016 00:02:01 w TESCO konkursy
Hej,a ja mam do Was pytanie następujące: Jaką zwrotkę otrzymaliście z Neutrogeny? Chciałam sprawdzić w regulaminie kiedy w końcu będą słać smsy, ale zaciekawił mnie ten podpunkt :
g) Po przesłaniu prawidłowego zgłoszenia do konkursu uczestnik zostaje zarejestrowany wbazie konkursowej. Uczestnik konkursu otrzyma od organizatora SMS-a potwierdzającego
prawidłowe zgłoszenie oraz rejestrację w bazie konkursowej o następującej treści:
„DZIEKUJEMY ZA UDZIAL W KONKURSIE: OLSNIEWAJ PRAWDZIWYM PIEKNEM I
WYGRYWAJ! KONIECZNIE ZACHOWAJ ORYGINAL DOWOD ZAKUPU. REGULAMIN
NA STRONIE WWW.SMOLAR.PL
Wiadomość,którą otrzymałam po wyslaniu zgłoszenia brzmi : "DZIEKUJEMY ZA UDZIAL W KONKURSIE.ZACHOWAJ PARAGON."
Tyle...
Czy oni to skrócili,czy co, bo w sumie sami wysyłają smsy niezgodne z regulaminem emotka
  Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6187249 Napisano: 21.04.2016 23:24:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na górze róże, fiołki na dole,wciąż nie wygrywam, żesz ja pier#@lę!emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6187246 Napisano: 21.04.2016 23:16:24 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza to,że wysilam się i pocę nad tym konkiem Fantasii na ofeminin i nic wymyślić nie mogę,zakuty łeb,czy co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6185538 Napisano: 19.04.2016 09:01:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No przydałoby się coś w końcu wygrać,bo susza strasznaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6185280 Napisano: 18.04.2016 17:22:43 w Czy informują/ informowali?
saba44 napisał(a):

Tesco Neutrogena,  kiedy wyniki?

Dziś mieli mieć zebranie. Teraz mają siedem dni na poinformowanie zwycięzców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0