Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ola26

ola26

#6175570 Napisano: 21.03.2016 22:22:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Masakra, nic a nicemotka . Już nawet mi się nie chce starać, skoro to nie przynosi efektów emotka  . Chociaż COKOLWIEK by się przydało,żeby mnie podbudować do dalszego działania, a tak to aż żal gadać emotka  Teraz to żeby książkę wygrać to trzeba napisać esej objętościowo tą książkę przypominający emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6174283 Napisano: 17.03.2016 18:45:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic,nic,nic i jeszcze raz nic emotka  Nie wiem co jest grane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6173316 Napisano: 15.03.2016 18:21:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Blender z Amica emotka  kurier, jaki niestety nie wiem, nie ja odbierałam paczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6172166 Napisano: 13.03.2016 00:41:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzień jak codzień. Jezu,tyle prób i ani jednego trafienia? Coś jakaś felerna jestem ostatnioemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6172165 Napisano: 13.03.2016 00:38:00 w Pomocy!!!!
elotta napisał(a):

ola26 napisał(a):

A ja bym chciała, żeby mnie ktoś nauczył jak "wziąć udział w konkursie" tak,żeby to było widać w bazie. Nieraz widzę,że np. przy danym konkursie jest "udział wzięło x osób",a dalej nie wiem, jak mam dodać jakiś konkurs do tych, w których biorę udział. Tępa jestem emotka

Kliknąć na czerwoną kulkę i wybrać z listy, która się pojawi zieloną? emotka

O matko, takie to proste!  Rzeczywiście jestem tępa emotka  Dziękuję bardzoemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6172163 Napisano: 13.03.2016 00:32:54 w Pomocy!!!!
A ja bym chciała, żeby mnie ktoś nauczył jak "wziąć udział w konkursie" tak,żeby to było widać w bazie. Nieraz widzę,że np. przy danym konkursie jest "udział wzięło x osób",a dalej nie wiem, jak mam dodać jakiś konkurs do tych, w których biorę udział. Tępa jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6171763 Napisano: 11.03.2016 15:17:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

ola26

#6170522 Napisano: 09.03.2016 00:01:48 w Wkurza mnie...
A co do tematu wątku wkurza mnie ta Amica-niby ludzie się chwalą,że wygrali, a ja nie mam maila potwierdzającego weryfikację i nie wiem,czy się mogę już cieszyć, czy nie  emotka  a przy ostatniej suszy to takie...frustrująceemotka emotka  Na pewno się zmieściłam między 1700 a 1900 zgłoszeniem, był jeszcze licznik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6170518 Napisano: 08.03.2016 23:52:53 w Wkurza mnie...
@asante napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

batistutek123   emotka   ubezpieczyłam to co najcenniejsze - siebie i dzieci  emotka  o laptopie nie pomyślałam emotka

Wiem że siostra niedawno kupowała laptopa, była podoba sytuacja wylana kawa i miała ubezpieczonego to chyba w cenie zakupu wymieniła sobie na nowego po tej samej cenie- mogła dopłacić. Więc warto kupować rzeczy z ubezpieczeniem. Było to bodajże w takim sklepie media markt w Nowym Sączu jest takowy?

Bardzo śmieszne, ubezpieczenie nie obejmuje zalania kawą emotka  Siostra rozbiła wyświetlacz ubezpieczonego telefonu i oczywiście nie uznali roszczeń, bo to jej wina. Drobnym maczkiem jest duuużo "ale" przy ubezpieczeniu. 

Się wtrącę- takie ubezpieczenie, które obejmuje zalanie kawą to tzw.ubezpieczenie rozszerzone. Wzięłam takie na laptopa, bo niezdara straszna ze mnie, na szczęście jeszcze nie korzystałamemotka  A moja siostra miała ubezpieczony w ten sposób telefon. Miesiąc przed końcem gwarancji pieprznęła nim o podłogę (tak doradził facet w sklepie, serio!) i dali nowy emotka oczywiście trzeba czekać, wysyłać mailem zdjęcia z uszkodzonym sprzętem, numerem polisy itd, ale mimo wszystko się opłaca.  Obie kupowałyśmy w Neonecie, ja za laptopa zapłaciłam niecałe 450 zł na dwa lata bodajże. Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6169978 Napisano: 08.03.2016 10:03:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aknelam napisał(a):

ola26 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Wawela- po jakim czasie zgłoszenia pojawiają się na stronce? Dodałam wczoraj ok.22 i nadal nie ma, dostałam maila z podziękowaniem za udział w konkursie,ale na stronie cisza emotka

Sukcesywnie dodają te zgłoszenia. Nie wiem jak jest teraz ale na początku konkursu moje zgłoszenie też było wysłane wieczorem, a pojawiło się na stronie dopiero na drugi dzień ok. 13-14. Poza tym jak już się pojawi na stronie, to poinformują Cię o tym mailem.

Dziękujęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6169969 Napisano: 08.03.2016 09:35:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie Wawela- po jakim czasie zgłoszenia pojawiają się na stronce? Dodałam wczoraj ok.22 i nadal nie ma, dostałam maila z podziękowaniem za udział w konkursie,ale na stronie cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6169066 Napisano: 04.03.2016 21:10:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

brudny napisał(a):

yaagatka napisał(a):

wyniki skoda
http://feriezapas...e_Ferie_za_pasem.pdf

Ciekawie jaki filmik nagrodzili emotka

a jest ktoś, kto wygrał chociaż kubek w tej Skodzie?
dla mnie ich konkursy to jakieś widmo, zawsze jakieś Zdziśki, Mariany, Kleofasy wygrywają. Każdy wyniki słyszał, a nikt zwycięzcy nie zna. Cuda.

Mnie też nurtuje fakt,że jest nas tutaj dość sporo i nikt prócz jednej osoby nie chwali się wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6168598 Napisano: 03.03.2016 22:12:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hello, czy ktoś mógłby spróbować zalogować się teraz na chip.pl? Chciałam sprawdzić,czy są już wyniki Produktu Roku, ale nie akceptuje mi hasła, choć na pewno jest dobre, nawet zresetowałam je emotka   Wyczyściłam ciacha w przeglądarce, nawet spróowałam na Firefoxie choć używam Opery i nic emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6167415 Napisano: 01.03.2016 22:11:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ola26 napisał(a):

Jestem idiotką emotka  Nie zaznaczyłam pola "nie jestem robotem" emotka  hahahahahah emotka  I tak nic nie wygrałam, ale wcale mnie to nie dziwi przy ostatiej suszy emotka emotka emotka


Czyli że jesteś robotem i nie możesz robić zakupów w Media Markcie emotka

I tak nie zrobię, bo u mnie w wygwizdowie mamy tylko Neonet i sklep "włączamy niskie ceny" emotka
trebor1 napisał(a):

ola26 napisał(a):

Jestem idiotką emotka  Nie zaznaczyłam pola "nie jestem robotem" emotka  hahahahahah emotka  I tak nic nie wygrałam, ale wcale mnie to nie dziwi przy ostatiej suszy emotka emotka emotka

a to dziwne, przecież model ola25 doskonale sobie z wypełnieniem tego pola radził emotka

Aaa mój drogi, model ola25 miał lepszy procesor i więcej RAM! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6167404 Napisano: 01.03.2016 22:01:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestem idiotką emotka  Nie zaznaczyłam pola "nie jestem robotem" emotka  hahahahahah emotka  I tak nic nie wygrałam, ale wcale mnie to nie dziwi przy ostatiej suszy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6167401 Napisano: 01.03.2016 21:58:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

ola26 napisał(a):

I znów "Wysyłanie zgłoszenia nie powiodło się, prosimy sprawdzić zawartość pól"... wrrrrremotka emotka

Wiesz co w tym jest dobre? Póki co, masz jeszcze nadzieję, i świeżutki niewykorzystany paragon! emotka

No właśnie nic  w tym dobrego, bo się wkurzam co się z tym dzieje i dlaczego takemotka . Chciałam do nich napisać w tym polu "kontakt", ale też ni ch... nooo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6167395 Napisano: 01.03.2016 21:53:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I znów "Wysyłanie zgłoszenia nie powiodło się, prosimy sprawdzić zawartość pól"... wrrrrremotka emotka

Cholera, nauczyłam się nipu Biedronki na pamięć emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6167394 Napisano: 01.03.2016 21:51:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula napisał(a):

ola26 napisał(a):

wredzia napisał(a):

ola26 napisał(a):

Hej, czy ktoś z Was miał problem ze stronką Nescafe? Nie mogę wysłać zgłoszenia emotka  Chciałam napisać im wiadomość, ale również występuje błąd. Czy ktoś miał podobnie?

u mnie działa, spróbuj na innej przeglądarce

To samo emotka  Zawsze korzystam z opery, spróbowałam na Firefoxie, ale nic to nie dało emotka

u mnie było to samo, po czym zorientowałam się, że to okienko akceptacji regulaminu było zaznaczone a ja je odznaczałam, pokombinuj, powinno się udać

Wszystko zaznaczam jak trzeba, kurdę, chyba, że jakaś niedorobiona jestem emotka  Już nawet mi na myśl przyszło,że panie z biedronki wykorzystały mój los emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6167393 Napisano: 01.03.2016 21:50:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola26 napisał(a):

wredzia napisał(a):

ola26 napisał(a):

Hej, czy ktoś z Was miał problem ze stronką Nescafe? Nie mogę wysłać zgłoszenia emotka  Chciałam napisać im wiadomość, ale również występuje błąd. Czy ktoś miał podobnie?

u mnie działa, spróbuj na innej przeglądarce

To samo emotka  Zawsze korzystam z opery, spróbowałam na Firefoxie, ale nic to nie dało emotka

Chciałam nawet odpalić Internet Explorer po raz drugi od zakupu laptopa dwa lata temu ale się zawiesił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola26

#6167390 Napisano: 01.03.2016 21:47:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wredzia napisał(a):

ola26 napisał(a):

Hej, czy ktoś z Was miał problem ze stronką Nescafe? Nie mogę wysłać zgłoszenia emotka  Chciałam napisać im wiadomość, ale również występuje błąd. Czy ktoś miał podobnie?

u mnie działa, spróbuj na innej przeglądarce

To samo emotka  Zawsze korzystam z opery, spróbowałam na Firefoxie, ale nic to nie dało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0